Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (92) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Ghost B.C.
4133 příspěvků 21.12.16 11:02

@celem Vyhráváte, různou šířku jedněch punčoch slyším prvně, tomu říkám majstrštyk :)
Co se šířky týče, tak mě akorát štve, když ráno obléknu punčochy normální a ony se mi přes den vytahají do obludných rozměrů - Elite Braňa, krásné punčochy za hubičku, ale tááák strašně pruží, že bych se do jedné té punčochy večer oblékla snad úplně celá.

A ještě přináším novinky ze světa podvazkových pásů: Riwaa Nerona sdílela další nové barvy látek, takže očekávám, že v příštím roce přijde s novou kolekcí :)

celem
1224 příspěvků 21.12.16 11:22

@Ghost B.C. Takže mám bludišťáka? :-D V tu chvíli mě to nepobavilo, byla jsem z toho trochu nesvá, ale kdybych si převlékla jen padnoucí punčochu, tak bych zas měla jiný odstín. :-)

Ghost B.C.
4133 příspěvků 21.12.16 11:33

@celem No jestli vás některá z dam netrumfne, že by měla v jednom páru třeba tělovou a černou punčochu, tak máte zlatého :D

Jaké punčochy nosíte, smím-li se zeptat? Tipy se vždycky hodí :)

celem
1224 příspěvků 21.12.16 12:10

@Ghost B.C. Napíšu zítra, teď jedu do práce.

celem
1224 příspěvků 22.12.16 11:37

@Ghost B.C. Oblíbila jsem si samodržící punčochy, jsou praktické v tom, že koupím více párů stejného odstínu a když se jedna poškodí, doplním z dalších. Na léto jsou na nošení příjemnější než punčochové kalhoty, které i dělají v pase nehezký předěl rýsující se pod přiléhavými šaty.
Pak jsem zkusila i punčochy na podvazek, líbí se mi, že dobrý podvazkový pás zformuje postavu, stáhne břicho. Akorát jsem musela předělávat podvazky - doplnit na 6 u Úpavanu. Punčochy kupuju v Calzedonii i v běžném obchodě (Gatta, Veneziana). Párkrát jsem objednala z netu, mezi nimi byly ty různě široké.:-) Překvapilo mě, že jsem si před časem vzala levné punčochy z Lidlu, vydržely poměrně dlouho bez zatržení a dobře vypadaly.

višeňka
149 příspěvků 22.12.16 20:06

@celem
Párování punčoch je jedna z mnoha výhod punčoch oproti punčocháčům. Při ceně 40Kč za jeden pár mi vyjde jedno uteklé oko na dvacku, což není ještě taková tragedie. Také si kupuji vždy více stejných párů najednou, abych měla zásobu. Akorát u punčoch, které nemám ještě odzkoušené beru jen jedny a vyhovují li mě, nakoupím si je do zásoby. Ještě bych se Vás chtěla zeptat na punčochy z Lidlu, byly samodržící nebo na podvazky?

celem
1224 příspěvků 22.12.16 22:32

@višeňka Z Lidlu byly samodržící a vzala jsem jedny, taky zatím na zkoušku a pak už jsem na ně nikdy nepadla. Nevím, jestli měli i na podvazek, ty mám skoro radši, ale od té doby jsem tam neviděla ani ty samodržící.
Jak píšete, že máte 40 Kč za jeden pár, tak za tu cenu jsem je nikdy nekoupila. Můžu se zeptat, kde je kupujete? To je opravdu dobrá cena, nejlevnější jsem měla za necelou stovku.

Ghost B.C.
4133 příspěvků 22.12.16 22:39

@celem Snad neva, že píšu za višeňku, ale do 40 Kč jsou Elite Braňa. Přímo na stránkách Elite jsou za asi 26 Kč, ostatní e-shopy je přeprodávají o cca 10 Kč víc. Punčochy jsou velice pěkné, mírně lesklé a nemají sklon k zatrhávání. Vzhledově se vyrovnají i od dost dražším punčochám. Někde jsem četla popis „nylonového vzhledu“. Na denní nošení je to fakt poklad. Na podvazek tedy. Akorát tedy nevím, jestli jsou k sehnání v kamenných obchodech.

Jinak dobré samodržící punčochy, co se týče poměru výkon/cena, má DM drogerie. Značka Fascíno. Teď nevím, asi 80 Kč? Akorát tedy radši černé, než tělové - ty se fakt děsně lesknou.

celem
1224 příspěvků 22.12.16 23:05

@Ghost B.C. Díky. Nenapadlo mě se podívat v DM po punčochách, takže příště to napravím. A na e-shop Elite taky mrknu, když jsou jejich punčochy doporučené od Vás, tak budou jistě dobré.
Co kupuju punčochy v kamenném obchodě, tak mají celkem dobrý výběr samodržících, ale na podvazek nic. Prodavačka mi říkala, že o ně není zájem, takže je neberou.

višeňka
149 příspěvků 22.12.16 23:12

@celem Myslela jsem, jestli ty punčochy nebyly náhodou podvazkové, škoda, samodržící mi nevyhovují. Nosím tyhle punčochy https://ariesmedishop.cz/…odvazek.html Naposled jsem si je kupovala za 40Kč, a teď koukám, že trochu podražily.

celem
1224 příspěvků 22.12.16 23:22

@višeňka Podvazkové jsem v Lidlu neviděla, možná měli jen samodržící.
Ty „Vaše“ punčochy taky vypadají dobře, tak mám další tip na vyzkoušení. Koukala jsem na kamenné prodejny, kde je mají a žádná není v Brně ani blízkém okolí. Jsou lepší černé nebo natura?

Ghost B.C.
4133 příspěvků 22.12.16 23:24

@celem A kdyby se vám Braňa zalíbily, nenechte se zlákat na Karelie. Je tam rozdíl asi 2 Kč dolů, ale kvalitativně je to propad asi tak o 200%. Karelie jsou strašné. Matný krepsilon (? teda asi krepsilon, jedna uživatelka je tak popsala, tak to používám), zatrhávají se, jsou strašně dlouhé, takže se shrnují, no děs. Vlastně nechápu, že mají ve stejné cenové kategorii jedny punčochy úplně skvělé a druhé úplně hrozné.
Jinak se mi ještě strukturově líbí punčochy Fiore. U těch je dobré mrknout do více e-shopů, někde je totiž naleznete za cca 150 Kč a jinde třeba za 90, což už je docela rozdíl.
Doporučuji tedy bohužel jen internet, kamenné obchody fakt váznou.
A punčochy Gatta, o kterých jste psala, se mi taky líbí moc, mají krásně širkokou krajku. Měla jsem dvoje. Pochopitelně jsem oboje zničila hned při prvním nošení.

celem
1224 příspěvků 22.12.16 23:29

@Ghost B.C. Dík za info. U Elite jsem koukala ještě na punčochy Brigita, máte s nimi zkušenost?
Punčochy Gatta kupuji právě v kamenném obchodě a stojí 99 Kč, bohužel mají jen samodržící. A Fiore zas kupuji v dalším kamenném obchodě, obě značky se mi zdají dobré.

EmilyG.
2149 příspěvků 22.12.16 23:35

@Ghost B.C. já punčochy nezavrhuju, nic proti nim nemám, ale, když se objevily punčochové kalhoty, děkovala jsem Bohu a platila za ně nekřesťanské peníze, protože - nerýsovaly se pod těsnou sukní sponky od podvazkového pásu
byla éra minisukní, u punčocháčů nehrozilo že by se objevil lem punčochy, pak holá kůže a lem sukně
v punčocháčích člověk neprochladne
prostě člověk je v punčocháčích oblečenej, nikam netáhne, mně opravdu překvapuje že se punčochy udržely i jinde krom erotických hrátek.
Já opravdu nechápu proč nosit punčochy, jestli ekonomický důvod, nebo proč?
Já bych se k nim nevrátila i kdyby mi někdo hodně platil.

Ghost B.C.
4133 příspěvků 22.12.16 23:39

@celem Mám, nemohla jsem si na to jejich jméno vzpomenout, abych poreferovala. Zdají se mi maličko kratší. Ale pruží, takže to není takový problém. Co se ale týče struktury, tak to jsou hezké. Myslím, že se nelesknou, ale není to takový ten zatrhávací fuj materiál. Tělové mají i celkem přirozenou barvu - pokud nejste úplně extra bledá. Moc mě tedy nebere ten vzorovaný lem, ale to už je otázka preferencí :) Ale tuším, že si tu na ně někdo stěžoval, že hodně pouští oka. Osobně mám skóre 1:1. Jeden pár zničený hned první den, druhý drží. Ale za tu cenu bych je doporučila alespoň na zkoušku, strukturově se mi fakt líbí. Jo a viděla jsem v punčochovém oddělení v Globusu, to je taky docela plus :)

višeňka
149 příspěvků 22.12.16 23:46

@Ghost B.C. Braňa od Elite jsou krásné punčochy, ale pro mě krátké, i velikost 27. Ráda nosím punčochy vytažené co nejvýše a proto mi svojí délkou vyhovují Sindy a nově také Brigity velikost 29. http://elite-cz.cz/…ail-238.html

Ghost B.C.
4133 příspěvků 22.12.16 23:47

@EmilyG. Takhle, kldině přiznám, že když je hodně zima, tak punčochové kalhoty jsou jasná volba. To s vámi souhlasím. Osobně mi ani pod buřtokabátem (jo, mám ho :) ) není v podvazkách takové teplo, jako v klasických punčocháčích. Kor pokud je sukně někde cca ke kolenům. Co ještě zvládám, tak úpletové šaty pod kolena a podvazkovou bokovku až pod zadek, ale pod rozevlátou sukni do zimy jedině punčochové kalhoty, o bolavá záda nestojím.
Jinak u mne je to o prostém zalíbení v tomhle prádle. Líbí se mi to, mám ráda podvazkové pásy a hezké punčošky, i když je nikdo nevidí. Popsala bych to asi podobně, jako třeba zatíženost na boty nebo na kabelky :) Prostě vidíte nový kus a musíte ho mít - a doma to třeba taky rozervete hned při zkoušení :D
No a je pravda, že k minisukni to fakt není. S jistotou sukni maličko nad kolena, jak je kratší, tak už se ošívám a kontroluji.

edit: P. S. Jinak vás ale asi chápu. Tipla bych, že máme ty pocity proště obrácené vzhledem k tomu, co bylo/je běžné. Vy: Jé, punčocháče, boží! Já: Jé, podvazky, boží! :)

Příspěvek upraven 23.12.16 v 00:02

EmilyG.
2149 příspěvků 22.12.16 23:57

@Ghost B.C. super, pochopila jsem.

višeňka
149 příspěvků 23.12.16 00:23

@celem Na černých je vidět každé sebemenší zatržení, nosím odstín 8002 bronz. Ne, že by mě vadila zatržená očka, ale dávám přednost tělovým punčochám, černé moc nemusím.

EmilyG.
2149 příspěvků 23.12.16 00:33

@Ghost B.C. přesně jste to vystihla.To je tzv. generační problém :-). Škoda že jste nezažila dobu kdy ty punčocháče byly něco převratného. To se nedá popsat, to se musí prožít.

celem
1224 příspěvků 23.12.16 09:12

@EmilyG. Rozumím Vám, protože si pamatuju z dětství na podvazkové pásy, které měla moje prateta, takže věřím, že pak byly ženy rády za punčocháče.
Mám to podobně jako @Ghost B.C., punčochy se mi líbí a připadají mi praktické, že se dá jedna poškozená nahradit stejnou z jiného páru. Mně vadí i předěl v pase, které některé punčocháče dělají, pod přiléhavými šaty mě to ruší, takže samodržící punčochy toto vyřeší. Ale teď v zimě nosím punčocháče, protože v punčochách by bylo fakt zima. V tom obchodě, co nakupuji, mají punčocháče na zimu v různých barvách. Koupila jsem si antracitové, černé, vínové, modré a šedé. Ale mají i fialové, hořčicové, červené, zelené, takže výběr dobrý.

celem
1224 příspěvků 23.12.16 09:16

@višeňka Nejradši mám v tělové barvě, ty bronzové se mi zdají dost tmavé, ale možná to je jen můj pocit, protože jsem světlý typ, moc se neopálím.

Ghost B.C.
4133 příspěvků 23.12.16 10:04

@EmilyG. To věrím :) Navíc v současné době, kdo si potrpí na vzory a tak, tak největší výběr je stejně v punčocháčích. Osobně sháním svisle pruhované punčochy, ale jako e-e, když už něco google vyhodí, tak je vyprodáno, takže jsem se „obětovala“ a přehrabuji se v punčocháčích.

A jak jste nakousla ten ekonomický důvod, zapřemýšlela jsem. Hodně dam ho zmiňuje. U mne tedy neplatí absolutně. Jednak jsem děsný ničitel - to, jak jsem psala, že punčochu někdy zničím už jen při zkoušení, je bohužel pravda. Většinou mi to nedá a než punčochy obleču „naostro“, tak je zkouším, jak vypadají a kam dosáhnou, takže je pak už třeba taky už ani neobleču :D
Navrch pořízení podvazkového pásu taky není úplně levná sranda. Mám tři klasické, každý i s poštovným vyšel přes 1 000 Kč. Pak dvě bokovky, tam je rozpětí 400-500 za kus. A jako baba marnivá už zase šmejdím u Riwy Nerony a čekám, kdy bude nová kolekce (a ani nepočítám, že už asi 3/4 roku chci i jeden z té stálé)…
Takže tak, jen taková úvaha, samotnou mě to zaujalo. Je pravda, že zatrhnout jednu punčochu je levnější, než zatrhnout punčocháče (pokud ovšem nezatrhnete pravou nylonovou punčochu, kde pár stojí i 1 500 Kč), ale sečte-li se všechno, tak mne to tedy ekonomicky moc nezachraňuje, spíš naopak :) A moc nevěřím tomu, že ženy, co mají tohle prádlo rády, zůstávají jen u jednoho pásu a nejlevnějších punčoch:-)
Ale tak abych to shrnula, tak na závěr jeden citát: Pretty lingerie makes it all better. A to tak nějak vše vystihuje :)

Moir
2596 příspěvků 23.12.16 10:58

@EmilyG. protože se v době, kdy je už poměrně teplo a přesto ne dost na to, aby se chodilo s holýma nohama, jaksi nezapařují jisté partie
a vidět reakci kamaráda, který mi náhodou sáhl na stehno (seděli jsme vedle sebe v hospodě) a zjistil tak, že mám podvazkový pás, prostě stojí za to :)
a taky je to prostě o pocitu
v chladnějších měsících nosím normální punčocháče, teď naprosto úžasně teplé z Primarku, které mají vnitřní stranu počesanou

celem
1224 příspěvků 23.12.16 11:19
@Moir píše: … protože se v době, kdy je už poměrně teplo a přesto ne dost na to, aby se chodilo s holýma nohama, jaksi nezapařují jisté partie.

Ano i v létě je občas nutné vzít punčochy a ty aspoň větrají na rozdíl od punčocháčů. Ale taky nezatracuji klasické punčocháče, protože na zimu jsou ideální.

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 38 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek