Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 09:14

Já se sama sobě líbím a nic bych na sobě neměnila. Nechápu ten strach ze vzhledu po čtyřicítce; ono totiž záleží, jak žijete. To je ta jediná spravedlnost, v tomhle věku se vám to všechno v obličeji ukáže.
Plastiku prsou vůbec nechápu, já bych prsa nechtěla, pro mne je to naoapak zlej sen, ta představa, že mi narostou. Chvíli jsem je měla při kojení a bylo to pro mne velmi nepříjemné.
Chápu, že někdo si jde opravit víčka, když už nevidí, to ale naštěstí není můj problém. Nemám ani křečové žíly. Vlastně si zatím neumím představit, k čemu by mi to bylo dobré. Jak se to dá vyřešit životosprávou, oblečením nebo mejkapem, je zbytečné cpát peníze doktorům.
No a stárnutí je přirozený proces, možná by holky spíš měly zapracovat na tom, jak se s tím psychicky vyrovnat než do sebe nechat řezat. Však můžete i umřít při tom.

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 09:20

Runningfox-tak toho jsem se bála-záleží jak žijete. Houby. Zdravějc už to snad nejde. Pohyb, strava, pobyt na sluníčku, váha-vše pod kontrolou.Co takhle genetika? Když měly pokleslá víčka babička i mamka, stejně jako křečové žíly, tak s tím opravdu nic neudělám. Jo a na to jsem zapomněla. Na operaci s křečovkama jsem byla.

teetee
499 příspěvků 3.8.12 09:25

@mikita.miki Hodně „hustý“, to jakože FAKT… Přesně proto operace nezavrhuju. Né, že by se s původním nosem nedalo žít, ale ---- víte, jak se té slečně musel změnit život…

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 09:27

Možná vás naštvu, ale myslím si, že souměrnost je mj. znak zdraví a dobrého genetického materiálu. Každopádně by si to lidi měli říct včas, než se vezmou, kolik plastik a čeho absolvovali. Aby snoubenci nekupovali zajíce v pytli.

A ano, myslím si, že z každého nedostatku lze udělat přednost, i z velkého nosu i odstávajících uší. Jeden můj bývalý přítel šílel po holkách, co šilhaly, jinej měl rád ráčkování, dalšímu kamarádovi připadaly odstávající uši nesmírně sexy. Neexistuje jeden univerzální ideál krásy. Nestejnoměrná ňadra se líbila mému otci kupř. Vždycky mne ohromoval jmény hereček, u nichž si toho všiml a nevypadalo to, že by se mu to hnusilo. Naopak o tom mluvil s takovým jemným potěšením :-)

mikita.miki
1935 příspěvků 3.8.12 09:28

Teetee, pouze tuším. byla to také výherkyně soutěže. každému, kdo hlasoval bylo jasné, že nějaké pešývání povadlých vnad atd prostě jde zcela mimo, když viděli slečnu, jinak jak vidno opravdu hezkou

mikita.miki
1935 příspěvků 3.8.12 09:30

Runningfox, ale tím vaším příspěvkem se dostáváme už tak trochu k eugenice, nemyslíte?!

marca
450 příspěvků 3.8.12 09:37

@runningfox jakože když mám od vždycky poměrně tlustá horní víčka a věkem mi jistě spadnou tak mám geneticky špatný materiál? LOL

@666mahu a funguje to odstranění laserem líp než napichování žilek? Známá (vida jednu znám) si nechala odstranit pavučinky na stehnech, ale o moc líp to nevypadá, takže zrovna tohle mi přišlo jako trik doktora, jak si vydělat na předem ztraceném případu.

Sibyla
2646 příspěvků 3.8.12 09:42

@mikita.miki Tedy, ta slečna vypadá, že umělý je ten původní nos, čili jsem jednoznačně pro plastiku. Na druhou stranu, jak se píše výše, z nedostatku se dá udělat přednost - já jako teen toužila po nosisku Barbry Streisand.:-) Nějak mám pocit, že naučím-li se žít se svým nosem, ušima, prsy, pihami, je šance, že se naučím přijímat svá omezení i v duševní sféře a rozvinout ty přednosti, které mám.

kacenka.smile
428 příspěvků 3.8.12 09:42

Plastická operace je každého věc, je to jeho tělo a jeho zodpovědnost. Rozhodně nejsem proti a netroufla bych si odsuzovat ty, co plastické operace absolvují. Sama žádnou plastiku nemám a ani o ní neuvažuju (i když kdoví, co jednou bude), ale nevidím nic špatného na tom, když ji někdo podstoupí. Pokud má člověk trápení s velkým nosem, povislými víčky nebo třeba plochým hrudníkem a věří, že po operaci bude sám se sebou spokojenější, tak jen do toho (po důkladném zvážení všech pro a proti). Jistě, každý by se měl mít rád takový, jaký je, ale proč mít velký křivý nos, když se pro to člověk trápí a existuje řešení jeho problému?
O plastických operacích ze zdravotních důvodů snad ani nemusím mluvit.

666mahu
1490 příspěvků 3.8.12 09:46

Jen bych chtěla ještě podotknout, že mi stárnutí nevadí a že jsem moc spokojená, jak vypadám. V mládí jsem si myslela, že bych s radostí něco na svém vzhledu vyměnila, ale postupem času jsem zjistila, že bych radši neměnila vůbec nic. Lidi jsou na tom hůř, mám vlastně velký štěstí.
Mohla bych mít klidně o číslo, dvě menší prsa, ale nikdy bych si je zmenšit nenechala. Křečové žíly nemám, dělají se mi jen popraskané drobné žilky, je to kosmetická záležitost. Když se dají drobné kosmetické nedostatky velmi jednoduše zlikvidovat nebo korigovat, proč si je nedopřát. Nikomu je nevnucuji, já z nich mám radost.

A ještě třeba k těm rtům. Ani ty nemusí vypadat děsně. Mám kamarádku, která si je nechala na radu dermatoložky „přifouknout“ a moc jí to sluší. Má rty jako v mládí. Říkala mi, že si po zákroku vzpomněla, jak její rty vypadaly před 20ti lety. Má je krásné, akorát plné, žádný kačer donald, nádherně vyplněný svůj původní tvar, přirozené, nikoho ani nenapadne, že má nějakou úpravu rtů.

666mahu
1490 příspěvků 3.8.12 09:50

@marca, zmizely mi perfektně, jen to trvá dýl než uvádějí. Řekli mi, že asi 2 měsíce a trvalo to tak 4. A ještě to má další nevýhodu, je to dost drahé. Jinou metodu jsem nikdy nezkoušela, takže nemůžu porovnávat. Byla jsem v renomovaném lasercentru.

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.12 09:51

@runningfox
Je sice možné, že se třeba meganos se může někomu líbit, jednomu z tisíce, ale těch 999 lidí kvůli tomu nepřestane existovat, budou na ten nos koukat, budou se dotyčné/mu ve škole smát, a on/a bude vědět, že většině lidí ten přijde fakt velký.

A opravdu netuším, koho s každým okem jiným by uklidnilo, že na planetě určitě existuje člověk, kterému se jeho vada líbí :-/

Já proti operacím nejsem. sama mám každé oko trochu jiné, ne moc, ale mám, a časem to bude horší, takže o téhle operaci uvažuju (zmenšení horního víčka), taky myslím, že podstoupím třeba nějakou výplň třeba nosoretních rýh. nešla bych nikdy na zvětšení prsou, protože prostě nechci a nesnesla bych ten divný kus čehosi v sobě. ani bych nešla na plastiky obličeje, kdy se vypíná obličej vnitřními výztuhami, ze stejného důvodu. pokud ale jde o odstranění něčeho nadbytečného, nebráním se tomu. kromě liposukce, která mi připadá odporná.

Moje dva největší mindráky bohužel odstranit operací nelze, ale protože vím, jaké to je, mít opravdu strašný mindrák, kdy se na ulici koukáte na lidi, kteří takový problém nemají a strašně jim závidíte podle vás normální život, a každé ráno na sebe koukáte a nenávidíte se za ty vady, zásadně proti vylepšování čehokoli nejsem a nemůžu být. když to jde odstranit, ať je o prsa, nos, uši nebo zuby, je to něco úžasného, co vám najednou úplně změní celý život.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 09:51

@mikita.miki Ten původní nos mi zas tak hrozný nepřipadá, trochu větší, ale není ošklivý, spíš zajímavý. Bez něj ta slečna vypadá tuctově.

Coraline
1980 příspěvků 3.8.12 09:59

Nejsem razantně proti, ale ve svých 23 letech opravdu o ničem takovém neuvažuji. Nejsem dokonalá, ani se sebou spokojená, ale myslím, že nějaký nedostatek má každý, ale zároveň má každý své přednosti, které může zdůraznit a odvést pozornost. Například se mi fakt nelíbí můj nos s hrbolkem, ale mému příteli se naopak líbí hodně a skládá mi na něj komplimenty, takže díky němu mám po mindráku :D. Naopak by mu určitě nevadilo, kdybych si nechala zvětšit prsa, ale v tomhle směru mám zase jasno já - existujou pushupky a při cvičení je hodně velká výhoda, když si nemám čím vyrazit zuby, prsa mě naštěstí vůbec netrápí. Liposukce by mi určitě taky prospěla, ale hanba by mě fackovala - přijde mi pokrytecké, když si jde někdo odsát tuk, namísto aby hýbnul zadkem a upravil stravu. Liposukci prostě beru jako poslední možnost, když už metabolismus ani tělo nespolupracuje, snaha přichází vniveč, ale zvednout sebevědomí je třeba. A opravdu doufám, že budu umět stárnout a nestanu se vlastní posmrtnou maskou napíchanou botoxem. Ale neodsuzuji to, je to každého věc.

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 10:05

@Jiná Realita
Souhlasím s vámi, já se asi k téhle debatě nehodím, protože jsem sama se svým vzhledem nikdy problém neměla. Což nevylučuje tu eventualitu, že existují lidé, jež si při pohledu na mne v duchu řeknou, že by si o mne ani kolo neopřeli. Je mi to jedno.
Samozřejmě tuším, že mne může čekat spousta trýzně, po níž se mi ten vzhled dramaticky změní a může se stát, že mi to prokazatelně bude bránit v normálním životě. Ne kvůli mě samé ale kvůli okolí, jež na mne bude nějak reagovat. Mám kolegu s opravdu úprným ekzémem, jenž se mi svěřil, že si od něj lidi v MHD odsedávají - toto např. operací řešit nelze, ale kdyby to šlo, mnoha lidem by se jistě ulevilo. Kdybych měla ňadra velikosti 10 kg melounu, neváhám ani vteřinu. Stejně tak rozštěp, vbočený palec ap. Ňadra po ablaci bych si ale udělal nenechala, to si radši koupím vycpávku. Však kde to asi tak ukazujete, že?
Liposukce, umělá ňadra, botox a podobné výstřelky považuji za nevyspělost a zbytečný hazard. Ale každému přeju hlavně, aby byl sám šťastný.

Olinka
2582 příspěvků 3.8.12 10:06

Mám po plastice. V pěti letech mi mamka nechala přišít uši. Sama je má sice malinké, ale odstáté - se staženými vlasy, jak je nosí, vypadá jako malý skříteček. Mně to připadá spíš roztomilé, ale mít je větší, byla by jak jak sloník Dumbo:-) Každopádně ještě za mého dětsví se tento zákrok tuším do 6 let dělal s kompletní úhradou zdravotní pojišťovny - není rizikový a kromě svědivého krunýře na hlavě je takřka bezbolestný.

Co se týče dalšího zkrášlování - ať si každý dělá, co chce, ale ať má na paměti, že každá celková anestezie a chirurgický zákrok v sobě nese obrovské riziko komplikací a i úmrtí. A taky, že výsledek nemusí vypadat dle představ.

Zrovna ta liposukce mi připadá super, protože některým ženským se přes cvičení hromadí tuk na určitých místech, ze kterých se ne a ne dostat. Jen pozor, abyste pak nevypadaly jak Ivana Trumpová!

Olinka
2582 příspěvků 3.8.12 10:11
@runningfox píše: Ňadra po ablaci bych si ale udělal nenechala, to si radši koupím vycpávku. Však kde to asi tak ukazujete, že?

No tak v tomto případě mi plastika prsu připadá jako nutnost - pokud je tedy žena mladá a že se rakovina bohužel objevuje čím dál v mladším věku. Opravdu si umíte představit, že byste od třiceti žila s jedním prsem? Já teda ne! Přece jen, po vyjmutí dělohy se žena sice nemusí už tolik cítit ženou, ale aspoň to není vidět. Kdežto to prso - nosit jen oblečení, ve kterém se protéza schová, při seznamování s novým partnerem se třást, co na to řekne… Jen na to pomyslím, dělá se mi špatně a těch žen je mi upřímně líto.

Coraline
1980 příspěvků 3.8.12 10:11

A je fakt, že zásahem do obličeje se sice člověk třeba stane objektivně hezčí, ale ne vždycky je to lepší. Například Maggie Siff v Sons of Anarchy měla vždycky mezi obočím takovou hezkou podmračenou vrásku. Ve 4. sérii už najednou vrásku neměla, i lícní kosti byly nějaké výraznější, oči víc kočičí - no, už to nebyla ona, hrozně mi to na ní vadilo a furt jsem musela zkoumat, co je na ní divného, uplně ztratila svoje kouzlo.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 10:12

Podporuji zkrášlující chirurgii, která pomůže dívce odstranit těžký mindrák z odstávajících uší nebo křivého nosu a podobně.
K vylepšovacím zákrokům tam, kde podle všech rozumných měřítek není co vylepšovat, mám ambivalentní vztah. Sama bych do toho nešla, ale pokud někdo chce ty peníze dát a je ochoten ty rizika podstoupit, je to jeho věc.
Vycpání dvojek prsou silikonem na čtyřky nikoho šťastnějším neudělá, protože taková osoba pak má většinou potřebu složitě řešit kdejakou ptákovinu, kterou by normální sebevědomá žena neřešila ani omylem. Ale jak jsem už napsala, je to každého věc.
Herečky a zpěvačky jsou trochu jiná kapitola a ze zásady je nehodnotím. Ovšem moji hlubokou úctu mají dámy, které dokážou stárnout s šarmem a noblesou, aniž by za pomoci chirurgů předstíraly, že se jim ve třiceti zastavil čas.

MUDr.Lant
389 příspěvků 3.8.12 10:38

Ve svém okolí mám ženu, která si nechala zvětšit dle jejího pohledu malá, podle mě krásná prsa. Nevěděla jsem, že jde na plastiku, nějaký čas jsem ji neviděla a když jsme se potkaly, tak jsem si říkala, že má nějakou divnou podprsenku, že z profilu vypadá divně (nic, hrbol, nic). Časem jsem se dozvěděla, že se nejedná o divnou podprsenku, ale o plastiku, dle jejího názoru povedenou. Jsem moc ráda, že jsem ji neradila, aby si pořídila lepší podprsenku.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 10:58

@Coraline Ano, právě v tom spojení „objektivně hezčí“ je myslím jádro problému. Copak jde krásu posuzovat podle nějakých objektivních měřítek? Úplně s vámi souhlasím, že to po zásahu není vždycky lepší.

z_dediny
1114 příspěvků 3.8.12 11:42

Sympatičtější je mi Libuše Šafránková, která přirozeně přibrala a stárne než třeba Jana Švandová, která se snaží tvářit, že je pořád mladá a krásná. A že tedy opravdu krásná byla. Neberte to ale tak, že to odsuzuji. To ne. Každý má právo nakládat se svým vzhledem, jak mu to vyhovuje. Tím nikomu neublíží.

z_dediny
1114 příspěvků 3.8.12 11:48

Nejsem objektivní, protože mé mládí už je to tam a kromě puberty jsem se svým vzhledem nenechala deptat. Mám malé šedozelené oči. A co má být? Mám krátké nohy do O a silnější stehna. A co? Manželovi to nevadí, mým ctitelům (a nebylo jich málo) to taky nevadilo a já jsem ráda, že mě pořád ještě dobře nosí a že už mě nebolí, jako mě bolívaly v mládí. Kromě některých lidí si ostatní nevšímají, jak kdo vypadá, pokud to buď umně skryje nebo si z toho nedělá těžkou hlavu. To je výhoda nás, co jsme nebyly krásné. Ten zub času nemusel tolik hlodat a ten rozdíl proti mládí není tak velký. Na plastiku očních víček se vydám, jakmile mi budou překážet při koukání. Počítám že tak za pět šest let. Ale na botox a vycpání rtů ani za nic. Třeba na liposukci taky nechci jít. Pro starší tělo by to byl šok, kůže už by se nevypnula, takže ve výsledku by bylo ještě horší než teď.
Dcera má větší nos, ale ne raťafák. Když si řekne, že ho che zmenšit, nebudu jí to rozmlouvat. Ale určitě bych ji na plastiku neposlala. Patří k ní stejně jako k Barbře. Bohudík nemá žádný mindrák.

monicka
566 příspěvků 3.8.12 12:58

Já proti plastickým operacím nejsem, ale v rozumné míře - tzn. napravit zdravotní problémy nebo vyřešit nějaký mindrák.
Když mi bylo sedmnáct, tak jsem o operaci vážně uvažovala a to o zvětšení prsou - vážila jsem kolem 45 kilo a na hrudníku jsem neměla absolutně nic a teenageři umí být pěkně nepříjemní (poznámky typu: „kde máš prsa? Zapomnělas je doma?“ byly na denním pořádku). Fakt jsem kvůli tomu trpěla, ale u nás doma se o takových věcech nemluvilo, tak jsem si říkala, že počkám, až budu dospělá. Po nástupu na VŠ jsem přibrala a tím se mi trochu zvětšila i prsa a ačkoliv jsem na tom jen o trochu lépe, jsem strašně ráda, že jsem na operaci nešla.
Netvrdím, že v budoucnu na operaci nepůjdu (křečové žíly a podbradek - genetika je mrcha :) ), ale momentálně o ničem ani nepřemýšlím :).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek