Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (92) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Oveeec
3066 příspěvků 29.5.17 21:52

@Ghost B.C. Tak jo. Hurá! :)

libera
74 příspěvků 21.8.17 18:40

Dobrý den po prázdninové přestávce přicházejí chladnější rána a tak jsem dnes do práce vyrazila po delší době v punčochách. Trochu to byl nezvyk, přeci jen je třeba víc si dávat pozor, než když pod sukní nejsou podvazky. Ale v pohodě, vítr nefoukal…
Hlavně píšu, že jsem viděla nový podvazkový pás od Riwwy, jmenuje se Brigitte a je fantastický. jak Riwwa píše, je kombinací Beth a Nymh. Je vysoký, vykrojený vpředu i vzadu, což bude super na toaletě, nižší kalhotky se budou moci z pod něj dobře stáhnout bez jakéhokoli rozepínání. Posuďte samy. Ne že bych neměla dost podvazkových pásů ale tenhle musím mít, půjdu jej vyzkoušet k ní do atelieru. Dám vědět.
Jinak jsem začala tím, že jsem si objednala 10 párů punčoch Sindy na puncohyoda.cz a dnes jsem si je vyzvedla na uložence za 500 Kč.
a co vy, začnete taky sezonu nošení punčoch?
Ještě k tomu pásu Brigitte, na stránkách Riwwy jej nenajdete, pouze dáte-li do vyhledávače Brigitte Riwwa Nerona. Je tam pod korzety ale ani tak se z jejích stránek nedá najít. Má ho ještě v béžové barvě.

ariesek67
277 příspěvků 22.8.17 09:26

@libera Kalhotky se nosí pod podvazky? Známá je nosila na.

Ghost B.C.
4134 příspěvků 22.8.17 10:02

@ariesek67 Záleží na typu pásu. Přes dlouhé bokovky kalhotky neoblečete a pokud nechcete chodit bez, tak musíte dát kalhotky pod. Tenhle pás vypadá, že by šly kalhotky i na, ale například pás Beth od Riwy nebo i konfekční bokovky se prostě s kalhotkami přes nosit nedají, jelikož dosahují až pod rozkrok. Většinou je to řešené tím, že se ta bokovka dá stáhnout úplně stejně snadno, jako kalhotky. Co se ale týče pásu Beth http://www.riwaa-nerona.com/…pradlo/beth/ (mluvím o něm proto, že ho sama mám), který je velmi pevný, protože má modelovací efekt, tak ten já osobně přes boky vůbec nestáhnu, protože je šitý na pas 60 cm, ale přes boky mám skoro 100, takže ani kdybych se na hlavu stavěla. Takže to na WC řeším rozepínáním zadních podvazků. Pak se prostě urovnám.
Klasické pásy http://www.riwaa-nerona.com/…adlo/ingrid/ nosím s kalhotkami přes.

Příspěvek upraven 22.08.17 v 10:09

Ghost B.C.
4134 příspěvků 22.8.17 10:04

@libera Jinak Brigitte se mi líbí už dlouho a podle Riwina instagramu to vypadá, že na podzim bude v nějakém červeném provedení. Takže já osobně budu ještě chvíli vyčkávat :)

ariesek67
277 příspěvků 22.8.17 10:21

@Ghost B.C. Díky

libera
74 příspěvků 22.8.17 11:25

@Ghost B.C. Já nosím kalhotky pod pásem. U těch vykrojených je to snadné, dříve jsem je nosila více, zvlášť se 4mi podvazky se vzadu velmi pohodlně na toaletě stáhnou, navíc pod pásem jsou kalhotky estetičtější i pohodlnější. Zásadně nosím kalhotky nízké, jako brazilky. S bokovkou je to horší. Pokud bokovka nejde stáhnout se zapnutými punčochami - ztrácí se jedna velká výhoda proto punčocháčům - někdy je to i složitjší, protože vysoký pás může sahat nad pas sukně, znamenalo by to i rozepínat sukni, vždy snažím se vydolovat kalhotky dolem. Na šestipodvazkovém pásu odepínat a znovu zapínat pokaždé na WC docela obdivuju. Sama Riwwa doporučuje ve svém salonu zkusit vzadu rozepnout několik háčků na stažení kalhotek. Nakonec se skutečně nabízí u pásu sahajícímu pod rozkrok jít opravdu bez kalhotek. Připadá mi to ne tak „nemravné“ když pás kryje rozkrok. K tomu bych vzala pro jistotu spodničku, která při sezení „propadne“ mezi stehna. Určitě tak bych asi nešla do zaměstnání, spíš např. do divadla a podobně.
Proto Brigitte se mi tak hodí. Nicméně pro ty, které nosí kalhotky přes pás je též velmi vhodný. A ještě jedna věc: Je to konečně první pás, který má přední podvazky výrazně směřující na vnitřek stehen. Když nám úzkou tenkou sukni, tak si ty přední taky tak stáčím, aby se nerýsovaly ale často se stane, když se ty zadní nezapnou hodně dozadu punčochy se pootočí a přední podvazky se dostanou na své místo. Jednou jsem si sedla v metru a zjistila jsem jak jsou mi vidět přes sukni. Hned jsem to vyřešila kabelkou a na WC se pak musela jít upravit. Tohle se u Brigitte nemůže stát, navíc pruženky podvazků jsou do V, přizpůsobí se i při každém zapnutí, nic netáhne, sedí svěle - mám vyzkoušeno u Beth.
P. S. Zkusily jste někdy pod pásem jít bez?.

Ghost B.C.
4134 příspěvků 22.8.17 12:34

@libera Rozepínat háčky jsem teda nezkoušela, ale přijde mi to stejné, jako rozepnout zadní podvazky - všechny nerozepínám:-) Pak to stejně musím zapnout ne? Osobně mi přijde výhodnější zapnout dva podvazky, než lovit poslepu háčky na zapínání. Ale jak říkám, nezkoušela jsem, tak to asi otestuji, který způsob je rychlejší.
A tedy bez kalhotek jsem ještě jít nezkoušela. Možná bych si troufla u bokovky, která i vzadu sahá až pod zadek, ale s Beth bych to neriskovala.

Jinak s estetičností kalhotek pod pásem souhlasím, ale nějak jsem se nenaučila „manévrovat“ ani v případě klasického pásu.

Esmee
4418 příspěvků 23.8.17 16:22

@libera Jo tak tento pás mám od Riwi už rok, dala mi ho na vyzkoušení a je asi můj nejoblíbenější ze všech! Má super stahovací efekt, vykrojení jsou perfektní, takže se opravdu na toaletě nemusí rozepínat. Má krátké véčkové velvety, takže mi hezky sedí na dlouhé punčochy. Zkrátka nosí se perfektně a jsem s ním nad míru spokojena. Jen mám zatím všechny pásy v černé barvě, musím rozšířit barevnou paletu :-D. Ráda bych nějaký tělový <3

Moir
2597 příspěvků 23.8.17 20:08

Já bych ocenila, kdyby Riwaa začala dělat nějaký ultralight pás. Nepotřebuju nic modelovat ani stahovat a té látky je na mne moc i na nízkém pásu. Asi s ní hodím řeč, až se u ní budu stavovat na výběr nového tělového.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.17 21:50

@Esmee skoro všechny dělá Riwaa i v tělové, ale chystá novou kolekci Bohemian Rose v béžovo růžové, je nádherně retro něžná (fb). Chystám se do ateliéru začátkem září, protože mám z M&S shodou okolností přesně barevně stejné prádlo. @Moir a ten Ingrid by Vám nevyhovoval? Mám ho v černé a přijde mi hodně lehký, tedy z jemného materiálu. Takė bude v světlé kombinaci.

Moir
2597 příspěvků 24.8.17 09:31

@JarkaJ Ingrid mám v černé v kombinaci tmavě vínovým/fialovým tylem, tělový mám normální „krátký“, stále je to na mne moc materiálu, potím se pod tím, nemám důvod modelovat břicho ani podbřišek, jsem jedna z těch podstav, které se tuk usazuje do zadku a do stehen, ideální by bylo něco ve stylu tohoto , ale aby seděl v pase.

Esmee
4418 příspěvků 24.8.17 11:49

@JarkaJ Ano, sleduji facebook a instagram a ta kolekce bohémská růže je úchvatná, nicméně budu mít nový tělový korzet, tak k němu zvolím asi klasivkou tělovou, už dlouho chci vyzkoušet pás Liz, tak do něj asi půjdu :)

Jinak mám též Ingrid, černý, a na mě je právě až moc subtilní, nechávám ho jen na parádu :)

Ghost B.C.
4134 příspěvků 24.8.17 12:55

@Moir Co tenhle? Nebo je tam té látky taky moc? https://petit-paris.me/…-paris-sully
Píší, že zapínání je na 3 háčky, ale osobně vidím 2, takže bych šírku tipovala zhruba jako zapínání u podprsenky.

Moir
2597 příspěvků 24.8.17 14:14

@Ghost B.C. díky, je krásný, ale taky 3× dražší než od Riwy (a tři háčky má, jen jej zapnuli nakřivo)
já se zkusím s Riwou nějak domluvit, stejně se tam budu muset stavit, starý tělový je už poněkud onošený, po třech letech

A666
419 příspěvků 24.8.17 18:42
@Moir píše:
Já bych ocenila, kdyby Riwaa začala dělat nějaký ultralight pás. Nepotřebuju nic modelovat ani stahovat a té látky je na mne moc i na nízkém pásu. Asi s ní hodím řeč, až se u ní budu stavovat na výběr nového tělového.

Riwaa vám udělá pás i z lehké, průhledné látky (myslím, že je to nylon). Já mám takhle krátký pás z tělové průhledné látky na teplejší dny…

A666
419 příspěvků 24.8.17 18:43
@Esmee píše:
@libera Jo tak tento pás mám od Riwi už rok, dala mi ho na vyzkoušení a je asi můj nejoblíbenější ze všech! Má super stahovací efekt, vykrojení jsou perfektní, takže se opravdu na toaletě nemusí rozepínat. Má krátké véčkové velvety, takže mi hezky sedí na dlouhé punčochy. Zkrátka nosí se perfektně a jsem s ním nad míru spokojena. Jen mám zatím všechny pásy v černé barvě, musím rozšířit barevnou paletu :-D. Ráda bych nějaký tělový <3

Díky za zkušenost, docela o tom novém pásu uvažuju právě kvůli těm dobře umístěným krátkým velvetám :) Tohle mě zase trochu popostrčilo ;)

A666
419 příspěvků 24.8.17 18:45
@Moir píše:
@JarkaJ Ingrid mám v černé v kombinaci tmavě vínovým/fialovým tylem, tělový mám normální „krátký“, stále je to na mne moc materiálu, potím se pod tím, nemám důvod modelovat břicho ani podbřišek, jsem jedna z těch podstav, které se tuk usazuje do zadku a do stehen, ideální by bylo něco ve stylu tohoto , ale aby seděl v pase.

Aha, teď jsem si všimla vaší představy… Já si nejsem jistá, že by jen tenký proužek v pase byl úplně funkční a estetický (aby nepřeřezával postavu když musí udržet punčochy…). Zkusila bych se s Riwoo domluvit osobně…

libera
74 příspěvků 26.8.17 17:37

@Esmee Mockrát děkuji za hodnocení pásu Brigitte, přesně jsem si ho takhle představovala. dobrý stahovací efekt nad boky a vykrojení, hlavně aby se nemuselo nic rozepínat na toaletě. Proto jsem dlouho odolávala 6ti podvazkovým pásům na celodenní nošení. 4 podvazkové bokovky se dají vzadu vyhrnout. Mám Beth, který ze všech Riwwiných pásů mi sedí nejlíp, ale kvůli svlíkání minule v divadle jsem raději na toaletu vůbec nešla a držela to až domů. Málem to špatně dopadlo.
@Moir každopádně ultralight pásy existují, ale ty dnešní pásy punčochy to neudrží. když jsem před lety začla nosit podvazky, měla jsem i takové, taky jsem byla,,mladší,, o 15 kg. Měla jsem větší rozdíl mezi boky a břichem. Pásy se dělaly z mnohem pevnějšího materiálu, teď jsou moc pružné a opravdu tak na cestu z koupelny do ložnice. Mám ale tip, Rago, posílám obrázek. Není tak vysoký jak vypadá na obrázku. Báječně se obléká, nemá žádné zapínání, jen se natáhne. Má 6 podvazků a velmi dobře drží, vůbec není na těle cítit, nemá žádné výztuhy. Mám jej v bílém, manžel mi ho koupil v Anglii, ale já už nosila po porodu raději bokovky, a přibrala jsem. Měla jsem ho asi 3×, mohu jej levně poskytnout, je jak nový, velikost M.

višeňka
149 příspěvků 27.8.17 19:21

@Moir Já bych se toho úzkého pásu nebála, je se 6ti podvazky, takže by mohl dobře držet punčochy. Akorát bych ho nosila s punčochami Sindy, ty dobře sedí na nohách a nepotřebují takový tah podvazků, aby zůstaly na svém místě.

libera
74 příspěvků 24.9.17 18:52

Tak už jsem si Brigitte vyzkoušela. Skvěle se nosí, to vykrojení Riwwa vymyslela perfektně. Cítím se v něm velmi dobře, protože má krátké podvazky a punčochy se vytáhnou hodně nahoru. Protože se nemusí nic rozepínat ani na toaletě, konečně mi tak nevadí ráno delší zapínání zadních podvazků. Dříve jsem do práce nosila jen čtyřpodvazkové pásy, šesti jen na večer. Zjistila jsem ale, že při sezení s překříženýma nohama může být vidět právě zadní podvazek. Vlastně mě upozornil manžel, když jsme čekali v bance a já si přehodila nohy přes sebe v širší sukni. To se asi stane, že zespoda vykoukne lem punčochy, no budiž. Pokud jsou světlé punčochy, není to tak nápadné a navíc dosti žen nosí pod krátkými sukněmi samodržky a často je krajka vidět. Ale podvazek je dnes docela silné kafe. 4 podvazky jsou na to,,bezpečnější,, protože jsou jen po stranách. Jinak obrana u širší sukně je, že si jí pod stehno podhrnu, ale musí se na to myslet. A chce to hodně vytažené punčochy nahoru. Co vy na to?
Jinak letos se skutečně,,vydařil,, podzim. Vloni jsem v září ještě chodila naboso, letos bez punčoch ani ránu (ani jedno ráno). Pošilhávám už po silnějších barevných punčochách naopř. Romartex z Timey. Máte je někdo? Máte někdo zkušenosti s velikostmi?

višeňka
149 příspěvků 25.9.17 10:43

@libera Na Timee jsem ze silnějších punčoch Romartex našla https://www.timea.cz/…sa-d2387.htm nebo https://www.timea.cz/…ra-d2440.htm Mě by se do chladnějších podzimních dnů líbily ty druhé, Romartex-Lycra. Protože nosím dlouhé punčochy vytažené dosti vysoko, tak by mě zajímala skutečná délka punčoch velikosti 5-XL.

libera
74 příspěvků 26.9.17 18:48

@višeňka Punčochy Romartex Lycra jsou 40 Den, což by do chladnějších dnů šlo, ale já silnější tělovky nemám ráda, vypadají tak trochu babičkovsky a černé silnější jsou všude, já bych chtěla zkusit decentní barvičky. Objednávám Romartex Giulia 20 den v barvě violet a rozhodla jsem se na chladné dny Romartex Rosa 40 Den Navy blue a Dark violet. Oboje jsou z hřejivého mikrovlákna, je skvělé že se dají vyzvednout v salonu Riwwy bez poštovného a vyzkoušet po jednom páru a pak doobjednat. Až je budu mít dám vědět.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.17 09:33

@libera Romartex Rosa mám vyzkoušené z loňska v barvách ecri (nosím ojediněle a nerada, líbí se manželovi), macchiato, graphite a samozřejmě černé. Zaujala mě bordó a chci zkusit Romartex Lycra asi už jenom černé. S těmi barevnými je problém, s čím je kombinovat. S ohledem na šatník a věk se vracím ke klasice - černé, ještě tak šedé a tělové. Sice se barevné punčocháče prodávají a v ulicích vidím, ale nejsou už na ústupu? Přece jen to je hodně let, co se zas začaly nosit. A délkou jsou R.Rosa spíš delší. Takže @višeňka pokud nejste opravdu dlouhán, 5 bych neriskovala i při vytažení. Také mám radši punčochy až nahoru, tak jsem vzala poprvé radši 4 a jsou opravdu dlouhé (měřím 167). Riwa je zastáncem spíš punčoch kratších, že mají být hodně napnuté, ale mně to nevyhovuje.

libera
74 příspěvků 12.10.17 17:21

@JarkaJ Tak jsem vyzkoušela barevné punčochy Romartex. Souhlasím, že k šatníku se většina pastelových barev nehodí, stejně i k mému věku. Ale s Rosou v decentních barvách jsem se trefila. Navy blue je skvělá barva jako alternativa k už nudným všepřítomným černým neprůhledným silonkám, jsou velmi tmavé, perfektně lehce oživí černou sukni. Pak mám Dark violet - tmavě vínová, mám vínový flaušový kabát, opět bude vhodná k černé sukni, černobílé, uvidím další kombinace. Daly by se použít i odvážnější jiné barvy jako ta bordó, marine nebo violet (světlejší než moje violet), nutno ale uvážit oblečení. Ty pastelové bych nechala pro mládí a trochu recesi. Ještě k velikosti: Mám vel. 3 a 165 cm, ne moc boubelaté nohy a punčochy jsou dost dlouhé, mě vyhovují. Kdybych je chtěla víc natáhnout, stačila by 2. Jenže proč, když chci tenčí, vezmu si míň DEN. Punčochy R. Cleo 80 DEN mi připadají už moc silné, zajímavé by bylo koupit menší a vytáhnout je. Je to výhoda podvazků, že podle délky punčoch a jejich natažení lze měnit i průhlednost.
Koupila jsem ještě 2 páry Romartex Gulia 20 den, v jediné pro mne zajímavé barvě violet. tady jsem měla vzít opravdu vel. 2, aby byly tenčí. Vypadají docela dobře též k černé sukni, ale zajímavá je jen barva, jinak kvalita - 20 DEN a bez elastanu za 130 Kč nic moc, černé a tělové se dají koupit lepší a levnější.
Jestli vyzkoušíte R. lycra (40)DEN černé, dejte vědět. Já jsem se svým nákupem spokojena. Teď ale je teplo a mě stačí oblíbené Sindy 15 den v.25, dost napnuté, tenoučké punčochy na nohou jsou podle mne bez konkurence. Dám vědět, až Romartexky budu nosit, jak to vypadá s jejich trvanlivostí.

Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 38 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek