Pestrobarevný motýlek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Honza15
1 příspěvek 7.12.14 21:32
Pestrobarevný motýlek

Zdravím,
zajímalo by mě, co si myslíte o tomto motýlku:

Mám v plánu vzít si jej na ples menšího, nijak zvlášť prestižního gymnázia (black tie dress code opravdu ne) s lehce lesklým černým oblekem a bílou košilí. Všeobecně dávám přednost motýlkům před kravatami a výše uvedený mě jakožto výtvarníka velice zaujal. Přesto ve mě ale hlodá červíček pochybností, jestli už takovýto kousek není nevhodný. Co myslíte vy?

Reakce:
Go-lightly
3429 příspěvků 8.12.14 08:20

@Honza15 Mně se zdá na studentský ples prostě skvělý.

Oldřich Mladý
7 příspěvků 30.3.20 08:16
Ideal

Není nad trochu odvázanosti a extravagance. Nesmí se to přehnat, ale určitě to dodalo outfitu šťávu. Škoda, že nebyl vázací.
Jaký jste k němu zvolil kapesníček?

giuliettka
8643 příspěvků 30.3.20 08:19

@Oldřich Mladý Ak Vám odpovie, po 6 slovom šiestich! rokoch od otázky, tak porodím štvorčatá. To musí ten váš eshop byť na tom riadne mizerne, a zrejme by sa položil aj bez tejto krízy, lebo sú tam samí neschopní ľudia.

Oldřich Mladý
7 příspěvků 30.3.20 08:31
Vy reagujete

@giuliettka Slečno, mladá paní nebo paní, Vy reagujete. A o to jde. Přeci si mou reakci nemusí číst jen autor otázky. Jsem si jist, že komentáře čtou i komentující. Vy ne? ???? A jaký e-shop?

giuliettka
8643 příspěvků 30.3.20 08:34
@Oldřich Mladý píše:
@giuliettka Slečno, mladá paní nebo paní, Vy reagujete. A o to jde. Přeci si mou reakci nemusí číst jen autor otázky. Jsem si jist, že komentáře čtou i komentující. Vy ne? ???? A jaký e-shop?

Pýtať sa dámy či je slečna, alebo paní je prehrešok voči slušnému správaniu. Čo z toho, že máte motýlika na krku, keď neovládate pravidla slušného správania.

giuliettka
8643 příspěvků 30.3.20 08:35
@Oldřich Mladý píše:
@giuliettka si jist, že komentáře čtou i komentující. Vy ne? ???? A jaký e-shop?

Já jsem si jistá, že jste položil konkrétni otázku, konkretnímu nicku.

@Oldřich Mladý píše:
Jaký jste k němu zvolil kapesníček?
Birdonawire
634 příspěvků 30.3.20 08:47
@Oldřich Mladý píše:

Jaký eshop? Ten, který jste už dvakrát vložil do jiných diskusních vláken.

Oldřich Mladý
7 příspěvků 30.3.20 09:14

@giuliettka To je pravda. Ale četla jste ji, protože jste reagovala. Předal jsem Vám tímto svůj názor na věc, jsme na diskusním fóru, představíme si, že se bavíme ve skupince třech osob. Mnou dotázaný, Vy a my. Budete nás přeci poslouchat a reagovat i s ohledem na mé dotazy směřované jinam.
Ale… možná se chci jen hádat a máte pravdu ????

Oldřich Mladý
7 příspěvků 30.3.20 09:16

@Birdonawire je to můj oblíbený, pravda, ale není můj.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek