Podvazky jako součást šatníku

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Nylon

Stránka:  « Předchozí 1 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Monicka99
4 příspěvky 28.6.21 21:49
Nylonky

Já jsem si koupil jak pásy od Cervinu, tak od Riwy a připadají mi stejné. Od Riwy lépe sedí(jak dámský tak pánský), protože jsou přesně na míru. Pravé nylonky jsou super i v létě, nedám na ně dopustit(jenom ta cena…). Nosím je skoro pořád:thumbsup: :wink:. Při své výšce 178 cm objednávám velikost 5. Silonky a nylonky nosím už cca 30 let a nikdy s tím neměl nikdo problém. V zimě jsou k nezaplacení. Budu rád za vaše komentáře. Tom

Vinca_minor
2958 příspěvků 28.6.21 22:51

@Monicka99 Tome/Monicko99, v zimě jsou k nezaplacení funkční spodky. Teda pokud nenosíte sukni, ale to by bylo jiné téma…

višeňka
148 příspěvků 23.8.21 11:04

@Accuracy Díky chladnějším dnům v minulém týdnu, jsem konečně vyzkoušela nylonky Cervin. Po vybalení jsem nad nimi dlouho áchala jak jsou krásné, transparentní a hlavně úžasně jemné, při oblékání jsem měla strach abych je nezatrhla, tak jsem si raději vzala rukavičky. Po oblečení už mi ale přišly pevné a téměř nezatrhnutelné. Měla jsem také obavy jestli tím, že téměř nepruží, mi nebudou sjíždět, nebo se různě přetáčet. To se nepotvrdilo, naopak na nohách vypadají velmi elegantně, a i po celodenním nošení byly stále na svém místě. Myslím, že je to tím tvarováním, že dokonale sedí na nohách. Nosila jsem je s pásem Liz. Pravda, je to za ně darda, a byť se mi zdají pevné, raději je budu nosit jen do společnosti, ale jinak sem z nich úplně unesená.

Accuracy
103 příspěvků 24.8.21 07:49

Děkuji za zprávu, jsem ráda, že se líbí. :)

Já jsem udělala pokrok, objednala jsem si velvety (odsud: https://www.galanterie-eshop.cz/…pruvlek-3-cm - nedělám samoúčelnou reklamu, ale jiné dostatečně široké velvety s látkovým jazýčkem jsem nenašla) a budu předělávat. Dám pak vědět, jestli se to povedlo, jestli velvety drží a jak to vypadá. Teda pokud to bude někoho zajímat.
Tak mi držte palce. :)

Ghost B.C.
4120 příspěvků 24.8.21 08:24

@Accuracy Nechci nějak to, ale já jsem si tyhle široké velvety taky jednou kamsi přepřišila, na bokovku tuším, alá Riwaa, krátké pruženky do V. A vypadalo to… blbě. Ale pokud to bude na klasický pás a pruženka delší, tak to možná tak marné nebude.

Accuracy
103 příspěvků 24.8.21 08:42

@Ghost B.C.
Mám to na Ingrid od Riwy, jiný pás ani nemám. A když to bude vypadat blbě, ale bude to funkční, pořád to bude pokrok. Já totiž ten pás prakticky nenosím, jak mi to dělá odřeniny a otoky. Pak se mi do toho chytají záněty a to je léčba na týdny a leckdy s ATB. Trpím na zlatého stafylokoka, není to nic moc sranda. Chápu, že to není „vina“ toho pásu, ale prostě ho kvůli tomu nemůžu nosit. Zajímavé je, že podprsenky bez ramínek se silikonovým páskem nosit můžu. A zrovna ty ani nějak moc nepotřebuju. :/
Pás jsem nosila převážně do práce a na společenské akce, tudíž vzhled je opravdu až druhořadý, protože ho nikomu neukazuji. Osobní pocit asi utrpí, ale lepší, než kdyby mi pás zbytečně ležel ve skříni.
Uvažovala jsem nad těmi tenčími velvetami, ale ta pružná guma měří 2,4 cm a jediné užší velvety měřily 1,8, takže to nesedí…

višeňka
148 příspěvků 25.8.21 09:13
@Accuracy píše:
Děkuji za zprávu, jsem ráda, že se líbí. :)
Jsou opravdu moc pěkné, a hlavně se mi dobře nosí. Na těch samých stránkách pokukuji ještě po letních nylonkách Capri 7DN, ty budou určitě také nádherné, a určitě ještě jemnější :-)
višeňka
148 příspěvků 25.8.21 09:48

@Accuracy Myslím, že ty široké velvety také nebude to pravé ořechové, protože při provozu by mohla pruženka díky větší vůli sjet k jedné straně a bylo by to možná horší než lepší, nehledě na estetiku. Jestli Vám pomůže, jak mi opravila kamarádka pás od Riwyy, když jsem si utrhla jazýček zadní velvety. Použila 2 cm širokou ramínkovinu a ty užší 1,8 velvety. Stávající pruženku odstřihla asi 2 cm od pásu i zkracovače, poté přišila ke kousku pruženky co nejblíže ke zkracovači ramínkovinu, volný konec protáhla velvetou, pak zkracovačem a přišila ho zase co nejblíže k pásu, potom vše začistila a odstřihla přebytečné kousky staré pruženky. To samé udělala i se zadní pruženkou na opačné straně, aby to bylo souměrné. Funguje to dobře, řekla bych, že se mi ty látkové velvety lépe zapínají, a jak by řekl klasik „ani se to moc nepozná“.:-)

Accuracy
103 příspěvků 29.8.21 18:22

Tak hlásím, že přešito. Dopadlo to jakž takž. :)

Původně jsem uvažovala, že bych vyměnila jen ty jazýčky. U Riwiných velvet by to šlo, ten jazýček se dá normálně vyvléct. U těch kupovaných to nejde, protože jsou jinak uchycené. Neměla jsem náhradní kupovanou velvetu, abych to otestovala, ale myslím si, že to nelze, resp. vyvléct asi jo, ale nedá se tam pak jazýček zpátky uchytit. Takže jsem musela ty velvety prostě přešít. A můžu říct, že Riwaa má opravdu kvalitní šití, páralo se to fakt blbě. :)
Opravdu ty nové velvety nejsou tak krásné a opravdu ta pruženka trochu sjížděla ke straně velvety. Tak jsem tu pruženku zadrhla nití na střed velvety a je to. Ten vzhled přece jen trochu utrpěl, ale sjíždění mě neobtěžuje.
Jsem spokojená. Ty velvety nedrhnou, měla jsem je na sobě 8 hodin v kuse a nic, ani náznakem nemám odřená stehna, tak věřím, že to bude dobré.
Příští pás si dám ušít zrovna s látkovými jazýčky. Nejsem zrovna kutil, toto je tak nějak vrchol mé výtvarné tvorby, ráda si to odpustím. :)

Jerome2021
2 příspěvky 4.9.21 10:49
CERVIN akce.

Pro milovníky nylonek.
Na https://www.cervin-store.com/ ke do 6.9.2021 sleva 30% na vše.

Stránka:  « Předchozí 1 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek