Ples v opere 2013 (SK)

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 14.1.13 18:40

@viera666 asi jsem se zatím tedy potkala pouze s takovým vzorkem který mě příjemně překvapil…tak si ráda tuhle ideu nechám…

Příspěvek upraven 14.01.13 v 19:48

Luara
138 příspěvků 14.1.13 19:43

Ach jo! Co mají některé ženy na těch melounech na hrudníku. Vždyť je to hnusné! Ok, vkus je věc relativní, ale u tohoto občas o relativnosti zapochybuju. Otec říká, ža je to jak „lejvance“.
DanielaS: Jinak ale díky za inspiraci. Pouhé šaty jsou krásné a i účes paní zvolila dobře, ale ty kozy, ty kozy… a ten radiátor mezi nima - ten jistě i hřeje. A když ne, pak na jedno se dá lehnout a druhým přikrýt.

Lina-jiná
349 příspěvků 14.1.13 19:59

Pláču nahlas. Na slovenském plese mi připadají trošku slabší jedny, dvoje šaty, jinak jsou všechny tak krásné (pomíjím, že některé dámy jsou zbytečně vykozené, to není chyba šatů). No a my máme Verešovou, přehlídku okresní půjčovny společenských šatů a jeden, dva modely, nad kterými jsem udělala ách. Ale neztrácím naději, letos to jistě bude i u nás stát za to ;-)

volfish
945 příspěvků 14.1.13 20:05

@Lina-jiná tak zrovna Verešová je import ze Slovenska :-)

Canavi
227 příspěvků 14.1.13 20:07

Hodnocení oblečení některých celebrit je i na oblíbeném blogu Supervizáž

viera666
967 příspěvků 14.1.13 20:13

@volfish tak zrovna myslim, ze pri nej sme drviva vacsina velmi radi, ze sa importovala niekde inde :-D

Atinka
262 příspěvků 14.1.13 21:40

Tamarine saty sa mi velmi pacia pripomenula mi hned na prvy pohlad salmu hayek vo filme frida tie saty su proste ine a co sa tyka nadavok tak bolo tam niekolko hajzlikov ktori by sa mali hanbit ukazat pred ludmi a su rovnako ked nie viac podradni ako ti co sa tam zhadzovali nadavanim

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.1.13 22:45
@DanielaS píše:
Jauvajs.http://img.topky.sk/…--rocnik.jpg

to je určitě jedna z těch žen, které všude rozhlašují, jak mají ta prsa úžasně přirozeně udělaná, že to ani není poznat. vždycky přemýšlím, jestli je to druh slepoty, blbosti anebo prostě snaha přesvědčit samu sebe, že to opravdu vypadá báječně :-/

Caralina
916 příspěvků 15.1.13 12:43

DanielaS - ty šaty jsou krásné, ale ta paní v nich podle všeho nemá doma zrcadlo, protože to jak jí brutálně nesedí přes prsa by si přeci všimla.

vasilisapremúdra
2 příspěvky 15.1.13 14:09

Lukáš Kimlička je pán dizajnér, stylista a vizážista. Zlá podprsenka alebo postoj môže dojem pokaziť, na iných fotkách to vyzerá dobre. Nesúhlasím s kritikou na blogu tej žilinskej vizážistky k šatám z plesu od renomovaných návrhárov, Kimličku, Hanečku.
Tu hodnotia šaty z plesu takto: http://diva.aktuality.sk/…plnej-ciare/
Tamara Heribanová je vždy ustrojená besne a často nevkusne, ale tentoraz je to zaujímavé. Čo človek, to názor.

alyona
84 příspěvků 15.1.13 15:43

@vasilisapremúdra bohužiaľ, magda ani na iných fotkách nevyzerá dobre…a to, že je kimlička pán dizajnér atd…ešte neznamená, že sa nesekne…v prípade magdy sa sekol a to poriadne…pritom šaty sú to krásne, ale na ples sa ozaj nehodí až takýto výstrih…v kombinácii s umelými prsiami to vyzerá vulgárne…
a kritika beáty z blogu supervisage…je s ňou súhlasím…čierna farba je pre mnohé blondínky príliš tvrdá…zvlášť v kombinácii jednoliatej svetlej blond…to, že je niekto známy návrhár, neznamená, že je v tom aj dobrý…

DanielaS
5301 příspěvků 15.1.13 16:51
@Jiná Realita píše:
to je určitě jedna z těch žen, které všude rozhlašují, jak mají ta prsa úžasně přirozeně udělaná, že to ani není poznat. vždycky přemýšlím, jestli je to druh slepoty, blbosti anebo prostě snaha přesvědčit samu sebe, že to opravdu vypadá báječně :-/

A to ji ty saty extra navrhl jeji manzel/druh navrhar… Tak aspon mohl lip zmerit miry.

Chany
932 příspěvků 15.1.13 17:10
Hm...

Krémové a bílé šaty jsou bezkonkurenční, to je prostě lahůdka. Pastva pro oči je to i proto, že ženám dokonale sedí, ty mají na to tu správnou figuru ( jak váhu, tak výšku), uzavírají to vybrané doplňky a skvělý účes. Prostě VŠECHNO KLAPNE. A pak je tam ještě něco, co není dáno všem- přirozený šmrnc a grácie. To je asi nejžádanější bonus. ;)

Myšleno samozřejmě na výše uvedené fotografie.

Příspěvek upraven 15.01.13 v 17:17

chinin
2788 příspěvků 15.1.13 17:15

Prohlédla jsem si většinu dostupných fotek ze slovenského Plesu v opeře a jednoznačnou „královnou plesu“ je pro mě paní Danglová (btw i panu Danglovi to sluší, znám ho jen z české Partičky a vůbec jsem fotce z plesu nepoznala). Nejde jen o krásné šaty, ale má skvělý styling a celkově vypadá úžasně.

alyona
84 příspěvků 15.1.13 20:48

@DanielaS kimlička nie je magdy šebestovej manžel, ani druh :) alebo mi niečo ušlo? ona chodila asi 7r s jedným futbalistom, ale rozišli sa…teraz nemá asi nikoho…
aj táto žena sa mi páči, ale neviem, kto to je…

buble
57 příspěvků 15.1.13 21:07

@alyona fotografka Petra Ficova

alyona
84 příspěvků 15.1.13 21:53

@buble vdaka…:) určite som ju už videla, ved je známa, ale vôbec mi to nenapadlo, že je to ona…

Kate1985
45 příspěvků 16.1.13 09:01

Já když si vzpomenu na operu, tak vidím Julii Roberts z Pretty Woman :-) Každopádně… na ples do opery už to chce vážně nějakou grácii, mně by se moc líbil styl podobný těmhle zlatým
http://www.dressit.cz/…aty-00133224

DanielaS
5301 příspěvků 16.1.13 19:00
@alyona píše:
@DanielaS kimlička nie je magdy šebestovej manžel, ani druh :) alebo mi niečo ušlo? ona chodila asi 7r s jedným futbalistom, ale rozišli sa…teraz nemá asi nikoho…
aj táto žena sa mi páči, ale neviem, kto to je…

Pardon, jen jeji partner na ples to byl. Kazdopadne zmerit si ji mohl, kdyz uz ji to navrhoval.

Šéfka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová s návrhárom Lukášom Kimličkom. Dizajnér tmavovláske tieto šaty aj vytvoril.

alyona
84 příspěvků 17.1.13 13:08

@DanielaS ved niekde hovoril, že šaty na nej upravoval, ešte ked si ich obliekala na ples…aby jej dobre držali na prsiach…tak neviem, či mali nejaké zatmenie alebo sa ponáhľali, že ich mala takto stlačené až niekam…

alyona
84 příspěvků 17.1.13 14:07

@Zoee tak máš pravdu, tie šaty sú od VW…ale mala mať šaty z talianska a tieto od VW si kúpila deň pred plesom vo viedni…preto to niekde v novinách poplietli a písali najskôr, že mala šaty od nejakého tal. návrhára.

alyona
84 příspěvků 17.1.13 14:15

Niekto chcel vidieť tie zelené šaty barbory franekovej, tak tu je dobrá fotka…aj fotky dalších žien tam sú…
http://www.topky.sk/…ere-ukoncene-

chinin
2788 příspěvků 17.1.13 15:54

Zaujaly vás šaty nebo styling nějaké starší nebo ne zcela štíhlé dámy?

Právě vymýšlím kamarádce plesové šaty, tak jsem se na fotky z Plesu v opeře i z Golden Globes dívala i z hlediska případné inspirace a pozitivně mě nezaujalo NIC.

Pirek
7063 příspěvků 17.1.13 16:07

@chinin
Ani Adele? Já tedy nevím, jak dlouhé ty její šaty byly, ale styling se jí povedl :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.1.13 16:26

@alyona
propána, prohlédla jsem si fotky z vašeho odkazu…a skutečně si nedokážu představit výši IQ a dioptrií sisy sklovské, když nemá problém si s tak obludně udělanými umělými prsy zvolit výstřih až k pupíku… ani to, jak s takovým zjevem mohl její manžel vůbec vyrazit ven.
jeho názor na dekolt jeho ženy by mě zajímal nejvíc. to se opravdu může nějakému muži líbit? jak se může někdo tak strašně zprznit. pokud jsem se pozastavovala nad šaty paní šebestové (viz výše), tak to nesahalo sise sklovské ani po kotníky :-/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek