Počet párů bot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.17 15:35
@Agraynel píše:
Ty jo, když nepočítám cvičební obuv do tělocvičny a „kroksky“ na zahradu, tak mam 6 párů bot a i tak mi to přijde, že jich mam nějak moc :D 40 párů?? Co s tim sakra lidi děláte?? :D A kde to skladujete?? :D

Nosím to a skladuju to v botníku v šatně. :-D

Pitelka
133 příspěvků 15.3.17 18:13
@Veroniq píše:
Dopočítala jsem se nad 20 párů a vždycky mi připadá, že mi ještě něco chybí… A chybí, třeba plesovky s uzavřenou špičkou. Myslím, že úchylka na boty je problém ve chvíli, kdy za ně utrácíte víc, než si můžete dovolit, nebo když na ně doma nemáte prostor. Jinak jich můžete mít klidně 50 ;)

Tak to mám asi úchylku… nemám na ně prostor :-) No, nějak mi při navrhování botníku před 11 lety nedošlo, že jednou nebudeme sami 2, ale budeme 4… :-(

dagino
871 příspěvků 15.3.17 18:54

To sú tie moderné domy/byty. Nemá to ani poriadnu komoru, ani špajzu, ani poval, ani pivnicu. Sem tam nejaký minimálny šatník. Ani vysávač a kýbel nie je kam dať. Z toho vyplýva, že nie je problém v počte párov topánok, ale problém je v projekcii stavieb.

Veroniq
332 příspěvků 15.3.17 19:16

@Pitelka Já se v bytě, kde jsme 2, vejdu, ale v rodném domě, kde nás bylo 5, s tím byl a je problém :) Myslela jsem spíš extrémnější případy ;)

paviocko
70 příspěvků 16.3.17 09:01

Když o tom tak přemýšlím, tak cca jen 10 párů budu mít na chalupě „na lítačku“ :-) a doma… radši nepočítat :-D ale myslím, že tak 30 bych ji dala i s těma, co mi nejsou nebo jsou hluboko ve skříni :-))) A 3 páry mám v práci na přezutí. A to mám nohu 43. Nebo možná právě proto. Takže 13 párů je fakt málo!

Tess02
4 příspěvky 16.3.17 16:42

13? Nezapomnela jste dopsat nulu? Nebo dve?

borovnica
293 příspěvků 16.3.17 18:27

Tak já mám aktuálně 20 párů bot. A při počítání jsem zjistila, že mám dost vypráskané letní boty, tak se budu muset dozásobit :-D

nanjua
1153 příspěvků 16.3.17 20:43

Je to strašné, dopočítala jsem 22 párů a nosím troje! Jedny Airmaxy na den, druhé na běh a jedny kožené kozačky. Minulé léto jsem úplně vynosila jendy žabky a nedělám si iluze, že to bude letos jiné. Zbytek prostě jen vlastním, protože se mi líbí. Asi je to spíše přiznání a stydím se…

system_error
855 příspěvků 17.3.17 22:13

Hm, tak na zimu mám 8 párů, z toho jedny na sníh, takže jsem je letos vytáhla po několika letech, jedny na mráz u těch je to samý, pak jedny nízký kozačky, na donošení a jedny ke kalhotám, který budu nosit až budu chodit do práce, je kočáru je jich škoda. Ty ostatní nosím pravidelně. Pak mám několikery lodičky z doby, kdy jsem je nosila v práci, teď na mateřské je tolik nevyužiji, ale ani je nehodlám vyhodit (no, ty jedny možná, už budou z módy a stejně nebyly nikdy moc pohodlné) a pak 3 páry ke kalhotám (jedny už dost výběhové).
Na léto několikery páry v různém stádiu obnošenosti od žabek po jehlové podpatky (o těch platí, to co o lodičkách). Mohla bych jich mít míň, ale jednak nevidím důvod a druhak je tu můj klasický rozpor forma versus pohodlí, miluju podpatky ale potřebuji i něco, v čem vydržím, tak mám prostě hezký boty, který vezmu občas a boty, co nosím častěji, ale nejsou tak pěkné (takových, co by splňovaly obě podmínky najednou je hodně málo).

MP Janka
809 příspěvků 18.3.17 20:50

Fakt mám málo bot… 10 párů na běžné nošení. Ale 7 párů bot ke koním :D Krásně je vidět, jaké mám priority.

Giuli
2931 příspěvků 18.3.17 21:04

@MP Janka Vážne máte 7 jazdeckých čižiem?

MP Janka
809 příspěvků 18.3.17 21:27

@Giuli
Tak ono na koni se nejenom jezdí, ale i se kolem nich pracuje… Takže mám troje jezdecké, troje pracovní a jedny gumáky.

xiphinema
13 příspěvků 20.3.17 11:07

Spocitala som to a vysledok 14 parov: 2× zimne topanky, 2× cizmy, lodicky: 2× cierne, 1× cervene a 1× bezove, tenisky na bezne nosenie 2×, letne sandale 2×; sportova obuv 1× vibramy a 1× tenisky na aerobic

Jirkátor
1569 příspěvků 21.3.17 07:49

Tak mi to nedalo a spočítal jsem je. Manželka má 57 párů (od pantoflí a tenisek až po kozačky) a já 11 (včetně pracovních bot).
Není to už moc? :D

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 21.3.17 09:12

@Jirkátor nojo, 11 je na chlapa dost;-))

macko.pu
791 příspěvků 21.3.17 09:37
@Jirkátor píše:
Tak mi to nedalo a spočítal jsem je. Manželka má 57 párů (od pantoflí a tenisek až po kozačky) a já 11 (včetně pracovních bot).
Není to už moc? :D
… nie je to moc, ja mám 17 párov
P. S. ale to nie je nič v porovnaní s tým koľko mám parfémov… cca 160 a asi 200 odstrekov a vzorkov, to už hraničí so šialenstvom, ako hovorí moja manželka :) :) :)
P. S. 2 (má pravdu)
Jirkátor
1569 příspěvků 21.3.17 10:29

Vlastně 12 - zapomněl jsem na pantofle v práci :)

viki.majac
5 příspěvků 21.3.17 10:48

V klidu, 13 páru bot, to jsou malý věci :-D

Jahudka64
41 příspěvků 24.3.17 13:07

Já co se týče páru bot to je strašný, přítel jen nadáva protože je nemám kam dávat :D

Uzseperou
15 příspěvků 24.3.17 13:42

Holky, co máte max 13 párů, to počítáte všechny boty nebo jenom sezonní?

Já mám asi
15 letních sandálků
5 kozaček
5 kotníkových bot
10 lodiček
1 crocsy
3 pohorky a sněhule
pantofle a crocs nepočítám,

takže cca 40 párů bot a pořád bych nakupovala :D:D Ale je fakt, že mám letní/zimní botník, takže většinou mi ty boty nikde nepřekáží

jsem shopaholic na boty, značkové kabelky a značkové sluneční brýle. Brýlí mám asi 10 a kabelek cca 13 z toho cca 7 lepších značek. jsem prostě magor. Ale oblečení mám většinou ze sekáče, protože do něho moc neinvestuji a šatník si skládám z věcí, co objevím v sekáčích za skvělé ceny a skvělé kvality.

má to někdo podobně?

Příspěvek upraven 24.03.17 v 14:01

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.17 13:54

@Uzseperou holky??? to jako vážně? je Vám dvanáct?? Pět kozaček, deset lodiček, zato brýle na páry…máte jednu nohu a dvě hlavy?

Uzseperou
15 příspěvků 24.3.17 14:01
@vlm píše:
@Uzseperou holky??? to jako vážně? je Vám dvanáct?? Pět kozaček, deset lodiček, zato brýle na páry…máte jednu nohu a dvě hlavy?

jsem se spletla, sory :D počítala jsem boty v párech a nějak mi zůstalo v hlavě i u ostatního. opraveno

Jordaan
9420 příspěvků 24.3.17 22:34

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 21:19

tilola
94 příspěvků 24.3.17 23:08

Jsem žabař mám 9 párů (nepočítám žabky a tenisky do tělocvičny, Ale z toho 4 lodičky :-)

Puffin
376 příspěvků 25.3.17 19:17

7 párů do města, jedny taneční na plesy, jedny lodičky, 3 páry bačkor na různých místech, 1 boty na běhání, dvoje na turistiku, jedny do sauny, šestero na různé typy lyží.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek