Pokec

Fotoalbum tématu (98) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.15 21:03

@Naimé Díky moc, to je přesně ono. Pěkný večer. :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 15:33

Někdy na jaře jsem se tu ptala na zkušenosti s tzv. exit games a vzápětí si i jednu vyzkoušela. Teď o víkendu jsme absolvovali další, u stejné společnosti Mindmaze, s názvem Alchymistova komnata. Bylo to fakt skvělé, tentokrát jsme celou hru vyřešili, hádanky a hlavolamy byly těžké tak akorát, je to výborná zábava. Všichni hraví lidé, vyrazte tam, je to super :)

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:08

@Pinot Noir To vypadá zábavně! Musíte si sami hlídat čas, nebo je tam nějaká časomíra, která vám dá vědět, že zbývá do konce už jen, co já vím, deset minut?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:12

@žluťásek Je, co čtvrt hodiny je zvukový signál, podle typu hry. V Enigmě siréna, v Alchymistovi houká sova nebo zní zvony :)

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:14

@Pinot Noir To je skvělý. Začínám tady uvažovat, že bych tak mohla oslavit svoje narozeniny s partou kamarádů :D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:20

@Pinot Noir
Jé, tam jsme zcela nedávno taky byli! Už jsme absolvovali obě místnosti v Puzzle room. Tam mi to přišlo těžší.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:21

@žluťásek
Rozhodně doporučuju!

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:22

@SweetPotato Pěkně děkuju, už se tu rozmýšlím, jestli radši Enigmu nebo Alchymistu a vy si sem přijdete ještě s Golemem a Strojem času??? :D

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:25

@LCH Jeden motiv je „ukradený“ od kapely Clash - Straight to hell.

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:26

@SweetPotato A když teda můžete srovnávat, co byste raději doporučila? (Čtyři lidi mezi 30 a 40 lety, zvyklí hrát hodně deskové hry, takže hraví ano, někteří víc na logiku a dedukci, jiní s bujnou fantazií). A hrou tohoto typu bez zkušeností.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:28

@žluťásek
Ehm, pardon.
Ve Stroji času je skupina na začátku rozdělena na dvě části a musí se k sobě napříč časem dostat, to ne každému vyhovuje. Ale zase se tam v pohodě uplatní všech pět hráčů. Jinde by možná méně lidí bylo ku prospěchu.
Alchymista mi přišel nejjednodušší, skoro jsme brblali, že máme tak rychle po zábavě. Ale určitou roli hraje samozřejmě i zkušenost.
Co do herního prostředí a výtvarného ztvárnění se mi asi nejvíc líbil Golem. Jen to tam bylo pro nás „šeroslepé“ skoro na hranici možností.

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:31

@SweetPotato Stroj času nebrat, díky za tip. Bysme se hádali, kdo s kým :D Nejvíc se mi zatím líbí tématem Enigma.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:37

@žluťásek
Na Enigmu se určitě taky někdy vypravíme.
Ještě tip: pokuď jste soutěživí, řekněte předem pořadateli, že nechcete nevyžádanou nápovědu. Budete s ním v kontaktu vysílačkou, můžete o pomoc požádat nebo vám ji bude nabízet. Nám dal jednu radu z ničeho nic bez zeptání a pak nás trochu štvalo, že jsme na to nestihli přijít sami. :-))

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:39

@žluťásek Enigma je skvělá, ale napoprvé mi to přišlo docela těžké (nestihli jsme to za hodinu, dali nám 10 minut navíc a ještě nápovědu). Měli jsme si dát prvně Alchymistovu komnatu, na seznámení s principem hry je asi jednodušší. Věřím, že kdybychom dali Alchymistu dřív, dohráli bychom i tu Enigmu. Člověk je z toho napoprvé trochu vyvalenej :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:40
@SweetPotato píše:
@žluťásek
Nám dal jednu radu z ničeho nic bez zeptání a pak nás trochu štvalo, že jsme na to nestihli přijít sami. :-))

Fakt? To bych ho asi roztrhla :)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:43

@Pinot Noir
No to víte, po bitvě je každý generálem. :-)) Ale vzhledem k tomu, že jsme měli dvacet minut rezervu, tak nás klidně mohl ještě chvíli nechat lámat si hlavy.

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:45

@Pinot Noir @SweetPotato Díky za tipy oběma! Takže možná nakonec ten Alchymista a Enigmu až napodruhé? :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:48

@žluťásek Rozhodně, ale tím určitě neskončíte :) Alespoň my ne, už vybíráme, kam příště :)

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:49

@Pinot Noir No hlavně mi nepište, že je takovejch heren v Praze víc :D Doufám, že nebudu jediná nadšená a ostatní se nebudou nudit. Ale tak jako co, budou to moje narozeniny, žejo :D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:52

@žluťásek
Já bych taky radila začít tím lehčím, ať máte co slavit. Ovšem lehčí je relativní, na poprvé to rozhodně nuda nebude, tedy pokud nejste partička z TEorie velkého třesku. :-)) A když pak půjdete jinam, aspoň si nebudete říkat „hmm, minule to bylo hezčí, promakanější, důmyslnější.“
Sákryš, hned bych zase šla.
Napište pak své dojmy!
Ještě k tomu dělení ve Stroji času - není to na celou hru. My rozdělili manželské páry, abychom se nehádali. A pak jsme se hádali ze století do století vysílačkou :-)))

žluťásek
2432 příspěvků 7.9.15 16:55

@SweetPotato Nachly jste mě natolik, že už rozesílám maily a sonduju volná odpoledne :D

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.15 16:58

@žluťásek Dejte pak vědět, jak se vám to líbilo.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.15 13:48

"@

Příspěvek upraven 01.01.16 v 12:51

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.15 17:39

Dočetl jsem se, že návrhářka s kolekcí oslnila. Zajímalo by mne, jak se to líbí tady na MP…

Oldyn
6401 příspěvků 8.9.15 19:06

@LCH
Zuzana Kubíčková, no nejsem cílová skupina, snad jen ty třetí a čtvrté. Prý se nechala inspirovat karetní hrou, se mi zdá, že tak kulový. :D

Stránka:  « Předchozí 1 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek