Pohoršuje Vás, jak chodí lidé oblečení na svatby?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
AnaKarenina
450 příspěvků 31.7.14 12:10

@arpa,

ovšem, že nečekám, že se mnou budou všichni souhlasit. Ale… pokud mě osobně připadá nějaká debata jak jste napsala " od začátku zbytečná", tak prostě nedebatuju. Mě debata bavila až do toho Vašeho předposledního příspěvku.
Jo a já osobně sandály nenosím a ani nevlastním, takže ani silonky do nich logicky nosit nemůžu :-).

arpa
1250 příspěvků 31.7.14 12:17

@AnaKarenina Však ty sandály nebyly o vás, to byl jen obecný příklad, proč na to reagujete?

Pokud se tedy mohu vyjádřit k otázce silonek do bot s otevřenou špičkou (tedy nikoli sandálů, ale například peep-toe lodiček), tak co vím, názory se různí, objevuje se poměrně vágní kritérium velikosti té „díry na prsty“. Takže nakonec stejně „poraď si sám“.

Mně osobně se silonky v peep-toe lodičkách nelíbí a nevzala bych si je, protože IMHO i ty bez zesílené špičky vypadají prostě… blbě. Sandály dtto. Ale toto je zrovna věc jako vyšitá z kategorie „NEPOBUŘUJE“ a zrovna tady bych neměla problém pochopit, že si někdo ty silonky vzal proto, aby si například neodřel nohy.

Denyna
4105 příspěvků 31.7.14 14:29

Děkuji za odpovědi, řadím si slova strup a strupárna na vrchol hitparády nechutných slov

Miracly
47 příspěvků 1.8.14 16:17

Mě to teda pohoršuje. Svatba je společenská událost, a když kolikrát vidím, jak jsou kolegové, svatebčané popekelnění, je mi z toho úzko. Když jsem hledala inspiraci na šaty pro účast na svatbě a dívala se na portál Beremese.cz, připadala jsem si tam kolikrát jako tady na MP… a mimochodem, úplně mi přejíždí mráz po zádech, když vidím, jaké si třeba samy nevěsty vybírají gelové nehty… to je kolikrát taková hrůza!

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.14 16:24
@arpa píše:
vlečňáky za lokomotivou.

haha, pěkná formulace, píšu si :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.14 13:15
@Mylady2 píše:
Na mé stavbě bylo 90% hostů oblečeno moc hezky.
Fotograf měl černé kalhoty a světlou košili.

A čo tí hostia stavali? Altánok na svatbu? :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek