Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (72) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Oveeec
1920 příspěvků 19.12.18 18:51

@višeňka Já nevím, to je ten šlendrián dneska všude :D Měla jsem objednané ještě několikery od různých značek v co největších velikostech, ale nedostala jsem se je vyzvednout a obávám se, že uložení se prodloužit nepodařilo. Ale pán od Timey je ochotný, třeba by mi to poslal znova, jestli to opravdu Zásilkovna vrátila.

libera
63 příspěvků 31.12.18 15:52

Tak máme Silvestra, zdravím všechny podvazkové dámy, hlavně ty, které si podvazky nebojí vzít na sebe a vyjít v nich z domova. Já se za chvíli jdu udělat za krásnou, a s manželem vyrážíme na návštěvu ke známým, sejde se nás asi 8 lidí. Máme téma 60,léta, takže sivestr 1968 před 50.ti lety. Vyhrabala jsem širokou sukni z šikmé kostky, historickou halenku, kombine s krajkou. Samozřejmě budu mít podvazky, ještě nevím, jestli Riwu, nebo lehčí pás. Vytáhla jsem ze železné zásoby i nestrečové punčochy Elite přes 10 let staré. Účes stuha jako čelenka.
Všechno nejlepší do Nového roku!

zwedavka
985 příspěvků 07.01.19 10:40

Dámy, měla bych poněkud intimní dotaz. Mám silná stehna a musím v létě nosit kalhotky s nohavičkou apod., aby se mi netřela stehna. Dá se při nošení punčoch na podvazky očekávat, že mi budou punčochy sahat až k rozkroku a tření bude zamezeno nebo bude nechráněná kůže nad punčochami trpět?
Děkuji předem za vaše zkušenosti. Pro zjednodušení: ANO punčochy sahají až nahoru, NE nesahají až k rozkroku a stehna se budou třít.

Temperance
1212 příspěvků 07.01.19 14:54

@zwedavka Já nosím punčochy minimálně (punčocháče vůbec), ale i když jsem měla dostatečně dlouhé, po chvíli mi sjely níž a problém nevyřešen - taky se mi stehna třou. Naštěstí „jen“ nepříjemně, pomáhá mi tuhý antiperspirant.

Ghost B.C.
3717 příspěvků 07.01.19 15:12

@zwedavka Spíš takhle: ANO, punčochy mohou sahat až k rozkroku, ALE těžko zaručit, že vám to takhle bude sedět. Stačí mít nepružný pás s krátkými podvazky. Spíš bych viděla jako větší problém sehnat ideální punčochy se správnou délkou, šířkou a pohodlným lemem. Správný pás už je vám pak udrží, kde chcete. Nicméně tendence se trochu prověšovat na vnitřní straně stehen budou mít všechy, jelikož tam je žádný podvazek nedrží.

Moir
2143 příspěvků 07.01.19 19:05

A co takhle to kombinovat s bandaletkami?

višeňka
135 příspěvků 09.01.19 11:23

@zwedavka Na Timea.cz jsem viděla punčochy na podvazky pro silnější stehna myslím, že se jmenují Fiore Justine, a nabízí je asi v šesti velikostech. Pak ANO, ale chce to mít pevný pás, minimálně se 6ti krátkými podvazky u kterého jsou v přední části blíže u sebe, aby punčochy nesjížděly, i tak musíte počítat s tím, že se Vám budou punčochy trochu prověšovat, jak píše @Ghost B.C.

libera
63 příspěvků 17.01.19 16:01

Já problém s odíráním stehen nemám, uvažovala bych o bandaletkách z jiného důvodu. Pokud se navléknou na punčochy a podvazky, budou jednak krýt podvazkové sponky, které nebudou pod sukní se tak rýsovat a bude to vypadat jako samodržící punčochy, které jsou přijatelnější když sukně zazlobí a zároveň je jistota upevnění podvazkem, že punčocha jakoby samodržka nespadne. Bohužel já nesnáším silikonové pásky na samodržkách, tak nemohu mít ani bandaletky. Ale je to dobrý nápad.
Nevýhoda extra dlouhých punčoch je, že se někomu na stehnech zařezávají a že přeci jen u kotníků svezou a vypadají silnější. Čím kratší punčochy, tím jsou dokonaleji po celé délce napjaté a stejnoměrně průhledné (hlavně je to vidět u černých) níže na stehnech se spíš taky nezařezávají.
Jinak existují také kalhotové spodničky, takové volné bombarďáčky ze saténu, určitě tření stehen zamezí, podvazky zakryjí, ale na toaletě další svlékání, sexy to určitě není.

zwedavka
985 příspěvků 23.01.19 10:30

Dámy moc děkuju za odpověď. Plyne mi z toho, že podvazky budou se specifiky mojí postavy spíš než na běžné nošení na intimní chvíle. Pokud si koupím výše popsaný pás s více podvazky a dost dlouhé punčochy, pak nebude nutno činit přípravu na kýženou intimní situaci těsně předem, ale půjde to i v jistém (diskrétním) předstihu. :-)
Moc děkuju.

libera
63 příspěvků 14.02.19 16:57

Tak jsem si dneska roztrhla punčochu a nemám náhradní. Odběhla jsem si z práce a koupila jsem si po dlouhé době samodržky, protože podvazkové neměli. Asi po 2 hodinách nošení když jsem šla po schodech mi jedna spadla až ke kolenům. Teď se chystám domů a vůbec nevím jak dojdu, aby mi na ulici nespadly. nevím co dělám špatně, proč se mi najednou srolují a padají. Zítra zase beru podvazky, ale zajímalo by mne, kdo je nosíte, jak to, že vám nepadají?

A666
408 příspěvků 14.02.19 17:07
@zwedavka píše:
Dámy, měla bych poněkud intimní dotaz. Mám silná stehna a musím v létě nosit kalhotky s nohavičkou apod., aby se mi netřela stehna. Dá se při nošení punčoch na podvazky očekávat, že mi budou punčochy sahat až k rozkroku a tření bude zamezeno nebo bude nechráněná kůže nad punčochami trpět?
Děkuji předem za vaše zkušenosti. Pro zjednodušení: ANO punčochy sahají až nahoru, NE nesahají až k rozkroku a stehna se budou třít.

Což o to, punčochy se dají vytáhnout až do rozkroku, nicméně problém bývá v podvazcích, které jsou na tak vysoké uchycení příliš dlouhé. Nicméně, Riwaa Nerona přišla s pásem určeným nošení kompresních punčoch na podvazky a tento pás by měl právě umožňovat nosit punčochy opravdu až k rozkroku, protože ty kompresní sahají až těsně pod zadek. Takže bych zkusila toto.......

Jinak mě osobně na odírání stehen pomáhá natřít stehna antiperspirantem, ovšem u punčoch mám poslední dobou problém, že se mi svěšují a pak mě dřou samotné lemy. Takže je momentálně mám jen na speciální příležitosti.....

benyka
6729 příspěvků včera v 23:30

@libera Kdysi, když ještě nebyly „samodržky“, a podvazkové pásy mě přestaly z několika důvodů bavit (nosily se velmi krátké minisukně, takže buď vyčuhovaly lemy punčoch nebo se podvazky rýsovaly přes úzké sukně) jsem si kupovala co nejdelší silonové punčochy (tehdy 94 cm) a zajistila jsem je obyčejnou prádlovou gumou až v tříselné rýze. Fungovalo to podstatně lépe než veškeré pozdější typy samodržících punčoch, které byly o poznání kratší a takřka zásadně padaly.

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Váš příspěvek

Začíná výstava šíleného hedvábníka

Zika a Lída Ascherovi jsou československými legendami ve světě... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Ponerovi: Značka, která obléká celebrity

Autor: Martina

Sourozenci Jakub a Nikol založili značku PONER, která obléká i... Celý článek