Pochlubte se s úlovky ze second handů

Fotoalbum tématu (996) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
trnk
319 příspěvků 18.6.19 17:29

Julie 74, xSx Ty lněné věci jsem viděla v Charvátově ul. Ve Zborovské jsem si jednou koupila pěkné kalhoty, ale od té doby tam vidím samé hadry, takže tam nechodím. V Michli jsem si taky nikdy nevybrala, ale V Horkách ano. Takže bych řekla, že je to vše jen o náhodě.

Dalmitka
1739 příspěvků 1.8.19 18:48

Oživím s dovolením toto vlákno; dosť dlho som nebola v žiadnom sekáči, lebo už najmenej 2 roky sa v nich nedalo nájsť nič - okrem handier. Vtedy som pochopila, prečo mi nikto neveril, keď som tu vypisovala, aké poklady som prakticky každý týždeň nakupovala za pár šupov v jednom našom lokálnom reťazci - koža, kašmír, hodváb, bavlna, no fakt poklady. Ale už aj ten je o ničom; takže som naozaj rada, že som vtedy nakupovala ako zmyslov zbavená. Ale pred 2 dňami som tam zašla, viac menej sa odreagovať - a bingo! Asi na mňa tam čakali fungl nové puzdrovky Hugo Boss, ešte s visačkou a vo farbe presne pre mňa - svetlá studená karamelová; sadli mi ako uliate. Moja mladá príbuzná si tam našla dvoje plesových šiat - hodvábne smotanové Moonson a nádherné hodvábne vo farbe prelievajúcich sa morských vĺn; neviem značku, ale obidva jej padli ako uliate. O puzdrovej vlnenej opnutej čiernej sukni s vysokým pásom už ani nehovorím. A ako bonus - veľký kus /no cca 1×5 m najmenej/ hodvábu, vyzerá to ako sárí alebo tak, v nádherných farbách a s bordúrami na koncoch; samozrejme som to vzala, ešte neviem, čo z toho bude, či záves alebo niečo iné a cena - 1 euro. Asi sa to stane opäť mojím koníčkom ;-).

Moudd
128 příspěvků 1.8.19 19:00

@Dalmitka Když čtu, co všechno jste sehnala v sekáči, tak mi to zní jak nákupní pohádka :-)
To dnes už je reálnější pohádka, jak vlk sežere Červenou Karkulku.

julie74
3672 příspěvků 1.8.19 19:12

@Dalmitka na to se dá říct jediné - já chci takyyy

Dalmitka
1739 příspěvků 1.8.19 19:13
@Moudd píše:
@Dalmitka Když čtu, co všechno jste sehnala v sekáči, tak mi to zní jak nákupní pohádka :-)
To dnes už je reálnější pohádka, jak vlk sežere Červenou Karkulku.

No vidíte - to je to, o čom som písala - nikto mi neverí; ale je to tak; podarilo sa, je to o šťastí, ale len v tom zmieňovanom lokálnom reťazci. Ostatné - najmä TH - to je čistý depres a strata času; Humanu nám zrušili a pritom bola oveľa lepšia ako TH.

Dalmitka
1739 příspěvků 1.8.19 19:15
@julie74 píše:
@Dalmitka na to se dá říct jediné - já chci takyyy

Verím ;-), keď sa mi podarí taký úlovok, najmenej 1 deň mám skvelú náladu ;-), aj keď vlastne už nič nepotrebujem.

Temperance
2288 příspěvků 2.8.19 07:34

@Dalmitka Asi si udělám výlet do Tater ;-)

LorelaiH.
3316 příspěvků 24.9.19 07:36

Včera jsem naběhla do místního sekáče a ulovila jsem tyto kalhoty.
Jsou značky Cambio (až doma jsem zjistila, že nové vyjdou tak na 150€).
Je mi jasné, že k nim spíš jednobarevný vršek, ale v jaké barvě? :thinking:

Porkpiehat
1886 příspěvků 24.9.19 12:38

@LorelaiH. Abych ti mohla poradit barvu, tak bys mi nejdřív musela říct, v jaké barvě jsou :-) Já je takhle vidím na šedobéžovou. Můžeš mi říct, jestli je to ta druhá ze vzorníku z MP?
Takhle od boku bych řekla střední až světle oranžová - přesně odstín tlačítka „Přidejte fotky“ :-) Také určitý odstín růžové. Mentolová. Miminkovská modrá.

Porkpiehat
1886 příspěvků 24.9.19 12:43

@LorelaiH. Sice to není puntík, ale ty odstíny nabízených barev jsou dobře vidět. Za mě určitě i tmavě modrá, možná i královská modrá, ale to by se muselo vidět dohromady.
Ta oranžová u Letizie jde možná do meruňkové, ale dokážu si představit i trochu tmavší.

Matmys
2564 příspěvků 24.9.19 12:44

@LorelaiH.
Já vidím ty kalhoty v tak neutrální barvě, že mně spíš nenapadá, jaká barva by k tomu nešla. Vzala bych topy ze šatníku a zkoušela. Určitě máte něco ve skříni a kdybyste váhala - nafoťte a lípněte sem.

Edit: topy jednobarevné, samozřejmě…

Porkpiehat
1886 příspěvků 24.9.19 12:46

@LorelaiH. Takhle bych si to také dokázal představit.

LorelaiH.
3316 příspěvků 24.9.19 15:29

@Porkpiehat @Matmys ona je to hodně neutrální barva, spíš ta šedobéžová nebo mokka. Když jsem vyhledávala na Pinterestu, tak k ní jde vážně cokoliv - od tyrkysové, po růžovou nebo sytě zelenou.

Temperance
2288 příspěvků 24.9.19 16:31

@LorelaiH. Souhasím s @Matmys - zkoušet. Možná budete překvapená, co k nim opravdu půjde a co moc ne.

Porkpiehat
1886 příspěvků 27.9.19 18:14

Koupila jsem si v charitě dámskou košili/halenku s dlouhým rukávem s velmi jemným vzorkem puntíků. Za dvě eura. Značka Charmance, měla by jí prodávat LaRedoute. Fotku jsem nenašla, tak aspoň podobná se vzorkem.

Porkpiehat
1886 příspěvků 25.10.19 20:46

Není to Morgan a barvy jsou obrácené, ale střihově odpovídá (má vpředu ty dvě náprsnice, pásky kolem rukávů). Je černý a má béžové lemování, ale takový na internetu nemůžu najít (značka je odpáraná). Lemování je i kolem kapes, které jsou v předním švu. Už jsem si ho zkoušela minule, ale v tom šeru se mi na mě moc nelíbil. Dnes mě doprovázel manžel a vyhodnotil ho, že mi sluší. Stál 4 eura.

Porkpiehat
1886 příspěvků 25.10.19 21:10

Je tu někdo schopen poznat, jestli se jedná o dámské nebo pánské boty? Je to francouzská značka Christian Pellet, která vyrábí pánské i dámské boty, pánské ve velikosti od 40, takže ani tohle mi v určování nepomůže. Chci to vědět jen ze zvědavosti, protože je budu nosit tak jako tak. Už delší dobu jsem přemýšlela nad koupí bot v pánském stylu, ale ještě jsem se nedohrabala do obchodu podívat se na nabídku. Tyto jsou celokožené, včetně vnitřku a podrážky - manžel se ptal, jestli chci stepovat, ale byl to on, který mi koupi na místě potvrdil, protože mi prý sluší. Jsou neuvěřitelně pohodlné a padnou mi jako ulité.
Prosím, nevyjadřujte se k tomu, že byste nenosili boty po někom (hygienické důvody, bota rozšláplá podle jiné nohy). Já jsem dědila různé boty celé svoje dětství, takže jsem k tomu daleko víc tolerantní.
PS: Zapomněla jsem napsat cenu. Stály 4 eura. V současnosti se jejich nové dámské boty prodávají za 120 euro.

benyka
7989 příspěvků 25.10.19 21:26

@Porkpiehat Já nevím. Jsou takové…transsexuální. :-) Ale když „Jsou neuvěřitelně pohodlné a padnou mi jako ulité.“ tak není co řešit.

Porkpiehat
1886 příspěvků 25.10.19 21:37

@benyka Transsexuální boty :-D Děkuji za novou přezdívku. Zařadím jí k „chodákům“ (což byly podle sestřiny tchýně boty na zahradu, nejspíš nazouvací), občas tak z legrace nazývám crocsy určené na zahradu.

Vinca_minor
1372 příspěvků 25.10.19 21:43

@benyka A pro transsexuála chlap za ženskou nebo ženská za chlapa? :)

Porkpiehat
1886 příspěvků 25.10.19 21:58

@Vinca_minor Jen jestli to neměly být „unisexové“ boty. Ale mě se ty termity také pletou.

@benyka Manžela transsexuální boty děsně rozesmály. Stejně jako debata o úhlu sýra a salámů. Musím číhat, aby se na MP také nepřihlásil, když je tu tak veselo.

julie74
3672 příspěvků 25.10.19 22:26

@Porkpiehat On by to dal jazykove?

Porkpiehat
1886 příspěvků 25.10.19 22:54

@julie74 :-D Já jsem nejdřív dumala, o jakém jazyku mluvíte - jazyk na botách?
On je bývalý Čech, takže i když někdy vyrábí zajímavá slova, tak česky mluví. Písemné vyjadřování už není takový hit :-)

benyka
7989 příspěvků 26.10.19 01:11

@Vinca_minor Myslím transsexuální boty jaksi samy o sobě. Pro transsexuální lidi to není, protože chlap předělaný na ženskou by si obul nejspíš lodičky na jehlách a ženská předělaná na chlapa by si obula pohorky. (Nebo co vlastně, když bagančata nosí víly i k letním šatům?)

LorelaiH.
3316 příspěvků 26.10.19 08:28

@Porkpiehat při dotazu se mi vybavil film Strach nad městem, který jsem nedávno (zase) viděla. Úplně mě fascinovalo, jak ten Belmondo dokáže běhat po pařížských střechách v botách na podpatku :O Tehdy to asi bylo u pánských bot normální

Stránka:  « Předchozí 1 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek