Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 18:18

@Jiná Realita
Asi je to těmi chrupavkami, řekla bych. Patrně se hojí hůř a déle než svalová tkáň.

sulcinka
700 příspěvků 18.4.15 10:52

@Jojojojo absolvovala jsem jí před cca 25 lety, takže ceny dnes budou asi jiné. Bolest je snesitelná, pro mě bylo nejhorší spaní, protože spím na boku a to po operaci nešlo. Nějakou dobu jsou boltce citlivější, ale vše se časem upraví. Doporučuji aby to lékař udělal „hodně“, časem to trošku"povolí"

Olinka
2582 příspěvků 18.4.15 13:00

Na přišití uší jsem byla jako děcko (hradila to pojišťovna do určitého věku) a z operace si nic nepamatuju, ale strašné to bylo pak - musela jsem na hlavě nosit turban, pod kterým jsem se potila a svědilo to, děda mi škrábal hlavu pletací jehlicí… Nakonec při sundání zjistili, že stehy u jednoho ucha povolily, takže mi to přišili znovu - tentokrát už bez anestezie… Ale kupodivu to nebolelo (a to jsem byla děcko, co při braní krve vřeštělo na celé kolo). Pak už jsem nosila jen nějakou čelenku přes uši. Z tohoto důvodu doporučuju jít na tu operaci spíš v zimě, ačkoli možná dneska už to mají nějaké vymakanější?

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.15 20:18

Sestra byla na přišití odstálého ucha, bylo jí asi 11 let. vyškemrala si to.
prý to bolelo dost, ale vydržela, chtěla být pěkná- koukalo jí z vlasů, měla je odstálé hodně. i to nějak, tuším, formovali. nelitovala toho nikdy.

Campanelle
1991 příspěvků 18.4.15 21:57

@Jojojojo Absolvovala jse to ve 13 letech, ale už je to hrozně dávno. Několik let jsem pak byla na boltce citlivá.

sandrinn
961 příspěvků 20.4.15 07:51

Přidávám zkušenost z Yes Visage. V pátek jsem tam byla na konzultaci. Schůzka byla příjemná, všechno mi vysvětlili a nebáli se říct, že zákrok, který jsem chtěla podstoupit, by neměl efekt adekvátní vynaloženým penězům. Což si cením. Co se týče té odbornosti, tak některé jednodušší dermatologické zákroky dělají zdravotní sestry a ty složitější lékaři. Myslím, že v tom problém nebude. Do budoucna nebudu mít obavy jejich služby využít.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.15 11:57

Mně se odstáté uši líbí. Zdá se mi to být vyloženě sexy.
Viz S. Duvall

Malounka
13 příspěvků 20.4.15 16:12
odstáté uši

Já jsem na tom byla asi před dvěma roky a jsem spokojená, nic mě nebolí ani není problém. Spíš lituju, že jsem na to nešla už dříve. A co to bude dělat v budoucnu netuším, ale nikdy jsem o nikom neslyšela, že by to nebylo vpořádku

Lenka22
289 příspěvků 20.4.15 22:39

Byla jsem na operaci před cca 40 lety jako děcko, už si to moc nepamatuju, ale nic strašného to nebylo, od té doby s tím nebyl nejmenší problém.

Karja
4837 příspěvků 20.4.15 23:11

@Brunhilde Já měla ze svých uší solidní mindrák, mám větší a tak středně silně odstáté, ne uplně kolmo. No a dlouho jsem o plastice přemýšlela, ale jednak nevím, jak bych v práci zdůvodnila to vybrané volno, styděla bych se, a druhak se mi to na mně už taky docela začíná líbit, nebyla bych to bez těch uší asi já:-D

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 15:08

@sandrinn a muzu se zeptat, co jste planovala? Ja bych chtela vyhladit vrasku mezi obocim, jenze botox nechci a mam pocit, ze kys.na toto misto nedavaji a nejsem schopna se objednat na konzultaci.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.4.15 15:13

@candance
a můžu se zeptat, proč nechcete botox, ale výplň nevadí? (zcela bez skrytého útoku, jen mě to zajímá).

botox byste totiž měla asi nejjednodušší, podle toho, co jsem si kde nastudovala. navíc nevím, jakou ji máte, ale často se stane, že se nevrátí ani po úplném odeznění botoxu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 17:11
@Jiná Realita píše: …botox byste totiž měla asi nejjednodušší, podle toho, co jsem si kde nastudovala. navíc nevím, jakou ji máte, ale často se stane, že se nevrátí ani po úplném odeznění botoxu.

Botox skutočne nie je niečo ako prsteň na prste, čo si dáš kedy chceš, bez problémov to odoznie a život ide ďalej. Nechcem brojiť proti plastikám, ale to ako plastiky a botox podávaš ty, mi pripadá extremne.

catherinne
13517 příspěvků 21.4.15 17:37

@Giulietta
ale mračivka zmizela!

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 17:44

@Jiná Realita nevim, jak to napsat, ale ja mam proste botox spojeny s vice neuspesnymi a neprirozenymi zakroky, beru to jako jed. Kdezto kyseliny beru (podle medialni masaze) jako „prirodnejsi“, telu vlastni atd. Vim, ze po odezneni botoxu se uz nemusi vraska objevit, ale k botoxu mam nejaky blok. Ja o vyplni uvazuji teprve kratce a zatim jsem nic konkretneji nezjistovala.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 17:54
@catherinne píše:
@Giulietta
ale mračivka zmizela!

A to je najdoležitejšie, hlavne nech nemáme na sebe niečo čo by mohlo prezradiť vek.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 18:01

Byla jsem nedávno poučena jednou známou, že se pořádají tzv. botox party, kdy se do bytu organizátorky sleze několik krásychtivých účastnic zájezdu a zatímco popíjejí šampaňské a listují Cosmopolitanem, přizvaná… ehm… kosmetička(?) zdravotní sestra(?) - nejsem si jistá terminologií, bytosti tohoto typu se v mém vesmíru nevyskytují - je tam všechny opíchává botoxem.
Jsem z toho v mrákotách ještě teď a pořád ještě doufám, že je to jen urban legend. Ovšem vzhledem k tomu, že ona dáma měla zrovna pysk, jako kdyby se jí někdo pokoušel vymodelovat chobot, tak nevylučuji, že byla zrovna čerstvě opuchlá po nějaké podobné seanci.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 18:14

@Lola
Tak nevylučuji, že mnoho dam chodí na různé opíchávací párty, však to má zde tradici.

AmelieM
1331 příspěvků 21.4.15 19:37

@Lola Mám dojem, že jsem to kdysi četla na stránkách nějakého soukromého zařízení. Nabízeli podobnou párty přímo v jejich prostorách. Když se sešlo více klientek najednou, dostaly botox s určitou slevou.

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 21:42

@AmelieM @Lola moje byvala kolegyne se o necem podobnem kdysi take zminila, domluvilo se jich vic a mely slevu

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 21:43

Ma nekdo zkusenosti s odstranenim znaminka na nose - nezustane na tenke kuzi nosu jizva?

sandrinn
961 příspěvků 21.4.15 21:51

@candance Uvažovala jsem nad chemickým peelingem nebo mezoterapií kyselinou hyaluronovou.

real.blond
6688 příspěvků 21.4.15 22:28

@candance zalezi, jake jizvy se vam delaji.. mne bylo doporuceno se zakrokum na obliceji vyhnout, protoze vetsinu jizev na tele mam keloidnich nebo rozjetych. Hnusne jizvy mam i po laseru. Na obliceji je to vzdycky nejvetsi riziko, je to nejvic videt..

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.4.15 22:29

@Giulietta
já ale srovnávám jednu „plastiku“/zákrok s jiným, což je dost podstatný rozdíl oproti zákroku s ničím. a co jsem četla, z čistě laického hlediska a s ohledem na možná rizika konkrétně zrovna u takové oblasti, jako je čelo, mi právě připadalo, že je méně rizikový botox, než výplň. výplň se musí umět udělat.

nikomu jsem to nenutila, naopak se sama ptám. krom botoxu proti pocení a pár znamínek se na nic nechystám, takže z nějaké agitace a zlehčování plastik mě lze nařknout spíš těžko.

předpokládám, že kdo jde do tohoto tématu, tak sem jde nejspíš proto, aby našel nejlepší řešení nějakého svého problému a nějak fakticky a logicky ho probral, ne aby tu kecal/poučoval o škodlivosti plastik/posmíval se/jiné negativní varianty. a že sem jde už celkem rozhodnutý a vědomý si možných následků, takže víceméně vybírá už z nějakých hotových variant.

předpokládám, že candance není malé dítě a toho na tvé fotce si je vědoma a je rozhodnuta to riziko podstoupit, takže nevidím důvod to nejdřív sáhodlouze probírat.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.4.15 22:45

@Giulietta
jinak mně se přesně tohle stalo po blbém vyříznutí znaménka, což za plastiku ani nepovažuju. následkem je jizva jak kráva.

nevaroval mě před tím nikdo, internety neexistovaly a lékař mi řekl, že to je banální zákrok.

Příspěvek upraven 21.04.15 v 22:48

Stránka:  « Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek