Pokec

Fotoalbum tématu (98) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.15 19:24

@Oldyn Něco geometrického v další řadě bylo.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 09:51

@žluťásek @Pinot Noir
Hlásím, že jsme šťastně unikli z další únikové místnosti!
(Lost rooms - Hotel Marais)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 12:29

@SweetPotato A? Dobrý? Doporučujete?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 12:37

@Pinot Noir
No, spíš ne. Jestli chcete, napíšu víc do SZ, abych tu někomu něco nechtíc neprozradila.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 15:22

@SweetPotato Napište mi, prosím, ale tak, abyste mi nic neprozradila :) Zajímá mě srovnání, byli jsme jen v Mindmaze, tak jestli je to lepší/horší, případně tip, kam kromě Mindmaze jít. Díky.

real.blond
6690 příspěvků 4.11.15 13:32

Damy nevim, jestli uz se to tady nekde resilo, kdyztak me prosim odkazte do prislusneho vlakna:-) ale prave mi blikl mail, ze je od zitra dostupna kolekce Balmain pro HM. Na obrazcich se mi libi veci moc a do Prahy se pro ne nedostanu.. mate s temahle kolekcema zkusenost? Je to ok nebo jen nablyskana bida?

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 13:33

@real.blond
Naleštěná bída.
Ale nic jsem nekoupila, jen viděla u kamarádek.

real.blond
6690 příspěvků 4.11.15 13:37

@Brunhilde Eee to jsem zrovna nechtela slyset, predchozi kolekce me vubec nezaujaly, ale tato podle webu ano. No skoda, aspon usetrim! Takze blbe zpracovani atd?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 13:41

@real.blond, ano, jsem stejneho nazoru. Produktove fotografie ok, realita je ovsem silne haemkova. Skoda casu i penez. Radeji primo balmain :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 13:55

@real.blond z HM jsem nic neměla, ale z Lindex ano, proběhl tam Gaultier, Matthew Williamson, Missoni a věci byly pěkné.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 13:59

@real.blond
Předpokládám, že pořád platí u nákupu z íšopu, že do 14 dnů lze vrátit bez udání důvodu? Pokud ano, tak bych do toho šla. Přinejhorším to vrátíte.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 14:00

@RenaLange
To je fakt, ty šaty Missoni byly moc pěkné.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 19:11

@real.blond mám dojem, že sem někde četla, že skrz eshop možno koupit pouze jednu věc…?

real.blond
6690 příspěvků 4.11.15 19:15

@Ounz jezis fakt? Tak asi udelat jedine vic jednotlivych objednavek..

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 19:17

@real.blond jako mám pocit, źe to psali na netu, blíž sem to nezkoumala, nemám v plánu nakupovat..koukněte tam..

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 19:23

@real.blond tak zpět, teď sem tam koukala znova a píšou jeden kus od každého modelu, tak se omlouvám za mistifikaci…

Karoleenah
2322 příspěvků 4.11.15 19:36

@real.blond Já mám dvě věci z loňska od Wanga/H&M a jsem s nimi moc spokojená, jenže to byla velmi minimalistická sportovní kolekce, kde převládal neoprén a černá barva, a tak tam toho nešlo mnoho pokazit. :) Navíc to byly všechno věci výrazně levnější, tak maximálně na úrovni háemkové prémiové řady, tenhle Balmain má ceny už úplně někde jinde. Na druhou stranu, jak píše Brunhilda, přinejhorším to vrátíte - jen je docela otravné, že musíte posílat věci zpět poštou, H&M zatím ještě pořád neumí řešit tyhle záležitosti přes kamenné prodejny.

real.blond
6690 příspěvků 4.11.15 19:49

@Karoleenah poslani zpet mi nevadi, to je pro me to nejmensi:-) tak uvidime jak to bude zitra vypadat v eshopu

@Ounz diky za info:-)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 20:00

@real.blond tak se pak kdyžtak pochlubte v cjsdk, jestli se Vám bude chtít..

real.blond
6690 příspěvků 4.11.15 20:20

@Ounz pokusim se:-) jestli se pro neco rozhodnu a bude se mi to libit a sedet i v realu

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 20:26

@real.blond tak dobře nakupte..

continuity
5853 příspěvků 5.11.15 11:01

Tak nevim jak to vypada v eshopu, ale v Myslbeku to rano před devatou vypadalo tak, ze bych tam nestala ani kdyby to davali zadaco.

zlate vyprodeje v Nextu, to se alespoň rozptyli po celem obchode, když se tento dav nahrne do jednoho ruzku, tak to musí byt mazec.

Karoleenah
2322 příspěvků 5.11.15 11:33

@continuity V e-shopu to vypadá tak, že momentálně vůbec nefunguje. :D

Zapadlá venkovanka
131 příspěvků 5.11.15 11:38

@continuity
do eshopu jsem se přihlásila ve tři čtvrtě na deset a hláška, že jsem ve frontě trvala až do čtvrt na jedenáct, pak jsem se konečně prokliklala dovnitř, ale na všechno, co jsem koukla, bylo vyprodané…

Karoleenah
2322 příspěvků 5.11.15 11:46

@Zapadlá venkovanka Jo jo, už jsem se tam konečně propracovala, prošla komplet kolekci a až na dvoje zelené kalhoty, černobílou sukni, černé kotníčkové boty a malá semišová psaníčka tam nic nezbylo. No a v pánech je pro jistotu pryč úplně všechno. :)

Stránka:  « Předchozí 1 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek