Pomozte najít článek!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emily.V
67 příspěvků 22.11.11 19:17

Na takový hloupý dotaz je asi škoda samostatné vlákno, ale nevím, jak jinak se zeptat. Před časem (nevím přesně jakým) se v pouličním článku na MP objevila fotka dívky v džínách, bundě a lodičkách na podpatku, možná jich tam bylo víc, myslím, že to bylo jedno z témat článku. Ale ať prohledávám archiv jak prohledávám, nemůžu článek najít (snad jsem si ho nevymyslela!). Třeba se tady najdou větší znalkyně Pekla, které vědí, kde článek je… Děkuji moc!

Reakce:
katango
1356 příspěvků 22.11.11 20:09

Jedna osoba v bundě Adidas, s batohem na zádech, džínách a podpatkách je vyfocena zezadu a přiložena k článku „Přispějte do kasičky“. Proč to hledáte?

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.11 20:47

Já nevím kde ten článek je, ani si nepamatuju, jak se jmenoval (a hledat ho nehodlám) - ale domnívám se, že by se mohlo jednat o tu slípku v úporně trendy a třeskutě IN (t.j. značně kolotočářském) oblečení, s oblíbenou luí vytón kabelkou. Div, že si nenechala všude viset cenovky :-)
Dokonce si vzpomínám, že se patrně jednalo o jednu ze souložnic našeho předního moderátora/uvaděče/baviče (nebo jak se to jmenuje).

Emily.V
67 příspěvků 22.11.11 22:44
Děkuji, to je přesně on - asi jsem neměla sílu při hledání srolovat až tak nízko přes všechny ty holé zadky. Celebritu se mi najít podařilo, ale není to úplně to, co jsem hledala.
A k čemu jsem ho chtěla? Kamarádka, která vede standardní džínový styl, si zničehonic pořídila lodičky na podpatku. To je samozřejmě super, pokud se ovšem nezasekne jen u toho. Nechci jí ale posílat rady do života jen tak a radši se zaštítím hlasem takové autority jako je Ada =)

Takže tak, ještě jednou díky za reakce!
Oliva
55 příspěvků 24.11.11 20:30
Emily.V ha detto : Na takový hloupý dotaz je asi škoda samostatné vlákno, ale nevím, jak jinak se zeptat. Před časem (nevím přesně jakým) se v pouličním článku na MP objevila fotka dívky v džínách, bundě a lodičkách na podpatku, možná jich tam bylo víc, myslím, že to bylo jedno z témat článku. Ale ať prohledávám archiv jak prohledávám, nemůžu článek najít (snad jsem si ho nevymyslela!). Třeba se tady najdou větší znalkyně Pekla, které vědí, kde článek je… Děkuji moc!
To by mohlo být toto: http://modnipeklo.cz/…y/celebrity/
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek