Pomůžete mi vybrat elegantní, ale pohodlné boty?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kobylkalucni
257 příspěvků 6.4.14 15:08
Pomůžete mi vybrat elegantní, ale pohodlné boty?

Potřebuju pomoct s výběrem bot, protože jsem blbá a sama si holt nedokážu poradit. Sháním boty na každodenní nošení - nebo alespoň na nošení velice časté. Až doteď jsem chodívala vesměs v teniskách a „keckách“, nicméně nacházím se v přerodu z děcka v dámu a je načase si pořídit něco elegantnějšího. Denně každé ráno lítám 4 a půl kilometru do školky a zpět, někdy s polospícím dítětem za krkem, takže musí být superpohodlné, navíc v práci jsem většinu doby taky na nohou. Měly by mít spíš zavřenou špičku - léta baletu na špicích mi zdeformovaly prsty a nehty a nevypadá to zrovna hezky, tak je nechci moc ukazovat. V práci žádný dress-code nemáme, ale nosím většinou kalhoty + halenku a blejzr. V rámci zachování co nejdelší životnosti by měly být kožené a v rámci zachování domácí pohody by neměly stát víc jak dva tisíce. Jakou značku mi doporučíte, jaký typ?

Reakce:
continuity
5853 příspěvků 6.4.14 15:38

@kobylkalucni v teto cene se podivejte do Ary, delaji ruzne sirky bot a ruzne vysky podpatku. rieker je hrozne babkovsky, ale ta are jde.

Gräfin
2642 příspěvků 6.4.14 15:54

Tak jinak :)

Příspěvek upraven 06.04.14 v 16:27

MaeGandal
767 příspěvků 6.4.14 16:22

@Gräfin nevidíme

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.14 16:54

@kobylkalucni
Já osobně bych počkala na výprodeje v Eccu. Nejsem si jistá, zda není v Praze nějaký jejich outlet?

continuity
5853 příspěvků 6.4.14 18:08

@Brunhilde outlet ecca je ve sterboholich.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.14 20:32

Mně se docela líbí tyto. Sice nejsou elegantní, ale v třeba v kombinaci s chinos a nějakým svetříkem nebo blejzrem podle mě budou vypadat dobře.

Ptera
112 příspěvků 6.4.14 21:19

Ara je také moje oblíbená značka, zkuste ji…pohodlné boty a poměr výkon-cena je slušný. viz continuity

rohlíková
82 příspěvků 6.4.14 23:08

Také jsem teniskářka, zkoušela jsem Aru a Tamaris a obojí dobré, podpatek max. do 4 cm, víc zatím nezvládám.

Brioso
445 příspěvků 7.4.14 07:46

Jeste bych zkusila znacku Caprice: http://www.caprice.de/en/
Mam od nich od podzimu lodicky na bezne noseni s velmi nizkym podpatkem, vlastne jsou to skoro baleriny. A krome toho, ze se teda hodne roztahly (jsou samozrejme kozene), tak jsou velmi pohodlne. Mam je prave na celodenni noseni. V Brne jsem je kupovala na Janske.

MaláČarodějnice
709 příspěvků 7.4.14 13:38

Taky hlasuji pro Tamaris, akorát nechápu, proč mají ve svých prodejnách tak mizerný výběr a na netu na strákách WRobuv snad všechno co vyrábějí.

Violetina
176 příspěvků 7.4.14 17:28

@Gräfin Líbí se mi ty poslední, prozradíte, odkud jsou? Děkuji.

Gräfin
2642 příspěvků 7.4.14 18:34

@Violetina našla jsem je na zalandu, značka Unisa, u nás k dostání ve Stiefelkönig

Violetina
176 příspěvků 7.4.14 19:07

@Gräfin Díky. Zkusím popátrat, ale při mé smůle se u nás neseženou.

Gräfin
2642 příspěvků 7.4.14 20:05

@Violetina tak si udělejte výlet, do Vídně nebo do Drážďan to není taková dálka.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek