Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Karakas
343 příspěvků 13.1.15 23:18

@Fuflík ono nemusi jit o to, ze se vam na sobe neco nelibi, ci jste zohaveny. Ale kdyz vas ten „handicap“ boli, a zneprijemnuje zivot, proc si neulevit a nepomoct? Trapit se cely zivot?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.15 19:37

Při pohľade na tú fotku som sa rozhodla, že kašlem na plastiky a stačí mi ak na starobu nebudem sama.
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…d7efb824.jpg

Moir
2511 příspěvků 15.1.15 19:46

Hm, právě mne poslala do… k šípku soukromá klinika plastické chirurgie, když jsem poptávala placené zákroky. Pravda, nechci ušít nová prsa, nebo narovnat nos, ale chci se konečně zbavit některých projevů svého zdravotního problému. Minimálně jeden z dvou poptávaných zákroků je v zásadě banální, jen prostě vyžaduje ne obyčejného kožaře, ale plastického chirurga.

Mylady2
12413 příspěvků 15.1.15 19:55

@Moir co je to placený zákrok?

elouzie
1059 příspěvků 15.1.15 19:56

@Mylady2 myslím, že to bylo myšleno tak, že to platí pojišťovna.

Mylady2
12413 příspěvků 15.1.15 19:58

@elouzie jo tak. Dík…
S pojišťovnou ne každý spolupracuje a nemá často ani zájem.

Moir
2511 příspěvků 15.1.15 20:00
@Mylady2 píše:
@Moir co je to placený zákrok?
@elouzie píše:
@Mylady2 myslím, že to bylo myšleno tak, že to platí pojišťovna.

ne, nechtěla jsem to zaplatit od pojišťovny, chtěla jsem si to zaplatit sama, protože mi bylo přinejmenším na kožním opakovaně řečeno, že je to kosmetický problém a i v tom smyslu jsem dané klinice psala
nejsem pitomá, abych chtěla zadarmo provést zákrok od soukromého zařízení a ještě si stěžovala, že mne poslali pryč

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.15 20:00

@Moir To jsem si zažila loňské léto, kdy jsem potřebovala vyndat něco- nikdo nevěděl, co to je - na nose a normální chirurg to nechtěl řezat, že bych tam měla díru jak vrata. Soukromý plastický chirurg mi řekl, že mě vezme za 4 měsíce. Nakonec mě zachránili na Vinohradech.
Edit- samozřejmě jsem byla ochotná zaplatit na dřevo!

Moir
2511 příspěvků 15.1.15 20:03

@ionicera na Vinohrady jsem už psala a čekám na odpověď, ještě napíšu na Bulovku, ale stejně jsem z té reakce rozpačitá

elouzie
1059 příspěvků 15.1.15 20:05

@Moir tak to se omlouvám, ale přišlo mi divný, že by vás posílali do háje s penězma. A ony se pojišťovnový víc dělají i u soukromníků, ale musí mít samozřejmě smlouvu. Moje vina, dedukovala jsem to tak nějak logicky a tahle varianta mě nenapadla.

Moir
2511 příspěvků 15.1.15 20:09

@elouzie mně je to taky divný, proč to udělali, popsala jsem, co potřebuju a jen z toho mne poslali do kšá, chápala bych, kdyby prostě napsali, že druhý z problémů oni neumí, protože to patrně bude chtít i konzultaci ortopeda a už se to jednou v pubertě neúspěšně chirurgicky řešilo (imho to zvorali a nechali ještě za hospitalizace zhnisat a přišlo se na to až po týdnu teplot), ale první věc je čistě kožně estetický problém, jen na „blbém“ místě, kde s tím obyčejný kožař nechce mít nic společného, kdyby aspoň napsali, přijďte na konzultaci a uvidí se

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.15 22:08

@Moir Nevím, jaký problém máte. Ale byla už jsem loni tak vynervovaná, že jsem přestala telefonovat a objednávat se a na ty Vinohrady jsem prostě šla. Sice jsem dlouho čekala, ale ještě ten den se to pohnulo, dali mi hned termín na zákrok- za týden a bylo to.

Moir
2511 příspěvků 16.1.15 09:48
@ionicera píše:
@Moir Nevím, jaký problém máte. Ale byla už jsem loni tak vynervovaná, že jsem přestala telefonovat a objednávat se a na ty Vinohrady jsem prostě šla. Sice jsem dlouho čekala, ale ještě ten den se to pohnulo, dali mi hned termín na zákrok- za týden a bylo to.

A je jedno, který den člověk přijde?

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.15 09:55

@Moir Myslím, že je. Je tam recepce, neměla jsem ani doporučení, zapíšou si vás tam, potom jdete do takové dlouhé chodby plné lidí, je tam asi 10 dveří- ordinací a čekáte a čekáte a čekáte… Já konkrétně od 11 do 14. Ale seděla bych tam klidně i přes noc, protože naprosto zbytečným obíháním protivných doktorů jsem strávila 4 měsíce a do toho jsem furt poslouchala, že to musí urychleně ven, pak jsem se vždycky někde objednala, čekala tak 3 neděle až měsíc, abych pak zjistila, že to nedělají nebo si na to netroufají.
A aby nedošlo k mýlce- byla jsem na kožní klinice nemocnice Královské Vinohrady. Nejprve posoudili, dali mi termín za týden, vše proběhlo ok a za 10 dní výsledky- naštěstí negativní.

martek01
483 příspěvků 20.2.15 07:51

Damy, mam za se sebou redukci a modelaci poprsi. kdyby mela nektera dotazy, napiste mi

Evizna
5 příspěvků 28.2.15 17:23

Mám za sebou abdominoplastiku břicha kombinovanou s liposukcí boků. Jsem spokojená. Můžu se podělit o zkušenosti.

yako
3225 příspěvků 28.2.15 18:46

@martek01 @Evizna bolí to hodně?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.15 19:00

@yako Čo myslíte?

yako
3225 příspěvků 28.2.15 19:03

@Giulietta ať se vyjádří ty, které to prožila, mě by to vážně zajímalo.

Evizna
5 příspěvků 28.2.15 20:23

Ano. Bolí. Nečekala jsem, že tolik, ale už jsou to dva roky. Nelituji. Naopak.

martek01
483 příspěvků 1.3.15 18:34

@yako neboli. teda mne to temer nebolelo. a ve srovnani s dvema porody sekci to nebolelo vubec. dle doktora je to nejmene bolestiva plasticka operace

Evizna
5 příspěvků 1.3.15 20:48

Mohu srovnávat se třemi císařskými řezy. Mě to opravdu bolelo. Paní, která se mnou byla na pokoji to také bolelo hodně a kamarádku také. Nechci nikoho zrazovat. To opravdu ne. Je to jen můj názor a nelituji, že jsem operaci podstoupila.

continuity
5853 příspěvků 1.3.15 21:22

@Evizna to jsem nekde cetla, ze abdominoplastika boli opravdu hodne. je to nejak dano tim, ze se musi oddelit vlastne cela kuze aby se vypla a vespod ta precnivajici odstranila. takze cela ta brisni oblast je vlastne poranena.

yako
3225 příspěvků 1.3.15 21:59

@martek01 @Evizna díky za odpovědi, nechystám se ani na jedno, ale opravdu mě to zajímalo.

martek01
483 příspěvků 2.3.15 09:09
@Evizna píše:
Mohu srovnávat se třemi císařskými řezy. Mě to opravdu bolelo. Paní, která se mnou byla na pokoji to také bolelo hodně a kamarádku také. Nechci nikoho zrazovat. To opravdu ne. Je to jen můj názor a nelituji, že jsem operaci podstoupila.

operace bricha musi byt fakt drsna! to si clovek nemuze ani kychnout, ani zakaslat. vsak jako po sekci.
ty prsa operuji defacto vne tela, takze opravdu temer bez bolesti

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek