Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (89) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Oveeec
2902 příspěvků 30.4.19 20:23

@libera Děkuji za odpověď, s odstupem se mi zdá úplně jasné, jak jste to myslela :) Zrovna dneska jsem vyrazila v podvazcích, měla jsem sice světlou sukni, ale s podšívkou a s takovým hodně výrazným vzorem, takže myslím, že vidět nebylo nic, leda by to někdo sledoval cíleně, což pochybuju. Jinak mi to nepřišlo extra pohodlné, spona jednoho podvazku mě dřela, ale protože se mi to jinak moc líbí (a mám hodně punčoch), budu to nosit dál :) A musím si k tomu samozřejmě pořídit ty sukně :)

lucasice
3 příspěvky 15.5.19 14:02

Já podvazky nosím opravdu jen v případě, kdy chci večer partnera překvapit. Mohla bych je nosit i popřípadě pod prádlo ale jsem spíše sportovnější typ :D

libera
72 příspěvků 17.9.19 18:03

Nějak to tady usnulo přes léto, není se co divit, protože jsme chodily naboso.
Já jsem vytáhla punčochy minulý týden, když byla ráno zima. Docela je to nezvyk po takové době dávat si zase víc pozor na sukni.
Objevila jsem lehčí skvělý podvazkový pás k dlouhým punčochám, mám v něm jistotu, že mi nevykouknou podvazky, protože jsou hodně vysoko. Je bez zapínání, jen se natáhne, přesto punčochy drží super a je taky pohodlný. Co mu říkáte?

madlusa
81 příspěvků 17.9.19 18:12

@libera to jsou pod tím tanga, nebo jak to funguje?

libera
72 příspěvků 17.9.19 20:07

@madlusa Tohle samozřejmě není moje fotka, ale obrázek ze shopu. Modelka má tanga, ty k pásu nepatří. Já tanga nenosím, nejraději mám nízké kalhotky. Určitě by se daly nosit i přes pás, akorát by to tak pěkně nevypadalo. K pasu se dají samozřejmě nosit ještě delší punčochy, než jsou na obrázku, takže je to lepší než samodržky.

Podvazky jsou fajn, jenom to opravdu chce, aby nic nebylo vidět, jinak to zkazí sebelepší oblečení. Asi takhle jako je na fotce z rodinného alba ze 7O. let.

Oveeec
2902 příspěvků 17.9.19 21:49

Taky se chystám zase vytáhnout punčochy. A učinila jsem objev - opravdu to není lepší, mít dlouhatánské punčochy až pod zadek, opravdu se pak prověšují a tak. Nevěřila jsem, dokud jsem nevyzkoušela :)

Temperance
3147 příspěvků 17.9.19 23:55

@libera Odkud ho máte?

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.19 09:12

@libera Není to výrobce Rago? Jeden bez zapínání jsem v začátcích měla (v šuplíku mám) a ty podvazky mi přišly dost dlouhé. Asi bych měla zkontrolovat stav a funkčnost po dlouhé době.

višeňka
143 příspěvků 18.9.19 10:06

@Oveeec Zvykla jsem si na hodně dlouhé punčochy, asi jako na fotce od @libera, přijde mi to pohodlnější, a také se nemusím tolik hlídat. A aby se mi punčochy neprověšovaly a nesjížděly mi, zkrátila jsem u podvazkových pásů pásky se sponkami.

madlusa
81 příspěvků 18.9.19 11:26

@libera díky za odpověď, připadalo mi to jako jeden kus, což by bylo poněkud nepraktické.

Oveeec
2902 příspěvků 18.9.19 21:56

@višeňka Pravda vlastně, na to jsem nepomyslela (hodně jsem chvátala). Já taky radši delší, protože sukně zas tak spolehlivě dlouhé nemívám.

libera
72 příspěvků 24.10.19 19:31

@Oveeec Prověšování punčoch mezi podvazky nezáleží na délce punčoch, prověsí se punčochy i když jsou jen do půlky stehen, stejně jako když jsou až pod zadek. Spíš záleží na rozmístění podvazků a síle stehen. Na štíhlých stehnech se punčochy tak neprověšují, stejně, když zadní podvazek je hodně vzadu. Vhodné je zapínat punčochy úplně do kraje lemu, lem se neshrne a punčocha se nezařezává do stehna. To chce právě krátké úpony podvazků, aby tenká část punčochy pod lemem začínala výš. Když jsem kdysi začala nosit punčochy, nedocházelo mi, že vpředu v místě podvazku mám dostatečnou,,rezervu" k lemu sukně třeba 15 cm, ale boční podvazek je již níže a vzadu zesílený lem punčochy sukně sotva kryje. Pak stačí se trochu předklonit nebo jít do schodů a je problém. Proto u širších sukní nad kolena je vhodné nosit dlouhé punčochy. Při sezení jsou široké sukně pohodlné, protože se vám okraj sveze až na kolena a klame vás, že se nemusí tak hlídat, ale skutečnost je taková, že je pod ní právě na schodech nebo při sezení se zkříženýma nohama možno vidět lemy punčoch. Proto já jsem jedině pro dlouhé punčochy.
Ten pás jsem koupila na Amazonu, už na jaře, nevím jestli se ještě nabízí. Je opravdu z jednoho kusu, bez zapínání. To je ta výhoda, že se jenom natáhne jako kalhotky, ale opravdu dobře drží.

Oveeec
2902 příspěvků 24.10.19 21:23
@libera píše:
Na štíhlých stehnech se punčochy tak neprověšují

Tohle mě hodně zasáhlo :D

libera
72 příspěvků 25.10.19 00:10
@Oveeec píše:
Tohle mě hodně zasáhlo :D

Jak je to zasažení myšleno?

Jinak si též myslím, že všechny ty posunovače jsou k ničemu. Jenom je to zase navíc co se může rýsovat pod sukní a dělá to komplikace, že se to uvolní samo a punčocha leze. Nejlíp je zrušit, ustřihnout a zvolit délku, nebo spíš krátkost podvazků, jak to nejvíc vyhovuje.

Oveeec
2902 příspěvků 25.10.19 00:17

@libera No že to znamená, že štíhlá stehna nemám :) A jestli relativně štíhlá, tak ale naprosto nezpevněná, a to mě štve. Ale aspoň se s tím se dá něco dělat no.

Temperance
3147 příspěvků 25.10.19 14:35

@libera Jaká značka to je? Koukala jsem včera na Amazon, jsou jich tam mraky.

libera
72 příspěvků 11.4.20 13:24

Omlouvám se, že jsem dlouho se sem nedívala. Ale jak vidím nikdo další taky ne. tak jestli to budete po mě číst vrátím se k tomu bezešvému podvazkovému pásu na obrázku. Najdete ho u jako ROM od Vicky Nylons, nabízí ho i ETSY, cena 32 eur. Teď na jaře jsem si ho tak oblíbila, že jiný nenosím, objednávám jsem si ještě černý. Dělají jej ještě v červené.
Opravdu je moc pohodlný, punčochy drží skvěle, přesto že se jenom natáhne. Do práce nosím kalhotky přes něj, kvůli toaletě, takže celý den na pas a punčochy ani nesáhnu, jak to drží. Spony jsou malé, ale kovové, naprosto spolehlivé. jak jsou vysoko, vůbec nic není vidět ani pod úzkou sukní. Vytáhla jsem na mne i dost krátkou sukni a úplná pohoda. První pás pod mini, protože lem punčoch může být stejně vysoko jako zesílení punčocháčů.

Temperance
3147 příspěvků 11.4.20 16:39

@libera Díky :-)

Pavla.Eliskova
33 příspěvků 17.5.20 15:34

Podvazky jsou super, přítel z nich je docela ujetý :D

DanielaS
5255 příspěvků 17.5.20 19:40

Pořídila jsem si takový bezešvý, ALE: já mám zadek, takže od pasu k okraji punčoch je spojnice přes zadek a boky o dost delší než přes břicho. Takže tenhle typ pásu je pro mě nenositelný, při pohybu se strašně sesouvá.

Temperance
3147 příspěvků 17.5.20 23:23

@DanielaS Díky za varování :-)

Judy24
1292 příspěvků 2.3.21 15:17

Prosím o radu. Kupovala jste si prosím některá podvazkový pás u Riwy? Chtěla bych nějaký na opravdu denní nošení, takže pokujuju buď po tom hladkém krátkém nebo dlouhém . Píše, že krátký je vhodný pro drobné ženy - mám 160 cm, mám si rovnou objednat ten krátký? Jinak by se mi totiž vyšší líbil asi víc, ale ráda si nechám poradit a než budu psát jí, tak jsem si říkala, že tady by někdo mohl vědět. : )
Díky.

Moir
2543 příspěvků 2.3.21 16:55

@Judy24 mám od ní pásů několik a dlouhý jsem ani nezkoušela, koupila jsem jeden co jí nevyšel ke kostýmu, takový prostřední (ale z pružného tylu, tak se hodně natáhnul a končil mi těsně nad sponou stydkou) a byl mi nepohodlně dlouhý (mám 170 cm a dosti krátký trup)

Ghost B.C.
4058 příspěvků 5.3.21 09:04

@Judy24 Pokud už nemáte objednáno… Pásy mám oba druhy a doporučuji ten kratší, i když měřím 173 cm, mám vysoko posazený pas a širší boky. Ten dlouhý je opravdu dlouhý. Od začátku jsem na něm měla podvazky zkrácené na minimum a stejně se mi vyvlékaly punčochy. Pravda, že mám ten, který má ještě staré české velvety, které celkově zrovna moc nedržely. Ačkoliv myslím, že tu někdo psal, že Riwa podvazky na pásech obecně zkracovala, tak by to možná mohlo být o fous lepší, ale nemyslím, že o moc. Nebo byste se s ní mohla dohodnout, aby vám podvazky zkrátila ještě víc. Otázka je, jak by to pak vypadalo na těle.
Vemte spíš ten krátký. Za mne i líp vypadá, ten dlouhý je dost retro.
A ještě jeden poznatek. Ten dlouhý mám z té „klasické“ neprůhledné látky, co je na produktových fotkách. Krátký z nějakého pružného tylu (asi co má Liz a Ingrid na bocích) a ten tyl mi tedy připadá mnohem lepší, pevnější. Tenkrát to byly limitované edice, dnes si to určitě můžete s Riwou dohodnout na zakázku.
P. S. Pokud se změnily materiály na šití, tak tenhle poslední tip berte s rezervou.

Ghost B.C.
4058 příspěvků 8.3.21 09:35

Milé dámy, též bych byla ráda za radu. Konkrétně bych potřebovala tip na nějaké kratší méně pružné hladké punčochy za rozumnou cenu.
Neodolala jsem totiž a objednala si natahovací bokovku (open bottom girdle) Dixie od What Katie Did a jestli bude dosahovat tam, kam si představuji, budu potřebovat punčochy tak do poloviny stehen, odkud už by neměly utíkat výš (výška 173 cm, nohy štíhlé). Punčoch mám sice hromady, ale pružných, protože jsem byla zvyklá je mít vytažené až k rozkroku. V nepružných se orientuji jen v nylonkách a ty se mi upřímně na zkoušku kupovat nechce. Nenašel by se nějaký zázrak?

Stránka:  « Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek