Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (90) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Stránka:  « Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
kalivrata
631 příspěvků 17.5.21 10:52

@Moir No, mně jednou přišlo něco jiného, než mělo (chladicí pouzdro na inzulín, objednala jsem decentní šedé, přišlo řvavě oranžové a hlavně v něm nebyly sáčky s chladicím gelem, takže to nakonec byl jen ošklivý penál na tlusté tužky), Nejprve jsem to řešila, ale Aliexpress i prodejce se dušovali, že tam ty sáčky byly (barvu jsem moc neřešila, napsala jsem to tam, ale už jsem na to pak nepoukazovala v dalších zprávách), tak jsem to nakonec vzdala, nebudu si kvůli třem stovkám ničit nervy.

Moir
2558 příspěvků 17.5.21 11:29
@kalivrata píše:
@Moir No, mně jednou přišlo něco jiného, než mělo (chladicí pouzdro na inzulín, objednala jsem decentní šedé, přišlo řvavě oranžové a hlavně v něm nebyly sáčky s chladicím gelem, takže to nakonec byl jen ošklivý penál na tlusté tužky), Nejprve jsem to řešila, ale Aliexpress i prodejce se dušovali, že tam ty sáčky byly (barvu jsem moc neřešila, napsala jsem to tam, ale už jsem na to pak nepoukazovala v dalších zprávách), tak jsem to nakonec vzdala, nebudu si kvůli třem stovkám ničit nervy.

zrovna poslední dobou jsem řešila několik nedodaných zásilek, jednu poslanou z Číny, místo z ČR, za což si nechali zaplatit, všechno uznáno

kalivrata
631 příspěvků 17.5.21 11:57

@Moir Tak mě tvrdili, že v tom pouzdru ty chladicí sáčky byly, když to zabalili. Takže de facto to, že mi buď hrabe, nebo lžu.

Z Aliexpressu neobjednávám, mám tam trochu problémy s tím, že balíček letí přes půlku světa a že nevím, jak to bylo s dodržováním lidských práv u lidí, kteří to vyráběli, ale tady jsem moc na výběr neměla. No nic, poučila jsem se, příště koupím gelový sáček v lékárně a alobal.

xSx
1090 příspěvků 17.5.21 12:58

@kalivrata ja jsem zatim z aliexpressu objednavala jenom drobnosti, ale na podnety reagovali a penize mi vzdycky (dvakrat) vratili.

kalivrata
631 příspěvků 23.5.21 22:52

Ve vlákně CJMDNS by mi to bohužel nejspíš neprošlo, tak to dám aspoň sem. Brněnská Reduta, Lachende Bestien, Zámek na Loiře.

Ghost B.C.
4069 příspěvků 24.5.21 07:32

@kalivrata Jéé, vy jste krásná! :)

kalivrata
631 příspěvků 24.5.21 08:09

@Ghost B.C. Děkuji, ale to je optický klam. Ty šaty jsou krásné :-D

Accuracy
51 příspěvků 27.5.21 13:43

Tak jsem si objednala Cervin nylonky. 689 Kč, barva gazelle (prý tělová, jak to bude moc tmavé, budu plakat), velikost 3 (55 kg, 38-39 noha, 172 cm).

Monicka99
3 příspěvky 27.5.21 16:10

Ahojky, mám dotaz, kde si objednala ty nylonky. Díky Monika

kalivrata
631 příspěvků 27.5.21 16:49

@Accuracy dejte pak vědět, jak vypadají (a za adresu se taky zlobit nebudu)

Accuracy
51 příspěvků 27.5.21 20:35

Tady:
https://petit-paris.me/…-capri-15-dn

Ten odkaz mám odsud, určitě ho sem někdo dával, myslím zrovna Ghost B. C.
Určitě dám vědět.

kalivrata
631 příspěvků 27.5.21 21:46

@Accuracy Tak já si počkám a rozhodnu se mezi gazelle a blush :-D

Accuracy
51 příspěvků 28.5.21 09:19

Jo, nad tím jsem taky přemýšlela, která z těch dvou barev bude lepší. Asi stokrát jsem ty stránky otevřela a zavřela s tím, že si to rozmyslím. Ale teď asi nastal ten čas. :)

kalivrata
631 příspěvků 28.5.21 09:52

@Accuracy navíc ještě váhám mezi velikostmi, podle výšky, váhy a délky chodidla mi vychází 4 na hranici s 5, ale zrovna výška a váha mi u mě nepřipadá jako dobrý ukazatel, mám kratší trup a dlouhé, hubené nohy.

Accuracy
51 příspěvků 28.5.21 10:11

Uvidím, co dojde. Mně to vyšlo naopak ve všech ohledech na číslo 3, jinak bych do toho bez dalších referencí asi ani nešla. I když je fakt, že si opravdu neúčtují nic za dopravu a platbu, takže přinejhorším holt pošlu balík zpátky.
Můžu ty punčochy pak popsat nebo vyfotit, jestli to bude trochu směrodatné. Jiné nestrečové nemám, takže nemůžu poskytnout žádné porovnání - se strečovými se porovnávat asi moc nedají.
Z té barvy mám větší obavu; jsem bledule bledá, akorát ta pudrová mi přijde zas moc dorůžova. Na dívčí styl si moc nepotrpím, tak jsem je zamítla. Spoléhám na to, že tělová bude spíše světlejší nebo nejhůř středně tmavá.
Jsem rozmazlenec, třináct barev a stejně si neumím vybrat. :)

Accuracy
51 příspěvků 31.5.21 20:53

Recenze na nylonky:
Ach.
Víc není co říct.
Jsou jemné a hebké. Nevypadají, že by se měly hned rozsypat v ruce, jsou na dotek takové pevnější; jen jsem je ale zkusila, tak nevím, jak obstojí v provozu.
Když je přeložím přes sebe do vrstev, jsou asi tak středně tmavé; jsou ale průhledné, i na mé bledé kůži vypadají přirozeně. Jsou tak průhledné, že prozradí každý kaz na kůži, každá modřina prosvítá. Na druhou stranu to zajistí, že pokud nemáte opravdu výjimečný odstín pleti, nemusíte se bát, že by Vám barva nesedla.
Co se týče velikosti, tak mi sedí takřka dokonale. Jsou dlouhé, dosáhnou určitě nad polovinu stehen. V chodidle mi jsou mírně větší, ale neplandají a jinak opravdu sedí. Nejsou úplně nepružné, i kdybych měla o pár cm silnější stehna, tak věřím, že se pohodlně vejdu. Oproti strečovkám nejsou tolik poddajné (logicky), což je cítit zvlášť při výraznějších pohybových kreacích, jinak jsou srovnatelně pohodlné.
Neříkám, že za tu cenu stojí. Oproti tomu, co běžně nosím, to je opravdu darda, téměř dvacetkrát víc. Ale to ať si posoudí každá zákaznice zvlášť. Já je budu mít vyhrazené na divadla a plesy, protože jsem se do nich zamilovala. :)
Svoje míry jsem uvedla výše. Kdyby měl někdo nějaký dotaz, ráda zodpovím.

kalivrata
631 příspěvků 31.5.21 21:01

@Accuracy děkuji! Takže ke kalivratě brzy poputují gazelle ve čtyřce :)

Stránka:  « Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek