Ponožky do oxfordek/polobotek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzzy
4 příspěvky 20.09.18 20:24
Ponožky do oxfordek/polobotek

Zdravím! Normálně nosím ke kalhotům černé polobotky/oxfordy + v zimě vysoké černé ponožky, nevypadá to vůbec špatně. Teď jsem si ale koupila oxfordky světle béžové (jako na fotce, ale semišové). Napadá vás, jaké ponožky zvolit či zda je to vůbec možné? Nebo to bude vypadat hrozně :D

Reklama

Reklama

Reakce:

misionářka
291 příspěvků 21.09.18 06:34

Jediné, co mě napadá, jsou tenoučké, kvalitní „silonkové“ podkolenky v co nejsvětlejší tělové. Anebo „bez“. Případně pro odvážné naopak zvolit barevné a výrazné podkolenky, ale to už vyžaduje hodně promyšlený outfit, odpovídající (čti štíhlá a hezky tvarovaná ) lýtka a věk pod 40.

Kryptozoo
103 příspěvků 21.09.18 08:21

Já bych si vzala obyčejné vykrojené ponožky,určené do nízkých bot. Kupuju si pánské,které jsou delší přes nárt i na patě. Pokud vám jde o zateplení v zimě,tak jak říká @misionářka .

Shanshuita
96 příspěvků 21.09.18 16:00

V F&F běžně prodávají bavlněné ponožky s větším vykrojením přes nárt, nejdou vidět v žádných polobotkách, z balerín trochu čouhají (do těch bych si je nevzala). Bosky bych do uzavřených bot nešla v žádném případě. V zimě bych to řešila silonovýma podkolenkama/po­nožkama ve správném odstínu kůže a přes to bych dala ještě ty vykrojené ponožky (ale teda já osobně bych v mrazech nosila zimní boty, mám ráda svoje kotníky).

Yello
14 příspěvků 01.10.18 17:37

Nebála bych si k nim obléci barevné ponožky - nemyslím tím hned jít do barevných crazy vzorů, ale zkusit pro začátek jednobarevné, které podtrhnout celý outfit.

Yello
14 příspěvků 01.10.18 17:40

Ponožky jsou součást outfitu a už od loňského roku se nosí viditelně (hurá) zkuste jednobarevné ponožky nebo trochu zajímavější silonkové barevné ponožky - https://www.sububi.cz/…-20-den.html
to už je odvážnější, ale tyhle kombinace mě velmi baví

Temperance
960 příspěvků 02.10.18 15:25

@Zuzzy Kolegyně už Vám dobře poradily :-) Akorát, že to nejsou oxfordky, nýbrž derby (http://www.muzivcesku.cz/…rd-vs-derby/;-)

Reklama

Váš příspěvek

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Polyesterová čistka aneb Genocida mého oblečení

Autor: Kamila

Rozhodla jsem se zbavit polyesteru a vyházet ho ze svého... Celý článek

Reklama