Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kinderova
34 příspěvků 22.6.14 15:26

@RenaLange Já myslím, že stes to vystihla přesně tak, jak si to myslím i já a většina lidí tu :)

martek01
483 příspěvků 22.6.14 17:30

Mam dotaz ktematu. Nemate nektera zkusenost s Dr. Kufou? snazim se ho kontaktovat emailem, ale neodpovida. Chtela bych si u nej nechat zmensit prsa (ano, ze zdravotnich duvodu)

kinderova
34 příspěvků 9.7.14 17:27

@martek01 Ahoj, Kufa je vyhlášená třída, určitě sis vybrala dobře :) zkoušela jsi ho kontaktovat i před stránky Perfect Clinic? Tady na jeho profilu máš nahoře telefonní číslo nebo je tam vedle sjednat konzultaci a nebo ještě dole na stránce je sjednat konzultaci online, tak zkus ještě tyto možnosti, jestli jsi je už nezkoušela :)

Chamonix
650 příspěvků 20.7.14 11:15

Pro případné zájemce mé zkušenosti. Ve 42 letech operace horních víček. Štvalo mě, že si nemůžu udělat linky, aniž by se mi otiskly na horní nepohyblivé víčko. Dost mi to změnilo tvar očí - z tvaru mandlí na trojúhelníkové. S tím jsme nějak nepočítala a dlouho mi trvalo, než jsme si zvykla. Byla jsem „JINÁ“ a bylo to fakt divné. Za další asi tři roky se tvar zlepšil (zase se přiblížil původnímu) a teď po osmi letech pořád dobré.
Před sedmi lety výplň hluboké kolmé vrásky mezi očima. Doktor říkal, že se výplň tak za rok vstřebá a zmizí, ale já tam tu vrásku nemám pořád. A byl to hluboký příkop :-)

yourcandy
477 příspěvků 3.8.14 19:19
@Chamonix píše:
Pro případné zájemce mé zkušenosti. Ve 42 letech operace horních víček. Štvalo mě, že si nemůžu udělat linky, aniž by se mi otiskly na horní nepohyblivé víčko. Dost mi to změnilo tvar očí - z tvaru mandlí na trojúhelníkové. S tím jsme nějak nepočítala a dlouho mi trvalo, než jsme si zvykla. Byla jsem „JINÁ“ a bylo to fakt divné. Za další asi tři roky se tvar zlepšil (zase se přiblížil původnímu) a teď po osmi letech pořád dobré.
Před sedmi lety výplň hluboké kolmé vrásky mezi očima. Doktor říkal, že se výplň tak za rok vstřebá a zmizí, ale já tam tu vrásku nemám pořád. A byl to hluboký příkop :-)

A čím Vám tu vrásku vyplnili?

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.14 19:22

@yourcandy @Chamonix
mně vždycky zajímalo, jestli je výplň poznat na pohmat…pořád přemýšlím nad těmi mariánskými příkopy pod očima, vypadají čím dál hůř, hluboké a modročerné :/

yourcandy
477 příspěvků 3.8.14 19:30

Mě taky tyhle zákroky zajímají, co je všechno možné- jsem jen prostě zvědavá a věřím, že až to budu jednou možná potřebovat, už budou novější materiály a metody.Ale co čtu o výplních nebo botoxu, tak plno ženských píše, že je ten efekt krátkodobý. A to mi přijde otravné, několikrát do roka chodit na výplně a cpát do toho peníze. Taky moc nechápu zvětšení prsou vlastním tukem, to je změna minimální a i ta je do roku pryč. Tak nevím..

Bugatti
4086 příspěvků 3.8.14 19:30

@Chamonix Já tam mám přímo kaňon. Mohu se zeptat, čím to vyplňují? Na botox jít nechci, ale kdyby bylo něco šetrnějšího, uvažovala bych o tom.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.14 20:35

@Bugatti Proč nechcete na botox? Už jsem se pro něj rozhodla. Bylo mi vysvětleno, že kyselina hyaluronová nemá vůbec smysl.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.14 20:38

@ionicera
Zjistilo, že podání botoxu vyvolává jizvení v intersticiu svalů, takže jeho používání bude do budoucna pravděpodobně omezeno.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.14 20:42

@Giulietta No a co je tedy nejlepší na tu kolmou vrásku u kořene nosu?

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.14 20:49

@Giulietta
a já se na něho zrovna chystám, a ještě na takové extra rizikové místo - nad horní ret. proti pocení ale bohužel nic jiného není.

myslíte, že je blbost zkusit se namazat pod nosem driclorem? nechci z toho mít třeba vrásky (rakovinu neřeším, i kdyby, pořád lepší než to, čím procházím teď, už musím mít pod nosem kapesník bez ustání, aby mi netekl pot do pusy a do výstřihu).

Příspěvek upraven 03.08.14 v 20:50

bestia
2300 příspěvků 3.8.14 20:49

@ionicera tak ale to su dve rozdielne veci. hyaluron je vypln uz vzniklej vrasky, botox je na obmedzenie jej vzniku a prehlbovania
podla stadia vam aj tak vacsinou budu pchat 2v1, ale zmysel to dava. bez mracenia, resp. obmedzenim beznej mimiky to bude mat lepsi efekt

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.14 20:54
@Jiná Realita píše:
@Giulietta …(rakovinu neřeším, i kdyby, pořád lepší než to, čím procházím teď, už musím mít pod nosem kapesník bez ustání, aby mi netekl pot do pusy a do výstřihu).

Keďže ja som riešila rakovinu, tak Vám možem povedať, že kvapkanie potu sa mi zdá oproti tomu maličkosť. Ale na vašom mieste by som asi išla na ten botox.

Bugatti
4086 příspěvků 3.8.14 20:57

@ionicera Zase tak moc mi tam ten kaňon nevadí.

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.14 21:00

@Giulietta
to kvapkanie bohužel už ani není kvapkanie, je to souvislý proud, který navíc vypadá…no jako by mi teklo z nosu. prostě děs. akorátže nemůžu najít žádného mudr., který by botox pod nos někdy aplikoval. možná na tři měsíce ztratím hybnost horního rtu, celkem prekérka :-) a do toho se nikomu nechce.

Bugatti
4086 příspěvků 3.8.14 21:03

@Jiná Realita Ještě pár týdnů vydržte a bude líp. Taky z toho vedra žádnou radost nemám, potřebovala bych se na léto přestěhovat do chlanějších krajů.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.14 21:03

@Jiná Realita Já bych to nedělala. Výtah ze souhrnu údajů o přípravku . Myslím, že by vás to tam pěkně „spálilo“

Avoid contact with eyes, nostrils, mouth or other mucous membranes. In case of accidental contact with the eyes or other mucous membranes, rinse well with water.

bestia
2300 příspěvků 3.8.14 21:04

@Jiná Realita hornu peru som mala znehybnenu raz, asi na tri hodiny. to neni celkem prekerka, to je pruser :D
a viac by som sa po driclore obavala reakcii s bezne pouzivanou kozmetikou vseho druhu a hlavne asi pigmentovych skvrn

verulenka
3336 příspěvků 3.8.14 21:17

@ionicera Kyselina hyaluronová nemá smysl? A já si bláhově myslela, že se tou výplní elegantně vyhnu botoxu, který sice funguje, ale to bych ani nebyla já, abych si na webu nepřečetla jak moc může být škodlivý…

Frantiska
3578 příspěvků 3.8.14 21:20

@Jiná Realita no nez bych sla na botox, tak bych asi vyzkoušelo všechno mozne. Nevim jestli prirodni věci pomůžou, ale urcite bych to zkusila. Abyste pak tri mesice nemlcela, protože by jste nemohla artikulovat :)

Generalizovaná hyperhidróza je obvykle způsobena jiným onemocněním nebo stavem organismu, jehož následkem je nadměrné pocení. Ke klasickým příkladem paří menopauza, hypoglykémie (nízký obsah cukru v krvi), nadprodukce hormonů štítné žlázy, případně leukémie nebo srdeční infarkt.

Velmi časté nadměrné pocení je způsobeno také zvýšeným stresem.

Jak na pot pomocí přírodních produktů?

Nadměrné pocení se dá zvládnout i použitím přírodních přípravků. Není člověk jako člověk a proto se každému hodí v tomto směru něco jiného. Z toho důvodu vám nabízíme několik kategorii přírodních přípravků proti pocení, ze kterých si vybere opravdu každý.

Přípravky pro ženy:
Pupalkový olej – upravuje celou hormonální soustavu ženy, čímž napomáhá i při regulaci pocení.
Chlorofyl – pomáhá detoxikovat celý organismus a to zejména prostřednictvím jater a ledvin.

Přípravky pro muže:
Omega 3 mastné kyseliny – důležité pro syntézu prostaglandinů, které řídí mnohé procesy v lidském těle, i ty, které se týkají kůže.
Chlorofyl – pomáhá detoxikovat celý organismus a to zejména prostřednictvím jater a ledvin.
Selen - hraje roli v mužských metabolických a hormonálních procesech.

Přípravky pro lidi, kteří mají v životě hodně stresu:
Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) – zklidňuje celý nervový systém, čímž snižuje stimulaci potních žláz. Kromě toho pomáhá vyplavovat serotonin, což je hormon, který zlepšuje náladu.
Komplex vitaminů B a hořčík – pomáhají ke správné funkcí nervového systému a zklidňují.

Přípravky pro lidi s dlouhodobou hypoglykémií:
Chrom – upravuje sekreci inzulínu z pankreatu. Tento hormon je zodpovědný za udržování správných hladin cukru v krvi a tím omezuje pocení kvůli nízké hladině cukru.

http://www.spektrumzdravi.cz/…rodni-cestou
http://www.gresik.cz/…-poceni.html

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.14 21:25

@Frantiska
to už jsem zkusila asi všecko dávno. ale díky.

na pocení existuje dokonce lék, preparát rubinol. tlumí celou cns. prý je to totání zázrak. u nás bohužel není k dispozici, jen v usa.

našla jsem lékaře, který botoxem třeba upravuje „gummy smile“, takové to, jak při úsměvu moc vytahujete dásně a jsou vidět zuby, takže zkušený asi je. botox se musí aplikovat jen zcela podkožně, nesmí se prostě dostat hlouběji. plánuju zkusit nejdřív třeba jen dva vpichy. a pak přidávat.

Frantiska
3578 příspěvků 3.8.14 21:26

@Jiná Realita drzim palce, a příčina vyléčit nejde?

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.14 21:27

@Frantiska
zatím nebyla objevena. třeba jo, jen ji najít.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.14 21:48

Může mi tedy někdo v kostce napsat, co je na botoxu tak hrozného? Od doktorky jsem žádné zápory neslyšela. Jedná se prý o takové pidimnožství, že nemůže být škodlivý. A @verulenka také jsem si myslela, že to zamáznu KHA. Prý to je jen drahé, a efekt téměř žádný.
Chápu, že když si někdo nechá opíchat celý obličej, problém by být mohl. Ale jedna vráska u nosu?

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek