Poraďte: elegantní pánský zimní kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dunbar
4 příspěvky 27.1.12 22:19
Zrovna takový sháním.

Za rozumnou cenu.

Černý nebo tmavě šedý.

Nad kolena.

Nahoře pod krkem ne moc otevřený.

A hlavně užší – tzn. ne široký ani pytlovitý.

Čili zhruba střihu, jako má ten vlevo zde:
http://t2.gstatic.com/images?…

Nebo jako ten vpravo tady:

Poradí mi někdo, kde a jak výhodně sehnat? Hledám marně už delší dobu všude možně.

Díky!
Reakce:
MP Crystal
2 příspěvky 28.1.12 03:24

z trendy obchodov sa tento typ pomaly vytráca, čo je veľká škoda, treba hľadať v menších súkromných predajniach, alebo manžel si ho napríklad kúpil v jednej z posledných mála predajní OP Prostějov

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.12 08:33

parádní - - manželovi jsem takový koupila přes mimiaukci. Bezva kšeftík za 600,–. V obchodek jsem takový neviděla. Jak píše Crystal - pokud je někde ještě OP Prostějov, tak tam, ale tento obchod zkrachoval. Hledat v malých krámech s luxusním zbožím, nejlépe česká výroba. Napadá mě značka Modini. Mám od nich dámský zimní dokonce i zateplený kabátek složení 50/50 kašmír a vlna a je neuvěřitelně úžasný.
Nebo nechat ušít na míru. Vyjde dráž, ale pokud chcete něco „na furt“ a opravdu šik, tak to je nejlepší investice. Látku si vyberete, střih taky. můžete si ho nechat i zateplit izolační vrstvou, což se obvykle nedělá - jen látka a podšívka - Modini vkládá dovnitř i něco jako tenký vatelín (nějak se to odborně jmenuje) a je teplý i při - 20.
Šiju takhle už léta.

oskarina
266 příspěvků 28.1.12 09:45

A kde se firma Modini vyskytuje?
Já bych také chtěla někomu pořídit kabát, ten Sherlockův!

oskarina
266 příspěvků 29.1.12 11:21

no teď jsem narazila na jednu adresu, snad to zase nehodí ten sled html jazyka jako minule:
http://www.luxurymag.cz/novinky/8914/vyberte-si-spravne-panske-kabaty-zima-2011-12/

oskarina
266 příspěvků 30.1.12 15:45

a Pietro Filippi má krásné pánské kabáty, vlněné, dlouhé…ovšem taky drahé..

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek