Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aroosak
627 příspěvků 5.7.16 17:46

@999 Díky! :)

mladapani
41 příspěvků 6.7.16 11:12
@Aroosak píše:
Začínám uvažovat o vypnuti pleti. Zatím nemám nějaké extra viditelné vrásky (vidím je já, zhruba tak z 10 centimentrů), ani žádné závažné problémy (akné, skvrny a pod.). Spíš jde o to, že mi je 35+ a pleť už není tak vypjatá jako dřív. Přemýšlím o nějakém zákroku, který by mi pleť vypnul, aby vypadala mladistvě a taky si poradil s těmi počínajícími vráskami. Sama se snažím dělat maximum - hydratuju zevnitř, nekouřím, jím hodně zeleniny a ovoce, ale s věkem člověk nic neudělá… Dívala jsem se na nabídku několika klinik, ale popravdě řečeno, vůbec se v tom neorientuju. Nemáte někdo osobní zkušenost?

Zkuste se informovat o mezoterapii. Je to jednodussi nez laser, ktery je jednak neprijemny a nasledne musite pocitat s urcitou dobou rekonvalescence ( ja jsem byla na frakcnim laseru a po zakroku jsem mela oblicej nekolik dnu cerveny, takze jsem byla doma). Mezoterapie spociva v aplikaci kyseliny hyaluronove prostrednictvim drobnych injekcnich vpichu do podkozi v mistecj, kde kuze ochabuje nebo se tvori vrasky. Je to i celkem financne nenarocne a funguje to.

ninka6
2 příspěvky 19.10.16 14:29

Podstoupila jsem zákrok na klinice medik haus ulthera slim, jde o zeštíhlení problematických partii. Byla jsem na břichu a výsledek je super. Fakt mě překvapili a skvělý přístup lékařů. Pokud by jste měla zájem podívejte se na jejich stránky medikhaus.cz

Morrighan
1335 příspěvků 2.7.17 18:39

Dobrý den, jen jsem se vás chtěla zeptat, zda má někdo zkušenosti s rhinoplastikou asymtrického nosu. Můj nos je trochu zatočený doprava (asi 1-2mm), což sice normálně není vidět, ale na fotkách mě to vždycky praští do očí a já se propadám depresím xD Chtěla bych opravit jen tu asymetrii, že je větší, mi nevadí. Máte někdo zkušenost? Nejsem o tom 100% rozhodnutá, jen dělám průzkum. Pod kudlu se mi moc nechce, protože se bojím, že to zkazí a ten nos bude ještě horší.

Josefínaa
429 příspěvků 2.7.17 20:08

@ninka6
Ach jo, jděte s tou reklamou někam… A už se, prosím, nevracejte.

Oveeec
2119 příspěvků 2.7.17 23:31

@Morrighan Neděkejte to, já vím, že se to snadno řekne, ale buď si těch našich „defektů“ ostatní vůbec ani nevšimli, nebo se jim zdají osobité. Zbytečně byste do sebe nechala řezat, když to není potřeba…ale to jste asi slyšet nechtěla, co :)

Marvie
82 příspěvků 3.7.17 09:17

Já jsem víceméně pro plastické operace. Nikdo neví, co prožívá druhý člověk, který má ze sebe mindrák… Odstáté uši, velký nos, nesymetrická prsa, nesymetricky uložený tuk, spadlá víčka… Neodsuzuji nikoho kdo to podstoupil. Kdybych měla např. po dětech z prsou psí uši, možná bych modeláž prubla. Ale nevím.
A když chce někdo vypadat jako vyžehlené botoxové strašidlo, taky je to asi jeho věc. Hlavně že je dotyčná osoba spokojená. Koneckonců, její vzhled, její peníze. Myslím, že skoro nikdo, kdo „leze“ na plastiku, nechce skončit jako nějaká ošklivá umělina. I když u některých extrémních zákroků bych asi požadovala posudek psychologa, přeci jen, nechat si udělat například obrovská prsa, která dotyčné ohrožují život asi není úplně v pořádku. Ale když člověk konzultuje s doktorem a ve spolupráci se snaží o pěkný, přirozený vzhled… proč ne?

Morrighan
1335 příspěvků 3.7.17 10:24

@Oveeec no, já děkuji za názor. Jak jsem říkala, nejsem rozhodnuta. Jen si říkám, jaké by to bylo, kdybych měla aspoň trochu symetrický obličej xD Lidí si toho normálně nevšimnou (teda jedna si toho všimla a to byla slečna s podobně křivým nosem), na těch fotkách to podle me videt je. Takže vypadám, jako bych narazila do zdi xD

takvselijak
303 příspěvků 3.7.17 19:39

@Morrighan Tak pokud vám to vadí hlavně na fotkách, tak to bych se na to fakt vykašlala. Co bychom pak museli dělat my chudáci nefotogeničtí. A na nos to svést nejde :D

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek