Pořad Fasáda

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
teetee
499 příspěvků 27.8.14 09:21

Další čistě haterská diskuze…

Judy24
1393 příspěvků 27.8.14 09:50

Mně se tedy popravdě Lucie taky líbí. Neznala jsem jí před Fasádou a přijde mi, že ten pořad docela hezky proměnila, že už není jenom o testování kosmetiky. Třeba díly o umělých řasách, nebo o výběru make-upu mi přišly fakt profesionální. Souhlasím s kayav, že ten díl o oblečení holek ze Zpátky na vrchol nebyl nic moc, ale kosmetice podle mě rozumí, věnuje se tomu dost dlouho.

Dixie Sunday
418 příspěvků 27.8.14 10:42

@Morže ako vravím, som zvyknutá na iný štandard. Techniku má dobrú, ale mnohé jej, aj keď bláznivé alebo experimentálne looky sú pre mňa cirkusarina, fotoprezentácia na stránke zasa vyzerá dosť neprofesionálne, mnoho fotiek (najmä z premien) ťažké deväťdesiatky, dosť pekelné. Čo sa týka tých pár bežných rád vo fasáde, všetko sú to pre mňa známe veci, takže program nebudem pozerať ani naďalej.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.14 12:34

@Morže prosím, podívejte se na tohle video http://www.stream.cz/…oradu-fasada a řekněte mi, jestli je hezky nalíčená. Právě proto, že je vizážistka, bych čekala daleko profesionálnější výstup, zejména když ví, že se bude točit na video. Světle růžový stín kolem celých očí, jako wtf? K jejím chladným očím chladný stín je úplně špatně, to by měla jako vizážistka vědět. Navíc jí to dělá začervenalé bělmo. Po proměně ji evidentně líčil někdo jiný, použil teplejší stíny i rtěnku, ubral linky a hned je to o něčem jiném.
Kdo se líčí lépe vám neřeknu, blogerky nesleduju.

Mylady2
12413 příspěvků 27.8.14 12:48

@kayav fakt že jo… Osobně bych se tedy od takové visážistky namalovat nenechala :-O

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.14 12:53

@Mylady2 já taky ne. Neříkám, že má třeba špatnou techniku nebo tak, ale prostě evidentně moc nerozumí barvám, barevným typům a celkově použití barev a způsobu líčení k té dané příležitosti.

Zebra33
2038 příspěvků 27.8.14 13:03

@kayav - mne taky prijde takova jako amaterska. Ve smyslu, ze podobne bych se zvladla nalicit sama (technikou asi teda rozdilnou, ale vysledek by vypadal stejne). Kdyz ji srovnam treba s mymi oblibenymi zahranicnimi „youtuberkami“, tak u jejich liceni vzdycky ocham, acham a zavidim, kdezto tadyta Lucie me nechava vcelku chladnou. Abych teda jenom nehanila, tak ten porad Fasada presto docela pozvedla. S tou predchudkyni to byl uplne des, ted mi ten porad prijde spis takovy nemastny neslany.

Mylady2
12413 příspěvků 27.8.14 13:05

@kayav jo. Ja k tomu nemám až tak profi vidění, ale u takové věci jako je vizáž se rozhoduji velice povrchně :-) tedy podle toho co vidím

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.14 13:07

@Mylady2 tak samozřejmě. ono je to celé takové „povrchní“ - doslova :-) Podle mě je celkem jedno, jak to kdo líčí, hlavně když je výsledek hezký. A to tady prostě není.

Mylady2
12413 příspěvků 27.8.14 13:09

@kayav tak tak :-)

sobotage
276 příspěvků 27.8.14 13:14

Celá tato diskuse mě přivádí na otázku. Existují nějaké „kurzy líčení“ pro naprosté lamy jako jsem já? chtěla bych vědět, jaké barvy si dovolit, jak nanášet zdravíčko na tváře atd…Když se někomu svěřím, tak mám pocit, že ze mě vytvoří prvotřídní Marfušu…

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.14 13:16

Samozřejmě, já chodila do Surface makeup school, nabízejí i kurzy osobního líčení.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek