Podpatky - ano nebo ne ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Untitled_
20 příspěvků 11.11.12 13:39

Já osobně měřím 164cm, takže přidat si dalších 6-10cm mi ani trošku nevadí:) Ale třeba moje maminka měří 185cm a podpatky jsem na ni v životě neviděla. Proč? Vždyť o co jde. Měla by si je dovolit každá žena :)

Lamarr
127 příspěvků 11.11.12 13:47

Klapající si prostě nekupuji.

Ems
1482 příspěvků 11.11.12 13:50

@Lamarr tak to nechápu jaké jsi kupujete, mně klapou všechny…

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.12 13:59

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:46

real.blond
6688 příspěvků 11.11.12 14:53

@Lamarr mne spis zarazi, ze si myslite, ze to, kdyz mi klapou podpatky, znamena, ze jsem primadona vyzadujici pozornost? Nenosim kovove podpatky, ktere klapou silene, ale jak tu padlo - klapou temer vsechny, pokud nejde o ortopedicke vyjimky na nizkem tlustem podpatku. Noste spunty do usi, jina moznost asi neni:) kvuli vasemu agresivnimu urazlivemu vykriku podpatky nosit neprestane ani jedna dama, to se vsadim:)

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.12 17:18

@uu Mně teda klapou i ty (např. ty široké co bývají u kozaček).
Nicméně mně se to strašně líbí. Muži taky že mě hned podle toho pozná. Jednu dobu jsem to docela řešila a ptala jsem se kamaráda, a ten byl strašně překvapený, jak prý mě vůbec napadlo, že to někomu vadí.
Tedy, aby bylo jasno, je mi jasné, že takoví jedinci jsou. Stejně jako jedinci, co se rádi podívají na hezké nohy v podpatcích. A takoví, kterým se to líbí. Vyhovět všem holt nejde.

Ems
1482 příspěvků 11.11.12 17:22

@Ani já ten zvuk strašně miluju :)

Jirkátor
1569 příspěvků 11.11.12 18:05
@Lamarr píše:
„Klapající si prostě nekupuji.“

Můžete sem dát fotku nebo odkaz na ty neklapající? Asi Vám tu bude plno dam vděčno. A já jsem taky zvědav…

@Ani píše:
„… Muži taky že mě hned podle toho pozná …“

Mám to stejně, když manželka zaklape pod oknem, tak jí jdu odevřít dveře :D

666mahu
1490 příspěvků 11.11.12 18:32

@Jirkátor, občas nějaké naklapou, ale spíš bych řekla, že některé víc, jiné míň. Nevím, jestli je to víc materiálem nebo konstrukcí. :-))

Můj muž říká, že mě taky podle klapání pozná. Nejen pod oknem, i v nákupním centru, kde je plno lidí. A teď mě napadalo, že si budu muset zjistit, jestli se neotáčí za všemi klapajícími ženami. :D :D

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.12 18:33

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:47

rahram
10 příspěvků 12.11.12 10:01

Znáte písničku Malý chlap, taky chlap od Marcela WWoodmana…Když dáma ho k tanci zavolá. On tvář jí do výstřihu dá. Tohleto může jen malý prďola. A malý chlap?! …se máááá…
Každou zimu se mě taťka ptá, jestli jsem vyrostla, jenže já jen začala víc nosit boty na podpatku, přes léto pobíhám za sourozenci zásadně jen v botaskách.
Boty na podpatku patří k jakékoli ženě. A na velmi vysokých podpatcích se naučí chodit i chlap.

kisvakond
110 příspěvků 12.11.12 10:11

No, ortopedi by nad vámi, milovnicemi šteklí, zaplakali :-D.. bohužel vy budete později plakat taky :-(
Za mě tedy podpatky vyšší než 4cm na denní nošení ne, vysloveně jen příležitostně

vespinka
149 příspěvků 12.11.12 10:27

Výši podpatku noste podle výše vašeho sebevědomí ;-) Já mám 175 cm, a podpatky nosím ráda. Občas trčím, ale to mi nevadí, nemůžu přece za to, že ostatní jsou prcci :-D

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.12 17:13

Mně připadá, že čím vyšší holka, tím vyšší podpatky si může dovolit. Naopak kdo je pomenší, musí opatrně, aby to nepřehnal - pak to může vypadat, že po ulici jdou boty a něco zanedbatelného nad nimi.

Ems
1482 příspěvků 12.11.12 18:42

@kisvakond samozřejmě máte pravdu, ale vzpomněla jsem si na babičku kamaráda, lékařku, když se jí ptal proč vždycky nosila vysoké podpatky i když věděla co jí to udělá s nohama, jen opáčila že je to fakt blbá otázka :D

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.12 19:03

Podpadky jsou nádherná zbraň :-) nenechte se strašit zdravotními následky. Jistě, bolí z nich záda, nepomáhají křečákům…ale to máme i z jiných činností. I z těch zdravých. Ale ten pocit, když plujete ulicí a všichni chlapi se otáčí, ten vám nikdo nevezme.

Audrey.Piper
412 příspěvků 12.11.12 19:06

Já bych do nich šla, 6 cm není žádný extrém ;)

Dlhonožka
269 příspěvků 12.11.12 20:34

Mám nad 180 cm a vo výške podpätkov sa vôbec neobmedzujem. Nosím to, čo sa mi hodí a v čom sa dobe cítim, mnoho vysokých topánok mi vybral manžel, ktorému sa moja výška páči - on je nižší odo mňa.
Má zdravé sebavedomie, čiže fyzické rozdiely neriešime :)
Naopak, nemám rada baleríny a iné ploché topánky, necítim sa v nich dobre, ani sa mi na mne nepáčia. Dobre sa mi na dlhšie trasy chodí na hrubšej tvarovanej podrážke, nie na plochých podošvách.
A že ľudia pozerajú? Za tie roky som si zvykla, občas keď niekto doslova čumí a ja to periférne zaregistrujem, pozriem sa naňno, usmejem sa a poviem „kuk“ :D

Lamarr
127 příspěvků 12.11.12 21:05

Real blond - napsala jste: „mne spis zarazi, ze si myslite, ze to, kdyz mi klapou podpatky, znamena, ze jsem primadona vyzadujici pozornost?“

a 666mahu vám to vysvětlí za mne: „Ale ten pocit, když plujete ulicí a všichni chlapi se otáčí, ten vám nikdo nevezme.“

Tím považuji moje tvrzení za prokázané.

Ems-vám se zvuk líbí, já ho nesnáším. Nevadí mi minisukně, nevadí mi flísky na ulici, at si nosí, co kdo chce. Ale ať při tom proboha neřve na celé kolo. Dnes ráno šla přede mnou v podchodu další taková..klapavka. Ani těch osm puberťáků, kteří šli naproti ji nepřeřvalo. Znova vám opakuji, pokud na vás lidi koukají, nemusí to být způsobeno pozitivním ohromením nad vaším outfitem. Prostě je bolí hlava z těch úderů. Je to stejné jako byste si vykračovaly s puklicí v ruce a na každém kroku do ní bouchly železnou tyčí. Noste si loubutinky a jehly 15 cm s minisukní, třeba obojí červené, na to máte právo. Ale neklapejte jako na lesy, buďte ohleduplné k okolí. Na špatně oblečeného člověka kouknu jednou a můžu koukat jinam. Klapání musím poslouchat chtě nechtě, nemám na vybranou a obtěžuje to.

Ems
1482 příspěvků 12.11.12 21:07

@Lamarr a víte co já vám to řeknu přímo ať se vám to líbí nebo ne. Jste v minoritě, a mně je opravdu jedno, že potkám denně jednu nebo dvě osoby, kterým vadí moje podpatky, či jejich zvuk.

continuity
5853 příspěvků 12.11.12 21:43

Potize s pateri jsou jenom jedna vec. jelikoz mama ma velice dobrou kamaratku, ktera je asi po trech operacich chodidel. chodi s ohromnymi problemy a bolestmi v ortopedickych botach a to je rada, ze vubec nejak chodi, tak jsem docela opatrna. (pani je prosim pekne v tomto stavu je asi od 55 let). nerikam, ze takto dopadne kazda s podpatkama, ale disponovani jedinci by se opravdu meli mirnit.
kdyz uz boty na podpatku vybiram si opravdu kvalitni a s kvalitni podesvi a dobre udelane, aby v nich noha neplandala, mela dobrou oporu a byla stabilni.

za opravdovou blbost povazuji noseni podpatku v tehotenstvi, kdy se povoli vazy (v celem tele) a klenba nedrzi tolik pohromade.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.12 22:08

@Ems Podpatky nosím, ne přehnaně vysoké, tak 5 - 6 cm. A abych pravdu řekla, klapání svých vlastních podpatků považuju za jednu ze zásadních nevýhod. Tak se snažím neklapat, taky zásadně nenosím takové ty kovové, co cvakají opravdu hrozně. Sice mě nezačne bolet hlava jen z toho, že okolo mě někdo klapající projde, ale kdo ty boty takhle vymyslel, to teda nevím.

Jirkátor
1569 příspěvků 13.11.12 07:16
@Lamarr píše:

…Prostě je bolí hlava z těch úderů. Je to stejné jako byste si vykračovaly s puklicí v ruce a na každém kroku do ní bouchly železnou tyčí. …

…Ale neklapejte jako na lesy, buďte ohleduplné k okolí…

…Klapání musím poslouchat chtě nechtě, nemám na vybranou a obtěžuje to…

Nepřeháníte trochu? Kupte si tedy MP3 přehrávač a poslouchejte muziku.
Podpatky prostě klapou, s tím nic nenaděláte, pokud nám tedy neukážete ty neklapací co nosíte Vy. Třeba se to rozšíří a pak bude v ulicích absolutní ticho.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 07:21

Mně klapání vadí na jednom jediném místě - kostel. Pokud jdu do kostela, buď si neberu podpatky, nebo chodím po špičkách. Je to strašně rušivý a hlasitý zvuk, do toho ticha.

Sibyla
2646 příspěvků 13.11.12 07:54

Klapání: jednou jsem šla v klapajících kozačkách po Týnském chrámu. Protože jsem o tom věděla, snažila jsem se jít po špičkách, abych nerušila. Byli tam nějací turisté a paní povídá manželovi: „Vidíš? V kostele se musí chodit po špičkách.“
@jumbee vůbec jsem si vašeho příspěvku nevšimla, a vida: píšeme o tomtéž. Přidala bych i výstavy a muzea.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek