Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
verulenka
3336 příspěvků 23.06.15 08:04

@aangie To je fajn, že jste spokojená a Váš popis mě popostrčil o krok blíže k akci.

odianis
139 příspěvků 25.06.15 19:13

Máte některá zkušenost s mezonitěmi?

real.blond
6688 příspěvků 05.08.15 21:43

Damy, jdu si k Vam pro radu, mate nejaka doporuceni na pracoviste, kde pracuji s vyplnemi (kys. hyaluronova,..), botox, popripade laserem, atd., mate osobni zkusenost a jste spokojene? Idealne olomoucky kraj nebo Brno a okoli. Zatim se mi nepodarilo natrefit na doktora (doktorku), u ktereho bych byla 100% spokojena nebo presvedcena sverit se do jeho rukou. Bud me odradil samotny lekar a nebo zkusenosti jinych. Doporuceni klidne do SZ, jestli nechcete verejne :-) diky moc!

Jiná Realita
13791 příspěvků 05.08.15 22:09

@real.blond
možná byste měla napsat, co konkrétně od doktora chcete. on je každý nejlepší jen na něco (třeba já nevím - umí nejlíp vyplňovat nosoretní rýhy nebo botoxovat oční okolí). některé pracoviště se zas specializují na laser a nevím, jestli bych tam šla třeba na výplň.
pokud vám někdo dá tip na někoho, kdo umí dělat výplně takových těch modročerných prohlubní pod očima, tak mi dejte vědět :D

real.blond
6688 příspěvků 05.08.15 22:15

@Jiná Realita tak ja se nebranim tipum na cokoliv, nikdy nevim, kdy se mi to muze hodit:-) a taky predpokladam, ze na pracovisti nebude jenom jeden lekar, ktery by mel delat vsechno a ve vsem byt spicka. Na „vyplni“ pokud se to tak da nazvat, pod ocima jsem byla (velice mi prosvitaji zily a obcas zpusobuji otoky), nicmene efekt nula.

Lettie
426 příspěvků 05.08.15 22:56
@Evizna píše:
Mohu srovnávat se třemi císařskými řezy. Mě to opravdu bolelo. Paní, která se mnou byla na pokoji to také bolelo hodně a kamarádku také. Nechci nikoho zrazovat. To opravdu ne. Je to jen můj názor a nelituji, že jsem operaci podstoupila.

Take mam za sebou dva cisare a pote abdominoplastiku a musim rict, ze mne to tedy nijak zvlast nebolelo. Vyhodu abdo oproti cisarum vidim hlavne v tom, ze na operaci jde clovek v plnem zdravi a ne zdecimovan devitimesicnim tehotenstvim. Po operaci jsem nosila tri tydny siroky stahovaci pas a bolest byla opravdu minimalni. Jen kvuli zkraceni doby hojeni doporucuji priplatit si za tkanove lepidlo, ktere zamezi otokum a zkrati dobu nutnou pro noseni toho pasu.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.15 06:33

@real.blond, kamaradka je velmi spokojena s asklepionem, Mudr. Klauzovou. Chodi na kyselinu hyaluronovou a ten efekt na pleti je skutecne znat. Vypada to dost dobre, myslim, ze nejpozdeji pristi rok se k ni taky objednam. Akorat je to teda pracoviste v Praze.

cholerka
25 příspěvků 17.11.15 13:23

Dnes z idnes.
Připojuji některé komentáře MUŽŮ:

to je docela děs, jakou mají ženy fóbii ze svých prsou…
+77/0
Ty své malé prsa zvětšovat nemusela, kdyz koukám na ty fotky, měla je krásný… +107/−5
klidně si mohla nechat původní, sice malé ale hezké, operaci mohla počkat až po čtyřicítce +59/−1
Jé, taková škoda. Měla si je nechat takový, jaký je měla. Vůbec na ní není vidět, že by kojila. Teď má kozy, na kterých je na první pohled vidět, že jsou dofouknutý silikonem. Je to její věc, ale mně se líbí obrázek before.
+64/−2
Byla hezká i před tím, ty uměliny mě fakt neberou…
+65/−3
Neni nad prirodu, clovek to nakonec vzdy splaca.. Hlavne, aby byly prsa co nejvetsi.. Nechapu, ze si da nekdo do tela dobrovolne vak z plastu a riskuje vaznejsi zdravotni problemy, ale co, kazdemu pomozme tam, kam chce… R^
+37/0
Před naprosto v pohodě, krásný prsa! +28/0
Nesnáším tyhlety pravidelné reklamy na řezníky. Chudiny ženské, co kvůli nevyzrálé psychyce ze sebe nechají udělat tohleto. Kdyby měla nějaký zoufalý věšáky, ale měla pěkný menší mladistvý prsa a teď tam má jakousi umělou komedii, na kterou bych fakt šahat nechtěl. Jsem horňák, ale fakt nechápu chlapy, co tomuhle tleskají. No můžeme být vlastně rádi, že u nich není v módě třeba hrb, protože ty zakomplexované chudiny by si ho v zoufalé honbě za posílením sebevědomí nechaly přišit. :-/ +51/−5

Atlacoya
2702 příspěvků 18.11.15 08:10

@cholerka Bylo tam i pár příspěvků, že je to hezké. Nevím, možná to působí tak násilně, protože člověk viděl fotku „před.“ Potkat ji na ulici tak mě asi nenapadne, že má nepřirozené míče.

Judy24
936 příspěvků 18.11.15 08:25

@cholerka Já jsem zmatená - vám ty komentáře přijdou dobré, špatné, vhodné, nevhodné…?

cholerka
25 příspěvků 18.11.15 12:58

Judy - mně na tom přijde ohromně zajímavé, že si ženy jako nechávají zvětšit poprsí, aby si zvedly sebevědomí (ergo aby se líbily mužům), a pak se hromada mužů vyjádří, že ta prsa před operací byla mnohem lepší.
Altacoya - ani jsem to tak nemyslela, říkat, co je nebo není hezké. Jen prostě mě praštil ten mužský pohled. Jinak jako majitelka koz jako vozy vám řeknu, že typický muž, který civí na velká prsa, je žena. Ženy jsou prsama posedlé.

Ghost B.C.
3819 příspěvků 18.11.15 13:23

@cholerka Částečně souhlasím, ale velký podíl viny na tom, že ženy svoje prsa tak strašně řeší, nesou právě muži. Výkřiky typu „vždyť nemá žádný kozy“ nebo „kdyby měla prsa, tak by byla pěkná“ nejsou ničím výjimečným. Zvlášť ten druhý výrok je kandidát na WTF roku - kdyby měla dotyčná větší prsa (tuším, že jsem to četla u Milly Jovovich), tak se frajerovi najednou začne líbit třeba i obličej a barva vlasů? To je podle mě posedlost jak řemen. Nebo jak mám chápat, že kdyby měla větší prsa, tak se mu najednou začne líbit celá, ale bez nich je „hnusná“ taky celá?

let fenixa
213 příspěvků 18.11.15 20:02

@cholerka Neviem, ci som slepa, ale ja vidim aj uplne ine brucho. Ci?

Atlacoya
2702 příspěvků 19.11.15 09:02

@let fenixa Myslím že je to tím, že na první fotce má sukni do pasu, na druhé bokovky. Zkuste se podívat na větší fotky .

Morrighan
1335 příspěvků 19.11.15 22:28

Já to chápu, mám velkej a křivej nos, kvůli němu se nechci fotit, protože na fotkách je to hrozně vidět. Vždycky si říkám, že kdybych měla prachy, tak do toho jdu, ale když ty prachy i mám, tak si říkám, že radši ne, že je vrazím radši do cestování a tak xD Nejsem si jistá jestli dělám dobře…

Razor Naga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 18:12

Diskuzi nesleduju, takže nevím, jestli se to už někde neprobíralo, ale chtěla bych poprosit o doporučení na kliniku v Brně (případně i v Praze nebo Zlíně, ovšem Brno by bylo asi nejpraktičtější) pro plastiku očních víček. Měl to být vánoční dárek pro mámu, ale nestíhám, tak snad jí to udělá radost i chvilku po Vánocích :)

sulcinka
700 příspěvků 18.12.15 23:10

@Morrighan Jestli Vás to trápí a mělo by to velmi pozitivní vliv na Vaše sebevědomí, tak operovat. Jinak to nemá smysl.

tinkywinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 23:32

Operace nosu je jedna z nejtěžších. chce to pořádně rozmyslet. taky jsem zhruba do 20 let chtěla mít rovný nos, ale pak ta posedlost postupně vymizela. ta pooperační péče není žádná sranda a víc mě děsilo, že se něco nepovede a ještě budu brečet, že původní nos byl ok.

Morrighan
1335 příspěvků 19.12.15 01:10

@tinkywinky přesně, bojím se, že by to nějak zmršili…teď už to tolik neřeším, ale občas mě to popadne.

Morrighan
1335 příspěvků 29.12.15 15:09

@sulcinka To je právě ta otázka…já jsem ten typ, co by si našel něco jiného. Poslední tři roky už si začínám zvykat. Mně už nějak nevadí, že mám velký nos, mně spíš vadí, že „zatáčí“ na stranu. Normálně si toho lidé nevšimnou, ale na fotkách je to hodně vidět. Třeba když zkusím selfie z jedné strany, tak ten nos vypadá delší než z druhé strany.

Edit: Ještě jsem si vzpomněla, že dřív nebo později stejně asi budu muset jít, protože mám od malička prý nějak vybočenou nosní přepážku a špatně se mi dýchá nosem. Mám takovou permanentní slabou rýmu. Jeden doktor už mi doporučoval laserovou operaci, ale říkám si, že kdybych teda na tu operaci šla, tak to vezmu i s celým nosem. Nojo, ale kde vzít těch padesát táců xD

Nyxx
512 příspěvků 29.12.15 15:57

@cholerka Zajímavý v diskuzi je jiný postřeh, a to, že paní spíš než prsa měla řešit zuby. Na fotkách z boku je vidět, že má mohutnou dolní čelist a když skousne, má dolní zuby před horními, což není dobře. K tématu umělých prsou napsal moc pěkný hejt Atilla .

@Morrighan Asi Vám to moc nepomůže, ale já si lidí s velkým nosem všímám a připadají mi výrazní a zajímaví. Kdesi jsem četla citát, že velký nos velkého ducha značí. Navíc tady kdosi psal něco v tom smyslu, že operace nosu je jedna z nejnáročnějších- často se nepovede a už upravený nos se může rozjet a změnit tvar. Myslím, že to psala uživatelka drENT.

Morrighan
1335 příspěvků 29.12.15 16:28

@Nyxx jj, jak jsem psala výše, už mi ani nevadí, že je velký. Občas to fakt vypadá zajímavěji a říkám si, jestli bych moc nezapadla s malým nosem. Já spíš mám problém, že je trochu šejdrem xD

Uživatel je onlinejennyfor
758 příspěvků 29.12.15 16:31

@Morrighan Taky nemám zrovna ehm.. nosánek. A též trochu do strany a ještě nahoru. V patnácti jsem to řešila, natáčela se k lidem pravou stranou a maskovala dlouhou patkou. Pak přišlo první dítě a já měla dost jiných starostí. Postupem doby jsem si na sebe zvykla, už nos ani nevnímám, jen fotky mne vždycky překvapí :) A tuhle kamarád. Známe se snad deset let a najednou po pátým pivu na mne koukne a říká: Hele, nemáš ty křivej nos? Nebo se mi to zdá po tom pivu? :) Takže všechno je relativní. Už si tu křivou bambuli nechám :)

Karja
4837 příspěvků 29.12.15 17:17

@Morrighan Podle toho co píšete si toho ostatní ani moc nevšimnou. Já bych na to nešla, jak vypadáte na fotkách bych neřešila, k čemu jsou fotky a hlavně spousta lidí je nefotogenických, vypadá na všech blbě a taky s tím nic neudělají. Takže klid, ještě by Vám to mohli pěkně roz..dat a nedá Vám to už dohromady nikdo.
Já jsem takhle dlouho řešila uši, ale lepší odstáté obě dvě, než pak třeba jen jedno:-).

Nyxx
512 příspěvků 29.12.15 17:53

@Morrighan Souhlasím s @Karja, že pokud si toho ostatní moc nevšímají a jedná se jen o fotky, nechala bych to být. Je ale samozřejmě jen na Vás, jak moc Vám to vadí. Také píšete, že máte deviaci nosní přepážky. Tu má každý, nosní přepážka totiž vzniká tak, že proti sobě roste výběžek kosti patrové a kost radličná. Nikdy se nesetkají úplně přesně, takže přepážka je vždy trochu odchýlená na jednu stranu. Je otázka, jak moc je odchýlená ve Vašem případě a zda by se to nedalo vyřešit nějakou menší operací než rovnou plastikou nosu.

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek