Pokec

Fotoalbum tématu (98) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.14 17:51

@Giulietta Protože neznáte Olivové háje u Nitry a Popradu, tudíž nerespektujete olej jako tradiční místní surovinu.

@Kay_Adams Tak jste mi to potvrdila.

Karja
4837 příspěvků 12.12.14 20:14

@Giulietta Nevím jaký recept myslíte, ale občas jsem ´pročítala některé recepty pro Lidl a tu a tam teda zaperlili oba. Asi jak do toho museli nacpat a propagovat ty Lidl potraviny.
@LCH Ta reklama je bezvadná!

continuity
5853 příspěvků 15.12.14 21:22

@LCH mne tedy ta reklama nadzvedla ani ne jako slovenu, ale jako zenu. takhle se tedy nechovam, ale zaverecny slogan, u nas je kazda krava stastna mi prijde odbobne korektni jako vyrok: hadat se s auditorem je jako valet se se svini v bahne, oba budete spinavi, ale te svini to nevadi.

jako vtipne to je, ale zebych to davala u obeda s audotory k dobru, od toho mam fakt daleko. a odbobne ta reklama. asi to je zabavne, ale nektere veci se fakt do verejnych medii nehodi.

dost_bot
2071 příspěvků 16.12.14 14:41

Musím se přiznat, že dneska ani tak nepřemýšlím o módě a stylu, ale fascinovaně zírám na vývoj kurzu rublu. Nikdy jsem neviděla zhroucení měny v přímém přenosu, a doufám, že už nikdy neuvidím…je to skoro děsivé.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.14 18:44

Nevím, kam to dát, tak to dávám sem. Moc se mně líbí tenhle byt. Hlavně knihovna, ta je naprosto úžasná. Jen bych se bála, že ta strakatá dlažba se mně brzy okouká.

Oldyn
6401 příspěvků 18.12.14 20:04

@edge
Ta dlažba bude asi hodně stará, původní.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.14 22:29

@Oldyn „Hala dostala na zakázku zhotovenou dlažbu ze Španělska…“
http://www.novinky.cz/…y-zivot.html

Taky se mi ten byt líbí, ale do příslušenství se mi ta dlažba nezdá. Vzor je hodně veliký pro tak malé prostory a podle mě se zrovna 2× nehodí k obkladačkám.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 18.12.14 22:49

@Oldyn dlaždičky takových vzorů bývaly maloformátové, tyhle budou " moderně " velké, a vypadají jak pěst na oko, na tom záchodě přímo děsivě

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 04:57

@Kokoska1 Na první pohled se mně ta dlažba taky nezdála, ale čím déle na to koukám, tím víc se mně to líbí. Je to hodně výrazná dominanta toho bytu. Ale jak jsem už psala, bála bych se, že za nějakou dobu bych asi začala uvažovat o něčem decentnějším, třeba v šedé barvě, která je na vzoru dlažby.

Moc se mně líbí i to, že si majitelé vybrali složitější cestu a plno věcí z původního bytu renovovali.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 06:07

@edge, krasny byt.

Oldyn
6401 příspěvků 19.12.14 08:26

@Kokoska1
@viktorka_od splavu
Jo tááák. Dík.

DanielaS
5310 příspěvků 19.12.14 09:41

Na WC je hlavne nevycentrovana! Brrr

Demode
2054 příspěvků 19.12.14 14:14

Trocha poezie nikoho nezabije, obzvlášť poezie chopinovská a v tak fantastickém podání. Večer po celodenním předvánočním běsnění balzám na duši.
http://www.youtube.com/watch?…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.14 16:44

@Demode Dík, Chopina mám ráda. Letos jsme spolu pekli cukroví :)

Demode
2054 příspěvků 21.12.14 01:26

Je první zimní den a v Jizerkách začalo sněžit.

Jordaan
9607 příspěvků 21.12.14 02:03

@Demode

a kdyz to bude jako vzdycky, tak to roztaje az v kvetnu :-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.14 10:16

@DanielaS Taky jsem si toho všimla. Asi se jim nechtěla ve Španělsku objednávat další várka dlaždic.

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.14 17:30
@DanielaS píše:
Na WC je hlavne nevycentrovana! Brrr

Podle me je dlazba proste primo navazana na dlazbu v predsini a koupelne. Tezko ji muzete vycentrovat vsude, kdyz je to jeden souvisly kus ve trech mistnostech.

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 21.12.14 18:02

Jsem tu asi jediná, ale tyhle otevřené knihovny se spoustou polic, na které se neustále práší, jsou podle mě krásné jen na fotkách. Rozhodně bych se o to nechtěla starat (navíc trpím utkvělou obavou, že na mě z té výšky něco spadne).

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.14 18:19

Jsem dnes četl v kavárně přílohu MFD Test, kde nějaký odborník hodnotil „kondici“ uzených lososových filetů. Netušil jsem, že si filet hlídá nízkou tepovou frekvenci, běhá, posiluje a občas zajde na spinning. Se z té mluvy jednou pokakáme. Je to asi tak reálné jako genofond zámku. A když čtu o dostatečné saturaci, jež pociťuje při pití módní běžkyně blogerka Topinková, cítím se tak nějak komprimovaný jako velký textový soubor…Co fakt musí udělat majitelé bezobsažných kydů, aby si toho ostatní všimli :)

Edit:Jsem spatřil právě TV, běží tam reklama s malým pézetkem co řve Kuřííízéééék, teď již chápu nejednu z Vás.

Kay_Adams
1614 příspěvků 21.12.14 18:26

@LCH
Pézetko!
Konečne ten výraz niekto pozná!!

moora
948 příspěvků 21.12.14 18:30

To jsme 2, páč první, co mě napadlo, že prach bych z toho utírat nechtěla. linka se mi zato líbí moc. zrovna včera jsem při úklidu nadávala na dřevěný a, ó hrůzo, prosklený dvířka. jestli si budu ještě někdy pořizovat linku, tak prosklený nikdy více

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.14 18:54

@edge moc hezký byt, je volný? :) akorát mi vadí styl focení..

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.14 19:00

@LCH pézetko? Mně na tu zkratku vychází jen něco brutálního, co se ‚nehodí‘ na mrňavý uřvaný děcko…nahodíte..?

lorens
2581 příspěvků 21.12.14 19:01

@shanimplavkynahrocha ne, ne je to krásné i naživo. :)

Stránka:  « Předchozí 1 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 178 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek