Pochlubte se s úlovky ze second handů

Fotoalbum tématu (959) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
trnk
314 příspěvků 18.06.19 17:29

Julie 74, xSx Ty lněné věci jsem viděla v Charvátově ul. Ve Zborovské jsem si jednou koupila pěkné kalhoty, ale od té doby tam vidím samé hadry, takže tam nechodím. V Michli jsem si taky nikdy nevybrala, ale V Horkách ano. Takže bych řekla, že je to vše jen o náhodě.

Dalmitka
1678 příspěvků 01.08.19 18:48

Oživím s dovolením toto vlákno; dosť dlho som nebola v žiadnom sekáči, lebo už najmenej 2 roky sa v nich nedalo nájsť nič - okrem handier. Vtedy som pochopila, prečo mi nikto neveril, keď som tu vypisovala, aké poklady som prakticky každý týždeň nakupovala za pár šupov v jednom našom lokálnom reťazci - koža, kašmír, hodváb, bavlna, no fakt poklady. Ale už aj ten je o ničom; takže som naozaj rada, že som vtedy nakupovala ako zmyslov zbavená. Ale pred 2 dňami som tam zašla, viac menej sa odreagovať - a bingo! Asi na mňa tam čakali fungl nové puzdrovky Hugo Boss, ešte s visačkou a vo farbe presne pre mňa - svetlá studená karamelová; sadli mi ako uliate. Moja mladá príbuzná si tam našla dvoje plesových šiat - hodvábne smotanové Moonson a nádherné hodvábne vo farbe prelievajúcich sa morských vĺn; neviem značku, ale obidva jej padli ako uliate. O puzdrovej vlnenej opnutej čiernej sukni s vysokým pásom už ani nehovorím. A ako bonus - veľký kus /no cca 1×5 m najmenej/ hodvábu, vyzerá to ako sárí alebo tak, v nádherných farbách a s bordúrami na koncoch; samozrejme som to vzala, ešte neviem, čo z toho bude, či záves alebo niečo iné a cena - 1 euro. Asi sa to stane opäť mojím koníčkom ;-).

Moudd
101 příspěvků 01.08.19 19:00

@Dalmitka Když čtu, co všechno jste sehnala v sekáči, tak mi to zní jak nákupní pohádka :-)
To dnes už je reálnější pohádka, jak vlk sežere Červenou Karkulku.

julie74
3224 příspěvků 01.08.19 19:12

@Dalmitka na to se dá říct jediné - já chci takyyy

Dalmitka
1678 příspěvků 01.08.19 19:13
@Moudd píše:
@Dalmitka Když čtu, co všechno jste sehnala v sekáči, tak mi to zní jak nákupní pohádka :-)
To dnes už je reálnější pohádka, jak vlk sežere Červenou Karkulku.

No vidíte - to je to, o čom som písala - nikto mi neverí; ale je to tak; podarilo sa, je to o šťastí, ale len v tom zmieňovanom lokálnom reťazci. Ostatné - najmä TH - to je čistý depres a strata času; Humanu nám zrušili a pritom bola oveľa lepšia ako TH.

Dalmitka
1678 příspěvků 01.08.19 19:15
@julie74 píše:
@Dalmitka na to se dá říct jediné - já chci takyyy

Verím ;-), keď sa mi podarí taký úlovok, najmenej 1 deň mám skvelú náladu ;-), aj keď vlastne už nič nepotrebujem.

Temperance
1731 příspěvků 02.08.19 07:34

@Dalmitka Asi si udělám výlet do Tater ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek