Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Ghost B.C.
4084 příspěvků 3.4.17 17:16

Tak jsem zhruba kolem Vánoc pohanela Fiore Provoke, že teda nic moc. Nedalo mi to a dala jsem te nové kolekci ještě šanci (za 75 Kč, proč ne) a objednala Fiore Gossip. A naprosto nechápu, ale jsou super. Mají mnohem jemnější materiál a hlavne mají mnohem volnější lem, takže jsou značně pohodlnější na delší nošení. V Provoke jsem sotva přežila štědrovečerní večeři. Nechápu, jak může být v jedné kolekci tolik rozdílů. A jelikož jsem neooucitelna, zakoupila jsem znovu i Provoke v obou barevných variantách - tělová i černá. Vzhledem k tomu, jake byly Gossip překvapení, mi to dodává jistou naději, že je to kus od kusu a že tyhle třeba budou taky fajn.
Jinak Gossip jsou tyhle puntikate se švem:

libera
72 příspěvků 3.4.17 17:23

Jsou to Veneziana Roberta, nemohla jsem si vzpomenout. Je to pravda, že krátké punčochy se dají maximálně natáhnout a super vypadají, když jdu do divadla tak se to hodí, ale na běžné nošení a do práce nosím delší. Aspoň ta tenká část aby začínala v půlce stehen.

Ghost B.C.
4084 příspěvků 26.4.17 17:13

Tak já zase něco povím :-) Riwaa sdílela dva nové typy pásu Liz. Jeden má průhledné boky s puntíky a druhý má boky krajkové. Oba tedy v černé. Teď je testuje, tak doufám, že obstojí. Podle ohlasů se pravděpodobně strhne bitva o puntíkovanou verzi :-)
A přidávám jednu svou radost, přišla mi várka puncosek s širokými krajkovými lemy (ta chlupatá věc vedle je koucouruv ocas):

A666
419 příspěvků 26.4.17 18:20
@Ghost B.C. píše:
Tak já zase něco povím :-) Riwaa sdílela dva nové typy pásu Liz. Jeden má průhledné boky s puntíky a druhý má boky krajkové. Oba tedy v černé. Teď je testuje, tak doufám, že obstojí. Podle ohlasů se pravděpodobně strhne bitva o puntíkovanou verzi :-)
A přidávám jednu svou radost, přišla mi várka puncosek s širokými krajkovými lemy (ta chlupatá věc vedle je koucouruv ocas):

Ten s puntíky je úžasný, ale dopátrala sjem se ho až na instagramu :) Asi si ho konečně budu muset zařídit :D

Ghost B.C.
4084 příspěvků 26.4.17 19:05

@A666 Ano, instagram, měla jsem to zmínit:-) Na oficiální stránky nebo Facebook je Riwaa myslím dává až ve chvíli, kdy jsou „schválené“ a lze je zakoupit. Já jsem se na první pohled zamilovala do toho krajkového (jak nečekané), takže jestli v testování obstojí, tak si o něj asi napíšu :-) No a vlastně bych chtěla i ten celocerveny Ingrid, takže bude nejspíš průvan v peněžence :-D

Jóna
185 příspěvků 26.4.17 21:36

@Ghost B.C. Já to sem chtěla napsat! Že jsou oba úžasný a hrozně mi to komplikuje výběr :-D Punčochy jsou moc hezké, přesně takové se mi líbí asi nejvíc, dáte pak report jak se nosí (nebo jsou to nějaké už ozkoušené)?

A666
419 příspěvků 26.4.17 22:10
@Ghost B.C. píše:
@A666 Ano, instagram, měla jsem to zmínit:-) Na oficiální stránky nebo Facebook je Riwaa myslím dává až ve chvíli, kdy jsou „schválené“ a lze je zakoupit. Já jsem se na první pohled zamilovala do toho krajkového (jak nečekané), takže jestli v testování obstojí, tak si o něj asi napíšu :-) No a vlastně bych chtěla i ten celocerveny Ingrid, takže bude nejspíš průvan v peněžence :-D

Aha, no u nás se zase krajkový víc líbí mé drahé polovičce :D

Ghost B.C.
4084 příspěvků 27.4.17 08:44

@Jóna @A666 Tak se tu pak sejdem a budeme se chlubit, která si koupila který :D
O punčochách určitě napíšu, ozkoušené je ještě právě nemám, takže jsem sama zvědavá. Včera jsem si jen nedočkavě obléknula ty tělové s červeným lemem a musím říct, že jsou úplně úžasné. Krajka je opravdu široká, žádná chcíplá chudinka, je příjemná a ta tělová barva je i na mně, bělobě, docela hezky přirozená. A punčochy jako takové jsou z hezkého materiálu, mírně lesklé a zdá se, že by se nemusely ani moc zatrhávat. Akorát pořizovací cena je trošku vyšší, ačkoliv jsem je sehnala za relativně hezké peníze - 200 - 250 Kč za pár (běžně kolem 350 Kč). Jsem akorát zvědavá, jestli je nezlikviduju hned první den nošení.

Ghost B.C.
4084 příspěvků 5.5.17 13:39

Tak jdu s recenzí na výše vložené punčošky. Jelikož mi počasí moc nepřálo, tak jsem až dnes vytáhla ty tělové s červeným lemem. A musím říct, že lepší/hezčí tělové punčochy jsem snad zatím neměla. Příjemný materiál, barva se dá vydávat za přirozenou i na hodně světlé pokožce a vrchní krajka je úžasná. Nikde se nezařezává, neškrtí, nedře, neprověšuje, prostě paráda. Měla jsem k nim 8-podvazkovou Cleopatru a bylo to ideální spojení. Akorát ta červená barva krajky je ve skutečnosti mnohem jasnější, ale to mi vůbec nevadí :)
Už se těším, až ozkouším i ty černé varianty, ale předpokládám, že nadšení bude stejné.

libera
72 příspěvků 21.5.17 18:49

Tak vidím, že přestože letošní jaro určitě teplotou přeje nošení punčošek, moc příspěvků tady není. Já nosím teď punčochy denně a jsem náramně spokojená, v punčocháčích bych už nešla.
Abych přispěla něco vtipného, musím se svěřit. Pořídila jsem si širokou sukni, která má dole takový krajkově vyšívaný pruh, takže průhledný. Vypadá to moc hezky, je skoro až na kolena, vršek je ale neprůhledný a punčochy problém nedělají. když jsem šla z práce, zdvihl se vítr a já měla sukni pořád nahoře, chvíli se mi chytla i na zádech. Moc se s tím dělat nedalo, nesla jsem nějaké papíry a kabelku, jedna ruka netleská, ani sukni nezvládne ve větru. Než jsem doběhla do tramvaje vidělo moje černé podvazky od Riwwy asi sto lidí. Moc mi do smíchu nebylo…
Máte taky nějaké zážitky?

Ghost B.C.
4084 příspěvků 21.5.17 19:06

Jo jo, vítr, taky často čekám, komu zlepšim den - věřím, že kolemjdoucí pánové by se asi dotceni necítili :-)

Jinak se musím přiznat, že momentálně jsem na podvazky trochu zanevřela a ujizdim na samodrzkach. Mam rada siroke krajkové lemy nebo jinak ozdobné a sehnat za příčetnou cenu podvazkové, to je skoro nadlidský výkon. Takze teď se vyžívám v samodrzicich. Snad mi me podvazkové pásy odpustí.

Oveeec
3003 příspěvků 21.5.17 21:39

@Ghost B.C. To mi neříkejte, že zrovna vy jste odpadla! :D Ráda bych se vás (vás konkrétně :) ) zeptala na jednu věc - co nosíte k punčochám za sukně? Vím samozřejmě, že nejlepší jsou asi áčkové a když už rovné, tak z pevného materiálu, ale bůhví proč si vás tak nějak představuju v kratších úzkých sukních, což mi nejde s podvazky moc dohromady…Já sama právě takové často nosím a na áčkové se mi kvůli podvazkům přecházet nechce (ale zase podvazky nosit chci, protože mám pás od Riwyy, že). Nemáte třeba nějaké fotky a nevadilo by vám případně je sem dát, kdyby se vám chtělo? Ačkoli nevím, proč se ptám, je to celkem jasné, jak má ta sukně v tom případě vypadat, a pak už to chce jenom hledat a hledat po obchodech :)

A ještě taková obecnější otázka, možná už se to tu řešilo, ale jak se vám na podvazcích sedí? Vždyť přece ty zadní, ať se připnou kam chtějí, musí hrozně tlačit, ne (já snad měla punčochy vždycky jenom na akci, kde se stálo, proto se ptám, jak se v tom vůbec dá vydržet)?

Edit: Mezera

Ghost B.C.
4084 příspěvků 21.5.17 22:12

@Oveeec No ne úplně, ale trošku (víc) pokulhavam :-D
Jinak na ty sukně jste si opravdu hodně odpověděla sama, ale ráda vám sem pár fotek (asi teda až zítra) přidám, co s podvazky kombinuji :-)
Mám tedy víc sukni kolových/volnějších i co se šatů týče, ale něco užšího se aky najde. Kratší sukně až tak nevadí, pokud máte punčochy vytažené vysoko a nemají moc široký lem.

Zadní podvazek - pokud si ho úmyslně nezapnu pod zadek doprostřed kvůli švu na puncose - me netlačí. Alespoň ne na pásech od Riwy. U Riwinych pásu mi zadní podvazek vychází tak, že ho mám mimo „sedící plochu“. Jako na obrazku. Myslela jsem, že to takhle šije u všech pasu.. Nebo ne?

Oveeec
3003 příspěvků 21.5.17 22:36

@Ghost B.C. Děkuju! :)

celem
1224 příspěvků 21.5.17 22:49

Před časem jsem slíbila, že podám hlášení ohledně samodržících punčoch Gatta Jilly. Odstín se mi moc líbí, jsou světlé a vypadají pěkně. Ani se nezatrhávají, měla jsem je v práci a přežily bez úhony celou pracovní dobu. Ale vůbec mě nepotěšilo, že se nahoře rolují, protože nemají silikonový pás, jen takový pružný zesílený lem. Určitě jsou vhodné pro toho, kdo má alergii na silikon, ale já už si je nekoupím. Teď je jen potřebuji dotrhat, což bude možná problém, protože se mi vůbec nezatrhly za celý den a v balení jsou 2 páry. :-D

Ghost B.C.
4084 příspěvků 22.5.17 12:51

@celem A vážně vám držely na nohou? Já jsem si takhle jednou v dobré víře pořídila podvazkové punčochy, které byly ale nějaký paskvil mezi samodržícími a podvazkovými a nedržely žádným způsobem. Měly přesně tenhle pružný lem, který ale sám o sobě nedržel, protože se hned sroloval dolů. A nedržely pořádně ani v podvazcích, protože ten lem byl podivně tlustý, nechtěl zůstávat ve sponkách, táhnul mi pás dolů, no děs.
Jinak se přesouvám ještě s punčochami z Globusu a doplňuji, že Globus má celkově relativně velký výběr punčoch od Elite, dokonce mají i podvazkové Brigity. A co jsem koukala, tak alespoň v tom našem byly i všechny velikosti v každé barvě :)

@Oveeec Našla jsem pár „repre“ fotek, hodím je sem zvlášť, protože je mám v mobilu a tam než to člověk naťuká, to je na půl dne, takže následný komentář bude zase v dalším příspěvku :D

Ghost B.C.
4084 příspěvků 22.5.17 13:00

Ghost B.C.
4084 příspěvků 22.5.17 13:11

Tak, kdyžtak se omlouvám za (ne)malebné pozadí, ale prostě no :D
První dvě sukně jsou úplně ideální podvazkové. Dostatečně dlouhé, dostatečně volné a vůbec dostatečné. Není třeba se bát, že by cokoliv vykouklo nebo se rýsovalo. Černé šaty s límečkem to samé, tam se navíc mohou uplatnit mé oblíbené široké lemy, protože taky nic nevykukuje - u těch horních kolovek je to s vyloženě širokým lemem trošku na hraně, ale taky se dá, když se člověk nikde moc nepředklání :) Ono se to asi nezdá, ale ty černé šaty jsou fakt delší, než ty horní sukně.
Modrá sukně s knoflíky je především zmačkaná a mám pod ní samodržky, ale lem je šířky 10 cm a jak vidíte, taky to jde. Tam by byl spíš problém s tím, že pokud je pak podvazkový pás opravdu v pase, tak by se rýsoval spíš ten pod tričkem. Každopádně s vrškem ze silnějšího materiálu by to taky šlo.
Pod ty úzké šaty většinou nosím dlouhé bokovky - mám je spíš jako zimní, tak aby mi neomrznul zadek. Materiál je silnější a se strukturou, takže se taky nic nerýsuje :) Šaty bez punčoch jsem dala spíš jako příklad sukně, která je (jak už je vidět) pro mne tak nějak nejideálnější.
A ty poslední šaty jsou pro mne úplná „hranice únosnosti“. Ještě se k nim vysoko vytažené punčochy s úzkým lemem dají, ale člověk musí být fakt jak prkno a nedělat žádné prudké manévry, jinak je vše vidět.

P. S. Já bych užší sukně ráda nosila, jenže jsem pak jednak strašně nevyvážená a drukak mi ty sukně ani nesedí. V pase mám cca 63 cm, ale přes boky 97-99, takže sehnat na sebe pouzdrovku…ehm, ehm.

celem
1224 příspěvků 22.5.17 14:48
@Ghost B.C. píše:
@celem A vážně vám držely na nohou? Já jsem si takhle jednou v dobré víře pořídila podvazkové punčochy, které byly ale nějaký paskvil mezi samodržícími a podvazkovými a nedržely žádným způsobem. Měly přesně tenhle pružný lem, který ale sám o sobě nedržel, protože se hned sroloval dolů. A nedržely pořádně ani v podvazcích, protože ten lem byl podivně tlustý, nechtěl zůstávat ve sponkách, táhnul mi pás dolů, no děs.
Sama se divím, že držely a nesjely dolů. Roloval se totiž „jen“ ten vrchní užší pásek a ten níž posazený široký pěkně držel. Ale další si už rozhodně pořizovat nebudu. Ještě je vyzkouším dát na podvazek, ale bojím se, že je lem docela silný, takže to bude dělat neplechu, přesně jak píšete. Dnes jsem si koupila dvoje Ander Kankan, stojí po stovce a mají i celkem pěkný krajkový lem. Nemám je poprvé, takže vím, že za tu cenu poslouží.
A666
419 příspěvků 22.5.17 20:16

@Ghost B.C.
Sekne Vám to, i ty pouzdrové šaty. Jinak sjem zjistila, že nejlíp se cítím v pouzdrovce ušité na míru, nevyšla mě s materiálem zase tak draho (jak dražší konfekce) a teda siluetu dělá pěknou :) Akorát není úplně 100% na tělo, protože není z pružného materiálu…
Jo a abcha u toho pruhovaného trika, nějak je vidět podprsenka (pokud to není stín) :)

DanielaS
5287 příspěvků 22.5.17 21:42

Při poslední objednávce z SHQ stockings, jak po zimě zlevnili tlusté punčochy (černé Silky 70 DEN jsou vynikající), jsem přihodila i pás Rago bez zapínání (model 72522), jen tak jako pokus, protože jsem netušila, jaké budu mít po těhotenství míry. A musím říct, že je výborný, neškrtí, nepůlí, drží jak přibitý a přitom se snadno natahuje i sundává, a to mám mezi pasem a boky třicet centimetrů rozdíl. Jen teda by se velikost 40 nemusela jmenovat 5XL, no.

Oveeec
3003 příspěvků 22.5.17 22:38

@Ghost B.C. Páni, děkuju moc, to je super! Ty dvě horní se mi moc líbí, hlavně že může ta sukně být i kratší. Asi si budu muset pořídit pár sukní (a bot) k podvazkům. Když už jsem investovala do pásu a punčoch…že jo :)

Ghost B.C.
4084 příspěvků 24.5.17 13:27

@Oveeec Není zač :-) Upřímně bych se na podvazky taky vyprdla, kdyby to znamenalo nosit jen delší sukně. Teda ono „delší“ je pro každého něco jiného, osobně potřebuju, aby byla vidět alespoň kolena, jinak vypadám (jak už jsem jednou někde psala) jak Jana Eyrová. Jediná výjimka jsou teda ty černé šaty s dlouhým rukávem, ale tam to vyvažuje to, že jsou celé na tělo. Nebo naopak když už „dešlí“ sukni, tak až úplně na zem…Ehm, asi jsem se do toho zamotala, ale chtěla jsem to uvést na pravou míru :D
No a teda je fakt, že investicí do pásu a punčoch to nekončí, protože ten šatník tomu prostě začnete přizpůsobovat, abyste ty podvazky využila, když už je máte :) Jaký pás od Riwy vlastně máte?

@A666 Děkuju:-) Jo, na té fotce to nějak prosvítá, ale v reálu to bylo OK, každopádně to pro jistotu radši ještě překontroluju.
Jinak o pouzdrovce na míru už jsem taky nesčetněkrát uvažovala, tak možná jednou… :)

Oveeec
3003 příspěvků 24.5.17 22:22

@Ghost B.C. No jo no, co se dá dělat, člověk má taky povinnosti, holt budu muset rozšířit šatník no :D

Pás mám Ingrid, a teď jsem ho zkoušela a opravdu ty zadní podvazky jdou spíš do strany, takže bych si na nich sedět neměla.

Ghost B.C.
4084 příspěvků 29.5.17 12:27

@Oveeec Tak Ingrid je ke kratším sukním ideální, směle se do toho pusťte ;-)
Já dnes měla ten obyč „dlouhý podvazkový pás“ a sukni tak nějak přes půlku stehen a v pohodě, dost pochybuju, že někoho napadlo, co mám za prádlo. Jako vhodné punčochy ke kratším sukním mám Brigite od Elite - dost jsme se tu sice shodly, že pouští oka, ale třeba zrovna dnes jsem jim dala šanci ještě jednou a jsou úplně v pohodě:-)

Stránka:  « Předchozí 1 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 38 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek