Pokec

Fotoalbum tématu (98) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pirek
7064 příspěvků 17.2.16 12:12

@žluťásek
Boží! Už se nemůžu dočkat, až se psem vyrazíme na procházku :)

žluťásek
2432 příspěvků 17.2.16 12:19

@Pinot Noir @Pirek Hrozně nutně jsem potřebovala vyventilovat tu dětskou radost ze sněhu, tady je to takové bezpečné :D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.16 13:35

@žluťásek
Mně teda padaly nepříjemné krupky přímo do obličeje, takže nadšení úplně nesdílím, ale už jsem si párkrát říkala, že mi tu chybí nějaké radovací vlákno. Stěžovací už tu je, přiznávací, strašidelné, pekelných spousta, ale pozitivního nic. Co myslíte?

Pirek
7064 příspěvků 17.2.16 13:42

@SweetPotato
Ano, a jestli ho založíte, hned se tam půjdu z toho zaradovat :D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.16 13:46

@Pirek
Tak jdu na to. (Snad to budu umět.)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.16 11:18

Koho zaujaly exit games, mám tip na jednu v Olomouci: http://www.escapeplan.cz/cs/

Z těch, co jsem zkusila, je zatím nejlepší. Krásně připravená, rébusy a hádanky jsou zapeklité, ale přitom fakt logické, místnost je krásně připravená, opravdu dobově, nikde žádné kabely, plasty ani žárovky, fakt pěkné. A začínáte spoutaní v okovech! :)

Judy24
1411 příspěvků 6.4.16 13:32

Já fakt nevím kam s tím, abych nebyla offtopic, tak to zkusím tady. Má smysl otevírat poslední článek (od bůhvíjaké Zuzany)? Předchozí dva jsem hrdě neodklikla a soudě podle počtu komentářů, nás je takových víc, ale co když se jim zrovna tenhle povedl…?
Díky.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.16 13:40

@Judy24 Článek mi připomněl stránky s módou z Bravíčka pro holky :).

skandmia
46 příspěvků 7.4.16 14:54

Tak jsem ráda, že jsem odolala své zvědavosti a neotevřela ho. Nebudu zvyšovat čtenost kravinám.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.16 16:19

@skandmia Ten článek o teniskách? Ten se mi nezdá tak strašný, není to tak kostrbaté jako obvykle a obrázky pěkné :) Ale diskuze je výživná - hemží se výrazy jako „hnusné nohy“, „plíseň nehtů“, „kostnaté nohy plné žil“ atd. Zrovna jsem to prolítla a pobavila jsem se (i proto, že ty probírané nohy jsou v lecčems podobné těm mým) :)

žluťásek
2432 příspěvků 10.5.16 10:14

Už jste viděli čápátka v Makově? Oni choděj po čtyřech! Ťapou na těch malých nožičkách hnízdem a opírají se o křídla. To je tak srandovní, jsou rozkošná.

http://makov.cz/?…

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 11:44

@žluťásek Mě se nejvíc líbí, když se frajersky drží křídly kolem ramen:

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 11:49

Kdyby náhodou někdo nevěděl, jak jsou Jeseníky krásné a úžasné, tak doporučuju mrknout na tento dokument:

http://www.ceskatelevize.cz/…oke-jeseniky

Ta hudba je poněkud přehnaně dramatická, ale tak život tam je taky dramatický :)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 18:17

@Pinot Noir Jeseníky miluju. Tím dokumentem jste mi připomněla jednu z mých nejlepších dovolených. Bude třeba ji zopakovat.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 18:44

Mám čápy v Makově na pozadí a otec rodiny ohlásil svůj příchod na hnízdo zcela nečekaně tak silným klapáním zobákem, že mi to do hrobového ticha málem strhlo repráky.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.16 08:54

Hlásím, že čápatům v Makově už oranžovějí nohy.

Leppäkerttu
642 příspěvků 22.6.16 08:31

@Lola To je tak krasny, skoda, ze se to uz moc casto nevidi. Aspon u nas ne, a to k nam kdysi priletali capi kazdy rok.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.16 21:07

@Leppäkerttu Je to super, že? Už se učí létat :)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.16 19:40

Akční scéna v Makově: některá čápata se odvažují opustit hnízdo a nejodvážnější průzkumník byl obratem zahnán husami zpět z vandru domů (na fotce vpravo).

VypranávPerwolu
216 příspěvků 10.7.16 16:57

Na FB zveřejnila Daniela Klívarová (TV)

Pro Kojenecké oddělení v Motole, kde se léčí děti takřka z celé republiky:
Kdo má starý kočárek zn. Liberta nebo něco podobného a chtěl by ho darovat, ozvěte se mi smajlík. Jejich arsenál kočárků dosluhuje a jak mi říkala jedna sestřička, shánějí je po bazarech.
Potřebují kočárky s velkou korbičkou, do kterých by se vešly vleže i větší děti. Sestřičky a rodiče je v nich vozí na vyšetření, případně ven na procházku. Rodiče tam vlastní kočárky mít nemohou.
Kdo by takový kočárek měl a nepotřeboval, pište do zpráv.
https://www.facebook.com/….klivarova.9?….

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.16 22:38

@VypranávPerwolu
Jeden kočár s velkou korbou bych ráda do světa poslala, ale ten odkaz mi nefunguje.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.16 23:56

@Setare A s touto odstartoval svou kariéru, bylo to v rádiu snad častěji než Holky z naší školky :):).Pamatuji si, že jako cca šestiletému mi nešlo do hlavy, jak se dá s někým chodit po nějaké straně, co je malá :):):)

https://www.youtube.com/watch?…

VypranávPerwolu
216 příspěvků 12.7.16 10:17
@VypranávPerwolu píše:
Na FB zveřejnila Daniela Klívarová (TV)Pro Kojenecké oddělení v Motole, kde se léčí děti takřka z celé republiky:
Kdo má starý kočárek zn. Liberta nebo něco podobného a chtěl by ho darovat, ozvěte se mi smajlík. Jejich arsenál kočárků dosluhuje a jak mi říkala jedna sestřička, shánějí je po bazarech.
Potřebují kočárky s velkou korbičkou, do kterých by se vešly vleže i větší děti. Sestřičky a rodiče je v nich vozí na vyšetření, případně ven na procházku. Rodiče tam vlastní kočárky mít nemohou.
Kdo by takový kočárek měl a nepotřeboval, pište do zpráv.
https://www.facebook.com/….klivarova.9?….

Aha, tak to mě mrzí, já jsem to jen zkopírovala a poslala dál.
Tak jedině se zeptat přímo v tom Motole na kojeneckém oddělení.

continuity
5853 příspěvků 12.7.16 12:03

@VypranávPerwolu ja vas asi sklamu, ale Motol zadne kojenecne oddeleni nemá. ma novorozenecke, ale tam nepředpokládám, ze potrebuji kocarky s velkou korbou, aby mohli tezke nedonosence vozit na prochazky.

Goga
63 příspěvků 12.7.16 18:59

@VypranávPerwolu @continuity Já byla s dvouměsíčním miminkem (i když tedy v jiné nemocnici) na běžném dětském oddělení a erární kočárky tam opravdu měli, kojenců tam bylo hojně. Takže třeba je chyba jen v názvu oddělení. Ale nevím, nic se mi k tomu nepodařilo vygooglit.

Stránka:  « Předchozí 1 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek