Pochlubte se s úlovky ze second handů

Fotoalbum tématu (965) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
weruberu
1257 příspěvků 9.10.18 21:55

:-) z druhé ruky

Temperance
1923 příspěvků 10.10.18 00:08

@weruberu Moc Vám ten kabát sluší! Kdybyste dala jen první foto, uháněla bych pryč, až by se mi za patama prášilo. Už dávno jsem nezažila takový rozdíl mezi oděvem volně ležícím a oděvem oblečeným :-D

weruberu
1257 příspěvků 10.10.18 09:00

@Temperance Díky, mám z něj radost, myslím, že bude oblíbený :-)

Yello
42 příspěvků 1.11.18 10:50

Kožená sukně v midi délce za 130,– Foto bohužel nejde nahrát, ale radost je veliká:)

Luci25K
2 příspěvky 6.11.18 13:50

Já ráda chodím do Ostravského sekáče u Futura. Mají tam vše za 45 Kč a vždycky jak tam jdu, tak si pár kousků odnesu. Výběr je tam obrovský. Bohužel je tam potom i dost lidí a při naskladnění nových věcí je to trochu boj. Raději tam chodím vždy o pár dní později nebo naopak na výprodeje na 15 Kč.

Oveeec
2125 příspěvků 9.11.18 16:47

Psaníčko a kabát. Viděla jsem ho viset na stojanu s buřtokabáty a nemohla věřit svým očím (naživo je mnohem hezčí). Pro jistotu jsem se zeptala vedle si zkoušející paní, jestli není její, protože jsem nechápala, proč by ho někdo dával pryč, ale asi fakt ničí nebyl a prodavačka mi ho prodala - za 129 Kč! Je to sice jenom Orsay (doufala jsem ve větší zázrak) a je mi trochu těsnější, ale nekup to. Počítám, že povolovat ve švech nestojí za to, tak se holt radši pokusím pár centimetrů shodit - stejně jsem to měla v plánu :)

Vinca_minor
1029 příspěvků 9.11.18 23:24

@Oveeec Vy jste vtipná:) Klikla jsem na očičko na nový příspěvek a ukázalo mi to na malém monitoru fotku jenom toho psaníčka. Takže jsem si představovala, že psaníčko je vám těsnější, ale nestojí za to, ho povolovat ve švech:)

Oveeec
2125 příspěvků 9.11.18 23:28

@Vinca_minor Nedej bože, aby mi jednou bylo těsné i psaníčko :D

Sheba
327 příspěvků 14.12.18 21:12

Našla jsem sekáč,kde mají hodně kašmírových a vlněných svetrů.Je to kousek od Václaváku,v Řeznické ulici (kolmá na Štěpánskou).Jmenuje se to Galerie a sekáč je zajímavý,že tam mají vše hlavně v šedé,černé,béžové barvě.Takové tlumené,elegantní.Koupila jsem tam tchýni k Vánocům svetr,co vypadá jak nový,manžel ho odsouhlasil :-)

Moudd
103 příspěvků 16.12.18 14:01

Zrovna v pátek jsem byla ve Štěpánské v Textilhouse,kdybych to věděla dřív,stavila bych se i v tom druhém sekáči.Tak příště.....

Temperance
1923 příspěvků 17.12.18 18:31

@Sheba Tak tohle je spíš na stížnost ;-) Zrovna zítra mám s někým sraz na Václaváku a pak budu mít asi hodinu díru. Ještě řekněte, že se tam dá platit kartou a jdu se rovnou oběsit :-P Ale teď vážně: dík za tip, přišel v pravou chvíli :-)

zwedavka
1020 příspěvků 17.12.18 20:00

Koupila jsem dceři krásný kabát, perfektní stav, sluší jí, 80 % vlny. ALE je černý a jakási osoba bez mozku ho dala do jednoho pytle s bílým umělým kožichem. Co s tím? Kartáčem a vysavačem jsem to docela vyčistla, nemáte tip, jak to dát do pořádku úplně, aniž bych to dávala do čistírny nebo se to pokoušela máchat ve vaně a bez ždímání to týden sušila?

kobylkalucni
223 příspěvků 17.12.18 20:38

Já bych to riskla a projela sušičkou na šetrnější program. Nebo nejdřív zkuste lepící válečky, které mají oblíbené zejména majitelé chlupatých mazlíků. Mají je v ikei, ale už jsem je viděla i v kiku a tuším, že i v pepcu. Nebo v nouzi si omotejte lepící pásku kolem dlaně lepící vrstvou nahoru a látku „oťapkejte“, podle potřeby opakujte. Je to opruz, ale když nic jiného není…

takvselijak
303 příspěvků 17.12.18 21:10

@zwedavka Já jen dodám, že jsem ty válečky viděla i v H&M a Tescu.

Moudd
103 příspěvků 17.12.18 21:31

@zwedavka Všechny černé věci - kabáty,kalhoty i svetry,odchlupuju lepícím válečkem.Kupuju v Globusu nebo v drogerii Rossmann.Ten váš ochlupený kabát bude chvíli trvat,ale dáte to :-)

benyka
7522 příspěvků 17.12.18 23:23

@zwedavka To máte úplně jedno. Mám černý kabát z flauše, ojíždím ho před každým odchodem z domova čtvrt hodiny lepicím válečkem, ale stačí si sednout v tramvaji na sedačku a vypadám zase jako bezdomovec.

zwedavka
1020 příspěvků 18.12.18 05:50

Dámy, mnohokrát děkuju.
Sama černý kabát mám a nijak zvlášť nechlupatí, stačí občas trochu okartáčovat.

julie74
3348 příspěvků 18.12.18 11:51
@zwedavka píše:
Dámy, mnohokrát děkuju.
Sama černý kabát mám a nijak zvlášť nechlupatí, stačí občas trochu okartáčovat.

Mám dva, jeden si usilovně jede brzdomoveckou umírněnost, druhý v pohodě… Asi záleží na slušnosti kabátu

leah7
1 příspěvek 1.1.19 21:49

.

trnk
315 příspěvků 17.6.19 19:15

Sice jsem si nic nekoupila, ale byla jsem dnes okouknout novou kolekci v sekáči Textil House (v Praze) a měli dost lněných věcí - blůzy, haleny, šaty. Tak kdyby měl někdo zájem.

julie74
3348 příspěvků 17.6.19 22:33

@trnk dost by mě zajímalo, proč je mezi jednotlivými sekáči téhle firmy takový rozdíl. Kamarádka mě vzala do jednoho na Smíchově a přišlo mi to jak předražený vetešinec. Pak znám jeden v Michli a tam mají občas dobré věci.

xSx
699 příspěvků 18.6.19 09:43

@julie74 ten v Michli mám taky nejradši, tam jsem si koupila kašmírovej svetr a mívaj tam dobré věci. Občas mívaj i slušný výběr na Karlínském náměstí.

Paris1789
3960 příspěvků 18.6.19 09:48

Semtam chodím do SH na Arbesově náměstí, dílem proto, že tam nosím své věci do komise. Tam mají taky docela pěkné věci, ale trochu mi vadí málo místa a pak si tam oblíbila chodit taková podivná skupinka dam, které všemu rozumí a nebojí se to říct komukoli, hlavně ale neustále ten malý prostor při svém tlachání s majitelkou okupují. Takže se chvilku probírám štendry, až už to nevydržím a jdu raději na vzduch.

julie74
3348 příspěvků 18.6.19 10:45
@xSx píše:
@julie74 ten v Michli mám taky nejradši, tam jsem si koupila kašmírovej svetr a mívaj tam dobré věci. Občas mívaj i slušný výběr na Karlínském náměstí.

Já například pravou pasminu, úplně jako Rachel v Přátelích. :grinning: :grinning:

julie74
3348 příspěvků 18.6.19 10:46

Hele :grinning:

Stránka:  « Předchozí 1 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek