Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lim
323 příspěvků 3.8.14 23:22

@Jiná Realita klidne bych ten driclor zkusila. Kamaradka, si s nim matla celo, krk.. A nikdy spalena nebyla. Pokud s nim mate kladnou zkusenost jinde na tele, tak bych se nebala.

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.14 23:25

@Lim
a nedělá jí to třeba fleky, vrásky…? já ho dřív používala na podpaží, už jsem do toho dlouho nešla, musím zas, účinky zcela vyprchaly. ale jinde, třeba na nohou, mi vůbec nefungoval.

kombinace s jinou kosmetikou bych se nebála, používá se na noc, ráno smyje a já ho stejně používám třeba jen dvakrát třikrát po sobě a pak několik týdnů pauza. to bych se ty tři dny na dané ploše prostě krémem nenamazala.

Lim
323 příspěvků 3.8.14 23:36

@Jiná Realita ona ho vychvaluje az do nebes a ja se priznam taky. Pouzivam na podpazi tak dvakrat tydne a dokonce ani pri sportu se mi podpazi proste nezapoti. Zadne fleky u sebe ani u kamaradky jsem nezaznamenala a ani na jine neprijemnosti se nestezovala. Zkusilla bych jeden vecer a videla byste, zda to treba bude stipat.. Docela se divim, ze pri vasich popisovanych problemech jste to jeste nezkusila. Ja bych do toho sla hned. Hodne stesti;)

verulenka
3336 příspěvků 4.8.14 00:30

@ionicera Také si nemyslím, že by botox byl tak hrozný. Asi záleží ke komu člověk jde. Jednou mi „spadlo obočí - těžká, oteklá víčka“, ale odeznělo to, naštěstí. Je fakt, že výsledek je vidět hned, což je pozitivní.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.14 08:09

@Jiná Realita @verulenka : On se ten Driclor musí používat opravdu podle návodu(no, spíš ne tak často ten první týden). Pokud se to nedělá, máte pak takový hnědý fleky. Začla jsem ho znovu používat, jenže jsem zrovna byla nějaká citlivější a v podpaží se mi udělaly viditelné fleky (a to jsem ho nepoužívala ani ten týden ze začátku).

sandrinn
961 příspěvků 11.8.14 11:32

Byl někdo z vás na odstranění pigmentových skvrn laserem?

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.8.14 16:46

Hlásím, že jsem dnes použila driclor nad horní i pod spodní ret. flek zatím žádný a vážně se mi dnes prakticky vůbec nepotila pusa. zbyl jen ten pocit, že se potíte (nervy pracují), ale nic se neděje. ten myslím zmizí, až to použiju víckrát. použiju ho ještě dvakrát po sobě a pak to nechám a budu čekat, jak dlouho ten efekt vydrží. držím si palce, aby to fungovalo aspoň po dobu několika společenských událostí, co mě teď v brzké době čekají.

Bugatti
4086 příspěvků 11.8.14 18:26

@sandrinn Byla jsem na odstranění pigmentových skvrn světelným výbojem a dopadlo to tak napůl. Tři méně výrazné skvny po pár týdnech úplně zmizely a už se neobnovily, ale ta největší tam nejen zůstala, ale ještě se zvýraznila a ztmavla. Chystám se jít tuto zimu na laserové odstranění… vlastně se chystám už několik roků, ale kvůli řešení mnohem důležitějších problémů jsem se tam zatím nedostala. Zatím maskuji korektorem a makeupem a je málo viditelná.

sandrinn
961 příspěvků 12.8.14 07:44

@Bugatti No, já mám pocit, že maskování korektorem u mě není moc úspěšné:-( Takže se chystám na podzim na laser…snad to zabere.

Tebah
4257 příspěvků 12.8.14 11:13

@sandrinn @Bugatti A co chemický peeling? Je to větší zákrok než laser? Já mám skvrny hlavně nad horním rtem, kde se taky v rámci obličeje nejvíc potím, takže když si dám makeup, tak je stejně za chvilku pryč a je to vidět - vypadám jak s knírkem a už mě to začíná štvát.

sandrinn
961 příspěvků 12.8.14 13:33

@Tebah Mám stejný problém. Chemického peelingu se docela bojím…už jsem viděla nepěkně popálenou pleť po téhle procedůře…a já mám pleť hodně citlivou.

Tebah
4257 příspěvků 12.8.14 13:35

@sandrinn To jsem taky viděla, navíc ten peeling dělala přímo lékařka. Ale na druhou stranu na to chodí Jennifer Aniston, takže to asi bude chtít jen najít někoho, kdo to umí.

Zebra33
2038 příspěvků 12.8.14 13:46

@Tebah @sandrinn - mne ten chemicky peeling doporucovala kosmeticka. Pry existuji ruzne koncentrace te ucinne latky, pricemz se vzdycky zacina u te nejnizsi. Skonci se dle typu pleti, ne kazdy snese ty vyssi koncentrace. Mezi jednotlivymi terminy pry probiha nejaka domaci priprava pleti (maze se nejaky krem s minimalni koncentraci tech kyselin). Mne zatim odrazuje, ze mam za a) strach z popaleni a za b) to minimalne v Nemecku stoji dost penez a to se mi asi zatim nechce investovat. Ten peeling bych mela jakoze na odstraneni fleku po akne, akorat ze mne se to akne stale docela hojne dela, takze jizvicky by asi nadale nejake pribyvaly. Tak prave nevim, jestli by ten peeling ted uz mel smysl.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.14 13:56

@Tebah @sandrinn @Zebra33 Kamaradka absolvovala chem. peeling kvuli jizvam z akne u zkusene a doporucene lekarky a dopadla strasne, 14 dni se loupala, na prvni tyden si nakonec vzala dovolenou, protoze se stydela vychazet mezi lidi. Ona sice rika, ze rozdil videla (ja ne), ale neodvazila se to podstoupit znovu. Naopak dcera zname si nechala nejhorsi jizvy od akne odstranit laserem a opravdu nejsou videt. Musela pak plet hodne promazavat, nesmela se licit a chodit na slunicko.

Zebra33
2038 příspěvků 12.8.14 13:59

@Lamicka - fajn, takze do toho nejdu :D. Diky za sdileni zkusenosti!

cinnnamon
220 příspěvků 12.8.14 23:52

Ja mam s chem pilingom naopak dobru skusenost. absolvovala som 4 kury, vzdy so silnejsou koncemtraciou. dovod bol nepekna plet po akne. nie je to velmi prijemny zakrok, ale ani bolestivy. ja mam kozu velmi citlivu a vzdy po aplikacii som mala pokozku cervenu.sla som vzdy v piatok a do pondelka neostala ziadna stopa. pomohlo mi to dost vyrazne.

catherinne
13517 příspěvků 13.8.14 00:35

@Zebra33 chem p. má opravdu hodně možností koncentrace. Moje kosmetička mi ho dělá často, klidně i vo 14 dní a mužu normálně existovat. To znamená, jít do práce, ven, nic se viditelně neloupe, nikdo nic nepozná. Takové ty opravdu brutální koncentrace muže dělat jen lékařka.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 20:20

Chtěla jsem se podělit o svou zkušenost a zeptat se na váš názor. Mám teď zajímavou zkušenost s klinikou Yes visage a jsem zvědavá, jak se to vyvine dál. Byla jsem zde objednaná na operaci horních víček k doktoru Krejčovi. Chtěla jsem jít konkrétně k němu, nechci si nechat řezat do obličeje jen tak od někoho. Na něj jsem slyšela jen samou chválu. Objednala jsem se na konzultaci a ta proběhla k mé naprosté spokojenosti. Doktor Krejča byl moc příjemný a tak jsem si rovnou zaplatila zálohu na operaci, samozřejmě u něj. A nyní jsem si potřebovala změnit termín a jen tak mimochodem mi bylo sděleno, že doktor Krejča již na klinice Yes Visage nepracuje a že mě bude operovat někdo jiný. S tím samozřejmě nesouhlasím. Snažili se mi namluvit něco ve smyslu, že jsem si neplatila zálohu na operaci u doktora Krejči, ale na termín. tak to samozřejmě nebylo, s doktorem Krejčou jsem se na všem domlouvala a on mi navrhoval postup operace. Jsem rozčarovaná z toho, že mi nikdo neupozornil, že už u nich doktor Krejča nedělá. To bych tamtam asi nastoupila na operaci a jen tak mimochodem by mi sdělili, že mě bude operovat někdo jiný. No a teď jsem zvědavá, jak se klinika postaví k vrácení zálohy na operaci. Prý se ozvou po projednání s majitelkou. Zatím nic. Doufám, že si nebudu muset hledat právníka, ale v poslední době mám už jednu velmi negativní zkušenost s doktory a tentokrát už bych byla rozhodnutá se bránit.
Nemáte náhodou někdo podobnou zkušenost?

Gorilka
1368 příspěvků 20.10.14 21:22

@ionicera Ber to tak, že ten doktor je jen zaměstanenec, ne majitel/spolumajitel/podílník kliniky.

Go-lightly
3429 příspěvků 20.10.14 21:24
@sandrinn píše:
@Tebah Mám stejný problém. Chemického peelingu se docela bojím…už jsem viděla nepěkně popálenou pleť po téhle procedůře…a já mám pleť hodně citlivou.

Já taky - v Sexu ve městě. Samantha vypadala děsně.

Jordaan
9322 příspěvků 20.10.14 21:28

@ionicera

pokud jste s nima neco podepsala (asi jo, kdyz jste jim dala penize), tak se mrknete na ten papir, co tam stoji. Pravdepodobne tam bude jen jmeno kliniky, nikoliv konkretni doktor. Melo by tam ale asi byt i napsane, co se s tema penezma stane, kdyz si to rozmyslite. Tezko Vas muzou nutit nechat se operovat, kdyz nechcete, ale je dost mozne, ze nejakou cast penez (jako ze za to vysetreni) si budou chtit nechat.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 21:48

@ionicera Já bych se prozatím vykašlala na právníky a počkala na odpověď majitelky. Pokud vám nebude chtít vrátit peníze, řekněte jí, že svůj příběh převyprávite v médiích. Myslím ale, že vám spíš vrátí peníze, o negativní reklamu nikdo nestojí.

catherinne
13517 příspěvků 20.10.14 21:58

@ionicera
Mně zase přijde divné, že pokud odcházel plánovaně, tak vás neinformoval o tom, že už tam např. za tři měsíce už nebude.
A pokud odešel ze dne na den, je to ještě divnější.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 18:47

@catherinne Myslím, že s odchodem nepočítal. Říkal přesně, jak mě bude operovat a i o čem si budeme povídat. Pochybuju, že si u toho říkal, jo, ženská, kdybyste tušila, že už tu nebudu. Už jsem si i našla, kam šel. Asi se nějak nedohodli.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 20:14

@ionicera
Třeba mu exlo pár pacientů a tak ho vyhodili?

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek