Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 31 Další »
hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 16:07

@InTheMiddle Je mi přes dvacet a rovnátka jsem letos shodila. Nemůže se teď na sebe vynachválit. Moje švagrová, které bylo letos třicet to hrozně řešila. Měla dostat rovnátka, několikrát odřekla doktora, pořád se rozhodovala, děsila, že budou strašně vidět. Možná jsou, ale člověk si zvykne. Navíc se dají pořídit keramické(myslím) zámky, které nejsou skoro vidět, jsou skoro v barvě zubů.
Pro odvážné ale je tu i ta nabídka, že by k železným zámkům mohl doktor přidat barevné, křiklavé gumičky(nevím, jak se to jmenuje, ale uzamče to drátek v zámečku).
Běžte do toho, podle mě budete spokojená.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 16:07
@InTheMiddle
@InTheMiddle píše:
Kamarádka byla před pár lety na liposukci stehen (bylo jí něco málo přes 20, ale řešila to předtím několik let). Sebevědomí jí stouplo - i když zčásti asi proto, že zjistila, že štíhlý stehýnka nejsou zas až taková hodnota.

Je to je hezké, ještě někdo jiný může přispět se zkušeností s pocity po plastice? Máte nějakou - a pomohlo to?

666mahu
1490 příspěvků 19.10.12 18:27

@InTheMiddle, k rovnátkům:
Jedna moje kamarádka (36 let) zrovna nedávno řešila zda do nich jít. Odradilo jí trhání zdravých zubů. Někoho odradí cena. Jí řekli 20 tisíc a za ta „neviditelná“ zezadu asi 80.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 19:02

@666mahu 20??Měla je ze zlata? Ikdyž se měnil často drátek, tak i s poplatkama a fixátorem po sundání mě vyšly rovnátka na cca 10-12000. Zuby mi netrhaly ani jeden a to se mi tam původně nechtěly ani vejít. Být vaši kamarádkou, šla bych se zeptat jinam.
Podotýkám, že to byly rovnátka na horní i spodní zuby.

666mahu
1490 příspěvků 19.10.12 19:13

@hhhudec, už si to rozmyslela, nejvíc jí odradilo to trhání zubů. A nemá je zas tak křivé a nakonec usoudila, že je na své zuby zvyklá, tak jak je má.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.10.12 20:04
@666mahu píše:
@InTheMiddle, k rovnátkům:
Jedna moje kamarádka (36 let) zrovna nedávno řešila zda do nich jít. Odradilo jí trhání zdravých zubů. Někoho odradí cena. Jí řekli 20 tisíc a za ta „neviditelná“ zezadu asi 80.

já rovnátka zavrhla když mi řekli, že bych přišla o 8(!) zdravých zubů. plus ty bolesti k tomu (ne z trhání, ale ty patřící k „rovnání“, rozedřené dásně od zámečků aj). „železný úsměv“ by mi moc nevadil, ten můj křivozubý je asi ještě horší:-)) v době, kdy o tom mohli rozhodnout mí rodiče, se rozhodli proti. dnes mě to sice mrzí, ale už to nedoženu. moje děti ovšem budou mít zoubky rovný:-)

@hhhudec: a to jste platila jen materiál, nebo i práci? do 18 let platí práci pojišťovna (plus nějaké ty příspěvky navíc podle toho, jakou mají „akci“).

666mahu
1490 příspěvků 19.10.12 20:21

@viktorka_od splavu, 8 zubů bych nedala ani náhodou, kdybych o rovnátkách uvažovala, hodně bych se rozmýšlela i nad 2 zuby. :-)) Dlouho jsem byla zvyklá na svých 32, mám problém s každým chybějícím zubem (na vytržení zbylých dvou moudráků se už 2 roky chystám). :-)) Ale každý to cítíme jinak a máme jiné požadavky.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 19.10.12 20:30

Nemate niekto skusenosti s plastikou ocnych viecok? Mam sice len 25, ale uz teraz mi viecka „visia“ a skoro sa dotykaju linie rias… :-/

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.10.12 20:48
@MP alex píše:
Nemate niekto skusenosti s plastikou ocnych viecok? Mam sice len 25, ale uz teraz mi viecka „visia“ a skoro sa dotykaju linie rias… :-/

osobně ne, ale v rodině ano. je potřeba najít si zkušeného plastického chirurga, jinak to může být i docela průšvih (kdysi na netu proběhl varovný příklad ženy, které odřízli moc a nemohla pak ani zavřít oči). nechci ale rozhodně strašit, kdyby to bylo ze zdravotních důvodů (potíže s viděním), tak bych do toho určitě šla. z „kosmetických“ důvodů bych trochu váhala a asi bych si to víc pozjišťovala, rozhodně máte ještě čas - ale věkem se to asi bude zhoršovat. takže vyzjistit si možnosti a sbírat zkušenosti je určitě na místě.

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.10.12 21:25

@MP alex
Já mám zas každé oko jiné a děsně mě to žere. na jednom mi taky visí víčko hodně víc, a o operaci uvažuju pořád, ale děsně se bojím, že by mi to zkazili a měla bych zase každé jiné.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 19.10.12 21:30

Mne dost lezie na nervy, ze sa nemozem namalovat, ani keby som chcela, lebo je z celeho viecka vidiet akurat ta cast pod obocim. A este aj preto, ze mam v tom zahbe ekzem, ktoreho sa asi nezbavim, kym nebude moct volne dychat. Ale tiez mam pred takou operaciou respekt, chcelo by to poradit nejakeho konkretneho chirurga… V Prahe som nasla napriklad tohto - http://www.plasticka-chirurgie.info/…zahlava-jiri , ale jedna reakcia pod profilom toho vela nepovie.

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.10.12 21:33

@MP alex
Tohle ale určitě doporučuju jít prodiskutovat na omlazení (zcela bez ironie, omlazení tu totiž není moc populární :) ), tam budou mít holky určitě víc zkušeností.

666mahu
1490 příspěvků 19.10.12 21:46

@MP alex, kdybych uvažovala o plastické operaci, vybrala bych si buď Mudr Kufa nebo Pros, stejná klinika. Ale ani nejlepší lékař vám nezajistí 100% úspěch.
Jste velmi mladá na takovou operaci.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 06:51

@viktorka_od splavu Platila jsem i práci, proto mi 20tisíc příjde opravdu hodně. 8zubů? To je fakt síla.
@666mahu Pokud je nemá křivé tolik a je zvyklá, je to super. Moje jedna známá si je musela nechat dát. No, mohla jít ještě na operaci čelisti nebo ve 40ti být bez zubů, protože jí spodní zuby narážely do horní dásně a odíraly ji. Vypadaly by jí.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 10:48

@MP alex operace víček i v relativně mladém věku není nic neobvyklého, prostě u někoho se to udělat musí nejen z estetického hlediska ( to stejné platí i u psů :-).
Causu cca před 15 ti lety " uříznuto víc než paní chtěla " pamatuju, u paní to byla několikátá operace, to " uříznutí víc " si na lékaři vynutila ( a nikomu se to nechtělo soudit:-).
Ale! I když někteří hýří výrazy " banální operace, běžný zákrok , vždy je to operace a zásah do těla.
Volila bych buď Kateřinskou ulici v Praze, kde veškeré přání pacientek po vyšetření ještě zhodnotí primář, nebo Dr. Kufu.
Tady Vám poradí o vhodnosti zákroku, za ty cca 300 Kč za poradu to stojí.

K rovnátkům…všem mým dětem v rozmezí 11- 14 let trhali čtyřky nahoře i dole, přišli o 4 zuby.
Stálo to za to, ty zbývající se postupně v těch mezerách roztáhly a dnes mají krásné rovné zuby.
Protože mně se zdál výrok původní školní zubařky, která jim dala rovnátka se slovy " to se srovná samo " navýsost blbý, " samo se" ještě nikdy nic. Takže putovali k jiné vyhlášené ( kde se platí snad i za pohled z okna), ovšem to trhání stálo to za to.

LaalaB
787 příspěvků 20.10.12 15:18

@MP alex @Jiná Realita Jsem na tom s víčkama podobně jako vy. Oko každé jiné a víčka už se mi ne skoro, ale uplne dotýkají řas. Netušíte někdo, jak to je s těma zdravotníma důvodama? Co to může způsobovat? A v případě těch zdravotních důvodů to aspon nějak částečně hradí pojišťovna?

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.10.12 18:54

Ještě mě ohledně těch plastik napadla jedna věc - nemáte některá zkušenost s úpravou jizvy vyříznutím? mám jednu v obličeji. prý není hrozná, ale mě teda trápí dost, je to rozjetá stará jizva, prohloubená. pořád přemítám nad reoperací, ale mám hrozný strach, že se to nepovede a pak to bude ještě horší. vznikla tak, že jsem dostala do rány bohužel infekci, vidím to i jako pochybení předchozího lékaře, teď už třeba vím, že existují různé krémy na lepší hojení, proti jizvám, proti zánětu a že jsem je mohla použít, ale nikdo mi nic neřekl :( nevím, k jakému lékaři jít na konzultaci, nikoho se specializací na jizvy neznám :)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 20.10.12 19:03

@Jiná Realita zkuste popáleninové centrum v Bohunicích. „neviditelná“ plastika jizev bohužel navzdory všem filmům opravdu neexistuje - ale možná by se to dalo vylepšit, nehažte flintu do žita předem. pokud máte ovšem sklon ke tvorbě keloidních jizev, pak bych do toho nezasahovala. kdyžtak písněte do UZ.

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 19:48

@MP alex také bych chtěla jít, ale dost se bojím. Mám zas vyhlídlou klimiku GHC.

saryvary
681 příspěvků 20.10.12 20:11

@LaalaB Mojí mamce to taky hradila pojišťovna. Sice v 65-ti, ale spadlá víčka jí bránila ve vidění (v dobrém vidění).

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.12 21:22
@666mahu píše:
@Curlygirl, ano, některé scvrklé milovnice paprsků jsou dost mladé, po třicítc. Ve 40, 50 už vypadají některé opravdu jako mumie.
Pigmentové skvrny se mi také dělají, i když se sluním minimálně, obličej vůbec a k tomu pečlivě používám nejsilnější faktory. Naštěstí zrovna ty jdou celkem dobře odstraňovat (tvoří se, potvory, znovu).

take se slunim minimalne a s ochrannym faktorem 50plus a skvrny se mrchy delaji. I kdyz je pravda, ze co neberu hormonalni AK, tak vyrazne mene. Cetla jsem diskuzi na omlazeni.cz, kde temer vsechny zeny pisou, ze na to nic nepomaha ani laser ani chemicky peeling ani kremy. Pisete, ze vam jdou nastesti odstranovat dobre. Muzete napsat cim a kolik to tak stoji? Dekuji

anju
55 příspěvků 12.11.12 14:41

Ja som si dala urobiť v 44. rokoch blefaroplastiku - úprava povisnutých očných viečok a som s tým veľmi spokojná. V rodine to máme predispozíciu. Nemala som problémy, rýchlo sa to zahojilo. Vôbec som nerozmýšľala čakať na neskôr. Mám ešte permanentný makeup vytetovaný - je to jemná linka cez obočie a linka pri mihalniciach. Dobre to vyzerá a už po prebudení som namaľovaná. Tieto úpravy vyzerajú prirodzene.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 14:26

Tak dámy o si myslíte o tomhle zákroku? Podle mě teda měla úplně normální prsa a boky měla jako normální žena přiměřené postavě.

Lavie
24 příspěvků 17.11.12 14:53

@seznam.mih Řekla bych, že paní má úplně normální štíhlou postavu a žádný zákrok nepotřebovala, jak v oblasti dekoltu, tak v oblasti boků. Jenže to někomu nevysvětlíte. Každá jsme s něčím nespokojená, ale lézt hned pod skalpel…ze zdravotních důvodu jsem samozřejmě pro!

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 17.11.12 15:32

Já je chápu, a kdybych se mohla flákat doma s modřinama a měla prachů plný matrace, tak bych si na nějakou asi taky došla.

Ale zároveň to ve mně vzbuzuje trochu děsu, protože skutečnost, že lidi jsou ochotni riskovat život kvůli vzhledu, je tak trochu „zvláštní“.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek