Pigmentové skvrny - jak s nimi bojujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.17 13:31

Nemáte zkušenosti i s nějakým ošetřením? Mamka aby si je chtěla nechat odstranit, ale není si tím úplně jistá. Bojí se, aby nevyhodila peníze za něco, co nebude fungovat.

Karin
3948 příspěvků 10.7.17 16:23

Mám na obličeji dvě malé pigmentové skvrny a uvažuju o tom, že na podzim s tím někam zajdu, na nějaké odborné ošetření. Můžete někdo něco doporučit? Metodu, salon, kliniku…

hela-m
3 příspěvky 23.8.17 13:58
Pigmentové skvrny

Já byla před 2ma lety na laseru a říkali mi, že to chce tak 2 ošetření. Absolvovala jsem jen 1 - udělal se mi totiž hrozně velký opar několik dní po zákroku (dost na ně trpím), ale musím říct, že mi ošetření laserem dost pomohlo (i to jedno ošetření!). Jen mě upozornili na to, že se mi skvrny mohou objevit na jiných místech, což se také stalo, takže zákrok budu muset podstoupit teď znovu.

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.17 21:27

@hela-m a mohla bych se zeptat, kde jste na odstranění byla? To jsem nikdy neslyšela, že by mohlo dojít k něčemu takovému :O

hela-m
3 příspěvky 28.8.17 08:36

@Jolula Byla jsem v YES Visage (Praha), ale jak jsem napsala - mě to pomohlo dost, jen se mi bohužel udělal opar (ale to mám občas i z velmi intenzivního sluníčka)

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.17 18:37

@hela-m Aha, i tak to ale muselo být nepříjemný :(. Já se právě lekla, že je to následek ošetření, protože mamka byla na odstranění v Amaryllis centru, ale snesla to dobře a nic takového se jí právě neudělalo.

hela-m
3 příspěvky 3.9.17 21:41

@Jolula Nebylo to tak nepříjemné, pouze to více hřálo jako sluníčko. Jen jsem při odchodu byla hodně červená v místech po zákroku. Jak jsem psala, pomohlo mi to více než krémy a séra.

Bongani
180 příspěvků 3.9.17 21:46

Já si nechávala odstranit 10 skvrn v obličeji, ale mám asi nějaký agresivní pigment, protože ani po druhé návštěvě všechny nezmizely. Po aplikaci laseru zmizely, ale do 2 týdnů se zase vrátily, akorát jsou světlejší. Z těch 10 úplně zmizela polovina. Ale nemyslím, že je to chybou laseru. I tak jsem spokojená, pořád je to mnohem lepší než před zákrokem.

Jindrason
288 příspěvků 4.9.17 11:13

Já bych s nimi nebojoval. Zajímalo by mě jak jsou zdravé ty krémy, které je zesvětlují… to bych raději měl někde „flek“

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.17 13:06

No krémy stojí za pendrek a samozejmě nepomáhají, ale to není žádná novinka :) skvrny šly dolů až po ošetření laserem :)

Fuflík
248 příspěvků 20.9.17 18:58

Já s nima nebojuju a to jich mám kotel. Na mé pleti je to věc, co mě po vráskách, akné, jizvách, pórech a různých chlupech, štve většinou úplně nejmíň.:D
Nejlepší je, že i když jsem vyložená obluda, tak mi muži neustále cpou, jaká jsem kočka. Oni prostě asi detaily moc neřešej.

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.17 20:01

@Fuflík tak to je taky dobrý :D.. já nevím, já jsem s tím pro svůj osobní pocit musela něco dělat :) strašně mi to na tom obličeji vadilo a co se týče mé polovičky, tak ten to samozřejmě taky neřeší :D

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.17 11:17

@Kateřina0017 Jaké ošetření jste absolvovala? Mělo nějaký efekt?

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.17 20:36

@Majka636 Byla jsem na odstranění laserem a efekt to samozřejmě má, ale je potřeba absolvovat ošetření více jak jednou :). Nevím, odkud jste, ale zkuste mrknout na amaryllis centrum. Já jsem zde byla spokojená. Paní doktorka Takácsová vám určitě poradí, co je pro vás vhodné.

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 22:07

A na kolik teda ošetření celkem vyjde? :)

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 22:12

@Majka636 Záleží Majko na tom jestli si platíte jen jedno nebo více najednou, protože pak to vychází cenově lépe, takže mě třeba vyšlo to ošetření levněji

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.18 18:28

Je výsledek ošetření trvalý?

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.18 23:41

Výsledek je v dané oblasti trvalý, ale pigmentové skvrny se vytváří neustále, takže tak :)

arpa
1250 příspěvků 29.1.18 11:28

Mám dobré zkušenosti s produkty od firmy Medic8.

Karin
3948 příspěvků 21.11.18 15:19

Resuscituju starší téma.
Po ošetření pleti dermarollerem (takovým tím válečkem s jehličkami) se mi v létě udělala v těch místech pigmentová skvrna. (Jinak to ošetření teda nebylo k ničemu :D) Jak bledne opálení, bledne i skvrna, ale všimla jsem si, že se mi udělaly dvě další jinde. Koupila jsem si depigmentační sérum od La Roche-Posay, ale efekt je takový nejistý (nevím, jestli to má nějaký účinek, nebo jestli ty skvrny prostě neblednou samy, jak bledne opálení).
Zajímá mě, jestli tu má někdo skutečně dobrou zkušenost s nějakým kosmetickým produktem, anebo jestli mi nezbude nic než ten laser (pod který se mi přece jen moc nechce, protože čtu recenze a bojím se, že dám ranec a výsledek nebude nic moc…)

zuzankabrum
22 příspěvků 22.11.18 11:40

Mě nejlíp zabírá maska z kurkumy. Na YT je spousta návodů.

Ivettstar
2 příspěvky 22.7.19 17:44
Laser

Ahojte. Chystam sa do yesvisage na odstranenie pigmentových škvŕn. Po vysadi hak sa mi urobilo par malých po tvari. Tento rok sa zliali do väčších map pod ocami a tahaju sa dalej.IPL svetlo nepomohlo. Pomohol niekomu laser aspon trochu a kolko vas to vyslo? Ja by som dala aj celu vyplatu len keby nieco pomohlo.

bao-baba
411 příspěvků 22.7.19 20:37

Mně pomohla aplikace ovocné kyseliny v zimním období. Dělala mi to kožní lékařka, která provozuje kosmetiku. Amatérsky bych se do toho nepouštěla.
V dřívějších příspěvcích je zmiňovaná kurkuma, nedovedu si to představit, protože má intenzivní žluté barvivo.

Ivettstar
2 příspěvky 14.9.19 12:24
@Kateřina0017 píše:
No krémy stojí za pendrek a samozejmě nepomáhají, ale to není žádná novinka :) skvrny šly dolů až po ošetření laserem :)

Kde ste boli na lasery na ja chystam do yesvisage v októbri ale bojim sa toho aby to nezhorsilo ipl mi nepomohlo.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek