Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 22:47

@candance @AmelieM Ve zdravotnickém zařízení to ještě dokážu pochopit, i když mně osobně tyto marketingové praktiky sedí spíše k Béďovi Trávníčkovi než k medicíně, byť estetické, ale to už je na vkusu každého soudruha.

Ovšem děvče neznámé kvalifikace pobíhající s botoxem u někoho v bytě mezi televizorem, fíkusem a dveřmi od špajzu je nad mé chápání. Vždyť i tetovací salóny musí splňovat přísnější hygienická kritéria než běžný byt.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 22:50

@Jiná Realita A nie je to ako píše @real.blond, že záleží od toho ako sa ti hoja jazvy? Ja mám vybraté znamienko z pod pazuchy a nie je tam ani jazvička, ale mne sa zahojila aj jazva po cisárskom reze ta, že je to len uzučka jazva, čo vyzerá skor ako vráska a kamarátky si dala odstrániť mini bradavicu na nose a ma jazvu ako kráter.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 22:51

Edit, omylom som citovala samu seba.

Příspěvek upraven 21.04.15 v 22:53

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 22:51

,

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:44

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.4.15 22:54

@Giulietta
jizvy po laseru se mi zahojily zcela neviditelně, nelze je ani najít.

bohužel, to znamínko na čele prostě mělo smůlu. nedostala jsem na to ani žádnou mastičku, udělal se v tom zánět, možná to nějak zpackal i doktor. kdybych byla bývala tehdy šla na laser…ale tehdy se tvrdilo, že laser není na znaménka dobrý, protože se nedají poslat na rozbor. a tvrdili to lékaři. dnes tvrdí titíž lékaři něco jiného.

laser mi dokonce odstranil i jizvu po jiném blbě odstraněném - vyřezaném - znaménku na břiše. je o 80% lepší.

ta na čele je ale propadlá, s tou neudělám nic.

real.blond
6688 příspěvků 21.4.15 23:01

@Giulietta tak to vam zavidim a zaroven vas nesnasim :D svoje jizvy radsi nekomentuju :-) a neni to rukama doktora, leda ze by byl spatny kazdy, na ktereho jsem kdy narazila:-))

@Jiná Realita v pripade, ze by znaminko ohrozovalo vase zdravi, nikdy se to nedozvite.. laser ho nemusi odstranit cele, mne treba prorustalo pres jizvu, na laseru jsem byla 3× s tim jednim.. az nakonec muselo pod kudlu a keloid mam vystavni :-D proste kazdy jsme original a nelze to pausalizovat

lorens
2508 příspěvků 22.4.15 00:16

@Lola Bála bych se spíš toho, že mi slečna s kurzem, pokud to je vůbec legální, odstaví něco, co nechci a budu vypadat jak po mrtvici.

marca
450 příspěvků 22.4.15 08:24

Já jsme byla minulý týden poučena, že laser znamínko jen povrchově zahladí, ale v kůži pořád zůstane, takže by klidně mohlo dorůstat. Na tváři mi ho vyřízli, jizva malá, ale ony se mi docela dobře zhojily všechny. Asi půjdu na podzim i s těmi ostatními na nose a tváři, abych jizvu nemusela tolik chránit před sluncem. Kamarádka si nechala odstranit znaménko laserem na nose a jizvu tam vůbec nemá. Zjevně každá plastika má jiný názor na odstraňování.
Jinak některá znaménka nejsou znaménka, ale „bradavice“ a ta se dají odstranit elektrickou „jehlou“. Po té jizvička zmizí úplně, i na hůře se hojící kůži.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.15 08:47

@lorens Čistě teoreticky je to reverzibilní, účinek botoxu není trvalý (biochemie prostě), ale samozřejmě máte pravdu. Ostatně první, co mě při tom napadlo, je nutně zoufalé osvětlení (každý, kdo si kdy vytahoval třísku z prstu, najednou seznal, že je ve skutečnosti všude strašná tma). Ale při pomyšlení na to, jak jsou internety zamořené zaručeně pravou Viagrou v množství, že by se z toho dala seskládat Velká čínská zeď, bych měla asi největší obavy, jestli je to sakra vůbec botox.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.15 09:01

@Lola Ja som pri tom prvom poste o tej seanse premýšľala ako veľmi musí veriť človek tej kozmetičke, ktorá príde niekam do bytu s ihlami, že mi pichne botox a nie niečo iné, nech je to lacnejšie. Som rada, že nie som jediná, pripadala som si pri tom paranoidne.

lorens
2508 příspěvků 22.4.15 14:04

@Lola Vím, ale trvá to nějakou chvilku a chodit se spadlým okem nebo koutkem nebo něčim jiným tři a víc měsíců by byla pro mne rána. Botox mi není sympatický. Vadí mi, že se člověk nechá opíchat poměrně silným neurotoxínem a ještě to musí na udržení efektu relativně často opakovat. Tvrzení, že intervaly se časem prodlužují se mi nezdá jako něco zvlášť pozitivního.

lorens
2508 příspěvků 22.4.15 14:15

@Giulietta Matně si vybavuji, že mi kamarádka, která byla na kombinaci botox plus výplně, řikala, že objednávali všechny kandidátky na jeden nebo dva dny po sobě, protože cosi z toho, když se otevřelo, nešlo skladovat než jen velice krátce. Ale už si nepamatuji co. Je to tak pět let. Věřila bych, že z tohoto důvodu jsou párty výhodné pro obě strany. Když vám někdo krom těch, co si po jedné zorganizujete sama/sám, zorganizuje další dvě - tři družstva o přiměřeném počtu účastnic, je to pro business jen dobře a sleva má opodstatnění. Ale pokud se nic nezměnilo, tak kosmetičky to snad aplikovat nemůžou.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.15 14:26

@lorens Také mi není botox sympatický. A na rýhu mezi obočím mi kyselina HA byla doporučena. Také se mi nelíbí, když na jednu stranu člověk kupuje bio potraviny a na druhou bych do sebe nechala píchat jed.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.15 14:37

@candance Odstraňovali mi dost hluboký útvar na nose předloni. Jizva vůbec žádná, ale musí se poctivě mazat 50, ať není pigmentová skvrna.

lorens
2508 příspěvků 22.4.15 15:16

@ionicera Já jsem teď trošku pohubla a zdá se mi, že kyblíček HA do líček by mi prospěl. Ale když mě tato myšlenka napadne, Giulietta vrazí na Pekelně celebrity nějakou katastrofu a já se leknu. :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 22.4.15 15:19

@lorens
tím kyblíčkem do líček jste mi připomněla jedno youtube video, kde je seschlá paní, které ale fakt napíchají do líček celý kyblíček. a nazvou to instant facelift :D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.15 15:34

@lorens Ta katastrofa ale byl botox, ne? Na KHA by neměla být alergická reakce.

lorens
2508 příspěvků 22.4.15 15:40

@ionicera Ne, ne to byly jasně výplně bez reakce, jen ty dámy pak vypadaly, jak bych vypadat nechtěla.

@Jiná Realita O to mi jde. :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.4.15 10:27

Update botoxu:

pokud se někdo moc trápíte tím, jak se vám potí oblast kolem rtů, tak do toho běžte. funguje to. zkušební oblast se mi fakt nepotí a jinak se nic hrozného nestalo, rty se normálně hýbou, nic mrtvého necítím. je to celkem vtipné, na celém rtu mám pořád obrovské kapky a na dvou místech jsou prázdná kolečka :D už jsem se objednala na zbytek, o konečném výsledku poreferuju za necelý měsíc.

uvidím, jak dlouho ten efekt vydrží.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.15 14:19

@candance já mám zkušenost, jizva mi zůstala nepatrná, viditelná při zkoumavém pohledu zblízka a za ty roky od operace už je skoro neviditelná..záleží na tom, jak se hojíte a na schopnostech plastika..

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.15 17:29

Dekuji za odpovedi, bojim se, ze mi zustane jizva a zaroven se chci znaminka zbavit, jenze jak zjistit predem, jak odstraneni dopadne, ze?

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.15 19:21

@candance Nebojte. Nezůstane. Jen mazat, mazat, mazat… Kdybyste viděla, jakou já tam měla ďouru. A teď nic.

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.5.15 16:32

Update 2, pokud to někoho zajímá:
v horním rtu (tedy nad ním) mám myslím asi 6 jednotek botoxu. bolest byla snesitelná, jen mi ledovali, i když prý místo uprostřed pod nosem je jedno z nejcitlivějších na těle. ret se nepotí, po místech vpichu ale pořád mám červené tečky, což vypadá dost blbě, takže si nic takového neplánujte před nějakým velkým dnem D, teček je hodně, každá jednotka se rozdělí do 4-5 vpichů. ret cítím a na jeho hybnosti se nic nezměnilo.

jsem happy a je mi líto jediné věci, že na aplikaci aspoň ještě do nohou, abych mohla nosit sandály, mi chybí nějakých asi 50.000 :D

Moir
2509 příspěvků 15.5.15 18:31
@Moir píše:
Já jdu na plastiku v květnu, na odstranění projevů vrozené vady, sice víceméně kosmetických, ale neméně protivných. A po přístupu lékaře na Vinohradech bych si nejraději nafackovala, že jsem se tam nešla zeptat dřív. Protože byl moc milý a říkal, že půjde opravit i nepovedená operace mnoho let stará jednoho z těch projevů.

Tak mám první, menší, zákrok za sebou. Přístup veškerého personálu skvělý a nestálo to nic (a že jsem to byla ochotná zaplatit). A výsledek vypadá, že bude skoro dokonalý (=jako by tam deformace nikdy nebyla). Že já tam nešla dřív.

Příspěvek upraven 15.05.15 v 18:55

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.15 18:41

@Moir a kde jste byla? Já se nechystám na nic, ne že bych nepotřebovala, ale nestíhám. Přeji rychlé zhojení!

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek