Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (74) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Stránka:  « Předchozí 1 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Oveeec
2268 příspěvků 30.4.19 20:23

@libera Děkuji za odpověď, s odstupem se mi zdá úplně jasné, jak jste to myslela :) Zrovna dneska jsem vyrazila v podvazcích, měla jsem sice světlou sukni, ale s podšívkou a s takovým hodně výrazným vzorem, takže myslím, že vidět nebylo nic, leda by to někdo sledoval cíleně, což pochybuju. Jinak mi to nepřišlo extra pohodlné, spona jednoho podvazku mě dřela, ale protože se mi to jinak moc líbí (a mám hodně punčoch), budu to nosit dál :) A musím si k tomu samozřejmě pořídit ty sukně :)

lucasice
3 příspěvky 15.5.19 14:02

Já podvazky nosím opravdu jen v případě, kdy chci večer partnera překvapit. Mohla bych je nosit i popřípadě pod prádlo ale jsem spíše sportovnější typ :D

libera
71 příspěvků 17.9.19 18:03

Nějak to tady usnulo přes léto, není se co divit, protože jsme chodily naboso.
Já jsem vytáhla punčochy minulý týden, když byla ráno zima. Docela je to nezvyk po takové době dávat si zase víc pozor na sukni.
Objevila jsem lehčí skvělý podvazkový pás k dlouhým punčochám, mám v něm jistotu, že mi nevykouknou podvazky, protože jsou hodně vysoko. Je bez zapínání, jen se natáhne, přesto punčochy drží super a je taky pohodlný. Co mu říkáte?

madlusa
51 příspěvků 17.9.19 18:12

@libera to jsou pod tím tanga, nebo jak to funguje?

libera
71 příspěvků 17.9.19 20:07

@madlusa Tohle samozřejmě není moje fotka, ale obrázek ze shopu. Modelka má tanga, ty k pásu nepatří. Já tanga nenosím, nejraději mám nízké kalhotky. Určitě by se daly nosit i přes pás, akorát by to tak pěkně nevypadalo. K pasu se dají samozřejmě nosit ještě delší punčochy, než jsou na obrázku, takže je to lepší než samodržky.

Podvazky jsou fajn, jenom to opravdu chce, aby nic nebylo vidět, jinak to zkazí sebelepší oblečení. Asi takhle jako je na fotce z rodinného alba ze 7O. let.

Oveeec
2268 příspěvků 17.9.19 21:49

Taky se chystám zase vytáhnout punčochy. A učinila jsem objev - opravdu to není lepší, mít dlouhatánské punčochy až pod zadek, opravdu se pak prověšují a tak. Nevěřila jsem, dokud jsem nevyzkoušela :)

Temperance
2172 příspěvků 17.9.19 23:55

@libera Odkud ho máte?

JarkaJ
986 příspěvků 18.9.19 09:12

@libera Není to výrobce Rago? Jeden bez zapínání jsem v začátcích měla (v šuplíku mám) a ty podvazky mi přišly dost dlouhé. Asi bych měla zkontrolovat stav a funkčnost po dlouhé době.

višeňka
143 příspěvků 18.9.19 10:06

@Oveeec Zvykla jsem si na hodně dlouhé punčochy, asi jako na fotce od @libera, přijde mi to pohodlnější, a také se nemusím tolik hlídat. A aby se mi punčochy neprověšovaly a nesjížděly mi, zkrátila jsem u podvazkových pásů pásky se sponkami.

madlusa
51 příspěvků 18.9.19 11:26

@libera díky za odpověď, připadalo mi to jako jeden kus, což by bylo poněkud nepraktické.

Oveeec
2268 příspěvků 18.9.19 21:56

@višeňka Pravda vlastně, na to jsem nepomyslela (hodně jsem chvátala). Já taky radši delší, protože sukně zas tak spolehlivě dlouhé nemívám.

libera
71 příspěvků 24.10.19 19:31

@Oveeec Prověšování punčoch mezi podvazky nezáleží na délce punčoch, prověsí se punčochy i když jsou jen do půlky stehen, stejně jako když jsou až pod zadek. Spíš záleží na rozmístění podvazků a síle stehen. Na štíhlých stehnech se punčochy tak neprověšují, stejně, když zadní podvazek je hodně vzadu. Vhodné je zapínat punčochy úplně do kraje lemu, lem se neshrne a punčocha se nezařezává do stehna. To chce právě krátké úpony podvazků, aby tenká část punčochy pod lemem začínala výš. Když jsem kdysi začala nosit punčochy, nedocházelo mi, že vpředu v místě podvazku mám dostatečnou,,rezervu" k lemu sukně třeba 15 cm, ale boční podvazek je již níže a vzadu zesílený lem punčochy sukně sotva kryje. Pak stačí se trochu předklonit nebo jít do schodů a je problém. Proto u širších sukní nad kolena je vhodné nosit dlouhé punčochy. Při sezení jsou široké sukně pohodlné, protože se vám okraj sveze až na kolena a klame vás, že se nemusí tak hlídat, ale skutečnost je taková, že je pod ní právě na schodech nebo při sezení se zkříženýma nohama možno vidět lemy punčoch. Proto já jsem jedině pro dlouhé punčochy.
Ten pás jsem koupila na Amazonu, už na jaře, nevím jestli se ještě nabízí. Je opravdu z jednoho kusu, bez zapínání. To je ta výhoda, že se jenom natáhne jako kalhotky, ale opravdu dobře drží.

Oveeec
2268 příspěvků 24.10.19 21:23
@libera píše:
Na štíhlých stehnech se punčochy tak neprověšují

Tohle mě hodně zasáhlo :D

libera
71 příspěvků 25.10.19 00:10
@Oveeec píše:
Tohle mě hodně zasáhlo :D

Jak je to zasažení myšleno?

Jinak si též myslím, že všechny ty posunovače jsou k ničemu. Jenom je to zase navíc co se může rýsovat pod sukní a dělá to komplikace, že se to uvolní samo a punčocha leze. Nejlíp je zrušit, ustřihnout a zvolit délku, nebo spíš krátkost podvazků, jak to nejvíc vyhovuje.

Oveeec
2268 příspěvků 25.10.19 00:17

@libera No že to znamená, že štíhlá stehna nemám :) A jestli relativně štíhlá, tak ale naprosto nezpevněná, a to mě štve. Ale aspoň se s tím se dá něco dělat no.

Temperance
2172 příspěvků 25.10.19 14:35

@libera Jaká značka to je? Koukala jsem včera na Amazon, jsou jich tam mraky.

Stránka:  « Předchozí 1 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek