Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 21:02

@Brunhilde Asi :-) Ale pravděpodobnější je, že je to on, kdo si diktuje. Je docela známý.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 21:34

@Brunhilde dost nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že vím o několika pražských lékařkách, které se mu svěřily. Krom toho, že byly spokojené, vypadají výborně.

Chamonix
650 příspěvků 1.11.14 14:45
@yourcandy píše:
A čím Vám tu vrásku vyplnili?

Pozdní reakce…Bylo to v Laserovém léčebném centru (Ostrava, Olomouc, Opava), materiál RESTYLAN VITAL, cena tehdy 3000Kč.

Chamonix
650 příspěvků 1.11.14 14:52
@Jiná Realita píše:
@yourcandy @Chamonix
mně vždycky zajímalo, jestli je výplň poznat na pohmat…pořád přemýšlím nad těmi mariánskými příkopy pod očima, vypadají čím dál hůř, hluboké a modročerné :/

Jo, ta výplň v kolmé vrásce mezi obočím byla pohmatem cítit (už nevím, jak dlouho, určitě pár měsíců),ale pak se vstřebala a vráska se neobnovila…kupodivu

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.14 10:28

Tak napravuji reputaci klinice Yes Visage. Zálohu na operaci jsem dostala zpět. A teď celé znovu. Pohovor, termín atd. Tak mi to snad už u toho Krejči vyjde.

Bugatti
4086 příspěvků 5.11.14 12:03

Může se prosím někdo podělit o zkušenost, jak dlouho se po operaci horních víček nedá pracovat? Nejde mi o to, jak dlouho přetrvávají modřiny a nelze jít mezi lidi, ale jak dlouho nelze používat oči.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.14 13:06

@Bugatti to je asi jako všechno individuální, ale pamatuju si, že když byl na tomhle zákroku V. Klaus, za dva dny už fungoval a písemně připomínkoval :-).
Ono by se to dalo někde na netu dohledat, i kde u koho byl.

Bugatti
4086 příspěvků 5.11.14 13:11

@RenaLange Díky za info. Doporučil mi to očař, tak váhám.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.14 13:15

@Bugatti jen opravdu pečlivě zvolte ke komu. Např. padající obočí se dá zvednout, aniž by se muselo řezat.

crazydaisy
864 příspěvků 5.11.14 13:27

@RenaLange Vážně? Teď jste mě dostala, jsem zvědavá jak?

Bugatti
4086 příspěvků 5.11.14 13:48

@RenaLange Obočí mi tak dokonale zešedivělo a vypelichalo, že si ho mohu namalovat prakticky kdekoliv. Ale slzí mi hodně oči a kvůli horním víčkům mám zmenšený zorný úhel. Tak jsem se rozhodla, že půjdu na konzultaci a uvidím, zda mne to přesvědčí.

Chamonix
650 příspěvků 5.11.14 14:38

@Bugatti
pracovat se dá druhý den

Chamonix
650 příspěvků 5.11.14 14:40

@crazydaisy
Obočí se dá zvednout i s čelem pomocí nití vedených pod kůží nebo jiná varianta je, že se vyřízne pruh kůže nad obočím a sešije. O tom zrovna uvažuju a hledám informace.

crazydaisy
864 příspěvků 5.11.14 16:06

@Chamonix právě že @RenaLange píše bez řezání. Nitě nevyřeší přebytek kůže, zato druhá možnost kterou uvádíte vypadá velmi dobře- viděla jsem výsledek cca 2 měsíce po operaci. Pomůže to hlavně tam, kde není extrémní přebytek kůže na víčkách.

Chamonix
650 příspěvků 5.11.14 18:49

@crazydaisy
Kde jste viděla výsledek? Na netu? V reálu? Nenašla jsme nic a mám strach, že jizva, byť těsně nad obočím, bude vidět.

crazydaisy
864 příspěvků 5.11.14 19:10

@Chamonix v reálu na známé v Brně, jí to doporučili právě místo víček. Ona má od přírody výrazné obočí a tak z půl metru jsem neviděla nic. Potom až hodně zblízka opravdu jemnou jizvu těsně nad obočím. To byla tak 2 měsíce po zákroku. Prý to nemá být vidět vůbec. Jí se ale všechno dobře hojí. Já mám sklon ke keloidním jizvám a u mě by bylo po určitě horší než před.

Chamonix
650 příspěvků 5.11.14 19:14

@crazydaisy
Tak to je potěšující zpráva. Zkusím jít do toho. Ještě najít kliniku… v Ostravě… kde to dělají…

crazydaisy
864 příspěvků 5.11.14 19:17

@Chamonix hodně štěstí při výběru chirurga :-D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.14 21:07

@Bugatti Také se nově dávají nějaké háčky až do vlasů a celé to zvednou. ukazoval mi to také Krejča, ale říkal, že na to mám ještě čas. Je to nějaká novinka.

Kitty Luu
80 příspěvků 5.12.14 10:14

Tak jsem si to tu celé pročetla a jsou tu zajímavé názory. Mně asi za pár let nemine nějaká korekce dolních víček. Začínají se mi tvořit vaky pod očima a nemůžu se toho nijak zbavit (zkouším obklady…čistit ledviny atd. co se na to doporučuje). Trochu jsem se o to zajímala a zjistila jsem, že na tom byla Tereza Kostková a fakt jít to prospělo (http://www.medicomvip.cz/…eza-kostkova). Ona měla ty vaky fakt hodně a po operaci se prostě hodně zredukovaly..líbí se mi, že jí tu kůži pod očima nevyhladili úplně (nebo aspoň se mi zdá), takže to vypadá pořád přirozeně. A to jí jako moc nemusím, ale uznávám, že na těch fotkách „po“ vypadá fakt dobře :)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.15 13:48

Tak mám čerstvě za sebou plastickou operaci horních víček u doktora Krejči. Kdyby měl někdo zájem o podrobnosti, tak klidně do SZ.

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.1.15 17:49

@crazydaisy
nevíte, kde ta paní na vyřezání kůže byla? někde v brně? pořád hledám někoho, kdo by mi vyřízl a znovu sešil jizvu na čele. někdo, kdo dělal takovou operaci, by na to byl celkem ideální.

Fuflík
251 příspěvků 13.1.15 18:10

Zrovna včera jsem viděla „horor“ Oči bez tváře. Je to film z šedesátých let o lékaři, co se snaží vyspravit tvář své dcerunce. Napadlo mě u toho, co kvůli ksichtu a jiným blbostem lidi nejsou schopni navyvádět. Samozřejmě ten film byl trochu přehnaný. :D

Sama bych taky radostí neskákala, kdybych byla zohavená, ale nijak zásadně by mi to vlastně ani nevadilo, fakt ne. Lidi, co na svém vzhledu moc lpí, jsou imho vlastně chudáci, tolik námahy…myslím ty plastiky, ale i diety a podobně, ono se to snadno zvrtne do posedlosti a končí blbě.

Nemůžu říct, že bych byla spokojená se vším na sobě a vše se mi dokonale líbilo, jsem přesvědčená, že o to totiž nejde. Já jsem smířená, není to pro mě zásadní a myslím, že to je dobře, nemusím v tom utápět čas, prachy, snahu, nebo se tím dokonce jak někteří chudáci trápit…a že holt je někdo hezčí, nebo mladší, to je a bude hůř a já jsem smířená i s tím.

crazydaisy
864 příspěvků 13.1.15 19:16

@Jiná Realita Nevím to určitě, snad v Brně na Berkove. A bohužel teď s ní nejsem v kontaktu. Já bych to na vašem místě spíš zkusila řešit ošetřením té jizvy. Buď laserem nebo jinou metodou. Chtělo by to každopádně konzultaci u odborníka.

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.1.15 21:48

@crazydaisy
ošetřit to nemá smysl, protože je to rozjetá propadlá jizva, prostě důlek, kdy vevnitř vlastně není jakoby kůže, ale podkoží, kůže se rozestoupila kolem. dá se jedině vyřezat nebo nechat tak. mě dost trápí, na druhou stranu mám strach, aby to nebylo ještě horší. na konzultaci jsem byla, ale raději bych šla ještě k někomu, kdo dělá konkrétně takový podobný zákrok - vyříznutí kůže a sešití - častěji a má představu, jak se to chová atp., abych pak neměla třeba jedno obočí výš nebo tak něco.

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek