Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
kalivrata
547 příspěvků 16.3.21 10:05

@Ghost B.C. Právěže nemám, jedna věc je, jak si to představuju, druhá, jak to uvedu do praxe :-D Dneska vypadám jako kompromis mezi čarodějnicí a kancelářskou krysou, nechtělo se mi vstávat.

S těmi vůněmi, neberte mě moc vážně, já nejsem odborník na historii parfémů. Ale stejně jako oblečení i vůně odrážejí trendy doby, kdy byly vytvořeny, tak se tím zkouším řídit. Na podzim a v zimě je to jednoduché, střídám Cabochard, který je z roku 1959, s Bottegou Venetou, která je sice nová, ale klidně by starší mohla být (i když dřív by to asi bylo vnímáno lehká sladká vodička pro mladé slečny a dneska je to těžší sušší chyprová vůně). Ještě ráda nosím Bvlgari Black a Liturgie des heures, ale ty jsou obě tak specifické, že žádného ducha doby nevyjadřují.
V létě je to horší, moje nejoblíbenější vůně, Ô de l'Orangerie, je právě přesně představitel deset let starého trendu. Jenže je prostě hezká, taková autentická procházka pomerančovým sadem. Tím se právě možná zbytečně omezuji, protože mám tu vůni velmi ráda a sahám po jiných, které tak ráda nemám, protože mám pocit, že se mi líp doplňují s oblečením. A je to jen toaletka, takže narozdíl od těch výše zmíněných si ani nemůžu namlouvat, že si ji schovávám (už se nevyrábí), protože se stejně zkazí. Dost taky tíhnu k růžovým vůním, tam s tím nemám takový problém, ty těžší (Rose of no man´s land a Café rose), by z té doby klidně být mohly, ty lehčí (Rose goldea a Paul Smith) jsou zas tak lehké, že to ani není něco, co by nějak zvlášť upoutalo pozornost. A v Roses de Chloé jsou aldehydy. A růže. Takže to taky nevadí :-D Ještě v létě nosím Cabotine, to je sice úplně dokonalý představitel osmdesátkové svěženky, ale jak jsou tam ty výrazné aldehydy, tak na to uplatňuju stejnou logiku jako na budovy, kde mi nepřijde do očí bijící, že renesanční budova stojí vedle barokní, protože jsou prostě obě staré. Vím o tom, ale nevšímám si toho, protože mi ze všeho nejvíc připomíná bábinčin prádelník.
Takže je na tom bitá akorát chudák ta moje milovaná Ô.
Jo a ještě si chci časem pořídit L'Air du Temps (vyrábí se od roku 1948 a voní jak drahé mýdlo) a White linen (ta je ze sedmdesátých let, ale logika je stejná jako u Cabotinky, voní to jak babiččina skříň). Jenže při tom množství parfémů, co mám, je to jen vyhazování peněz.

Dita je boží. Tomu bych se chtěla aspoň trochu podobat. Ty rukavičky jsou přesně ten detail, který tomu říká, že to není z babiččiny skříně, že je to naschvál.

No, volnočasové oblečení… Když jsem před třemi lety pracovala z domova, neměla jsme moc co na sebe, naopak většina skříně se ani neprovětrala. Když jsem celý den doma, většinou mívám pyžamo nebo noční košili, mám přes to župany, jeden takový evidentně elegantní pánský, sekáč v Boskovicích, vypraný na devadesát, protože jsem se nemohla zbavit dojmu, že v něm někdo umřel, i když vypadal jako nový, jeden krémový saténový, ten mi připomíná Ludmilu z Četnických humoresek. A hodně bych chtěla právě ten lounging dress od What Katie Did, ale to je stejná zbytečnost jako ty dva parfémy. A na ven nosím i ve volném čase klidně šaty nebo právě ty kalhoty se svetříkem nebo rovné džíny a košili nebo pruhovaná trička. A i dost věcí současných, co mi je a líbí se mi, to jsem nevyhodila, i když mě teda hodně věci opustilo s tím, jak jsem přibírala.

Ghost B.C.
4053 příspěvků 16.3.21 13:41

@kalivrata WOW, došly mi slova, já normálně smekám, jak jste precizní :) To je úžasný, že se nad tím takhle zamýšlíte. Mne by vůbec nenapadlo ladit s oblečením parfém. (Už jenom proto, že je anabáze samo o sobě to, aby mi ten parfém vůbec voněl a aby ještě zároveň voněl i na mně.)

To volnočasové oblečení jsem spíš měla zúžit jen na domácí. Ven s přáteli se člověk může kolikrát odvázat víc, než do práce. Popravdě jsem totiž domácí oblečení nikdy moc neřešila, prostě jsem se převlékla do něčeho pohodlného. A pak mi najednou začalo připadat divné, že se s příchodem domů převleču třeba do starých riflí - jak kdybych zahazovala něco, co je mi nepříjemné.

A abych zase přispěla přímo k tématu. Nedávno jsem byla zvědavá, jak pokročila nabídka českých obchodů se spodním prádlem a zadala jsem do vyhledávače „retro podvazkový pás“. A velmi mě překvapilo, že jsem skutečně dostala výsledek - mezi prádlem erotickým. Takže jsem si zkusila objednat.
To první je produktová fotka, ten druhý přišel. Je tam rozdíl ve velvetách s tím, že jsem doufala v ty, které nakonec i přišly. Jsou shodné s těmi od Riwy, jen jsou o něco menší. Je to made in China z českého e-shopu a nedělám si iluze, že to není přeprodej z Wishe nebo E-baye. Objednávala jsem „nejmenší“ velikost M/L, na cedulce je L, ten pás je volnější, ale…
Je hezký. Je dobře ušitý, není křivý, nelezou z něj nitě, všechny komponenty jsou kovové. Má užší pruženky na podvazky a jak je průhledný, tak vypadá současněji. A sluší mi. Sedí mi sice pod pasem, ale tím, že je volnější, se mi nikde nezařezává. A to je to ono. Co jsem přibrala, bojovala jsem s tím, že mi pásy přesně v pase jednak dělají s prominutím dlouhou p*del a druhak mi ten zadek ještě děsně rozšiřují. A jako bonus se mi zařezávaly punčochy.
Nevím, co krom toho, že mi ten pás sedí níž, je jinak, ale oproti těm v pase si v něm konečně nepřipadám jako přetékající zmrzlina a ani ty punčochy nemám zaříznuté. Fakt nevím, ale prostě JE DOBREJ. Dokonce tak, že uvažuji i o dalších barvách.

Moir
2532 příspěvků 16.3.21 17:07

@Ghost B.C. myslím, že stejný mám v koíku na aliexpresu, asi za 6 euro
jen ty velvety mne odrazují, z těch silikonových se mi dělají bolestivé fleky na nohách a nevím, kde ty, co dává Riwaa sehnat

Ghost B.C.
4053 příspěvků 16.3.21 21:20

@Moir Riwaa teď také dává silikonové, ne? Nebo myslíte ty, co dávala dřív? https://www.vtc.cz/…kovova-18-mm

Moir
2532 příspěvků 17.3.21 08:35

@Ghost B.C. nene, jednu dobu dávala na všechny nějaké lepší s látkovým kusem, které pak dávala jen na pásy pro kompresní punčochy, na zakázku mi ušila „obyčejný“ s těmi lepšími látkovými

Ghost B.C.
4053 příspěvků 17.3.21 09:05

@Moir Aha, už vím, které myslíte. V tom případě také nevím :( A co na ty silikonové zespodu nějakou látku přilepit? Nebo způsobuje problémy i jenom přítomnost, aniž by se silikon dotýkal kůže?

pavka_l
1301 příspěvků 17.3.21 16:17

@Judy24 @kalivrata Tedy děvčata, přiznávám, že jsem kvůli vám pátrala po zázraku bullet bra - a zjistila jsem, že je to ten střih, kterému se u nás v rodině říká dle Párala „ostrá za 40“ :-D v menších velikostech to je možná pod svetřík dobré jako retro doladění, ale já se 75 D až E bych vypadala nemožně :-D tak zase nic..

Moir
2532 příspěvků 17.3.21 17:27

@Ghost B.C. vadí mi dotek na kůži, stejný problém mi začaly dělat samodržící punčochy, rudé fleky na nohách

kalivrata
547 příspěvků 18.3.21 09:29

@pavka_l Koukněte na to video s Rachel Marksy, ta má taky spíš větší dekolt :-) A já mám 70 F a doufám, že to bude dobré :-)

pavka_l
1301 příspěvků 18.3.21 12:11

@kalivrata Mně právě připadá, že Rachel Marksy má tak B, možná C. Mám strach, že s větší velikostí to bude jak jaderné hlavice :-D

Ghost B.C.
4053 příspěvků 18.3.21 14:01

@pavka_l Koukněte ještě na The Nylon Swish, najdete ji i obyčejně na googlu. Ta má větší velikost (než Rachel určitě).

pavka_l
1301 příspěvků 18.3.21 18:44

@Ghost B.C. Děkuji. V těch větších velikostech už to není tak roztomilé…

Ghost B.C.
4053 příspěvků 30.4.21 08:16
@Ghost B.C. píše:
Není to tak dávno, co jsem se sukňovo-svetříkového stylu a šatů chtěla zbavit úplně, připadala jsem si tak nějak pořád stejně, lehce usedle…
Teď jak @Judy24 oživila vlákno, tak to na mě zase přišlo. Najednou jsem si říkala, proč se snažím o něco jiného, když mi ty kolové sukně stejně sluší nejvíc.

Já se s dovolení vyliju zde, když o tom byla řeč tady a je tu vidět souvislost. Navíc je to do stížností strašná blbost.

Čas je milosrdný, asi jsem trošku víc pozapomněla, proč že jsem se toho sukně-svetřík stylu chtěla zbavit. Ona ta věta, že mi kolové sukně sluší (mojí postavě), je sice pravda, ale já jim prostě nedovedu dát patřičný šmrnc, abych nevypadala jako usedlá tetka z vedlejší kanceláře nebo jako přerostlá žákyně 1. třídy. Na to první jsem ještě moc mladá, na to druhé už zase moc stará, nicméně v obou případech je výsledkem nepatřičná nuda-nuda, šeď-šeď. Další věc je, že jsem si začala připadat pořád stejně (pořád stejně nudně), i když samo oblečení bylo pokaždé jiné.
Takže nejen, že obyčejně tomu chybí „šťáva“, ale ani k vyloženě na první pohled jasnému retro looku to dotáhnout nedovedu - nejenom proto, že poslední dobou se z lenosti nelíčím a že z vlasů do pasu se retro účesy dělají dost blbě. Nemám ani doplňky, které by okamžitě jasně říkaly, že se jedná o záměr.
Ale bůhví proč se pořád snažím o to, abych vypadala jako rozvernější Dita von, i když mi to evidentně vůbec nejde. Ha ha, moje smělé plány s pin-up celkem ztroskotávají a nejen (i když hlavně) proto, že na zhruba 90 % „veselých“ (aka na drtivé většině dospělých žen infantilních) potisků, volánků, etc. - snad krom puntíků a příčetných květinových vzorů - nejsem typ a vypadám v tom jako zastydlý diblík.
Kdo teď postřehl dva druhy šatů ve vlákně Co jste si dnes koupily - barevné pseudoretro vs džínové košilové - tak tam je moje oblékací schizofrenie vidět naprosto dokonale. Totiž co bych chtěla, aby mi slušelo versus co mi doopravdy sluší. Asi bych tedy dokázala, aby mi slušelo i to, co bych chtěla, ale při představě, kolik úsilí a času by to sežralo, mi to přijde jako vyložené plýtvání energie. Protože pak přijde fanfára a já se v tom nakonec stejně necítím dobře a kdejaké šaty na lítačku mi udělají daleko lepší službu s časovou investicí pouze „vstala a šla“.
A když si vezmu kolik už jsem do té snahy bez kýženého efektu nastrkala času a peněz, tak se mi nedělá úplně volno. Třešničkou na dortu už je jen to, že většinou pak vše čeká na svou příležitost nebo až to budu mít s čím nosit.
Takže tady vlastně teď zpytuji svědomí, že bych své snahy měla napnout jiným směrem. Stylizované oblékání mi totiž moc nejde. Je ale zajímavé, že na ostatních chyby vidím a i dovedu dát návrh, jak je zlepšit - do určité míry samozřejmě. Ale na mně mi to prostě nejde.
Kdo to dočetl až do konce, má ode mne neskonalý obdiv :)

kalivrata
547 příspěvků 30.4.21 10:57

@Ghost B.C. Jsem si jistá, že to vidíte moc černě. Že Vám to sluší i bez toho líčení a retro účesů. Tím nechci říct, abyste se nutně snažila napasovat do šatů, ve kterých se necítíte dobře. Víte, co se mi kdysi stalo? Na dovolené jsem proti sobě viděla jít opravdu hezkou mladou ženu, byla vysoká, štíhlá a plavovlasá, kráčela pružně a vzpřímeně, tak jak jsem si to já vždycky přála umět, měla letní pouzdrové šaty, přes ramena široký šál, na hlavě kloubouk…a tady jsem se zarazila, to oblečení mi bylo nějak povědomé. Byla jsem to já, nepoznala jsem se ve výkladní skříni. Myslím si, že to tak možná máte i vy. Když se díváte na sebe do zrcadla, moc se soustředíte na svoje nedostatky a kdybyste se viděla jako někdo jiný, neřešila byste je :-)

Oveeec
2892 příspěvků 30.4.21 10:57

@Ghost B.C. Já se přidám, i když by to patřilo spíš do stížností a bude to takové organické, jak se ve mně melou pocity :D Poslední dobou se nedovedu hezky obléct (ono tedy poslední dobou není kam, ale když už se náhodou něco namane), aby to bylo nějak zajímavé. Přitom mám spoustu hezkých věcí a krásných doplňků. Jenže se mi mezi sebou špatně kombinují a mám pořád nějaké výhrady typu v tomhle mám břicho, tahle sukně je moc krátká, nebo mi to přijde moc na sílu. Když už někam jdu, nevyhradím si dost času na vyzkoušení a sestavení modelu, prostě si myslím, že otevřu skříń, nahážu to na sebe a bude to super, a pak stojím před skříní a NEVÍM, takže nakonec vždycky popadnu černé kalhoty, k tomu nějaký svetřík a černou bundu a černé ploché šněrovací boty a nějaký ten šátek, a i když to dohromady nevypadá špatně a jsou to všechno současné střihy, nějak se v tom necítím. A takhle jsem prochodila celou zimu. Sice už jsem si ujasnila, jaký je (a vždycky vlastně byl) můj styl, ale prostě mi to nejde. Možná proto, že nechodím do práce. A pak občas vylezu mezi lidi a zjistím, že tam pořád jsou hezky oblečené a nalíčené ženské a propadla bych se pod zem. Líčím se jenom občas, a ty vlasy?! Tuhle jsme se někde fotili a když jsem se na té fotce viděla asi o 20 let starší, úplně jsem se vyděsila a hned jsem si naběhla koupit nové linky :D Jo a myslím si, že obecně by můj problém vyřešilo, kdybych nosila podpatky, protože ty to všechno ozvláštní, postavu vylepší a tak, jenže se mi v nich buď nechce trápit, nebo nechci být moc vysoká. Chystám se jednou vyházet všechno oblečení ze skříně, poskládat to do různých kombinací a ty si nafotit a pak si jednoduše vybrat, ale samozřejmě mám vždycky na práci něco důležitějšího.

Ghost B.C.
4053 příspěvků 4.5.21 08:54

@kalivrata Díky :) Ono to samozřejmě není až tak dramatické, jak jsem to podala. Ale nějak jsem si poslední dobou uvědomila, že do toho oblečení vkládám až moc velkou část „životní energie“ (a taky dost prostředků) a nakonec jsem z výsledku akorát zklamaná. Když pak vidím, že obyčejná věc mi udělá mnohem lepší službu, tak si klepu na hlavu, proč že to pořád nechci pochopit a proč se furt dokola točím na něčem, co nefunguje. Zjednodušeně: Kdybych si místo hodinového vybírání retro šatů, které nakonec vrátím, šla raději zacvičit, číst nebo se třeba vzdělávat ohledně podmořského světa, udělám lépe.
A fakt bych to měla převést do praxe. Začalo mi prostě vadit, kolik mi to sežere času - a to jen díky vlastní umanutosti, takže to prostě muselo ven.
P. S. Omlouvám se, že to píšu sem, ale V CJMDNS vám to strašně moc sluší :)

@Oveeec Podepisuji. Chtěla bych mít šatník, kam sáhnu a ať vylovím cokoliv, bude se to k sobě hodit. A ještě navrch budu instantně vypadat jako hvězda, bez hodinového bezradného ladění u zrcadla. Trochu sci-fi, ale věřím, že rozumíte, jak to myslím.

Oveeec
2892 příspěvků 4.5.21 09:37

@Ghost B.C. Rozumím. A když tak na to koukám, jak jste to výstižně shrnula, začínám pochybovat, jestli je to vůbec možné :D

Ghost B.C.
4053 příspěvků 4.5.21 10:51

@Oveeec Já si myslím, že to možné je. Základní jednoduché „nadčasové“ kusy oblečení a k tomu třeba jen zajímavé boty, kabelka, pásek, hodinky,… Tam k sobě ladí tak 90 % věcí a většinou sluší fakt skoro každému (každé ženě). A můžete tam zakomponovat vše od kalhot po šaty. Jen se člověk musí smířit s tím, že prostě nebude třeskutě originální. Bude mít ale jednoduché, čisté (aka pro oko příjemné) a slušivé oblečení. A dva-tři vymyšlené výstřelky bokem, ať má dušička pokoj :)

Oveeec
2892 příspěvků 4.5.21 11:57

@Ghost B.C. Přesně tak, s tím souhlasím. Já si akorát myslím, že budu vypadat zároveň třeskutě originálně a zároveň ležérně, jakože je to jen tak mimochodem, a že to vlastně bude jen tak mimochodem. Ale už úplně chápu, že „budování šatníku“ fakt není prázdný pojem, ale regulérní projekt :) A jenom bych se přimlouvala za to, abyste to nevzdávala, protože obyčejných věcí je všude plno.

kalivrata
547 příspěvků 4.5.21 12:33

@Ghost B.C. Dívala jste se někdy na KIBBE systém? Mně to právě hodně usnadňuje, jak si i v rámci stylu vybírat věci, co se k sobě hodí (ale to není účel tohohle systému), ale taky vybírat věci, které, i kdyby nakonec nevypadaly úplně přesně tak, jak na produktové fotce vypadaly, mají takový můj „vibe“ (já to slovo nenávidím, ale alternativa mě moc nenapadá, stejně to mám s outfitem: ústroj? úbor?), že jsem s nimi spokojená.

A moc děkuji za pochvalu :-) Dneska mám šedou tylovou sukni a triko s bardot výstřihem. A když jsem přijela na svém retro kole s košíkem do práce, jedna paní mi řekla, že jsem její inspirací, tak teď nevím, jestli v jízdě na kole nebo v jízdě na kole v sukni :-)

Příspěvek upraven 04.05.21 v 14:20

Accuracy
25 příspěvků 4.5.21 14:00

Budování šatníku je těžká práce - a kolikrát nevděčná. Nikdo to moc neocení; zas na druhou stranu, děláme to pro sebe. :)
Já mám výhodu, že mám velmi konfekční postavu. Jediné, s čím mám problém, jsou kalhoty. Ale jsem přesvědčena, že problémem nejsou mé tvary, to spíš střihy na mimozemšťany.
Budování šatníku by měla být zábava, koníček; v okamžiku, kdy je to povinnost nebo ještě hůř zdroj negativních pocitů, bych se na to celé mohla vykašlat. :)
Jinak s tou jednoduchostí a čistotou a sem tam výstřelkem naprosto souhlasím. Tím nechci říci, že by to tak měli mít všichni, ale že já to tak mám. V práci nosím malé černé v různých variacích, sukně s topy a letní šaty. Takže vlastně taky nuda nuda šeď. Za výstřelek u mě slouží sárí, falešný kožich a černá kožená bunda; pro někoho prakticky normální denní oděvy, zejména ta bunda, pro mě to je úlet.
Mně to celkem vyhovuje, ale někomu to může připadat nudné, usedlé, nezajímavé… Nevadí mi to. Hodně dostávám komplimentů od starší generace a pak od dětí. Moji vrstevníci to buďto neřeší, nebo se mi časem přiznají, že si mysleli, že za a) se snažím být zajímavá, za b) jsem zajímavá nebo za c) jsem cizinka, a bývají překvapeni, že nic z toho není pravda.

Ghost B.C.
4053 příspěvků dnes v 08:47

@kalivrata Na KIBBE jsem kukala akorát na takové ty stručné obrázky, různé typy postav a zhruba k mi přiřazený styl - elegantní, romantický,… Ale asi se bude jednat o hlubší rozbor, že?

Nejvíc nevím, jak si poradit se svou oblékací schizofrenií. Na jedné straně mě to táhne k dokonalému (místy až kýčovitému) retru, ale celý šatník z toho prostě nejsem schopna postavit. Oproti tomu na druhé straně mám svou další lásku, která reprezentuje strohou eleganci, Rosie Hungington-Whiteley a nějak nevím, jak to skloubit :D Viz fotky.
Pod/vědomě tuším, že by mi mnohem víc slušel styl Rosie a retro bych měla mít jako ten občasný výstřelek, který uspokojí dušičku - módnímu diktátu tolik nepodléhá, takže je to i výstřelek dlouhodobě výhodný. Držet oba styly mi přijde jako nesmysl, protože pak ani jeden nebude pořádně.

Jo a omlouvám se, že to rozvádím tady, ale do Tápání v módě se mi s tím nechce a stejně je tohle vlákno dávno vcelku vyčerpané až mrtvé, takže to tu bude otravovat míň lidí.

P. S. Tu retro dívku si snadno dovedu představit v oblečení, které má Rosie. Kdežto obráceně, retro Rosie, už mi jde podstatně hůř. Jako modelce by jí to nakonec taky určitě slušelo, ale nemám pocit, že by to pro ni byl krok k lepšímu. A nevím proč. A přesně takhle to vnímám i na sobě. Nakonec sluší, ale jiné věci sluší víc.

kalivrata
547 příspěvků dnes v 09:41

@Ghost B.C. Ono jde spíš o to, že každé tělo a obličej má nějakou geometrii a když se geometrie těla s geometrií oblečení „bije“, tak to nevypadá dobře, i když je to vlastně teoreticky dobrý nápad a oblečení sedí a má správnou velikost. Typ classic potřebuje jednoduché, symetrické linie, protože sám má čisté, jednoduché linie, typ romantic je malinký a s křivkami, proto potřebuje oblečení drobné a zdobné, i kdyby třeba v rámci jiného než romantického stylu. Možná by Vám to pomohlo najít právě v rámci toho pinupkovského stylu to, co se hodí Vám.

A pište sem, díky Vám to vlákno mrtvé není a jsem si jistá, že v módě netápete, jen hledáte. A nemyslím si, že člověk nemůže nosit víc stylů, i kdyby tomu nechtěl obětovat čas a energii, není přece nutné být stylová ikona. Myslím, že směřování k dokonalosti v oblečení člověka jen stresuje a kazí mu radost. Myslím, že ten Váš cíl, někdy se inspirovat Rosie Hungington-Whiteley a někdy retro pro radost, je nejlepší.

Accuracy
25 příspěvků dnes v 13:20

Ghost, můžete mít obojí, pokud chcete. Nepřekonatelná potíž pro mě je, že bych pak musela mít i dva šatníky, ale znám spoustu žen, které by byly pro. :)
Kombinovat navzájem tyto dva styly se moc nedají. To je fakt. Ale lze mít i styl „něco mezi“, pokud vezmete jeden z nich jako základ a od toho druhého tam budete jen trošku přicmrndávat.
(Edit: Tím chci říci, že se nemusíte vzdávat svého vysněného retro stylu, i když máte pocit, že Vám příliš nesluší. Rozhodně se ho nemusíte vzdávat úplně, vždy se dají najít prvky, které se spolu dají skloubit.)
Vzít si za idol Ditu a Rosie je velmi nešťastné. Ne pro tu nesourodost stylů, ale proto, že obě jsou krásné, mají kolem sebe tým vizážistů a stylistů, mají opravdu veliké šatny a vzhled je prakticky to, co je živí. Kdybyste Vy měla mít několik hodin denně na to, abyste vymyslela zajímavý, neotřelý a ležérní outfit, tak to taky zvládnete; nelze to ovšem zvládnout s jednou skříní oblečení, když za dvacet minut máte odcházet z domu. Věřte mi, že ve svých podmínkách odvádíte mnohem lepší práci, než co by ve Vašich podmínkách zvládly obě výše zmíněné dámy.

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek