Plesové boty - nechat nebo sundat?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Mylady2
12413 příspěvků 30.1.13 10:48

@Moir někdo umí a druhý čumí…jó svět je nesravedlivý;-D

Mylady2
12413 příspěvků 30.1.13 10:50

@Kemia chápu že nechcete lodičky…je to obutí spíše do práce;-)
Vemte si ty páskáče s kytkou a podívejte se po nových;-) já myslím že se něco sehnat dá;-)

Moir
2531 příspěvků 30.1.13 11:05

@Mylady2 tančit umím a velmi dobře, ale ne na štaflích

Kemia
421 příspěvků 30.1.13 11:20

Nedalo mi to, ale musela jsem si zkusit lodičky. Podle mě to vypadá hrozně, prostě se to k těm šatům nehodí. Neřešila bych teď detaily, jde o typ boty.

Mylady2
12413 příspěvků 30.1.13 11:25

@Kemia ano většina lodiček šaty velmi znehodnotí…to už jsou lepši botky toho typu (jsou mnohem více otevřené)

Moir
2531 příspěvků 30.1.13 11:29

@Kemia naopak, domnívám se, že to typově vypadá na ples mnohem lépe, než ty pantofle

Kemia
421 příspěvků 30.1.13 11:40

@Moir Mně kombinace širších šatů po kolena a lodiček na plese evokuje styl stará mladá. V tomto se neshodneme.

waw
336 příspěvků 30.1.13 11:44

@Kemia Mně tohle připadá o 100 % lepší, než ty pantoflíčky. Opravdu.

domecekkk
115 příspěvků 30.1.13 11:45

Nechápu co mají všichni proti vysokým podpatkům na plese. Běžně chodím na plesy na 12 cm a tancuju (a to dost) třeba do dvou do rána. Je to jenom o zvyku.

ni2ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.13 11:56
@Kemia

Tak tyhle lodičky teda ne, ty jsou tak na civilní nošení.
ta hranatá špice u páskovek taky nic moc, jestli nechcete vydat
velkou sumu, tak běžte na tržnici a kupte páskovky s kulatou špicí tam.
na ten jeden večer to vydržíte, ony se vám nerozpadnou ani nohy neupadnou, už jsem to odzkoušela…
ale pokud touto cestou nechcete jít, tak sandálky s kytkou.

zelena
157 příspěvků 30.1.13 12:52

@domecekkk nikto nemá nič konrétne proti, len myslím si, že vačšina na tak vysoké podpatky jednoducho zvyknutá nie je. Ja mám napríklad problém udržiavať rovnováhu a koordinované pohyby aj so 7 cm podpatkami. Tie, čo sem dala real. blond sú síce krásne, ale pre mnohé reálne nepoužiteľné.

domecekkk
115 příspěvků 30.1.13 13:03

A tak proc hned cervena raminka?!

Kemia
421 příspěvků 30.1.13 13:05

Předpokládám, že červená ramínka jsou od těch, kteří na vysokých jehlách nechodí.

real.blond
6688 příspěvků 30.1.13 13:05

@zelena slecna zakladatelka se nas ptala jake boty bysme obuly my.. Tak jsme to udelaly. Ja na vysokych podpatcich zvykla jsem, nosim je denne. Nikomu prece nevnucuju, at na nich cely vecer tancuje..;)

Panaj
29 příspěvků 30.1.13 13:13

Mně se víc líbí varianta bez kytky. Boty víc vyniknou. Kytka je sice pěkná, ale přijde mi to takové letně plážové.
Jinak ty lodičky se mi k tomu taky nelíbí. Pokud se vám v těch vašich tančí dobře, tak bych žádné jiné boty neřešila.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek