Pohodlné boty na podpatku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
viktorka_od splavu
7777 příspěvků 16.8.12 19:14

@Martina xyz souhlas s platformou, mám jedny „plasťáky“ z Humanicu asi na půl cm platformě, což ještě nevypadá nijak děsivě, s podpatkem cca 7 cm, jsou stabilní a relativně opravdu pohodlné. oproti tomu 10 cm se stejnou platformou od Schollu (to je paradox, zdravotní botky:-) už moc nezvládám, protože při téhle výšce se už nedá moc opřít o patu, člověk chodí po polštářcích pod prsty a to se moc dlouho vydržet nedá (i když možná špatně chodím a nemám výdrž, to je fakt, ale na trénink už nemám nervy, aspoň mi dlouho vydrží:-))
a během dne měnit boty, samozřejmě. v práci mám na přezouvání nejmíň troje, boty, ve kterých lze bez následků chodit 8+ hodin jsou pro mě jedině měkké s okolo 4-5cm podpatkem, nepočítám-li teda tenisky. ale ani v těch bych tak dlouho být nechtěla:-)

@PtH: pro začátek bych opravdu hledala boty s podpatkem nižším a se silnější podrážkou. Až si zvyknete, můžete výšku zvedat, ale do jakkoliv krásných bot se „slupičkou“ místo podrážky už bych nešla.

Rosalyn
925 příspěvků 16.8.12 19:33

Nemá někdo tip na lodičky pro široké chodidlo? Moje prsty v lodičkách trpí. I když si koupím větší číslo, tak mi pata klouže ven a prsty stejně odumírají.

chinin
2788 příspěvků 16.8.12 19:36

Všechny značky, které jsem v tomto vláknu doporučovala, vyrábí i boty na široké chodidlo.

@Rosalyn píše:
Nemá někdo tip na lodičky pro široké chodidlo? Moje prsty v lodičkách trpí. I když si koupím větší číslo, tak mi pata klouže ven a prsty stejně odumírají.
Rosalyn
925 příspěvků 16.8.12 19:43

@chinin Díky za tip.

Eirean
244 příspěvků 16.8.12 19:45

Přátelé koukám, že máte přehled - nevíte některá konkrétně, kde by se daly sehnat lodičky klasického tvaru s podpatkem 5-9 cm, celokožené, barva béžová/nude a povrchová úprava normální kůže (tj. ne lakovaná, semiš)? Propadám totiž už téměř třetí měsíc panice. Jsem ochotná do nich investovat poměrně dost. Potřebuji je vyzkoušet, mám úzkou nohu, takže nejlépe kamenný obchod v Praze, ale jestli víte o e-shopu zlobit se nebudu, krom botyk.cz, tam už mám pár kandidátů, ale pořád hledám šanci vyzkoušet v obchodě.

Sekhmet
1918 příspěvků 17.8.12 10:48

Přidávám se ke chvále lodiček Gabor, Peter Kaiser, Hoegl a zejména můj milovaný Paul Green (i když lodičky, které jsem si koupila v pátek mi udělaly takové puchýře, že skoro nemůžu chodit, doufám, že se roztáhnou a povolí a budou to nejpohodlnější boty na světě, jako zatím všechny od Paul Green)

Akimek
19 příspěvků 17.8.12 10:55

Za me rozhodne Tamaris, vsechny podpadky, co mam, jsou od nich. v zimnich kozackach neni na naledi problem, vydrzim v nich cely den. vetsinou jsou kozene a cenove taky velmi prijatelne.

petaTom
29 příspěvků 18.8.12 10:44

Já za mě doporučuji Clarks, měli by být kolem těch 2-3 tisíc a jsou velice pohodlné, mám ale zkušenosti pouze s menším podpatkem. Mají několik prodejen v Praze a i půlkové velikosti, takže není problém se podívat a vyzkoušet.
http://clarks.cz/…-smart-shoes

ahataknic
2 příspěvky 18.8.12 11:06

Značku Vagabond považuju za jednu z nejlepších ve střední třídě, jsou hezké, pohodlné a kvalitní, jen bohužel moc nedělají elegantní lodičky…

Veryberry
25 příspěvků 18.8.12 16:05

Také mohu doporučit Tamaris. Je lepší zvykat si od nejnižších podpatků, poté přidávat :) Mám problém s klenbou, takže používám gelové nebo kožené vložky pro podporu klenby, když vím, že mě čeká delší chození.

razitko
14 příspěvků 18.8.12 16:46

Naposled jsem koupila ve sleve v marks&spencer lodicky na asi 8cm podpatku (neni jehlovy), jsou kozene a stelka uvnitr mi pride takova vypodlozena a mekci. Nechala jsem si je za dvacku povolit a jsou moc pohodlne i na cely den. Ale nevim, zda maji takove vsechny boty. Jo a cenove ve sleve byly asi za 450, normalne tak kolem tisicovky.

Nyxx
512 příspěvků 18.8.12 20:09

Boty na podpatku nasím často a ráda. Obecně bych doporučila takové, jejichž podpatek je masivní a stabilní. Pohodlně pak unosíte i vyšší podpatky. A skvělá věc je pásek přes nárt u mary-janes. Něco takového:

http://www.bata.cz/…itemid/36982

Tyto boty jsem si v M&S koupila loni. Musela jsem je nechat podrazit, ale jinak drží a jsou velmi pohodlné. Podpatek mají nízký, člověk skoro nepozná, že chodí v botech s podpatkem, přesto udělají hodně parády.

http://www.marksandspencer.com/…p/B00825SMWS?…

markx
7 příspěvků 29.8.12 17:52

Souhlasím s petaTom - za mě Clarks - už 2 sezony nosím jejich Bombay Lights a jsou to opravdu POHODLNÉ BOTY NA PODPATKU! A opravdu je nosím už druhým rokem a jsou stále jako nové (a to je nosím i v zimě jako „přezůvky“ do kanceláře). Jen kvůli ceně doporučuji objednat z UK nebo na ebay (tam jsem koupila ja, za 35 GBP), tady v ČR v obchodě si pouze vyzkoušet velikost.

http://www.clarks.eu/p/20306743

Jetthro
1130 příspěvků 18.9.12 15:06

Nevim kam jinam bych tenhle dotaz napsala a nove tema zakladat nechci :) Chtela bych se zeptat kde vsude se daji sehnat ty gelove polstarky do podpatku? Maji to i v retezcich s obuvi typu Deichmann a takovy nebo musim do obuvnictvni? Pripadne da se to sehnat treba v lekarne? Praha na 8cm byl docela bolestivy zazitek :D

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 15:15

Nevím, kam s tím jinam. Nemáte někdo tip na boty na zimu? Strašn se mi líbí tenhle typ, ale chodím ráno 15 minut na vlak a nedovedu si představit, jak na tohmle chodit na neupravených, namrzlých a umydlených chodníčkách. Všude, kam se podívám, mají boty bud s podpatem až do nebes nebo placaté nebo jak pro babičky. Tahle bota se mi strašně líbí, jen nižší podpatek.

http://www.boty-obuv.cz/…-black-11103

Nemáte nějaký tip? Samozřejmě mám prolezlý Deichmann, Reno, CCC.. zhruba do dvou tisíc?

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 16:18

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:09

Jetthro
1130 příspěvků 18.9.12 16:20

@uu Diky, pujdu se po tom podivat :)

plp
18 příspěvků 20.9.12 21:53

Za mě určitě ecco, elegantní a pohodlné (mám zkušenosti jen se střední výškou podpatku), řemeslně kvalitní, škoda jen, že u nás je omezený sortiment

Prokes
11 příspěvků 5.1.16 16:22

Mě osobně boty na podpatku moc nevyhovují, zbytečně mě z nich bolí nohy :( Nechápu některé „dámy“, které mají 15cm podpatek na lodičkách..

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek