Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
viktorias
219 příspěvků 2.3.15 13:18

Niekto po liftingu sa tu nenájde? najlepšie zo Slovenska. nenachádzam žiadne ohlasy na prácu chirurgov. ako si potom má človek vybrať? ak by som chcela ohlasy na nové prsia, tak tých je plno. ale k liftingu sa máloktorá prizná. prípadne ak by mal niekto za sebou niťový lifting, napr. z yes visage alebo od mudr. haasovej alebo mudr. faixtovej - dosť by mi to pomohlo pri rozhodovaní. ďakujem.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.15 13:22

@viktorias nejlepší bude, když si to necháte udělat a potom nám tady napíšete recenzi.

sandrinn
961 příspěvků 4.3.15 13:41

Máte někdo zkušenosti s Mezoterapií a klinikou Yes Visage?

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.15 13:50

@sandrinn yes Visage chválí má kamarádka anestezioložka, nechávala si tam dělat nějaké zákroky a byla maximálně spokojená.
Vím že na mezoterapii chodí některé mé známé, ale je jim přes padesát.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.15 14:27

@sandrinn Co obnáší mezoterapie?

Sailorette
1594 příspěvků 4.3.15 14:55

@yako Moje máma podstoupila zmenšení prsou, prý to bolelo přiměřeně, nic hrozného. Ale ona je dost otrlá a navíc měla dobrou motivaci, věčné bolesti zad, blokády páteře atd. Srovnávala to mám dojem s natrženým vazem v koleni, který byl údajně bolestivější.

sandrinn
961 příspěvků 4.3.15 15:17
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.15 19:51

@sandrinn Děkuji. Budu uvažovat. :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.4.15 21:24

Mám dnes silně kontroverzní přiznání.

byla jsem na botoxu :D sice ne proti vráskám, ale byla. proti pocení kolem rtů, už je totiž tak extrémní, že se fakt nedá vydržet, dělají se mi vrásky od pocení a od toho, že se to nedá ani nakrémovat, dělá se mi tam pořád nějaký lišej nebo co a prostě už to fakt nešlo, tak jsem to riskla. teď budu dva týdny čekat, co to udělá, protože ho mám jen fakt malilinko jen na dvou místech.

tak mi držte palce, ať mi neodumře ret a můžu to dodělat i na ostatních místech, abych si mohla poprvé v životě udělat aspoň normální makeup.

@sandrinn
a zrovna na tom pracovišti o yes visage mluvili s despektem.

Moir
2511 příspěvků 16.4.15 21:30

Já jdu na plastiku v květnu, na odstranění projevů vrozené vady, sice víceméně kosmetických, ale neméně protivných. A po přístupu lékaře na Vinohradech bych si nejraději nafackovala, že jsem se tam nešla zeptat dřív. Protože byl moc milý a říkal, že půjde opravit i nepovedená operace mnoho let stará jednoho z těch projevů.

sulcinka
700 příspěvků 16.4.15 22:18

@viktorias ano, mám jej za sebou cca před pěti lety. Operoval Mudr. Martin Šorma z Prdubic. Byly to mé nejlépe utracené peníze. Bolest minimální, efekt vynikající.
oprava : Pardubic

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 05:59

@Jiná Realita, proc s despektem? Co jim vadilo?

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 07:41

@Jiná Realita mám známou, co botox proti pocení vyzkoušela a je spokojená, funguje to prý, jen se musí občas zopakovat..

sandrinn
961 příspěvků 17.4.15 09:15

@Jiná Realita Já tam jdu na konzultaci dneska, tak jsem zvědavá…

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.4.15 09:19

@lioncity
něco ve smyslu, že tam nepracují vystudovaní dermatologové/chirurgové, ale spíš lidi s jen nějakým kurzem.

sama jsem to nezkoumala a byla to jen poznámka mezi řečí, na kterou si vzpomněla, když jsem viděla dotaz sandrinn. ne že by „můj“ lékař yes visage cíleně pomlouval - mluvila jsem o zpackané extrakci znaménka a on se mě ptal, jestli mi to dělal dermatolog nebo chirurg.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 09:27

@Jiná Realita, jasne, rozumim, diky za info. Taky bych trvala na nekom s patricnym vzdelanim.

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.4.15 09:35

@Ounz
funguje to určitě a myslím i 100%, jen to v podstatě nikdo nedělá kolem rtů. běžně se dělá podpaží, ruce, nohy, max. ještě čelo nebo nos. než jsem našla někoho, kdo by to zkusil na horním rtu, pěkně dlouho to trvalo. další rok trvalo, než jsem se rozhodla to zkusit. musí se vychytat dávka, možná ji mám teď tak malou, že ani nebude fungovat.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 11:30

@Jiná Realita jo takhle, to s těma rtama nevím, zajímavý..

Kitty Luu
80 příspěvků 17.4.15 11:50
@Jiná Realita píše:
@lioncity
něco ve smyslu, že tam nepracují vystudovaní dermatologové/chirurgové, ale spíš lidi s jen nějakým kurzem.sama jsem to nezkoumala a byla to jen poznámka mezi řečí, na kterou si vzpomněla, když jsem viděla dotaz sandrinn. ne že by „můj“ lékař yes visage cíleně pomlouval - mluvila jsem o zpackané extrakci znaménka a on se mě ptal, jestli mi to dělal dermatolog nebo chirurg.

pokud jste byla v nějakém soukromém zařízení, tak se nedivím, že na sebe navzájem „házejí špínu“. jasně nebudou se pomlouvat na plnou hubu, ale sem tam nějaká poznámka ujede. přeci jen jsou to konkurenti že :D
já se nechci Yes visage nějak zastávat, přeci jen je znám jenom z médií…ale když se kouknu k nim na web na lékaře , tak se mi nezdá, že to jsou jen lidi s nějakým kurzem :)

Jojojojo
4 příspěvky 17.4.15 15:45
Odstáté uši

Hezké odpoledne. Nenechávala jste si některá napravit odstáté uši? Uvažuju nad tím, ale zajímalo by mě, kolik to asi stojí a jestli mě to nějak dlouho bude omezovat…?

lorens
2508 příspěvků 17.4.15 15:59

Myslím, že i dermatolog musí na školení, jak aplikovat výplňe. Technickou stránku zvládne každý. Ale pokud nemá pro to cit a oko, i nejlepší dermatolog z vás může udělat pěknou opici.

Kitty Luu
80 příspěvků 17.4.15 16:02

@lorens tak s tím souhlasím do posledního písmenka.

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.4.15 17:57

@Jojojojo
nevím ani jedno a nechci vás zrazovat, ale už několikrát jsem četla, že to v dospělosti prý hrozně bolí.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 18:03

@Jiná Realita
V dětství to prý taky není žádný med.

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.4.15 18:04

@SweetPotato
jo, to vím, ale v dospělosti ještě dvakrát horší.

vždycky mi to přišlo zvláštní, protože to je oblast, která se moc nehýbe (ne jako břicho třeba), na kterou se nesahá, na které není oblečení, na kterou nic netlačí…

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek