Po vysazení HA mi padají vlasy. Přestane to něk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makyla
10 příspěvků 2.5.20 18:43
Po vysazení HA mi padají vlasy. Přestane to něk

Může někdo napsat zda po vysazení HA měl problém s vlasy a zda se to zlepšilo?

Reakce:
EmilyG.
1701 příspěvků 2.5.20 19:38

@Makyla je tu o tom celé vlákno o vlasech.

mimi
245 příspěvků 2.5.20 19:50

Telo sa musi po vysadeni stabilizovat. HA vo vseobecnosti navodzuje v tele stav „tehotenstva“, teda hladinu hormonov, pri ktorej sa blokuje ovulacia, ale to asi viete. A mnoho zien ma. v tehotenstve krasne bohate vlasy a menej padaju. Teda u Vas teraz zrejme doslo k javu k akemu dochadza po porode a teda vypadavaniu vlasov. Telo potrebuje cas, aby nabehlo na svoj rytmus (menstruacia a pod.) Chce to teda trpezlivost, dobru zivotospravu, (podporit cinnost pecene), a ked po par mesiacoch stav bude nezmeneny, tak si dat vysetrit aj stitnu zlazu.

giuliettka
6746 příspěvků 2.5.20 20:21
@mimi píše:
Chce to teda trpezlivost, dobru zivotospravu, (podporit cinnost pecene), a ked po par mesiacoch stav bude nezmeneny, tak si dat vysetrit aj stitnu zlazu.

Ja si myslím, že sa to nezlepší. Oplešatie. Aj tak mala vlasy mizerné, ináč by padať nezačali. Najskôr ma coronavirus, niekde som čítala, že podanie vlasov po vysadeni HA je priznak coronavirusu. A že činnosť pečene najviac podporí pol litra červeného vína denne.

mimi
245 příspěvků 2.5.20 22:52

@giuliettka
ja som to tusila :-D

giuliettka
6746 příspěvků 3.5.20 08:43

@mimi No a napriek tomu ste jej radila niečo také nepodložené, ako dobrú životosprávu? Zbláznila ste sa? V dnešnej dobe? Čo bude potom robiť s tými 20 kilami rýže a múky v špajzi? Ja by som navrhovala tu no poo metodu, či jak to bolo, čo tu niekto velebil do aleluja. To ste múku namiešala s bromičnanom rubidným, vodou a sódou bicarbonou a nechala na hlave posobiť 45 minut. Malo to byť pomer jedna tretina z každého, ale ja by som s ohľadom na tie zásoby múky dala múky viac. :-D

giuliettka
6746 příspěvků 3.5.20 08:45

@mimi ps povodne som si naozaj myslela, že sa jej dostane odpovede, že u každého je to individuálne. To, že jedna prišla o všetky vlasy a druhej prestali padať do 24 hodín. Takže nech si hodí korunu a uvidí ako to zaposobí na ňu. :-)

mimi
245 příspěvků 3.5.20 09:03

@giuliettka
sa tu fakt sulam od smiechu, vzdy zabudnem na Vas sarkazmus :-D

Mna len zaraza, ze niekto sem napise taky dotaz, po internetoch je kopa informacii jednak o ucinkoch HA, vedlajsich ucinkoch HA, ucinkoch po vysadeni atd.
To mam za to, ze kym sa mi pecie kolac, surfujem po MP. Potom pisem aj tam kam nechcem.

giuliettka
6746 příspěvků 3.5.20 09:05

@mimi A kde mám recept? A fotku? Idem čakať na report do príslušného vlákna a beda vám ak ste ho už zjedla a nie je čo fotiť! :-)

Femur
292 příspěvků 3.5.20 09:14

@Makyla Fundovanou odpověď vám nikdo tady nedá. Mně například padaly vlasy při kojení, ale nebylo to strašné. A zastavilo se to asi po 2 měsících. Jestli vás to skutečně trápí, konzultujte to se svým lékařem: gynekolog, který vám HA napsal, praktik, nebo ještě líp kožním. Mámě padaly vlasy strašně, když jí bylo tak kolem 40, chybělo jí železo, zjistila to kožařka. Doplnila železo a po nějaké době to ustalo. Vedlejší efekt byl, že zhubla. Chápu, že jste z toho zoufalá, ale na internetu bych odpověď fakt nehledala.

Paris1789
4390 příspěvků 4.5.20 12:36

HA má na stav vlasů velký vliv a ano, po jejím vysazení vlasy více padají, protože nevypadly během užívání HA. Dá se říct, že vypadne naráz to, co by jinak padalo průběžně. Většinou se to stabilizuje a vlasy zase narostou. Ale chvilku to prostě padá víc.

Oldyn
6345 příspěvků 4.5.20 12:59

@Makyla
Přestane to, věřte mi.
Navštivte Mudru a nebo si kupte vitamíny pro těhotné a kojící matky a tři měsíce užívejte. Ještě bych Vám ráda poradila, přesypte si ty vitamíny do nicneříkající škatulky, ať se vyhnete gratulacím.

Makyla
10 příspěvků 4.5.20 13:58

Po vysazeni HA jsem už rok. Ten velký vlasopád přestal po 3 měsících. Běžné česání vlasů bych tak tolik neřešila, někdy jich je vypadlých víc někdy míň, ale nejvíc mě trápí padání vlasů po umytí, to jich vyčešu opravdu hodně moc. Beru Revitalon už skoro rok + teď asi měsíc dělám očistu jater + omega 3.

Paris1789
4390 příspěvků 4.5.20 15:19

@Makyla tak to se asi objednejte na endokrinologii, ať pro jistotu vyloučí problém se štítnou žlázou.

Makyla
10 příspěvků 4.5.20 15:30

Na vyšetření krve, štítné žlázy i na kožním jsem byla a jsem prý zdravá. Tak nevím…

Makyla
10 příspěvků 4.5.20 15:32

Na kožním jsem podstoupila vlasovou mezoterapii 8×, ale byly to pouze vyhozené peníze. Tak jsem si říkala, že ještě zkusím trichnologii.

giuliettka
6746 příspěvků 4.5.20 15:34
@Makyla píše:
Na vyšetření krve, štítné žlázy i na kožním jsem byla a jsem prý zdravá. Tak nevím…

Ak vám tu niekto určí správnu diagnozu, tak porodím štvorčata.

Makyla
10 příspěvků 4.5.20 16:43

Nechci diagnózu, ale pouze info od někoho kdo měl podobný problém. O vaše ironické poznámky nestojím (aby jednou nedošlo i na vás) :wink:

giuliettka
6746 příspěvků 4.5.20 17:07
@Makyla píše:
Nechci diagnózu, ale pouze info od někoho kdo měl podobný problém. O vaše ironické poznámky nestojím (aby jednou nedošlo i na vás) :wink:

Keby ste sa pozrela do historie MP na debaty o vlasoch, tak by ste vedela, že som holohlavá.

giuliettka
6746 příspěvků 4.5.20 17:10

@Makyla Ale aby ste nepovedala, že som hnusoba jedovatá, tak odpoviem na vašu otázku. Áno prestane to. 28.11 2025

EmilyG.
1701 příspěvků 4.5.20 17:33

@Makyla jenze tohle je strasne individualni ( opravdu si proctete vlasove vlakno a nezakladejte temer totozne). Na padani vlasu ma vliv spousta faktoru a na internetovém foru jej nevyresite.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek