Plavky Borat

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
misial
1396 příspěvků 25.2.13 16:21

Kdyby to prohlásil můj přítel a myslel by to vážně (což se nejspíš nikdy nestane), měla bych z toho srandu a zkusila vymyslet nějakou odpovídající recesi pro sebe :D Ať jsme za ten krásný pár, že jo ;) Tím ovšem nemyslím plavky založené na podobném principu (zakrýt jen to nejnutnější), ty by totiž byly bohužel méně neobvyklé než mé aktuální jednodílné.

Škoda, že zatím jsme se (náhodně) dostali jen k tomu, že já oblejší mám tmavěmodré plavky s velkými puntíky, on dvoumetrový hubeňour tmavěmodré se svislými proužky :( :D

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.13 16:51

Holčičí verze pro romantickou procházku po pláži:
http://img.blesk.cz/…y-bikiny.jpg :-)

Sekáček
73 příspěvků 25.2.13 18:51

Pokud by si můj přítel vyšel na pláž v plavkách typu Borat, pořídila bych si tuto koupací kuklu (facekini):
http://www.odditycentral.com/…-550x412.jpg

real.blond
6688 příspěvků 25.2.13 18:57

@publicenemy v tomhle priste vyrazim na dovolenou do Dubaje.. Zajimalo by me, jak dlouho bude trvat, nez me zavrou:D

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.13 19:00

@real.blond To se moc neopálíte :-)

indyka
625 příspěvků 28.2.13 08:54

Těmito Boratovými plavkami příteli z legrace hrozím už dlouho, že mu je pořídím a máte ho vidět, jak se čertí :) Toto žádný chlap, co chce vypadat mužně, na sebe se vší vážností nevezme. Jako recesi asi jo, a to beru. Buďte ráda, že máte chlapa se smyslem pro humor, a i kdyby si je pořídil, věřte, že ho to brzy přejde, když ho všichni budou mít za úchyla.

Caralina
916 příspěvků 28.2.13 08:57

Žádný chlap s trochou sebeúcty si tohle na sebe neobleče. Přítel si z vás dělá legraci. Nebo vy z nás.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.13 09:28

Již více než rok vlastním tyto plavky a nosím je jen co to počasí dovolí, všude převážně do města, protože jsem z města. :)

Za celou tu dlouhou dobu co se v nich pohybuju v ulicích jsem zaznamenal spoustu různorodých reakcí, kdy diskutující dvojice které mě míjí najednou zmlknou a pár metrů se diví, zastavujou a otáčí, přes pubertální skrývané i ne skrývané chychotání ale i zájem a obdiv. Nikdy jsem si z podobných reakcí nic nedělal protože vám že češi jsou prostě burani a i já se často (hnuseně) směju co jsou někteří jedinci schopni vymyslet za modely a ještě mají odvahu si to obléct a jít v tom ven…

Plavky jsem si pořídil jako alternativu kraťasů. Ve měste není nouze o rozpálené chodníky, spařenou MHD, obchody bez klimatizace a další podobné nástrahy pro termoregulaci a člověka v oblečení…

Po roce nošení už jiné plavky neobleču, nikdy jsem se v nich nepařil. To že vypadájí neobvykle je mi jedno – Já bych si taky nikdy neobul „gumáky“ a žabky…

(zdroj)

Morže
1094 příspěvků 28.2.13 09:49

Díky bohu za to, že mýho přítele by ani ve snu nenapadlo vzít si Boratovy plavky :) on by si na sebe ani klasické plavky nevzal. Obecně dostat ho k vodě je obtížné - ještě se mi to nepovedlo. Má strach z vody.
A i kdyby ho přece jen napadlo si to vzít - ostudu si bude dělat on, né já. Určitě to nebude důvod k rozchodu.

Zorča
142 příspěvků 28.2.13 16:53

jak jsou slušivé při pohybu :)

Tereza W
24 příspěvků 14.10.14 13:53

Viděla jsem video, jak v nich chlap jak hora v běhne na rugby stadion a pak si je sundá. Legrace! :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek