Pochlubte se s úlovky ze second handů

Fotoalbum tématu (958) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
weruberu
1242 příspěvků 5 inzerátů 09.10.18 21:55

:-) z druhé ruky

Temperance
1212 příspěvků 10.10.18 00:08

@weruberu Moc Vám ten kabát sluší! Kdybyste dala jen první foto, uháněla bych pryč, až by se mi za patama prášilo. Už dávno jsem nezažila takový rozdíl mezi oděvem volně ležícím a oděvem oblečeným :-D

weruberu
1242 příspěvků 5 inzerátů 10.10.18 09:00

@Temperance Díky, mám z něj radost, myslím, že bude oblíbený :-)

Yello
33 příspěvků 01.11.18 10:50

Kožená sukně v midi délce za 130,– Foto bohužel nejde nahrát, ale radost je veliká:)

Luci25K
2 příspěvky 06.11.18 13:50

Já ráda chodím do Ostravského sekáče u Futura. Mají tam vše za 45 Kč a vždycky jak tam jdu, tak si pár kousků odnesu. Výběr je tam obrovský. Bohužel je tam potom i dost lidí a při naskladnění nových věcí je to trochu boj. Raději tam chodím vždy o pár dní později nebo naopak na výprodeje na 15 Kč.

Oveeec
1920 příspěvků 09.11.18 16:47

Psaníčko a kabát. Viděla jsem ho viset na stojanu s buřtokabáty a nemohla věřit svým očím (naživo je mnohem hezčí). Pro jistotu jsem se zeptala vedle si zkoušející paní, jestli není její, protože jsem nechápala, proč by ho někdo dával pryč, ale asi fakt ničí nebyl a prodavačka mi ho prodala - za 129 Kč! Je to sice jenom Orsay (doufala jsem ve větší zázrak) a je mi trochu těsnější, ale nekup to. Počítám, že povolovat ve švech nestojí za to, tak se holt radši pokusím pár centimetrů shodit - stejně jsem to měla v plánu :)

Uživatel je onlineVinca_minor
445 příspěvků 09.11.18 23:24

@Oveeec Vy jste vtipná:) Klikla jsem na očičko na nový příspěvek a ukázalo mi to na malém monitoru fotku jenom toho psaníčka. Takže jsem si představovala, že psaníčko je vám těsnější, ale nestojí za to, ho povolovat ve švech:)

Oveeec
1920 příspěvků 09.11.18 23:28

@Vinca_minor Nedej bože, aby mi jednou bylo těsné i psaníčko :D

Sheba
286 příspěvků 14.12.18 21:12

Našla jsem sekáč,kde mají hodně kašmírových a vlněných svetrů.Je to kousek od Václaváku,v Řez­nické ulici (kolmá na Štěpánskou).Jmenuje se to Galerie a sekáč je zajímavý,že tam mají vše hlavně v šedé,černé,béžové barvě.Takové tlumené,elegan­tní.Koupila jsem tam tchýni k Vánocům svetr,co vypadá jak nový,manžel ho odsouhlasil :-)

Moudd
60 příspěvků 16.12.18 14:01

Zrovna v pátek jsem byla ve Štěpánské v Textilhouse,kdy­bych to věděla dřív,stavila bych se i v tom druhém sekáči.Tak příště.....

Temperance
1212 příspěvků 17.12.18 18:31

@Sheba Tak tohle je spíš na stížnost ;-) Zrovna zítra mám s někým sraz na Václaváku a pak budu mít asi hodinu díru. Ještě řekněte, že se tam dá platit kartou a jdu se rovnou oběsit :-P Ale teď vážně: dík za tip, přišel v pravou chvíli :-)

zwedavka
985 příspěvků 17.12.18 20:00

Koupila jsem dceři krásný kabát, perfektní stav, sluší jí, 80 % vlny. ALE je černý a jakási osoba bez mozku ho dala do jednoho pytle s bílým umělým kožichem. Co s tím? Kartáčem a vysavačem jsem to docela vyčistla, nemáte tip, jak to dát do pořádku úplně, aniž bych to dávala do čistírny nebo se to pokoušela máchat ve vaně a bez ždímání to týden sušila?

kobylkalucni
151 příspěvků 17.12.18 20:38

Já bych to riskla a projela sušičkou na šetrnější program. Nebo nejdřív zkuste lepící válečky, které mají oblíbené zejména majitelé chlupatých mazlíků. Mají je v ikei, ale už jsem je viděla i v kiku a tuším, že i v pepcu. Nebo v nouzi si omotejte lepící pásku kolem dlaně lepící vrstvou nahoru a látku „oťapkejte“, podle potřeby opakujte. Je to opruz, ale když nic jiného není…

takvselijak
276 příspěvků 17.12.18 21:10

@zwedavka Já jen dodám, že jsem ty válečky viděla i v H&M a Tescu.

Moudd
60 příspěvků 17.12.18 21:31

@zwedavka Všechny černé věci - kabáty,kalhoty i svetry,odchlupuju lepícím válečkem.Kupuju v Globusu nebo v drogerii Rossmann.Ten váš ochlupený kabát bude chvíli trvat,ale dáte to :-)

benyka
6720 příspěvků 17.12.18 23:23

@zwedavka To máte úplně jedno. Mám černý kabát z flauše, ojíždím ho před každým odchodem z domova čtvrt hodiny lepicím válečkem, ale stačí si sednout v tramvaji na sedačku a vypadám zase jako bezdomovec.

zwedavka
985 příspěvků 18.12.18 05:50

Dámy, mnohokrát děkuju.
Sama černý kabát mám a nijak zvlášť nechlupatí, stačí občas trochu okartáčovat.

julie74
2692 příspěvků 18.12.18 11:51
@zwedavka píše:
Dámy, mnohokrát děkuju.
Sama černý kabát mám a nijak zvlášť nechlupatí, stačí občas trochu okartáčovat.

Mám dva, jeden si usilovně jede brzdomoveckou umírněnost, druhý v pohodě… Asi záleží na slušnosti kabátu

leah7
1 příspěvek 01.01.19 21:49

.

Stránka:  « Předchozí 1 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157
Váš příspěvek

Začíná výstava šíleného hedvábníka

Zika a Lída Ascherovi jsou československými legendami ve světě... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Ponerovi: Značka, která obléká celebrity

Autor: Martina

Sourozenci Jakub a Nikol založili značku PONER, která obléká i... Celý článek