Pomozte najít článek!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Emily.V
67 příspěvků 22.11.11 19:17

Na takový hloupý dotaz je asi škoda samostatné vlákno, ale nevím, jak jinak se zeptat. Před časem (nevím přesně jakým) se v pouličním článku na MP objevila fotka dívky v džínách, bundě a lodičkách na podpatku, možná jich tam bylo víc, myslím, že to bylo jedno z témat článku. Ale ať prohledávám archiv jak prohledávám, nemůžu článek najít (snad jsem si ho nevymyslela!). Třeba se tady najdou větší znalkyně Pekla, které vědí, kde článek je… Děkuji moc!


Reklama


Reklama

Reakce:
 
katango
1356 příspěvků 22.11.11 20:09

Jedna osoba v bundě Adidas, s batohem na zádech, džínách a podpatkách je vyfocena zezadu a přiložena k článku „Přispějte do kasičky“. Proč to hledáte?

 
kiwi  22.11.11 20:47

Já nevím kde ten článek je, ani si nepamatuju, jak se jmenoval (a hledat ho nehodlám) - ale domnívám se, že by se mohlo jednat o tu slípku v úporně trendy a třeskutě IN (t.j. značně kolotočářském) oblečení, s oblíbenou luí vytón kabelkou. Div, že si nenechala všude viset cenovky :-)
Dokonce si vzpomínám, že se patrně jednalo o jednu ze souložnic našeho předního moderátora/uva­děče/baviče (nebo jak se to jmenuje).

 
sasha
171 příspěvků 22.11.11 21:13

http://modnipeklo.cz/…-do-kasicky/

 
Emily.V
67 příspěvků 22.11.11 22:44
Děkuji, to je přesně on - asi jsem neměla sílu při hledání srolovat až tak nízko přes všechny ty holé zadky. Celebritu se mi najít podařilo, ale není to úplně to, co jsem hledala.
A k čemu jsem ho chtěla? Kamarádka, která vede standardní džínový styl, si zničehonic pořídila lodičky na podpatku. To je samozřejmě super, pokud se ovšem nezasekne jen u toho. Nechci jí ale posílat rady do života jen tak a radši se zaštítím hlasem takové autority jako je Ada =)

Takže tak, ještě jednou díky za reakce!
 
Oliva
33 příspěvků 24.11.11 20:30
Emily.V ha detto : Na takový hloupý dotaz je asi škoda samostatné vlákno, ale nevím, jak jinak se zeptat. Před časem (nevím přesně jakým) se v pouličním článku na MP objevila fotka dívky v džínách, bundě a lodičkách na podpatku, možná jich tam bylo víc, myslím, že to bylo jedno z témat článku. Ale ať prohledávám archiv jak prohledávám, nemůžu článek najít (snad jsem si ho nevymyslela!). Třeba se tady najdou větší znalkyně Pekla, které vědí, kde článek je… Děkuji moc!
To by mohlo být toto: http://modnipeklo.cz/…y/celebrity/

Reklama

 Váš příspěvek

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama