Perlový náhrdelník

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

real.blond
6688 příspěvků 14.07.13 22:36

Rada bych si poridila perlove nausnice - idealne dva pary, mensi a vetsi/velke. Ale vubec se nevyznam. Co kde.. Rada bych neco, co vydrzi. Mate nejaka doporuceni? Diky:)

Kokoska1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.13 22:52

@real.blond Mikimoto perly - Halada, Pařížská 7. Osobní zkušenost nemám, ale Mikimoto jsou prý světová No.1. Cenově taky :)

Dahllie
2222 příspěvků 14.07.13 22:53

@real.blond Nechám se inspirovat, taky chci. V kombinaci s bilým zlatem. Jen se nemůžu rozhodnout nad barvou a tvarem (typem)

Kokoska1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.13 22:57

Tak teď vážně - viděla jsem docela hezké perlové šperky v klenotnictví Présence. Náušnice menší rovnou do ucha, nebo v kombinaci s malým diamantkem, pak větší na zavěšení v různých variantách.

real.blond
6688 příspěvků 14.07.13 23:01

@Dahllie taky se nemuzu rozhodnout.. Taky bych nejradsi zlato.

@Kokoska1 Halada, uplne jsem zapomnela:) priste urcite mrknu. Sperky jdou jinak dost mimo me, takze se vubec neorientuju

Mylady2
12413 příspěvků 14.07.13 23:02

@Kokoska1 ty jsou nádherné!
@real.blond běž se tam určitě podivat! Mrkla jsem na jejich stránky…v UK a klasické perlicky do ucha vyjdou na £ 240
Dražší jsou kousky s brilianty a tak…ale nádhera!

Příspěvek upraven 14.07.13 v 23:02

Kokoska1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.13 23:02

http://www.presence.cz/…daf5aca2.png

Nejlíp asi mrknout na jejich stránky.
Tyhle poslední jsou za cca 12000.

real.blond
6688 příspěvků 14.07.13 23:05

@Mylady2 nad strankama prave slintam.. Ja bych chtela bez kamenu, jen perly na zlate, pecky

real.blond
6688 příspěvků 14.07.13 23:05

@Kokoska1 treti jsou nadherne!!!

Mylady2
12413 příspěvků 14.07.13 23:07

@real.blond no tak ty tam maji na strance za těch 240 libráčů! To jde… To je jak bižu u Diora :-p

Kokoska1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.13 23:09

@real.blond Já už nad nima váhám delší dobu, ale nějak nevím, jaké. A taky přece jen perly chtějí šetrnější zacházení, neměl by se na ně dostat parfém atd. a já jsem dost lempl, nejsem zvyklá moc náušnice měnit a denně vytahovat z uší.

real.blond
6688 příspěvků 14.07.13 23:18

@Kokoska1 prave perly jsem nikdy nemela, nemel by se na ne dostat vubec parfem?

Příspěvek upraven 23.06.15 v 19:49

real.blond
6688 příspěvků 14.07.13 23:19

@Mylady2 :-D mas pravdu no

real.blond
6688 příspěvků 15.07.13 09:07

@Kokoska1 dekuji za odkazy! To je teda veda:-)

Kokoska1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.13 09:22

@real.blond O házení perel sviním nemluvě :D

Suya
80 příspěvků 15.07.13 09:25

Perly mám ráda hlavně jako náušnice. Nechala jsem si udělat ve zlatnictví za promoci náušnice pravé perly+zlato, jednoduché pecky ve zlatém „kalíšku“ se šroubouvacím závěrem, no a teď se je bojím nosit na běžné nošení, že je ztratím při sundávání a nandávání :)

budox
619 příspěvků 15.07.13 10:24

Perly miluji, mám krátkou šňůru těsně kolem krku bílých a růžových a jedny perlové náušnice. Teď přemýšlím o koupi nových a jdu jasně do perel. Měla jsem je ráda od dětství, matka mě od nich vždy zrazovala, že nosí smůlu, tak jsem první dostala od manžela asi ve třiceti

Zebra33
2038 příspěvků 15.07.13 10:33

@666mahu - Majorica perly jsem nedavno dostala od „skorotchyne“ (travi na Mallorce vzdy nekolik mesicu v roce) a zatim jsem spokojena. Tu znacku jsem neznala, tak jsem ji vygooglovala, abych se v ocich „skorotchyne“ nejak neztrapnila, ze nevim, o co jde. Nejsou to sice opravdove perly, ale mela by to byl velmi kvalitni imitace (30 vrstev perleti, ne skleneny zaklad, ale nejak vytvrzena zrnka pisku, mely by byt odolnejsi nez prave perly). Mam zabarvene do fialova, se stribrnym zapinanim.

Gliese581
36 příspěvků 15.07.13 10:47

@real.blond. hlasim se k milovnicim perel. Koupila jsem si prvni jeste za totace v antikve. Za penize z brigady. A postupne prikupuji. Bouzel nausnice se ted vetsinou lepi na trn. Klenoty aurum mi aninevzaly reklamaci na nausnice zasazene do zllatyho luzka. Snura perel na krku nema konkurenci. Mam cerne, levaduloe ale prim hrajou bile.250cm je universalni, nadlouhou snuru nebo obtoceni na krk.. prekvapilo me ale jak jsou tezky. Po celym dnu rvou krk. Ale neni nad klasiku. Urcite kdyz do nich jdete poprve. Preji stastnou ruku pri koupi a verte ze s perlami nebudete litovat :)

Gliese581
36 příspěvků 15.07.13 10:47

@real.blond. hlasim se k milovnicim perel. Koupila jsem si prvni jeste za totace v antikve. Za penize z brigady. A postupne prikupuji. Bouzel nausnice se ted vetsinou lepi na trn. Klenoty aurum mi aninevzaly reklamaci na nausnice zasazene do zllatyho luzka. Snura perel na krku nema konkurenci. Mam cerne, levaduloe ale prim hrajou bile.250cm je universalni, nadlouhou snuru nebo obtoceni na krk.. prekvapilo me ale jak jsou tezky. Po celym dnu rvou krk. Ale neni nad klasiku. Urcite kdyz do nich jdete poprve. Preji stastnou ruku pri koupi a verte ze s perlami nebudete litovat :)

smallandfishy
1 příspěvek 15.07.13 11:45

Zdravím, taky mám perly ráda. Jedny „obyčejnější“ perlové náušnice jsem byla schopná nosit skoro denodenně :) Vidím, že tady řešíte perlové šperky spíš v takovém tom „zlatnickém vydání“, ale stejně.. Můžu jen doporučit http://www.kamenyonline.cz/…lniky/perly/ (něco je i v náušnicích) Je to obchod s minerály a drahými kameny, ne zlatnictví, takže typově jsou to trochu jiné šperky. Ale veliký výběr - od levnějších až po dražší/kvalitnější. Určitě koukněte.

Gorilka
955 příspěvků 15.07.13 19:21
@real.blond píše:
Rada bych si poridila perlove nausnice - idealne dva pary, mensi a vetsi/velke. Ale vubec se nevyznam. Co kde.. Rada bych neco, co vydrzi. Mate nejaka doporuceni? Diky:)

Mrkni se do Dorothea, jestli tam něco nemají.

666mahu
1490 příspěvků 15.07.13 20:53

@Zebra33, děkuji za informaci. Koukám na ně vždycky ve Španělsku, nejen na Mallorce, mají neuvěřitelný výběr. Vím přibližně co to je. :-)
Nosíte je často? - měla jsem na mysli, co dělají po delším nošení.

@real.blond, perly jsou choulostivé, ale když si koupíte jen perlu s puzetou, tak to není velká investice ani ve zlatě, takže vám jich nemusí být případně tolik líto. Já mám strach o náhrdelník, ten už je dražší (a já se často voním i lakuji vlasy). Náhrdelník je také nutno časem nechat převléknout.
Doporučuji zkoušet, u naušnic jsem měla původně představu vybrat si velké perly, ovšem sluší mi jen menší, tak manžel za naušnice ušetřil. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek