Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 07:57

@Potrefenáhusa Ten nevus sa vyreže? A čo sa dá namiesto tej svetlej kože? Transplantát z iného miesta? Ja mám asi 3×3 cm a nikdy som teda neuvažovala o odstranení, ale teraz ma to zaujalo. Nevznikla by mi namiesto toho svetlého miesta jazva?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 22.6.15 08:02

@Giulietta Asi záleží, co konkrétně máte, to moje vypadalo asi zhruba takhle, takový bezbarvý kožovitý výrůstek, ale vadilo to při česání atd.

verulenka
3336 příspěvků 22.6.15 08:04

@Chamonix Tak to mám bohužel trochu z ruky.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 08:07

@Potrefenáhusa Aha, tak to mám iné. Také to svetlejšie miesto na koži, ale mám to menšie a tak, že to nie je vidieť ani v bikinách, nikde to neprekáža. Dik za odpoveď.

catherinne
13517 příspěvků 22.6.15 08:56

@verulenka
mám několik zákaznic, které si chválí Laserové centrum Anděl, konkrétně Mudr. Jitku Chaloupeckou.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 09:11

@Chamonix To je zvláštní, mně zase tvrdili, že mezi obočí výplň ne, ale už je to dlouho a přesné zdůvodnění si nepamatuji. Budu se muset znovu zeptat. Obočí mně po botoxu zatím nepadá.

Chamonix
650 příspěvků 22.6.15 09:13

@bertulka
nevím, původně jsem šla na botox a doktor mě přesvědčil, že ne, že výplň

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 09:33

@Chamonix já to měla přesně naopak :-) tak hlavně, že jsme obě spokojené, že? :-)

mapritona
114 příspěvků 22.6.15 10:14

Omlouvám se, že vám sem tak vpadám, ale potřebuji se s tím s někým podělit. Navíc si nejsem jistá, zda to třeba není stín, ale mám pocit, že jí ty implantáty nějak divně „přidělali“. https://www.youtube.com/watch?…

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 12:44

@bertulka @Chamonix Mně to bylo vysvětleno takhle- když už tam ta rýha je, botox nepomůže, jen vyřadí z provozu svaly, které ji způsobily. Funguje spíš jako prevence. Když už tam ta rýha je, tak výplň kha. Jdu v říjnu. :-)

aangie
325 příspěvků 22.6.15 13:34

Tak jsem se objednala, mám termín dnes ve 4. :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 22.6.15 13:59

Není to zrovna plastika, ale je to příbuzné :)

až vám bude někdo říkat, že laserová depilace je bezbolestná, případně „to štípe“, nevěřte mu! je to jako pálení žhavým železem :S doufám, že to aspoň zabere.

mesneyi
702 příspěvků 22.6.15 14:12

@mapritona Všimla som si to tiež. Vyzerá to strašne.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 18:17

@Jiná Realita
Nenabídli Vám Emla krém?

Jiná Realita
13791 příspěvků 22.6.15 19:27

@SweetPotato
no na tu moji plochu (asi půl člověka) bych si musela s sebou vzít ještě plavky, až bych tam čekala, než zabere :D

aangie
325 příspěvků 22.6.15 20:21

Tak mračivka zmizela, dala mi tam Juvederm. Prý je jemnější než Restylan, nehrozí, že by putoval. :-)
Lze i kombinovat s botoxem..
Vypadá to moc hezky, celá oblast se vyhladila okamžitě po aplikaci. Výdrž by měla být min. půl roku a po každé další aplikaci se efekt prodlouží o několik měsíců. Doufám.
Jsem ráda, že jsem tam byla, cena příjemná (3000 Kč) a paní doktorka velice šikovná.
Kdo je z Prahy, mohu doporučit, MUDr. Handlová, Praha 4.

real.blond
6688 příspěvků 22.6.15 20:32

@Jiná Realita je to sila, ze :D jsem rada, ze nejsem jedina, komu to neni buhvi jak prijemne! A doporucuji nedelat vic oblasti zaraz, cim vetsi plocha, tim vic to boli, aspon mne teda

Jiná Realita
13791 příspěvků 22.6.15 20:45

@real.blond
nejhorší je podpaží. to je fakt jak žehlička. nohy se dají, jiné oblasti jsou horší, ale na podpaží nic nemá.

Jiná Realita
13791 příspěvků 22.6.15 20:54

@aangie
a můžu se zeptat, je ta výplň na pohmat cítit? vždycky mě to zajímalo…

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.15 21:00

@Jiná Realita
Auvajs! Jsem srab a mám se ráda. Ty plavky bych si klidně vzala.

marca
450 příspěvků 22.6.15 21:11

@Jiná Realita jak dlouho to vydrží? Napořád? A zbaví se tím člověk i zápachu v podpaží?

aangie
325 příspěvků 22.6.15 21:17

@Jiná Realita
Není. Trošku cítím vpichy, ale celkově je to jakoby vypolstrované. Na pohmat měkké, takové, jaké by to mělo být. I se mi hned zvedlo levé obočí, které jsem měla o mm spadlé. :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 22.6.15 21:18

@marca
zápachu teda asi ne :) nebo nevím, nedokážu posoudit, používám driclor. ale když nad tím tak přemýšlím, je možné, že to vážně omezuje pocení.

a chloupků…výsledky záleží člověk od člověka. já jsem třeba na nohách byla už 4× a 50% pořád drží fest. na všem ostatním jsem byla teprve poprvé nebo podruhé, tak dám případně info později. každopádně nejsem správný vzorek, protože jsem „těžký případ“ kvůli nemoci (proto tam taky chodím, všechny ostatní metody zcela selhaly), takže u mě to bude minimálně déle trvat.

real.blond
6688 příspěvků 22.6.15 21:24

@Jiná Realita trisla apod boli vic nez podpazi.. aspon mne teda :-D

verulenka
3336 příspěvků 23.6.15 08:04

@catherinne Děkuji, slyšela jsem o ní a přidávám do seznamu, až se odhodlám k činu.

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek