Poradíte kde koupit nábytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petravodna
3 příspěvky 12.05.17 10:54
poradíte kde koupit nábytek

Dobrý den, nevím, jestli se to sem uplně hodí, ale je to modní stránká a já bych chtěla poradit nějakou modní designovou stránku, kde koupit nábytek do ložnice a obýváku. Děkuji za rady

Reakce:
Jindrason
288 příspěvků 15.05.17 10:26

Teď jsme řešil postel. Málem mě z toho ranilo. Je to co preferujete. Bud hnedka - to jsou klasické velké obchoďáky s nábytkem. A nebo chcete „lepší“, ale na to si počkáte klidně měsíc a déle.

jitre
2 příspěvky 25.05.17 09:08

No my jsme strávili asi měsíc vybíráním postele, skříní a sedačky a nakonec jsme narazili na stránku designoutlet.cz kde jsem vybrali všechno najednou a jsme spokojeni

lenkaskar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.17 20:27

My nakoupili vybavení ložnice a obýváku zde - http://www.nabytek-bmark.cz/ a vše v pořádku - dobré ceny, rychlé dodání.

vlm
4630 příspěvků 01.06.17 18:31

@lenkaskar vypadá to jako pěkný kšunt, aby ne za ty prachy, jděte do háje s reklamou

Zorralo
1 příspěvek 19.02.18 13:06
Kde koupit nábytek

Dobrý den,

za mne mohu doporučit i-polis.cz. Fajn výběr a kvalitní nábytek

Jirik8
1 příspěvek 01.06.18 09:13

Já kupoval nábytek do ložnice na www.dona-shop.cz takže za sebe můžu říct, že je tam nábytek kvalitní. :)

Atlacoya
2702 příspěvků 01.06.18 14:48

To je super, když se sejdou reklamní spammeři z různých stránek.

Jinak, zkusila bych květinářství. Nebo řeznictví. Kam jinam pro nábytek.

Jindrason
288 příspěvků 21.06.18 09:11

zkuste kouknout na pinterest. je tam tuna inspirace. Věci Vám pak udělá, kde kdo, když víte, co chcete.

mariehej
4 příspěvky 26.07.18 20:58
ložnice

Ložnice se u nás řeší tento týden, s pinterestem pravda, našla jsem tam svoji vysněnou ložnici :D kdo má registraci a hledá, ať se mrkne https://cz.pinterest.com/…o%C5%BEnice/ my pořizujeme bronzovou ilionis sestavu … a pak že ty sociální sítě jsou k ničemu :D

barvinok
651 příspěvků 26.07.18 21:14

.

Příspěvek upraven 02.10.18 v 14:51

vlm
4630 příspěvků 26.07.18 21:43

@mariehej tož porizujte,jen nevím co my s tím?

misionářka
291 příspěvků 27.07.18 07:32

@vlm No přece honem taky pořídit. K tomu jsou dobré ty sociální sítě. A možná taky sociální příspěvky.

Temperance
1716 příspěvků 27.07.18 15:07

Když hledám nábytek, jdu na FAVI. Najdete tam nábytek… HOOOOODNĚ nábytku!!!
Pardon, neudržela jsem se… ;-)

AliasMaj
8 příspěvků 08.08.18 11:37

my nakupujeme v ikei a nebo xxxllux nebo jak se tomu říká a jsme s tím spokojení, v tom xxxl je sice delší doba dodání ale aspon jsme neměli nábytek z ikei jako všichni

Matmys
2315 příspěvků 09.08.18 16:12

@AliasMaj … jsme neměli nábytek z ikei jako všichni…
To je oxymóron, pokud nábytek z IKEA nemáte, tak ho nemají všichni, ne? ;)

megusa
431 příspěvků 09.08.18 16:27

@Matmys on je protimluv celej její příspěvek.. nakupujou v ikei ale nemaj nábytek z ikei jako všichni.. :D

ZuZaAda
1 příspěvek 30.08.18 12:30

Z Ikea jsem taky nic nechtěla objednávat. Štve mě, když k němu přijdu a vím přesně kolik ho co stálo nebo že už je to staré, protože to ikea přestala prodávat. Zatím z vybavovaním teprve začínáme a jdeme po nejdůležitějších místnostech. První jsme vybírali ložnici a vyhrála Veria . Je moderní a za tu cenu je skvělá.

vlm
4630 příspěvků 30.08.18 12:46

@ZuZaAda je moderní??? Co je na ní moderni???Je úplně obyčejná,nenadchne, neurazí,postel je tedy hnusná,zbytek nic moc,levný ksunt,

laislabonita
152 příspěvků 01.09.18 11:09

Neumím si přestavit, že bych „vybírala ložnici“ - tedy koupila nejaky set postel, nocni stolky, skrine v kompletu…at uz v ikee nebo nekde jinde. ikea neni spatna, pokud s ni clovek nema vybaveny cely byt. zrovna zarizujeme novy dům a asi jedine, co bude z ikei, je zluty usak, ktery uz mame v jinem byte roky a osvedcil se - je hezky i pohodlny, stabilni… Pri vybirani nabytku kombinujeme nove koupene - treba nove sofa se starym ceskym starozitnym nabytkem - stare thonky, zrenovovane, nove vypolstrovane. nebo takove ty stokrlata k pianu jako nocni stolky. je hezke, kdyz se snoubi nove veci se starymi, ktere uz maji nejakou dusi, historii - vzdycky si predstavuju, kdo tu vec mel doma, jak zil…:-)

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek