Pochlubte se s úlovky ze second handů

Fotoalbum tématu (1003) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dalmitka
1784 příspěvků 3.9.20 13:36

Snehobiely kabátik Donna Karan kúpený pred týždňom a Burberry kabát 100% kašmír /ten som zohnala už skôr/.

jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 13:59

@Temperance Takové trochu nešikovné aktuální, akorát mi zrovna upadl kniflíček, tak to prosím ignorujte :D

Temperance
2881 příspěvků 3.9.20 14:04

@jindra.cermak Tak ten bych brala taky :-)

MP blanka
2738 příspěvků 3.9.20 19:17

Počas dnešného nákupného dňa, pokiaľ si manžel čosi vyberal v Technnikovi, som ja vkĺzla do blízkeho secondhendu. Nechodím do SH. často, a aj pri tých niekoľkých návštevách v minulosti z toho väčšinou nič nebolo. Ani teraz som nemala nejaké plány, nič nepotrebujem, malo to byť iba na ukrátenie dlhej chvíle. Lenže tento svetrík tam už na mňa čakal, zamilovala som sa na prvý pohľad, nemohla som nekúpiť. A veď aj tak už sa zjesenieva, a farba mi išla k rúšku a za 3 €…
PS - pozerám, že farby na fotke nie sú vôbec reálne. Nohavice sú smotanovo biele, a pulóvrik jemne zelený.

krajta
74 příspěvků 5.9.20 09:37

U nás textil house už zkrachoval. S tím jaké prodával předražené hadry, které bych si na sebe nevzala ani zadarmo, se ani nedivím.
Nakupují v Mega sekáči a skoro vždy si něco koupím. Třeba minulý rok jsem vyházela všechny šaty a v průběhu jara/léta koupila asi dvacet nových v Mega sekáči.

giuliettka
7656 příspěvků 5.9.20 09:42
@krajta píše:
Třeba minulý rok jsem vyházela všechny šaty a v průběhu jara/léta koupila asi dvacet nových v Mega sekáči.

To je fakt jak veta zo stránok top komenty. :-D
Ešte tie staré, niekým vyhodené šaty, voňali novotou a vpichy od ihly na šijacom stroji boli ešte horúce? :D

krajta
74 příspěvků 5.9.20 17:17
@giuliettka píše:
To je fakt jak veta zo stránok top komenty. :-D
Ešte tie staré, niekým vyhodené šaty, voňali novotou a vpichy od ihly na šijacom stroji boli ešte horúce? :D

Určitě máte pravdu :D. Co vy? Chodíte v šatech nebo ve starých jádrech, které vypadají jako pytel. Nejlepší jsou komentáře, od lidí, kteří nic neví a kecaji blbosti :D.

giuliettka
7656 příspěvků 5.9.20 17:30
@krajta píše:
Určitě máte pravdu :D. Co vy? Chodíte v šatech nebo ve starých jádrech, které vypadají jako pytel. Nejlepší jsou komentáře, od lidí, kteří nic neví a kecaji blbosti :D.

Len tri šaty mám z jader. :-D

ps všetky handry mám staré, ale namojdušu keď som si ich kupovala roku pána 1986 vo výoredaji v Priore, tak boli nové nepoužité a nie z nemeckoanglického odpadkového kontajnera. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek