Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Moir
2509 příspěvků 15.5.15 18:56
@RenaLange píše:
@Moir a kde jste byla? Já se nechystám na nic, ne že bych nepotřebovala, ale nestíhám. Přeji rychlé zhojení!

na Vinohradech na plastické chirurgii, sice se tam na ambulancích člověk načeká a to tak, že opravdu hodiny, ale stálo to za to a jestli mi spraví i ten kotník, tak tam klidně budu týden stanovat

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.15 19:45

@Moir držím palce aby se to povedlo, a brzy!

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.15 10:56
@Giulietta píše:
A to je najdoležitejšie, hlavne nech nemáme na sebe niečo čo by mohlo prezradiť vek.

No mne treba nevadi vrasky kolem oci, na cele a pod.. Ale ty hluboke svisle mezi obocim ty mne nevadi, ze jako vypadam starsi, ale clovek ma porad takovy nastvany, prisny a zachmureny vyraz. Takze i ja jsem pouzila botox a jsem spokojena.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.5.15 11:03

@bertulka
mně taky ne. nejvíc mi vadí vrásky kolem rtů a strašně mě štve, že je od pocení mám :/ ale kolem očí a vodorovné na čele mi nevadí vůbec. ještě mi na mně osobně vadí hodně propadlé důlky pod očima a nosoretní rýhy. mým hrubým rysům prostě strašně nesluší a vím, že by mi hodně prospělo aspoň ty nosoretní zjemnit.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.15 11:12

S botoxem je to jako s ohnem, dobry sluha a zly pan. V urcitych pripadech dobre pomaha, ale nesmi se z toho stat posedlost, ktera konci nehybným neprirozenym oblicejem.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.5.15 10:52

@bertulka taky mám " mračivku" a uvažuju že bych se jí zkusila zbavit, ze stejného důvodu, akorát bych si asi nejdřív měla pořídit brýle:-( mám pocit že ji mám z mhouření očí na věci na který už tak dobře nevidím…

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.15 11:00

@viktorka_od splavu to je možné, ale nenechte to dojít moc daleko, ten botox tam působí dobře, ale když už je moc hluboká ta vráska, tak ten efekt pak není 100%. Což je můj případ. Teď lituji že jsem nešla dřív.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.15 11:55

@bertulka Jaký je rozdíl mezi botoxem a hyaluronovou výplní do menších, ne hlubokých, vrásek - nevíte? Co patří kam? Na netu jsou sáhodlouhé informace, ale po pár řádcích se už ztrácím.

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.5.15 12:25

@stes
botox se dá použít jen na místa, kde jsou vrásky mimické a jen tam, kde neovlivní svaly, které nechcete.

třeba na nosoretní rýhy a vrásky se použít nedá. ty se musí vyplnit. přišla byste o schopnost mluvit. vrásky kolem očí jsou taky mimické a vyplnit by se ani asi nijak nedaly, tak se to umrtví botoxem a ony se vyhladí. stejně tak na čele. výplň se používá do lící, nosolabiálek, kolem rtů, na pokleslé koutky úst.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.15 12:49

@Jiná Realita Super vysvětlení, děkuji.

Aiweli
146 příspěvků 20.6.15 12:22

Mate nekdo zkusenost s odstranenim lipomu? Mam od detstvi jeden vzadu na krku pod vlasy a posledni dobou premyslim, jestli se konecne odhodlat a nechat ho odstranit. Chtela bych treba zkusit kratky uces nebo si udelat culik, aniz bych mela pocit, ze se vsichni divaji co to tam mam za bouli. Vim, ze lide chodi po ulicich s horsimi vecmi, ale v te hlave to tak proste je.
Problem je v tom, ze se obecne bojim nejakych zakroku a tady me odrazuje jeste skutecnost, ze je to primo u krcni patere. Je tu nekdo, kdo by mi rekl, ze se neni ceho bat? :-)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 20.6.15 17:47

@Aiweli Neměla jsem lipom, ale nevus vzadu na krku těsně ve vlasech. Řezali mi to na obyčejné chirurgii na místní poliklinice, ani nevím, kolik jsem tam měla stehů, moc ne, jeden dva. Vlasy mi tam ostříhali jen minimálně a pak jsem to měla přelepené takovou odolnou průhlednou izolepou, mohla jsem si s tím i normálně mýt hlavu. Nebolelo to, žádné problémy s tím nebyly, jizvu tam trochu asi mám, ale není to v těch vlasech vidět. Byla to fakt pohoda.
Já se za to taky styděla, vždycky jsem musela říkat kadeřnici, ať dává pozor a poslední tečka byla, když jsem se viděla jednou někde v kabince zezadu s culíkem a ta bradavice koukala mezi vlasy ven :-D

Chamonix
650 příspěvků 20.6.15 17:58

@stes
mám výplň mezi obočím, jak píše @viktorka_od splavu, už jsem to psala, a maximální spokojenost. Botox mi doktor nedoporučil, že tlačí obočí dolů a já ho mám dost nízko. Teď jsem potkala známou - 1 ampule hyaluronové kys. za 3 000,– a má vyplněné vrásky nad každým obočím a na čele vodorovné vrásky a super.

odianis
139 příspěvků 20.6.15 18:32

@Chamonix Jenom škoda, že účinek je pouze dočasný.

Chamonix
650 příspěvků 20.6.15 19:08

@odianis
Já mám tu výplň už asi 5 let (minimálně) a vráska nikde. I doktor mi říkal, že vydrží max. rok a to jsem tam měla pěkný kolmý rygol. Sama nechápu.

Sieglinde
266 příspěvků 20.6.15 19:12

@Chamonix zacla ses vic usmivat a min mracit ;)

odianis
139 příspěvků 20.6.15 19:14

@Chamonix Tak to je super. Stále váhám, zda do toho jít. Právě ty rýhy mezi obočím zvažuji řešit hyalurnovkou.

Chamonix
650 příspěvků 20.6.15 19:16

@odianis
NEVÁHEJTE

aangie
325 příspěvků 20.6.15 21:46

Já byla nahlodaná na výplń, ale až při čtení tohoto vlákna jsem se rozhodla a hned v pondělí se objednám. Mezi obočím potřebuji určitě, kolem nosu si nejsem jista.
Botox jsem měla dvakrát, ten už nechci, ale o výplních nic nevím. Mám upřednostňovat nějakou konkrétní značku nebo je to jedno?

Chamonix
650 příspěvků 21.6.15 17:50

@aangie
Jestli existují nějaké značky, nevím. Já mám v kartičce napsáno Restylan vital. Mohla jsem si to ověřit ve vyhledávači, než jsem to sem dala, ale pozdě.

Aiweli
146 příspěvků 21.6.15 22:30

@Potrefenáhusa Diky za zkusenost. Jo, zrcadla kde se clovek vidi i zezadu jsou hrozna. To si tak rikam, ze to neni az tak hrozne a pak se vidim zboku a zezadu a iluze jsou pryc :-D.

aangie
325 příspěvků 21.6.15 22:39

@Chamonix
Děkuji moc, mám zapsáno. Já právě nevěděla, jestli Restylan nebo Juvederm.
Doufám, že mi to bude držet dlouho, botox mi odezníval hodně pomalu.

verulenka
3336 příspěvků 21.6.15 22:47

@Chamonix @aangie Také řeším vrásky na čele a zvažuji botox/výplň a nemohu se rozhodnout. Hlavně to chce asi vybrat spolehlivé pracoviště. Sice je to již dávno a nevím co to bylo za výplň, ale prý se některé výplně divně „srazí“ a tvoří pak v ošetřené části hrboly, ale nic o tom nevím, tak čerpám jen z toho, co jsem kde četla. Osobní doporučení uvítám.

aangie
325 příspěvků 21.6.15 23:11

@verulenka
Já bych to mohla stihnout tento týden, paní doktorku vyzpovídám, pak dám vědět. :-)

Chamonix
650 příspěvků 22.6.15 07:34

@verulenka
LLC Opava, Ostrava Olomouc

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek