Nepořádek v domácnosti - please help

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 13:41

@catherinne
Robotický vysavač jsem po měsíci prodala, na naše kluky /psy/ nestačil, navíc mě rozčilovalo, jak je hlučný a při našich skoro 300m2 by musel běžet furt, navíc je úplně blbý, vždycky vysával, kde to bylo nejmíň potřeba, tak jsem ho prodejem zachránila před rozšlapáním.

Moir
2237 příspěvků 29.10.12 13:42

@Pavučinec plyšový na pračku a ledničku s mrazákem nesahat! Zbytek by byl sice velmi nepříjemný nemít, ale bez těch dvou přístrojů se zhroutí civilizace ;)!

Loukovka
7 příspěvků 29.10.12 14:00

@cibetka 1 já bych robotický vysavač nezatracovala, chvíli jsem si k němu hledala cestu (nevysává tak perfektně jako já :)), ale vzala jsem ho na milost a na průběžné vysávání během pracovního týdne je to paráda. Má naprogramovanou dobu (kdy jsme v práci)ve které vysává určené místnosti a já už nemusím lítat po večerech s vysavačem. Ale každému samozřejmě vyhovuje něco jiného

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:10

@Loukovka
Bohužel při naší ploše bych musela zřejmě bydlet mimo dům, aby to stihl, navíc se několikrát stalo, že se někde zasekl a já přišla domů a on si hověl měkde v koutku, kde usnul a to jsem mu v žádném případě nehodlala tolerovat. Za ty peníze neodváděl adekvátní práci a to mu člověk ani nemohl vynadat, teda mohl, ale jaksi bez odezvy. Tak šel z domu.

catherinne
13497 příspěvků 29.10.12 14:12

@cibetka 1 chudák :-)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:15
@catherinne píše:
@cibetka 1 chudák :-)

Jaký chudák, zřejmě jsem kápla na nějaký slaboduchý kus.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:16

Robotický vysavač mi nestačí, potřebovala bych nějakého pomocníka, který by zvládl sám všechny domácí práce.

catherinne
13497 příspěvků 29.10.12 14:19

@Pavučinec plyšový Vy nemáte manžela? :-)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:20

@catherinne Právěže mám…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:20

@Pavučinec plyšový mne by stačilo keby robotický pomocník sám žehlil, ale keďže je to jedinná vec v domácnosti ktorú robím, tak neviem či by ma potom manžel nevymenil, všetko nemožem staviť na jedinú kartu, na sex. :-D

catherinne
13497 příspěvků 29.10.12 14:22

@gulietta a kdo by mu to tam pak zdobil?

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:22

@gulietta Asi můžete, já třeba nežehlím vůbec a přece mě manžel ještě nevyměnil :)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:25

@Pavučinec plyšový ale ja nevarím, neperiem, neupratujem, nezašívam, nenakupujem, nepradiem… a možno ste lepšia v sexe ako ja. :-D

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:26

@catherinne ukrajinská 19nástka čo chodí žehliť k susedovi. :-D

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:34

@gulietta Budu se muset manžela zeptat, proč si mě vlastně ponechává…to jsem zvědavá, jestli dá dohromady nějaký kompliment :)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:38

@Pavučinec plyšový takéto otázky radšej nebudem riskovať. Čo ak mi odpovie, že preto lebo som lepšia v sexe ako tá ukrajinská študentka? Budem mať potom radosť, že som síce lepšia ale s horkou príchuťou víťazstva. :-D

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 14:39

@gulietta Nebo ještě hůř, mohl by odpovědět, že kvůli tomu žehlení :(

catherinne
13497 příspěvků 29.10.12 14:48

@Pavučinec plyšový @gulietta tady je tak veselo, proč já jindy celé dny pracuju a nebavím se tady s Vámi??? Budu to muset přehodnotit :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.10.12 14:50

@Moir
Ano, to byl vtip:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.10.12 14:56

@Já První
Tak to jsem ráda, že muž není v tímto názorem sám. Já jsem toho byla zastánce taky, vlastně pořád jsem, jen když člověk pere 2 pračky denně, tak si občas musí trochu postěžovat. Ale jen tak cvičně, máme se dobře:-)

Moir
2237 příspěvků 29.10.12 15:02

@MP Barbucha tak to jsem ráda, protože znám takové muže teoretiky, že by toho byli schopni a bohužel i ženy, které je poslechnou

prusovka
117 příspěvků 29.10.12 15:04
nepořádek v domácnosti

Všichni jsme zajedno, že uklízet se musí; nikoho, až na vzácné výjimky to sice extra nebaví, ale někdo to stejně dělat musí a to, že z 99% tou uklízečkou jsme my ženy je sice fakt celkem smutný, ale změnit to můžeme zase jenom my, např.

• pokud bydlím sama-no problem-sobě si už v pohodě vysvětlím, proč jsem zas neuklidila a když už mi to přece jen přeroste přes hlavu pozvu si návštěvu; hrozba ostudy, že jsem bordelář, už mě donutí provést generální úklid…
  • sdílím-li domácnost s dalšími osobami a přitom úklidové práce leží převážně na mých bedrech - tak v takovým případě se nenechám od nikoho kritizovat a připadné výtky odrážím se slovy: Nelíbí se ti něco?, můžeš to klidně udělat sám a líp, ne? Konec konců není to přece jen můj bordel a kdyby si každý po sobě uklízel, nebylo by co řešit.

A hlavně, dámy, jsou v životě mnohem důležitejší a zábavnější záležitosti než uklízení- žehlení, smejčení, leštění, vytírání, luxování - to všechno klidně počká a není třeba to tak prožívat;
mnohem důležitější je, máme-li „uklizeno“ ve svých rodinných vztazích, jestli se děti, partner doma cítí fajn, i když je dřez plný nádobí od snídaně a varná deska v kuchyni u sporáku se zrovna neleskne jak pověstné psí kulky; rodinná pouta určitě neposílí fakt, že máme nablýskaná okna, ale třeba že se z kuchyně line vůně čerstvě upečenýho štrůdlu nebo že jsme celé odpoledne s dětmi strávili na louce a proháněli draka…
A pokud jsou vaše děti ještě malé, tak tam platí jediné pravidlo: „bordel v bytě - šťastné dítě“ -víte stejně jako já, že je lepší každý večer lovit z pod gauče zatoulaný dílky z lega než v pustým bytě se smetákem v ruce prohánět pavouky… :-D

catherinne
13497 příspěvků 29.10.12 15:22

@prusovka no jo, ale když se vrátíme z pouštění draků a hromadně sníme ten štrůdl, stejně budeme muset tu kuchyň po všech uklidit. Ale v zásadě s Vámi souhlasím. Myslím, že nikdo (chlapi, děti) po nás nechce abychom pořád šůrovaly, ale když nám to nedá. Alespoň já mám teda docela ráda ten pocit z čisťoučkého bytu.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 15:41

Sexuolog Petr Weiss prý jednou prohlásil, že ženská touha po uklizeném bytu souvisí nějak hlubinně s její potřebou udržovat svá rodidla v čistotě. Čímž nechci nic naznačit, jen to přikládám jako další střípek mozaiky.

prusovka
117 příspěvků 29.10.12 15:46
Ale jo, taky bych chtěla mít doma pořádek, jenže to bych musela bydlet sama, a to by zase bylo sakra smutný žití!
takže radši podstupuju každodenní otravný poklízení po „druhých“, mumlám kletby o čuňatech a kdo to má po nich uklízet!.. občas je sprdnu, občas zastávkuju (tak a ten záchod neumeju aspoň 3 dny - schválně, jestli si někdo všimne a vezme štětku do rukou - nevšimne a nevezme! zas to zbyde na mě…
Ještě před rokem jsme bydleli ve dvou a už jsem měla našlápnuto na tu protivnou co se realizuje v šúrování bytu; teď bydlíme ve čtyřech, z toho jedno 3letý dítě - musela jsem, kromě jiného, hodně slevit i ze svých představ o pořádku v domě, ale vůbec nelituju..:-D @catherinne píše:
@prusovka no jo, ale když se vrátíme z pouštění draků a hromadně sníme ten štrůdl, stejně budeme muset tu kuchyň po všech uklidit. Ale v zásadě s Vámi souhlasím. Myslím, že nikdo (chlapi, děti) po nás nechce abychom pořád šůrovaly, ale když nám to nedá. Alespoň já mám teda docela ráda ten pocit z čisťoučkého bytu.
Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek