Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (92) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Jóna
185 příspěvků 20.3.17 15:06

@višeňka @libera Já samozřejmě lemy taky ukazovat nechci, to bych si připadala oplzle nebo tak nějak :-) U toho roztaženého vzoru jde spíš o můj pocit a jistou hyperkritičnost. Když už nemám nohy jako laňka, nechci si to zdůrazňovat :-D

Každopádně všem díky za rady, až budu mít nakoupeno a ozkoušeno, určitě napíšu svoje dojmy :-)

liskarysava
301 příspěvků 20.3.17 15:12

Tak dorazila moje první Cleopatra, musím se přiznat jakej jsem technickej antitalent, vůbec mě nenapadlo, jak vlastně tu punčochu zapnout. Já si představovala že tam budou sponky jak na kšandách, prostě zacvaknu a jdu, takže jsem nejdřív myslela že mi tam něco chybí.
Bohužel žádnej tutoriál jak zapnout punčochu do podvazku jsem na netu nenašla, nechtěla byste to některá zkušenější natočit :-)?

@Ghost B.C. Bobří punčochy vypadají moc hezky, taková šedohnědá barva, jen mě překvapuje ta univerzální jedna velikost, já jsem docela malá, mám je celkem vysoko, zatím bohužel nemám kdy je vyzkoušet při chůzi.

Hatta
115 příspěvků 20.3.17 16:03

@liskarysava Přibližně na 2:10 na tomhle videu ;-) Názorné je to myslím dost, zbytek jsem nezkoumala. Pevné nervy při tréninku přeji, rozhodně nedoporučuji zkoušet to před odchodem kamkoli načas (z vlastní zkušenosti :-) )

Doplnění: Ještě hezčí verze tady , nemohla jsem to video najít.

liskarysava
301 příspěvků 20.3.17 16:14

@Hatta Děkuju :-D

višeňka
150 příspěvků 21.3.17 10:23
@Ghost B.C.

@višeňka @libera Tedy dámy, já ty Sindy snad budu muset taky pořídit, zní to velice dobře, co píšete :-)

Určitě si je pořiďte, vyzkoušejte je a napište, jak se nosí Vám.

libera
74 příspěvků 21.3.17 10:23

@liskarysava Já bych k těm videím něco dodala. První s ukázkou tohoto pásu a ještě s doporučením, že lze ještě nosit i jen na boky, akorát nositelku při prvním oblečení navždy od nošení podvazků odradí, protože když vyjde z domu, nebo si v něm sedne, bude mít lemy punčoch u kolen. Co se týče zapínání, instrukce jsou dobré, třeba doplnit, že některé punčochy mají široký lem, je třeba podvazek umístit po nakrčení lemu blíže k tenké části punčochy - pozor nezapínat do ní, punčocha se snadno roztrhne - proto taky ta silnější část je. To hlavně je vhodné k dlouhým punčochám, pod kratší sukni, a na štíhlejší stehna. Naopak u silnějších stehen, taky lze předpokládat delší sukně - když se podvazek zapne na samý okraj lemu, ten se nezařezává do stehna.
Druhé video je vidět, že je od Riwwy, s krátkými punčochami. Uvádí, že se punčocha jen lehce natahuje. Já z vlastní zkušenosti punčochy při oblékání od chodidla přes lýtko napínám co nejvíc, aby co nejlépe vypadaly. Na stehně už mohou být volnější, protože při sezení se ještě více napnou, zvl. zadní podvazky a aby to neškrtilo. Zajímavé je že jsem minule zrovna psala o zapínání zadních podvazků, jak jsem se je naučila zapínat teprve nedávno v záklonu. Tady se zapínají s pokrčenou nohou z boku, hned po těch předních. Je jasné, že takhle oblečené punčochy nebudou úplně napjaté a při postavení punčocha vzadu ještě více sjede a lze to nosit jen pod dlouhou sukni, nejspíš pod kolena. Platí, čím delší punčochy, musí být více napjaté. Ostatně to je zásadní výhoda punčoch před punčocháči. Pokud jsou i ze stejného materiálu, punčochy vypadají vždy lépe, protože jsou napjatější, drží je podvazky na stehnech, ale punčocháče až nahoře, takže pružností materiálu lezou dolů a nejhůř vypadají, tam, kde jsou nejvíc vidět, na lýtkách a kolem kotníků, kde je noha nejtenčí.
Ve výběru videí vedle se objeví ještě video o nošení podvazků a délce sukně se slečnou v děsné sukni ke kolenům s nesmysly v komentáři že sukně má být o 10 cm delší než lem sukně a jak nelze nosit na punčochy kratší sukně. Viděly jste ho?

višeňka
150 příspěvků 21.3.17 12:44

@liskarysava Cleopatra je je dobrý pás, mám tu se 6ti podvazky, a jsem s ním spokojená. Byl to také můj první pás. Kšandové sponky by asi nebyly dobré, punčochy by nedržely, protože lemy punčoch jsou slabé a ze sponek by se vysmekávali, a asi by se ty sponky i výrazně rýsovaly na sukni.

višeňka
150 příspěvků 23.3.17 21:33

U videa Madam Podprsenka si myslím, že podvazek s plastovými zkracovači neudrží dlouho napnutou punčochu, a že je nutno ho po nastavení potřebné délky, proti uvolnění, nějak zajistit, třeba zašitím. U videa s Riwwou jsem se zastavila u věty Pokud se Vám velvety při nošení pásu rozepínají, tak jsou Vaše punčochy příliš dlouhé. Podle mne nejsou na vině dlouhé punčochy, ale velvety, u kterých se po uvolnění tahu podvazku, třeba při sedu, vysmekne jazýček z kovového oka. Několikrát se mi takhle rozepnuly velvety u předních podvazků na novém pásu od Riwwy. Stačilo jen kleštěmi lehce stisknout kovové oko, aby z něho jazýček nevyjížděl.

Ghost B.C.
4146 příspěvků 24.3.17 11:57

Tak Beth už asi čeká na poště :-) Případně mi někdo něco poslal a nic za to nechce, ale osobně doufám, že to byla Riwaa:-)
Takže za pár hodin mne tu ocekavejte s vylevem :-D

Jen škoda, že jsem se nesesla s objednávkou puncoch, ta se mi ještě nekde toulá.

Jahudka64
41 příspěvků 24.3.17 12:00

Za mě podvazky super:) Pořídila jsem si jen už před delší dobou a myslím si, že existují i takové které nejsou uplně laciné a žena v tom může vypadat sexy :)

Ghost B.C.
4146 příspěvků 24.3.17 18:09

Tak jo, byl to Beth :-) A tedy dámy, musím říct, že ten pás je nádherný! Produktové fotky zdaleka nezachytí to, jaký je pás ve skutečnosti (tedy alespoň fotky na mém telefonu, že). Musím napsat Riwě, že je skvělá, pás je skvělý a já mám druhé Vánoce :-) Teď si tu jen tak sedím a kocham se tím pohledem. Je fakt krásný a na těle je úplně úžasný - nejen funkčně, ale i vzhledově. Snad ani nezmiňuji, že s konfekcnimi bokovkami (natož těmi mými rozvrtanci) se vůbec nedá srovnat. Pokud o něm některá uvažujete, tak směle do něj, já jsem zamilovaná.
Chtěla jsem přidat fotku na těle, ale můj foťák je opravdu tragický, tak alespoň takhle (ale jak říkám, ve skutečnosti je dojem úplně jiný, už jen proto, že boky jsou průhledné):

libera
74 příspěvků 24.3.17 21:45

Ještě k těm rozepínacím podvazkům. Moje máma, dnes už důchodová dáma je generací která podvazky nosila běžně, protože punčocháče prostě nebyly a když už tak děsně drahé. Kdysi mi říkala, že ještě v roce 1974 kdy jsem šla na základku a vrcholily minisukně, stály 45 Kč což je jako dnes asi 400! A to sukně nosily všechny a denně. Když jsem jí ukázala dávno první pás od Riwwy smála se, že už před 40ti let byly úplně stejné velvety a stejně se rozepínaly. Před nimi byly s gumovými čudlíky a ty držely dobře. Pak přišly tyhle blbé a dělají se dosud.
Teď v neděli jsme byli na návštěvě a uteklo mi oko na punčoše a ona mi upozornila, ptala se jestli ještě nosím punčochy. Ja, samo, tak se stočila řeč, že mám několik pěkných pásů se starými velvetami a přes stažení klíšťkami se občas rozepnou, když se stažení přežene, tak se čudlík do drátku nevejde. Víte co mi poradila? Nevím proč jsem se nezeptala dřív? čudlik z plastu omotaly nití tolikrát aby to drželo. Nit je hrubší než plast a punčocha se nevysmekne, jako u těch čudlíků ze silikonu. Zkusila jsem to a mám po starosti se staršími pásy chtěla jsem je u Riwwy nechat předělat

liskarysava
301 příspěvků 25.3.17 10:36

@Ghost B.C. Je moc krásnej, mě se zase moc líbí Liz, hlavně v té růžové barvě

Ghost B.C.
4146 příspěvků 25.3.17 10:46

@libera Když o tom mluvíte, tak mi došlo, že jsem o tom omotávání nití určitě někde četla. Sama jsem omotavala kuchyňskou gumičkou a taky to fungovalo :-) Pak se mi tedy naštěstí povedlo trefit správnou sílu stažení kleštěmi, aby mi tam ta gumka nestrasila.

Jinak dnes testuji délku puncoch k Beth a musím tu celkove vyzdvihnout Brigity od Elite. Mam je sice už od loňska, ale pamatuji si, že jsem z nich nijak unesená nebyla. Teď na ně koukám a nechápu proč. Opět se celkem hravě vyrovnají a casto i předčí mnohem dražší punčochy. Moc mne nebere vzor na lemu, ale to už je drobnost. Jen škoda, že jsem si nevsimla, že jsem si je vyprala a uložila s okama.

Ghost B.C.
4146 příspěvků 25.3.17 10:54

@liskarysava Děkuji moc :-) Ale ve skutečnosti je opravdu ještě o 200 % hezčí:-)

Tenhle růžový Liz je naprosto nádherný! Navíc se teď všude objevuje prádlo právě v kombinaci pudrova/ruzova + černá krajka, krasne by to spolu ladilo :-)
Jestli na něj máte zálusk, tak směle do toho. Jsem si téměř jistá, že naživo bude úplně odzbrojující :-)
P. S. A osobně k němu vidím punčochy Gatta Venus se širokou lemovou krajkou:-)

libera
74 příspěvků 25.3.17 19:04

Podle mé zkušenosti není divu, že Brigity mají díry, já je zkoušela vloni, přišla jsem do práce s uteklým okem, vyměnila jsem pučochu, utekla druhá a po cestě domů zase díra. Koupila jsem 3. pár a zas uteklé oko. Tak mi zbyly 2 punčochy ale už jsem je nevzala. Vždycky to uteklo od špičky, nikdy jinde. Přitom jsem měla spolehlivé lodičky z nich to není. Není nad moje Sindy levnější, tenčí a tak se netrhají. Taky mi vydržely selý týden nošení do práce, ale to je spíš vyjímka.

Jóna
185 příspěvků 26.3.17 11:39

@Ghost B.C. Vypadá krásně, škoda že nevyšla ta fotka na těle :-) Tak ať se Vám dobře nosí!

Mně se teda moc ta kombinace růžová/černá moc nelíbí, připadá mi to jako moc velký kontrast. Líbí se mi spíš kombinace černá/švestková. Ale to je všechno otázka osobního vkusu a nic to nemění na tom, že zkrátka všechny ty pásy jsou překrásné :-)

Ghost B.C.
4146 příspěvků 26.3.17 13:05

@Jóna Děkuji moc :-) Celková fotka na těle se mi nedaří, ale samolibe přihodím svůj výhled:-) Je to můj třetí pás od Riwy, ale jsem z něj odvarena jak kdyby byl první.
Jinak punčochy jsou právě ty zmíněné Brigity. Nakonec ani ten lem není tak spatny. Ale jak psala @libera, fakt strašně pouští oka. Jen při tomhle zkoušení, jsem tam vytvorila asi čtyři další.

liskarysava
301 příspěvků 26.3.17 15:21

@Ghost B.C. Páni, sluší vám to, doufám že nebudu zatracena, ale je to sexy :-)

celem
1224 příspěvků 26.3.17 15:50

@Ghost B.C. Paráda, moc Vám to sekne! A ty punčochy jsem taky měla, pamatuju si, že moc nevydržely. Teď už nevím, jestli to dokonce nebyly ty z pověstného páru, kde jedna byla širší a plandala. :-D

Ghost B.C.
4146 příspěvků 26.3.17 16:56

@liskarysava @celem Děkuji moc (žádné zatracování nebude) :)
Jinak je to škoda, ale ty punčochy jsou fakt na prd. Tělové i černé, na obou mám očí, až se divím, že ty punčochy ještě samy nekoukají.

Jóna
185 příspěvků 27.3.17 10:56

@Ghost B.C. Přidávám se s komplimentem. Výhled vypadá skvěle! :-)

Jordaan
9582 příspěvků 27.3.17 11:41

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 21:17

libera
74 příspěvků 2.4.17 15:42

@Ghost B.C. Mě se na tomhle pásu od Riwwy líbí, že je vysoký a stáhne i břicho, takže se nad ním nedělá pneu a jak se vytáhne, tak má i vysoko podvazky, dají se k němu nosit delší punčochy, což u jiných pásu od Riwwy nejde. Shodou okolností jsme byli dneska na obědě se známými a já jsem zjistila děsivou díru na punčoše s uteklou celou řadou ok. Vždycky mám v kabelce náhradní jak jsem si je šla přehodit na WC. Jenže jsem zjistila, že jsem si omylem dala do kabelky ty polské taky se o nich tady mluvilo (krabičku už nemám) a děsně jsou krátké. Nejsem velká, moje Sindy 25 natáhnu dost vysoko, ale tyhle jsou pro trpaslíky. Našponovala jsem je jak to šlo, měla jsem sukni asi 5 cm nad kolena, a věřila, že se nějak dopravím domů. V metru na schodech mi manžel řekl, co to mám za punčochy, že jsou mi vidět,,vršky,, já uši červené, měla jsem radši jít naboso. Takže posílám podobné foto, a už letěly do koše i s tím druhým párem.

Ghost B.C.
4146 příspěvků 2.4.17 19:39

@libera Punčochy pro trpaslíky by se hodily, škoda, že si nepamatujete značku :) Nejsem tedy tak docela trpaslík, ale zjistila jsem, že čím kratší (tím pádem našponovanější) punčochy k Beth vezmu, tím je lepší jeho tvarovací funkce. (No, Riwaa to asi psala v popisku, ale tak potřebovala jsem na to přijít sama, že :D ) Osobně potřebuji stáhnout spíš boky, takže když k němu vezmu moc dlouhé nebo moc pružné punčochy, leze mi nahoru a kýžené partie tedy nestahuje. Tím pádem nakonec našly využití Fiore Vanity, které jsou ke klasickému pásu příliš krátké - k Beth jsou ideální. Navíc ani moc nepruží, takže se pás přes boky krásně napne.
Vaše fotka se mi moc líbí :) A máte krásné nehty! A jak tak na ty punčochy koukám, nejsou to nakonec Veneziana Calze Roberta? Ten lem by odpovídal.

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek