Ples v opeře 2013

Fotoalbum tématu (95) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

Mylady2
12413 příspěvků 07.02.13 22:10

@Bugatti jo ták to je problém:-) já moc v Česku společenské šaty nekupuji, ale byla ste ve Van graafu? Kupovala jsem tam šaty mamce a dalo se vybrat.

chinin
2788 příspěvků 07.02.13 22:13

@Bugatti @Mylady2
Pardon, příspěvky počínaje „tipem“ na šaty Elie Saab a Zuhair Murad jsem četla až po vložení mého předchozího příspěvku.

Bugatti
4086 příspěvků 07.02.13 22:18

@chinin Díky. Ty první a druhé jsou nádherné! Další jsou též pěkné, ale v mém věku už nevhodné. Letos asi půjdu za Popelku ve starých a příští rok si nechám včas ušít nové (a při mém štěstí nakonec nikam nepůjdeme).

chinin
2788 příspěvků 07.02.13 23:02

@Bugatti
Předpokládala jsem, že hledáte inspiraci pro sebe, proto jsem zohlednila váš věk, postavu a velikost, a podle mě nejsou „pro váš věk nevhodné“. Samozřejmě, předpokládám že byste si vybrala vhodný materiál ve vhodné barvě…

Jak vás „znám“, nemám strach, že byste byla za Popelku.:-) Určitě v šatníku něco vhodného najdete!

continuity
5853 příspěvků 07.02.13 23:05

@Bugatti jestli se bojite velkeho vystrihu, co tak dat do vystrihu tu krajku, ze ktere jsou i rukavy? eventualni nedokonala kuze v dekoltu se zamaskuje a nebude to zas takove az „ke krku“

Hyacinta
79 příspěvků 07.02.13 23:08

@Aroosak ty jsou hezké, mně osobně se líbí víc ty druhé, na tuto událost bych ovšem volila ty vaše :-)

Bugatti
4086 příspěvků 07.02.13 23:17

@chinin Ve svém věku nepovažuji za vhodné odhalovat příliš ramena. Mám dlouhé ušité ze sárí, taková trošku divočina, na ples v mém věku nevhodná, přestože k jiným příležitostem je mám moc ráda. A pak letité černé na ramínka, nosím je určitě víc než deset let a obměňuji jen kabátek nebo sako přes ně. Praktická a ekonomická záležitost, pokud jde o „obyčejný“ ples. Ještě mne napadlo vzít si hedvábné sárí; vázat a chodit v tom umím, v létě někdy nosím na doma. Tak teď si mohu vybrat… Popelka nebo exot.

chinin
2788 příspěvků 07.02.13 23:23

@Bugatti
Záleží na tom, co je to za ples. Pak napište, jak jste se rozhodla.

continuity
5853 příspěvků 07.02.13 23:40

@Bugatti jak pise chinin, zavisi, co je to za ples, ale za mne vede sari, ve svem veku uz si muzete dovolit byt trosku vystredni. to je zas vyhoda ne? :D

Bugatti
4086 příspěvků 07.02.13 23:47

@continuity Taky to tak vidím. Troška výstřednosti při takové příležitosti není na škodu, když je směřována správným směrem.

Lennita
145 příspěvků 08.02.13 00:26

@Bugatti ja som za sari :) je to krasne a urcite ine ako vsetky ostatne plesovky pritomnych dam. Sama mam jedno hodvabne, vysivane zlatymi nitami a planujem niekedy urcite vziat na ples :)

Matmys
2315 příspěvků 08.02.13 08:14
@Linie píše:
Holt jsou to šaty na vysokou postavu a vzala si je malá slečna. Chtělo to krejčovskou úpravu!

Nebo photoshop :)

eliza93
84 příspěvků 08.02.13 13:33

http://revue.idnes.cz/foto.aspx?… dokonce i ona se dokáže na ples vkusně obléknout, takže nechápu, proč naše celebrity ne.

bc2
323 příspěvků 09.02.13 17:34

Nesignalizuju uroven plesu aj „patroni plesu“?
Posledne dve patronky su pseudocelebrity, ktore ples vyhlasuje za hviezdy svetoveho formatu - mozno aj to signalizuje hostom, ze to nie je az take nobl, ako sa to tvari a velka vecerna nemusi az tak byt…

(Nic proti Kiere Chaplin a Tonii Sotiropoulou. Ale Kiera je modelka so slavnym starym otcom a Tonia mala nemu, bezmennu, parsekundovu rolu v bondovke - alebo si niekto mysli, ze ona hrala Severine?)

catherinne
13497 příspěvků 09.02.13 22:20

@Bugatti Tak teď si mohu vybrat… Popelka nebo exot.

@Bugatti píše:
Taky to tak vidím. Troška výstřednosti při takové příležitosti není na škodu, když je směřována správným směrem.

Tááákže exotická Popelka…

Makeš
1 příspěvek 10.02.13 01:24

Můžu se zeptat, kde na fotce jsou Adiny šaty z minulého roku?

llolla
2102 příspěvků 10.02.13 07:38

@Makeš
V článku Jak vznikaly šaty do opery

Chari
541 příspěvků 17.02.13 21:33
@DanielaS píše:
Jak oni to jen delali?http://www.provedi.it/…valzer01.jpg

Tančili hodně odlišné tance, krom valčíku, který se odehrával v mnohem volnějším držení než ho tančíme dnes. Takže když někdo jde na ples hlavně tančit (a nejde náhodou na historický, kde budou zařazeny čtverylky :), tak krinolína nevhodná je. Pokud jde člověk korzovat a dát si jen pár valčíků, tak je to jiná. :)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.13 10:18

@Chari
Na plese, i ne-historickém, se ovšem tančí klasické tance, ne? Myslím ples, ne nějakou vesnickou dupárnu, kde taťkové s maminama šlapou zelí…

Chari
541 příspěvků 18.02.13 10:34

@kiwi Jenže krom valčíku jsou dnešní klasické tance modernější než krinolíny. Mezi standartní klasiku dnes patří ještě waltz, foxtrot, slowfox, quickstep a tango (to které se učí v tanečních, ne tango argentino).

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.13 11:06

@Chari
No tak v krinolíně půjdu při ohlášeným quickstepu/foxtrotu na panáka místo na parket, no :-)
Ostatní by se dalo… furt lepší krinolína, než ultraminišaty s kozama ven.

Chari
541 příspěvků 18.02.13 20:18

@kiwi Je to tak, z hlediska dekorativního to bude super, ale není to pro ty, co chodí na plesy kvůli tanci (tak nějak taky začala tahle debata:)).

alyona
84 příspěvků 18.02.13 21:10

Najsmutnejšie na tom celom je, ako málo peňazí sa vybralo na plese pre nadáciu a o koľko viac sa mohlo, ak by bol ples robený tak ako na slovensku, formou pozvánok…chudobné blogerky vo vlastnoručne, a nie dobre ušitých šatách, asi moc peňazí na charitu nemôžu dať…

Mylady2
12413 příspěvků 18.02.13 21:19

@alyona souhlas! Bylo dobré zvát tam pouze lidi co mají z čeho dávat na charitu…né nějaké celebrity, miss nebo blogerky bez peněz!

chinin
2788 příspěvků 18.02.13 22:45

@alyona @Mylady2
Souhlasím!!

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek