Photoshop na fotkách celebrit

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
DanielaS
5076 příspěvků 14.2.13 11:48

Z tech animovanych prikladu se mi skutecne VIC libi puvodni struktura pleti se vsemi teckami a nerovnostmi. Ta pani s pihama ve vystrihu zejmena, nebo Angelina Jolie. To prece neni povadla vrascita plet, ktera by potrebovala umelohmotnit.

real.blond
6688 příspěvků 14.2.13 13:02

Celebrity jsou taky „jen“ lidi..

Příspěvek upraven 23.06.15 v 22:14

Caralina
916 příspěvků 14.2.13 14:53

Většina z nich vypadá dobře i před úpravou. Angelina Jolie například je nádherná žena i bez photoshopu, jo nějaká vrásečka by se našla, ale taky jí sakra není 20.

chic-nešika
143 příspěvků 14.2.13 15:04

Ono „zázraky“ sa dajú robiť aj s úplne jednoduchšími programami ako je Photoshop, ktoré zvádnu aj -nástky, http://www.portraitprofessional.com/ (chvíľku treba pobudnúť na stránke, aby ste ich videli) výsledky potom vidíme na sociálnych sieťach. Ako na zakrytie nejakého pupáčika, zosvetlenie príliš tmavej fotky to beriem, ale načo sa zužovať prípadne prifukovať keď aj tak všetci vedia ako vyzerám to nechápem.

Herminie
2 příspěvky 14.2.13 17:21

Na té předposlední fotce má ta paní slušně prodlouženou nohu ;)

Lachenauerin
544 příspěvků 14.2.13 17:41

Fotoretuš tu byla před PS, bude tu i po něm. A vůbec - nejhezčí byly ženy v černobílých filmech a na černobílých fotkách, v dobách, kdy ani rozlišení materiálu nebylo tak super jako dnes.
Ale jak praví můj manžel (celoživotní nadšený amatérský fotograf, který by digitální foťák vzal do ruky toliko pod pohrůžkou trestů útrpných), dřív se fotografové taky namáhali pořádně svítit apod., dneska už na to zhusta kašlou. Protože PS to jistí.

radbuza
82 příspěvků 18.2.13 14:59

Nejhustší Photoshop je stejně tohle:

aailyyn
809 příspěvků 18.2.13 15:09

No tak slepá nejsem, hloupá taky ne. Vím, že je to Photoshop a že to celé je takové půvabné nablýskané pozlátko, na které se hezky kouká. Tak já se podívám a nemám s tím problém. Mindráky nemám, protože netrávím celý den na netu nebo v lesklých magazínech sjížděním fotek celebrit, ale mezi normálními lidmi. Jaksi stojím nohama na zemi a uvědomuju si, že reálný svět kolem mě není vyphotoshopovaný. Že herečka nenalíčená a nevyretušovaná vypadá stejně jako kdokoli jiný, to by teda jeden neřekl. :-) Neupravené fotky mě tím pádem extrémně nešokují. Jak už tu někdo vzpomněl, ono se to upravovat nemusí. Fotka je umění jako každé jiné, jeho autoři se prostě snaží o to, aby to bylo hezké. Aby se na to dobře koukalo. Stačí správně nasvítit, vhodný úhel, správný moment, kdy se zmáčkne spoušť a i bez Photoshopu máte efekt „No jo, ale takhle to ve skutečnosti nevypadá“.

jackdaw007
368 příspěvků 18.2.13 15:16
@radbuza píše:
Nejhustší Photoshop je stejně tohle:

A to mu i Photoshopem zavřeli rty? Já jen jestli jsou to fakt dvě stejné fotky jen před a po.

Jinak hned vedle toho odkazu, který uvozuje tuto diskusi, mě zaujalo tohle:

http://www.buzzfeed.com/…photoshopped

Sice ne móda, ale jde to i bez PS.

Park
442 příspěvků 18.2.13 15:36
@jackdaw007 píše:
A to mu i Photoshopem zavřeli rty? Já jen jestli jsou to fakt dvě stejné fotky jen před a po.

Samozřejmě, a to pan Herbert Slavík má jen (zatím) PS6… nový PS7 bude umět i zavřít/otevřít oči v jedné vrstvě a z kabelky Prada udělat LV jedním klikem… (samostatná funkce v nabídce filtry)

Mahtiel
443 příspěvků 18.2.13 17:48

@radbuza To je služba žákům…Představte si, že by se někteří měli pět let koukat na toho pána (z našeho pohledu) na pravo… Myslím, že jim to zachránilo pěkné sny :D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 18:35

@radbuza Proto on si pan Slavík liboval, jak bylo focení příjemné a splavné! Prostě nasekal pár fotek, padni jak padni, a pak teprv začal pracovat :D

Guinea Pig
1190 příspěvků 18.2.13 18:43

@Mahtiel žáci budou ušetřeni, od prezidentů ve třídách se upustilo, jsem někde četla. Prý bude ve třídě max. státní znak, což je myslím rozumnější řešení :-)

Mahtiel
443 příspěvků 18.2.13 18:55

@Borůvka19 No vidíte to…Že by nejvyšší dostávali rozum? :D (Já jsem na krajské škole a musím říct, že se od prezidentů ve třídách opustilo už před mnohými lety. Ale sestra je na městské (rozumějte rozlišení dle „majitelů“) a zatím visí :D Tak asi jen do konce funkce.)

Guinea Pig
1190 příspěvků 18.2.13 20:42

@Mahtiel Tak někde říkali, že to ani není dáno žádným zákonem, že to je prostě zvyklost…takže snad již dostanou rozum i na těch městských :-) Vaší sestře bych opravdu nepřála ten kouzelný pohled na dílo Herberta Slavíka…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 17:27
@Mahtiel píše:
@radbuza To je služba žákům…Představte si, že by se někteří měli pět let koukat na toho pána (z našeho pohledu) na pravo… Myslím, že jim to zachránilo pěkné sny :D

Žáci na něj koukat nemusí, protože obraz prezidenta ve školní třídě je tradice, ne povinnost. Já ho tam rozhodně mít nebudu, ani kdyby z něj vyphotoshopovali vílu Amálku! :-)

Mahtiel
443 příspěvků 19.2.13 17:41

@publicenemy No, ale to neovlivní žáci, ale škola, že jo…Já na něj taky nekoukám už nějakej pátek, od té doby, co jsem na gymplu. Na základce, kam jsem chodila ale stále usilovně visí…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 17:45

@Mahtiel Je to na řediteli školy, tuším.

Mahtiel
443 příspěvků 19.2.13 17:49

@publicenemy Právě…Proto si stále trvám na tom, že je ta retuše rozumná věc. Sice už se jedná pomalu o Sci-Fi, ale co když je nějaký ředitel blázen. Je dobrý to posichrovat už u kořenů.

Sibyla
2646 příspěvků 19.2.13 17:56

Prosím vás, já jsem slepá nebo blbá, ale kdo je ta levá půlka?

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 18:46

@Sibyla Ta levá půlka (z našeho pohledu) je, jak se vidí Budoucí, ta pravá je ta pravá :D

Sibyla
2646 příspěvků 19.2.13 19:28

@Kokoska1 Aha, takže je to Zeman durch-und-durch? Já myslela, že je to někdo úplně jiný! Jo, moc Photoshopu…

Coraline
1980 příspěvků 6.3.13 12:36

Dneska mě potěšilo, když jsem na eshopu Tchiba objevila na modelce kožní záhyb/pseudošpek. Když si vezmu, jak přesně tohleto se vždycky přísně okrojí a zahladí, je osvěžující něco takového vidět jednou taky někde jinde než doma v zrcadle :D. Sice se nejedná o celebritu a na obálkách módních magazínů se takovéto upřímnosti asi stejně nikdy nedočkáme, je to každopádně plus pro Tchibo :).

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 13:08
@Sibyla píše:
Prosím vás, já jsem slepá nebo blbá, ale kdo je ta levá půlka?

To je přece Jekyll.

A mimochodem nechápu ty dohady, jestli má být ve školách nebo ne… Já osobně jsem přesvědčená, že viset rozhodně má. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek