Ples v opere 2013 (SK)

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Jiná Realita
13791 příspěvků 13.1.13 21:23

@Mylady2 šišková je opravdu strašlivě oblečená…přitom by mohla být tak pěkná :( vypadá jak pohřební gotická almara. rukavice to dorazily.

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.1.13 21:27

Mně se moc líbí celkový dojem z petry ficové, fotografky (neznám ji, stejně jako asi nikoho krom šiškové)

eveK
334 příspěvků 13.1.13 21:50

Mě tedy ty první šaty přijdou absolutně super, účes nevyjímaje, k dámě se krásně hodí. Chtěla bych něco takového taky umět nosit. Ty ostatní jsou pěkné, ale rozhodně nejsou zapamatovatelné, tedy alespoň pro mne, je to něco, co jsme už mnohokrát viděli a ještě mnohokrát uvidíme. Ty dvoje předposlední jsou krize a ty poslední se mi líbí, jen zrovna toto poprsí v nich vypadá dost vulgárně, ale zase se mi líbí moc ten typ účesu.

antees
733 příspěvků 14.1.13 10:22

Ten pán uprostřed těch dvou dam vypadá jako pravý gentleman :)
A před paní Tamarou smekám.

real.blond
6688 příspěvků 14.1.13 11:25

@pabylka pani Adriana ma nadherne saty! Moc ji slusi

sarinka.v
426 příspěvků 14.1.13 13:04

http://www.topky.sk/…lesu-v-opere- No Barbara Nesvadbová má možná hezké šaty, ale mě na ni zaujalo hlavně to, že je taková nějaká učesaná neučesaná…což má na hlavě skoro vždycky..

alyona
84 příspěvků 14.1.13 13:08

@Zoee šaty kociánovej by mali byť z nejakej talianskej firmy…aspoň tak som čítala, ale samozrejme to mohli v novinách popliesť

alyona
84 příspěvků 14.1.13 13:12

@Mylady2 tá fotka heringovej v bielych šatách je ale z iného roku. tuším 2010.. tento rok mala čierne elie saab, ale nič moc…od tejto značky by som si vedela vybrať aj krajšie…

Pavlena
841 příspěvků 14.1.13 13:40

@sarinka.v Nesvadbova mi prijde na teto fotce dost strasna.. Vlasy nijaky, make-up nijaky, divny vyraz, vypada o 10 let starsi. A to ani neresim spatnou velikost zivutku.
No asi i celebrite se obcas nezadari.. :)

Acrobaleno
1062 příspěvků 14.1.13 13:41

Najlepšie šaty mali Danglová a Kocianová. Inak nič moc. A Heribanovej boli zaujímavé.

Karoleenah
2322 příspěvků 14.1.13 13:45

Škoda, že nikde není lepší fotka Franekové, nebo spíš té její róby od Saaba! Velmi se mi líbí ten odstín zelené. :)
Ale nejpodivnější ze všech mi připadá tato paní:
http://img.cas.sk/…ajcakova.jpg

alyona
84 příspěvků 14.1.13 13:54

@Karoleenah možno hodí fotky na blog…zatiaľ tam nemá nič, ale u soni skoncovej má nejaké fotky, ale tiež nie úplne najlepšie…
http://www.sonaskoncova.com/…pere_14.html#more

Dorenika
464 příspěvků 14.1.13 14:16

@Karoleenah neviem ako sa ta zenska vola ale nieje tehotna? ci len tak cudne stoji?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.13 14:26

@Dorenika Konečně diskuse, do které se hodí moje povzdechnutí, jak je možné, že jsou ty Slovenky tak krásné, tak hezky oblečené, tak hezky namalované? Skoro všechny. V Čechách, když je veřejně známá holka pěkná, je to modelína, jinak na pár vyjímek se na ty naše „celebrity“ dá koukat jen s opravdu přimhouřenýma očima.

A neřikejte, že ne, máme 4 slovenské programy a pokud tam ukazujou mladou babu v třeba jejich verzi Prostřeno je pěkná, štíhlá, módně oblečená, hezky namalovaná a přitom není blbá. Když se podíváte na některé ty naše mandy… Nebo to je možná přebujelým sebevědomím některých Češek, a škaredá Slovena prostě do televize nevleze (teda až na Farmár hledá ženu).

Když běžely 4 svatby, tak jsem se za tu naši účastnici úplně styděla, mastný vlas, žádný vkus…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.13 14:31
@Pavlena píše:
@sarinka.v Nesvadbova mi prijde na teto fotce dost strasna.. Vlasy nijaky, make-up nijaky, divny vyraz, vypada o 10 let starsi. A to ani neresim spatnou velikost zivutku.
No asi i celebrite se obcas nezadari.. :)

Typické - české „celebritě“ postačí Chanel, ale co je v něm, to už neřeší…Jo a překousnuté poprsí - to snad - bych si nevzala ani k popelnici. Prostě doma visí jenom jedna Chanel, tak se do ní nacpem, i když je o dvě čísla menší - jde se - však Slovač, ne?

Kay_Adams
1614 příspěvků 14.1.13 14:35
@Dorenika píše:
@Karoleenah neviem ako sa ta zenska vola ale nieje tehotna? ci len tak cudne stoji?

Jarmila Hargašová-Lajčáková, a podľa svk bulváru tehotná nie je.
Imho sa len nesprávne postavila, a zaujala pózu, ktorá jej nepomáha.

Dorenika
464 příspěvků 14.1.13 14:39

@Matka Vlčice som polichotena :D ale nie ja neviem ako vyzeraju ceske „celebrity“ ale viem ze ty dvaja besny ludia co uvadzaju ceske „prostreno“ su uplne strasny normalne sa ich neda pocuvat jak afektovanie krakaju

Zoee
31 příspěvků 14.1.13 14:40

@alyona Já jsem právě narazila na to, že jsou od Vivienne. Ale vzhledem k tomu, že zdrojem je bulvár, nijak na tom netrvám ;) Tak jako tak jsou nádherné a byly by to úžasné svatební…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.13 15:11
@Dorenika píše:
@Matka Vlčice som polichotena :D ale nie ja neviem ako vyzeraju ceske „celebrity“ ale viem ze ty dvaja besny ludia co uvadzaju ceske „prostreno“ su uplne strasny normalne sa ich neda pocuvat jak afektovanie krakaju

Máte být čím, už nad tím přemýšlím od doby, co nás na kabelu začali zásobovat slovenskými stanicemi. Pak ještě jsem padala na zadek při nějaké soutěži, u které si nepamatuju, jak se jmenovala - nebyla to miss, ale něco na ten způsob, v názvu bylo tuším „Cat“ a něco, nevzpomínám si. No nicméně komplet všechny holky byly krásný, uměly mluvit, nebyly vymaštěné. Na českých soutěžích tohoto typu se občas děsím okamžiku, kdy má koště sdělit svůj názor na všechny problémy světa…

Dorenika
464 příspěvků 14.1.13 15:13

@Zoee natake ale treba mat postavu, inimalne ne buclate ramena a chrbat

alyona
84 příspěvků 14.1.13 15:57

@Matka Vlčice čo sa týka plesu v opere, tak si neskromne myslím, že slovenky sú krajšie oblečené, učesané, nalíčené ako češky…:) u vás to zachraňuje tereza maxová, tá je na plese v opere vždy krásna…no modelky to vedia…vid našu mišu kociánovú…ale možno to bude aj tým, že u nás je ples na pozvánky a u vás si tie lístky skutočne môže kúpiť ktokoľvek…ktokoľvek má prachy, ale nemá vkus.
tá súťaž, čo spomínate sa volala catwoman a organizovala ju lucia senášiová, miss universe, ale konal sa len jeden ročník a malo to byť o sexi babách s krivkami, niečo odlišné od miss a modeliek…

Mylady2
12413 příspěvků 14.1.13 16:33

Já co znám slovenky z Blavy tak jsou to kočky! Vždy a všude vymóděné… Mají víc sebevědomí nosit luxusní a drahé oblečení a doplňky! Rozhodně nevymetají sekáče… Vůbec v Blavě se velmi daří segmentu luxusního zboží!

viera666
967 příspěvků 14.1.13 18:02

@Mylady2 sorry, ale s tymto nesuhlasim. Akurat sedim v shoppingu na kave a je to riadna bieda. To ze si na rameno nasadime znackovu kabelku a outfit pozliepame z drahych kuskov nam este vkus neda. Na slovensku je to velka slabota co sa originality tyka. Vacsina v ciernych bundach, dalsia skupina v ologovanych kurvokrojoch a mensina v niecom fakt zaujimavom. Alebo mozno myslite inu blavu :-).
Edit: len co pisem tento prispevok, preslo okolo mna 7 lakovanych kabeliek, co sa lesknu ako „psie gule“. Sorry za vyraz, ale tak sa u nas hovori :-)

DanielaS
5301 příspěvků 14.1.13 18:10
Dorenika
464 příspěvků 14.1.13 18:23

@DanielaS a ake to mohli byt pekne saty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek